>  >  > 

נדב ונמרוד - פרק ה'

בשבוע שלאחר מכן זרקתי את מעיין. נמרוד צדק, זה באמת כמו לשחק בפלסטלינה. אני לא יודע איך הוא בעצמו חשב על זה, כי הוא בחיים שלו לא נגע בבחורה. ביום שישי התקשר אליי תומר, חבר שלי מהקבוצה, וסיפר לי שסיוון זרקה אותו.
''הבת זונה! ארבעה חודשים משחקת איתי משחקים, כן רוצה - לא רוצה, כאבי ביצים שחבל על הזמן, ובסוף היא הולכת! בטח לסבית.''
''אז מה, שנינו לבד עכשיו, אה? לא נראה לי שאני זוכר מצב כזה.'' באמת לא זכרתי. תומר ואני כל הזמן היינו מחליפים חברות, ועוד לא יצא שלשנינו ביחד לא הייתה חברה באותו הזמן.
''כן, אה? באמת נדיר.''
''אז אולי תבוא אליי היום בערב, נעשה ערב בנים? עוד נשארו לי כמה בירות בבית.''
''סבבה,'' הוא אמר. ''אני אדאג לבידור.''

לשנינו היה ברור במה מדובר - הוא יביא סרט כחול. זה מה שתמיד היינו עושים כשהיינו נפגשים כל החבר'ה בלי הבנות. הפעם זה היה רק אני והוא.

ב-9 בערב הוא הגיע.
''היפהפיה המיוחמת.'' הוא הכריז והצביע על הסרט שהביא.
''ששש… ההורים שלי עוד כאן.'' אמרתי לו, וגררתי אותו לחדר שלי. פתחנו טלוויזיה וראינו ''ארץ נהדרת'', עד שסוף סוף שמעתי את ההורים שלי יוצאים.
''חשבתי שזה כבר לא יקרה.'' הוא אמר.
פתאום עלה לי רעיון. ''תגיד, אכפת לך שגם אח שלי יצטרף אלינו?''
''מי, נמרוד? מה, סוף סוף החלטת לעשות ממנו גבר?'' רציתי להגיד לו שכבר עשיתי ממנו גבר בשבוע שעבר, אבל שתקתי. ''תביא אותו, למה לא,'' הוא אמר, ופתח בקבוק בירה.
הלכתי לחדר של נמרוד. ''בא לך לראות סרט כחול איתי ועם תומר?'' שאלתי אותו. ראיתי שהוא קצת מהסס. ''תבוא, תבוא, אתה לא חייב להסתכל רק על הסרט, אתה יודע.'' הוא חייך והלך בעקבותיי לחדר שלי.

תומר נתן לכל אחד מאיתנו בקבוק בירה וקרא: ''לחיי הכוס של סיוון שבחיים לא ראיתי ובחיים כבר לא אראה.''
''לחיי הכוס של אמא של סיוון,'' אמרתי לו, והוא חייך. נמרוד היה קצת נבוך.
''שתה, שתה, אל תתבייש!'' אמר לו תומר, ונמרוד לקח עוד כמה לגימות כדי לצאת לידי חובה. הוא לא היה רגיל לטעם.

''שנתחיל?'' אמרתי.
''כן.'' אמר תומר, הפעיל את הדי וי די, והתחיל להתפשט. גם אני התחלתי להתפשט בעקבותיו.
''נמרוד, אל תעמוד כמו גולם, תתפשט, זה חלק מהעניין.'' אמר תומר. נמרוד הסתכל עליי במבט שואל. הבנתי את החששות שלו. הוא עדיין מרגיש חוסר ביטחון לגבי הגוף שלו, ולהתפשט ליד בחורים חסונים כמו תומר וכמוני זה בטח מלחיץ. סימנתי לו בראש סימן של 'יהיה בסדר', והוא התחיל להתפשט באי נוחות. תומר היה כל כך להוט להתחיל לראות את הסרט, שבכלל לא היה בראש שלו לרדת על הגוף הצנום ונתוניו הצנועים של נמרוד.

