>  >  > 

נדב ונמרוד - פרק ד'

המחשבה הראשונה כשראיתי כאן סדרת סיפורים בשם ''נדב ונמרוד'' הייתה: 'איזה קטע, גם לי ולאחי הקטן קוראים נדב ונמרוד'. כשהתחלתי לקרוא הבנתי שזה לא ממש מקרי. התיאורים החיצוניים שלנו היו מדויקים, הפרשי הגילאים, אפילו העובדה שההורים שלנו נסעו לסופשבוע בצפון לפני שבועיים. מהר מאוד הבנתי שמה שמסופר כאן כביכול בשמי, בעצם נכתב על ידי נמרוד, אחי הקטן.

רק ששני דברים בסדרה היו ממש לא נכונים.
דבר ראשון: תיאור האופי. אני הטיפוס היותר פתוח, הליצן , שמוקף בבנות כל הזמן (וכן, לחברה הנוכחית שלי קוראים מעיין, ויש לה חזה ענק), ושמשחק כרכז הפותח בנבחרת הכדורסל של ביה''ס. נמרוד, לעומת זאת, הוא ילד ביישן, מופנם ומתבודד, וגם די חנון, אם לומר את האמת.
דבר שני: שום דבר ממה שהוא תיאר לא קרה באמת. הכול פרי דמיונו הפרוע.

כשגמרתי לקרוא את כל הפרקים הרגשתי מוזר מאוד. זה לא שלא חשבתי מדי פעם על בנים בזמן שהבאתי ביד (במיוחד על תומר, חבר שלי מהקבוצה), אבל את נמרוד אף פעם לא ראיתי כאובייקט מיני. הוא בסך הכול נמרוד, אחי הקטן. אבל, אודה ולא אבוש, הסיפורים חרמנו אותי, ופתאום חשבתי שבכל זאת אולי כדאי שאשתעשע איתו קצת. ביחד עם החרמנות שלי התעורר אצלי גם כעס גדול. איך הוא מעז לכתוב את כל התיאורים האלה ולהשתמש בשמות האמיתיים שלנו? מה אם מישהו יקרא ויבין שזה אנחנו?

וכך, עצבני וחרמן, הורדתי את החולצה והתפרצתי אליו לחדר. הוא שכב במיטה וקרא ספר.
''נדב, אתה יודע שאני שונא שלא דופקים בדלת.''
''כן, זה מה שאתה שונא? ומה אתה אוהב?'' התקרבתי אליו והוא הסתכל עליי בתימהון, מנסה להבין מה אני רוצה ממנו. ''אני יודע מה אתה אוהב,'' אמרתי, קפצתי למיטה שלו ונשכבתי מעליו. תפסתי אותו בשתי ידיים והתהפכתי על גבי כך שהוא היה מעליי.
מההלם, הוא אפילו לא הספיק להתנגד, ורק כשהיינו במצב הזה פלט ''נדב, מה אתה עושה?''
''זה לא מה שאתה אוהב?''
''נדב, זוז מפה, אני לא יודע מה עובר עלייך.'' הוא ניסה לקום, אבל אחזתי בו בחוזקה ורגליי לפתו את רגליו.
''חשבתי שאתה יכול לשכב על החזה השעיר שלי שעות.''
''על מה אתה מדבר?''
''תפסיק להיתמם, נמרוד, קראתי את הסיפורים שכתבת ב''גוגיי''. אני יודע בדיוק על כל הפנטזיות הסוטות שלך, על כל אחת ואחת מהן!''

הוא שתק שנייה ואז אמר: ''ומה זה אומר עלייך, שאתה קורא סיפורים ב''גוגיי''? זה כנראה גם מה שאתה אוהב.''
צודק, הממזר הקטן. לא היה לי מה לענות לו על זה, אז סתם אמרתי: ''שתוק, חוצפן,'' אבל הוא רק חייך, מלא שביעות רצון עצמית. זה רק עצבן אותי עוד יותר. התהפכתי כך שהייתי מעליו, ואז השכבתי אותו על הבטן. כופפתי את ידו לאחור, שלא יברח. התיישבתי על התחת שלו. ''עכשיו תראה איך הסיפור שלך באמת היה צריך להסתיים''. משכתי את מכנסיו למטה, וישבנו נגלה לעיניי. הוא דייק בתיאור שלו. טוסיק קטן, חלק, מוצק ומפתה.
''נדב, לא.'' הוא אמר, אבל אני הפשלתי את מכנסיי. פתחתי בידיי את החריץ הצר שלו, והזין שלי נעמד כמו טיל כשראה את האתגר שניצב בפניו. ''נדב, די!'' הוא אמר, אבל אני התעלמתי. חיככתי קלות את הכיפה בחריץ. ''נדב, מספיק, אני לא רוצה.'' התחלתי להחדיר את הכיפה העבה שלי לתוך החוק הלח, ונמרוד פלט צרחה. המשכתי להחדיר את הזין באיטיות, לקול תחנוניו של נמרוד. הוא התחיל לבכות. ''די, זה כואב.''