עוד לפני שהסרט התחיל כבר עמד לי בטירוף. מה הפלא. מצדי האחד ישב נמרוד, אחי הקטן והמתוק, שכל מחשבה עליו מזכירה לי את הסקס איתו. מצדי השני ישב תומר, ללא ספק הבחור עם הגוף הכי יפה בשכבה. הוא מתנשא לגובה של 1.93 מ', צבע עורו כהה במיוחד, אפילו יחסית לזה שהוא תימני. את ראשו מעטרים תלתלים שחורים, וחיוך ממזרי קבוע תמיד על שפתיו. שרירי החזה והריבועים שלו הם שם דבר בבית הספר, וגופו חלק כמעט לגמרי, למעט מעט שערות על הרגליים, וריכוז סמיך של שיער בבית השחי, שעומד בסתירה מוחלטת לשאר הגוף שלו. עוד שם דבר בבית ספר היה הזין של תומר. נחש ארוך וצר שהגיע ל-25 ס''מ בזקפה מלאה (אם כי הוא לא היה עבה כמו שלי).

עם שני אלה לצידי, נראה לי שתומר היה יכול להביא לקט של ''פסוקו של יום'' ועדיין הייתי חרמן. שמתי לב שגם נמרוד בזקפה מלאה. 13.4 ס''מ במדידה האחרונה. סיכמנו שאני אמדוד לו כל שבוע. לתומר עדיין לא עמד לגמרי כשהסרט התחיל, אבל הוא התחיל להתעורר עם הסצנה הראשונה.
''תסביר לו את הכלל.'' אמר לי תומר.
''כן. אסור לגעת בזין כל הסצנה הראשונה, כדי שלא תגמור על ההתחלה ותתבאס.'' האמת שאין לי מושג מה היה בסרט. עשיתי את עצמי כאילו אני מסתכל, אבל בזווית העין הצצתי על הנחש השחור ההולך וגדל לצידי.

עד שנגמרה הסצנה הראשונה תומר כבר היה בבירה השלישית. הוא כנראה היה צריך להחזיק משהו ביד.
''או! סוף סוף אפשר להתחיל לשפשף,'' אמר תומר. ''אני כל כך חרמן שהייתי עושה עכשיו אפילו את לאה, המורה לתנ''ך''.
''לא יכול להיות שאתה עד כדי כך חרמן.'' אמרתי, ועיוויתי את פניי.
תומר גמר את השלוק האחרון בבקבוק, ואמר: ''נשבע לך, אני מסוגל לזיין עכשיו כל דבר שזז...'' הוא כבר היה קצת שיכור.
''ואם אני מסדר לך עכשיו את המציצה של החיים שלך, לא משנה ממי, אתה לוקח?''
''חופשי, נדב, רק תביא.'' הוא אמר, ונשען אחורה.
''נמרוד, תעשה מה שאתה יודע,'' אמרתי. נמרוד קם ונעמד על ארבע בין רגליו של תומר, שישב על הספה.
''אתה לא רציני.'' אמר תומר.
''זאת המציצה הכי טובה שתהיה לך.''
''יותר טובה מאיריס?''
''אין מה להשוות בכלל,'' אמרתי. תומר התרווח לאחור, ואני סימנתי לנמרוד שהוא יכול להתחיל.

נמרוד התחיל ללקק את הנחש השחור לכל אורכו, ואז התחיל להכניס אותו לפיו. הוא ניסה להכניס כמה שיותר עמוק, אבל נחנק קצת, והחליט להתמקד בעבודה של השפתיים והלשון. תומר נראה מרוצה. הוא ישב שם, ידיו מאחורי ראשו, והתבונן למטה, בנמרוד המנסה להתמודד עם האיבר האימתני שלו. הוא סימן לי באגודלו סימן של שביעות רצון, ואני המשכתי להסתכל עליהם, מחורמן. פתאום קלטתי את התחת הקטן והחמוד של נמרוד בולט לחלל החדר. הוצאת מהארון קרם לחות ומרחתי טוב-טוב על הזין. בשבוע האחרון זיינתי אותו כמעט כל יום, וכבר לא היה צריך להכין אותו עם האצבעות, אבל אהבתי שהכניסה של הזין חלקה.

נעמדתי מאחוריו, והתחלתי להחדיר את הזין שלי. הוא קצת הופתע וקפץ בהתחלה, אבל מהר מאוד שמח לשתף פעולה.
''אז מה, אח שלך מקבל מכל החורים, הא? ממש זונה קטנה!''
''בוא'נה אל תדבר ככה על אח שלי,'' אמרתי תוך כדי שאני טוחן לו את התחת. ''תבקש סליחה ומהר, אבל.''
''סליחה,'' הוא זרק לחלל האוויר והמשיך לשבת שם, נותן לנמרוד לענג אותו. למרות שדיברנו עליו, נמרוד בכלל לא שם לב. הוא היה עסוק בניסיון לבלוע את כל האיבר של תומר.
''בוא נתחלף.'' ביקש תומר.
''רק אם נמרוד מסכים.'' אמרתי, ממשיך לשמור על כבודו של אחי.
תומר תפס את שערו של נמרוד, הרים את ראשו והוציא את הזין מפיו. ''אתה מוכן שאני ונדב נתחלף?''
''בטח!'' הוא אמר, ואני חילצתי את איברי מישבנו. הוא נשכב על השטיח על הגב, ופיסק את רגליו. תומר קם מהספה, וצעד לצד השני, איברו מתנדנד באיטיות מצד לצד. נעמדתי על ארבע מעל ראשו של נמרוד. הפה שלו חיפש את הזין שלי, אבל אני החלטתי קודם להסתכל על תומר מזיין אותו.

תומר נעמד על הברכיים, הניף את רגליו של נמרוד באוויר, והתחיל להחדיר את הצינור השחור שלו. אני כבר הרחבתי את החור, כך שלא היה לו קשה להיכנס, ומהר מאוד הוא התחיל לטחון את הישבן החמוד של נמרוד, ממש מול עיניי. הוא זיין אותו ממש חזק, אבל נמרוד לא צייץ. להיפך, מדי פעם הוא פלט אנחה של הנאה. החיבור הזה בין הגוף הכהה והחסון של תומר לגופו הלבנבן והרך של נמרוד הדליק אותי. כשהסתכלתי על תומר עקבתי אחרי טיפת זיעה שנשרה מצווארו, ועשתה את דרכה הארוכה מטה, דרך חזו השרירי והחלק, פטמתו הימנית השחורה והזקורה, ואחר כך למטה, דרך שרירי בטנו המשורגים, שבלטו עקב הפעלתם המאומצת, לטבורו הקטן והבולט עד לשיער ערוותו השחור והמקורזל, שהוטח בעוצמה בישבנו הקטן של נמרוד. קינאתי בה, באותה טיפת זיעה, והמראה כל כך חרמן אותי, שהרגשתי שאני עומד לגמור.

כיוונתי את הזין לתוך הפה של נמרוד. הוא הבין את הרמז, ופתח את הפה. השפרצתי לתוכו הכול והוא בלע מיד. נשענתי קדימה והתחלתי לאונן לו בזמן שתומר טחן אותו בפראות. תומר הגביר פתאום את הקצב, פלט צעקה, וגמר בתוך התחת של נמרוד. זה המריץ גם את נמרוד לגמור, והוא פלט הכול על הגוף שלו, בעידודם של השפשופים שלי. נשכבנו על השטיח זה לצד זה, מתנשמים ומתנשפים.
''כוס אמא של סיוון,'' אמר תומר אחרי כמה דקות של שתיקה רועמת. ''לא צריך אותה ואת הטובות שלה!''

לפרק הקודם לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...