פתאום הוא נראה לי כזה מסכן וחסר ישע, וממש ריחמתי עליו. הוצאתי את האיבר שלי מהתחת שלו, התיישבתי לצידו, הרמתי אותו וחיבקתי אותו חזק. ''מצטער נמרוד, לא התכוונתי להכאיב לך כל כך. אתה אח שלי, ואתה יודע שאני אוהב אותך.'' הוא הפסיק לבכות בהדרגה, וניגבתי את הדמעות מלחיו. ''אתה סולח לי?'' הוא הנהן בראשו והביט בעיניי. ידעתי מה הוא רוצה. נשקתי קלות לשפתיו ואז אזרתי אומץ וגם דחפתי לשון. היה לו טעם מתוק.
''חכה רגע.'' הוא אמר, השתחל מבעד למכנסיו, שהיו עדיין כרוכים סביב שוקיו, הוריד את החולצה, והלך לכיוון הארון. הוא חזר עם קרם לחות. ''זה לא שלא רציתי קודם, זאת פשוט הפעם הראשונה שלי, והזין שלך כזה גדול. אני רוצה שנעשה את זה, אבל תהיה יותר עדין.'' הוא נשכב על הגב והניף את רגליו באוויר.

''רגע, קודם נפצה אותך על קודם.'' אמרתי. אחזתי ברגלו הימנית, והתחלתי לנשק אותה לכל אורכה, החל בשוק, ששערות ראשונות בצבצו בתחתיתה, וכלה בירך הרכה והחלקה. תחבתי את אפי לערוותו הדלילה והסנפתי בתאווה את ריחו המתוק. לשוני רפרפה לאורך איברו הזקור, ועל שק האשכים הגדול והחלק שלו, עד שהגעתי לחיבור בינו לבין התחת. ליקקתי קלות את הניצן הוורדרד שלו, והחדרתי פנימה את לשוני. הוא פלט אנחה קלה. לקחתי את קרם הלחות ומרחתי על החור הקטן שלו. הכנסתי אצבע אחת. הוא התכווץ מעט, אבל לא מחה. הכנסתי אותה והוצאתי אותה כמה פעמים, ואז עשיתי אותו דבר עם שתי אצבעות.
''נראה לי שאני מוכן.'' הוא אמר.

מרחתי שוב קרם לחות בחור שלו ועל הזין שלי, והתחלתי להחדיר את הזין שלי פנימה. הפעם זה הלך יותר חלק. ראיתי על הפנים שלו שזה עדיין כואב לו, אבל הוא סימן לי להמשיך. לאט לאט כל 21 הסנטימטרים שלי היו בתוכו, ושיער הערווה שלי נצמד לישבנו.
''הכול בסדר?'' שאלתי. הוא חייך והושיט אליי את ידיו. נשענתי קדימה ונישקתי אותו. אחר כך התחלתי להוציא את הזין, וכמעט כשהגעתי עד הסוף החזרתי אותו חזרה. עשיתי את זה בהתחלה לאט, אבל כשהרגשתי שהוא נהיה יותר נינוח הגברתי את הקצב וזיינתי אותו בכוח. נמרוד בינתיים התחיל לאונן ביד אחת, ולשחק לעצמו בפטמות ביד השנייה. אחרי כמה דקות הוא התרומם, הניח את רגליו על המיטה משני צדדיי, ונשאר לשבת כשהזין שלי נעוץ בישבנו. הוא חיבק אותי והתנשקנו בלהט. חיבקתי אותו ונשענתי על הגב, מושך גם אותו איתי. נמרוד התיישר חזרה למעלה, וישב על הזין שלי כשהוא ניצב אליי. הוא התחיל לרקוד עליו, עולה ויורד למעלה ולמטה. שמתי את ידיי מתחת לראשי וצפיתי במחזה המחרמן הזה. נמרוד רק חייך כל הזמן הזה. שלחתי יד וניסיתי לאונן לו, אבל לא הצלחתי להיות מתואם עם הקפיצות שלו. הוא סימן לי לעזוב את זה.

כשהרגשתי שאני עומד לגמור החלטתי להחזיר לעצמי את היוזמה והפכתי אותו חזרה למצב שבו היינו בהתחלה. נתתי עוד איזה שלושה פמפומים ואז יצאתי בבת אחת. הוא קצת הופתע, אבל מהר מאוד הבין, ושלח את ידו לעבר איברי הלוהט והתחיל לשפשף. הוא לא הספיק לעבוד הרבה, לפני שהשפרצתי כמויות מטורפות על הגוף החלק שלו. נפלתי מותש לידו. נמרוד בינתיים התחיל לאונן, כשבידו השנייה הוא מלטף את חזי השעיר. הושטתי יד לעבר הביצים שלו, ועיסיתי אותן, תוך שאני מחדיר מדי פעם את האצבע האמצעית שלי לחור החם והלח שלו. מהר מאוד גם נמרוד השפריץ על עצמו, והגוף שלו היה מכוסה זרע שלי ושלו בערבוביה.
''אני צריך להתקלח,'' הוא אמר.
''אתה לא רוצה לטעום?'' הוא חייך בביישנות והנהן. אספתי מעט עם האצבע, והושטתי לכיוון פיו.
''שלי או שלך?'' הוא שאל.
''אין לי מושג.'' אמרתי, והוא ליקק את אצבעי.
''מעניין.'' הוא אמר, ואני בתגובה התחלתי ללקק את בטנו מהשאריות שעוד נותרו עליה. האמת שלא היה לי הכי טעים בעולם, אבל הידיעה שאלו מיצי האהבה של אחי ושלי חרמנה אותי והמשכתי ללקק. כשהלשון שלי התמלאה הכנסתי אותה לפה של נמרוד, והוא מצץ אותה בתאווה. חזרנו על זה עוד כמה פעמים, עד שהגוף שלו נראה נקי. נשכבתי עליו ונישקתי אותו שוב. ליטפתי אותו ואמרתי ''אני יכול לשכב על הגוף החלק שלך שעות''.
הוא חייך ואמר ''מתי שרק תרצה - אני שלך.''

לפרק הקודם לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...