>  >  > 

נדב ונמרוד - פרק ג'

הצלצול היה ב-13:00, וכבר ב-13:15 הייתי בבית. נראה לי שזה שיא. ידעתי שגם נמרוד גומר ב-13:00, ורציתי להפתיע אותו. התפשטתי וחיכיתי עירום על המיטה שלי. אחר כך חשבתי שיהיה יותר טוב לחכות במיטה שלו, ועברתי לשם. שמעתי את המפתח בדלת, והתחיל קצת לעמוד לי מההתרגשות לקראת העומד לבוא. כשהוא נכנס שמעתי אותו מדבר. פאק! הוא לא לבד! תפסתי מהר זוג תחתונים שלו שהיו זרוקים על המיטה. הם בקושי עלו עליי, אבל הייתי צריך משהו. חמקתי במהירות לחדר שלי לפני שהם הגיעו.
''חיפשת משהו בחדר שלי?''
''כן, הייתי צריך עט,'' אמרתי כשראשי מבצבץ מבעד לדלת חדרי. הוא עמד שם עם מעיין, החברה שלו, ולמרות שהם לא ראו את הגוף שלי, הם ידעו בוודאות שאני לא ממש לבוש.
''מעיין באה אליי לאיזה שעה, אתה פה אחרי זה? אני צריך לדבר איתך על משהו.''
''כן,'' אמרתי. ''נראה לי שאני אהיה פה.'' וסגרתי אחריי את הדלת. ידעתי שזה מה שיקרה. בטח עכשיו הוא יתמזמז עם מעיין, אולי היא אפילו תיתן לו קצת מעבר לרגיל (הקירות דקים, אני יודע מה זה ה''רגיל''), ואז הוא ישכח את כל מה שהיה, ולא ירצה לעשות יותר כלום.

שכבתי מבואס במיטה, עדיין כלוא בתחתונים שלו. הורדתי אותם בעדינות שלא ייקראו והרחתי. היה להם קצת מהריח שלי והרבה מהריח שלו. לא רציתי לשמוע מה קורה אצל בחדר אז הדלקתי את הרדיו. אחרי שלושת רבעי שעה בערך שמעתי טריקת דלת. זהו, ידעתי, עוד מעט יבוא נמרוד ויגיד לי שעדיף שנשכח מה היה השבוע, ושיותר לא נזכיר את זה שוב. הוא דפק על הדלת שלי (לשם שינוי). הייתי עירום, אבל לא היה אכפת לי. להיפך. שיראה מה הוא מפסיד.
''כן,'' אמרתי, והוא נכנס פנימה, בלי חולצה, לבוש רק במכנסי התעמלות.
''אני ומעיין גמרנו,'' הוא אמר.
''כל חילופי המיצים ביניכם ממש לא מעניינים אותי.'' אמרתי.
''לא, אידיוט. לא גמרנו גמרנו. גמרנו נפרדנו.''
''אה, אוקיי. מה קרה?''
''תראה, הרי ברור שיצאתי איתה רק כדי לשחק לה בציצים,'' למעיין באמת היה חזה מפואר. ''ובאמת היה נחמד, אבל אחרי יום שלישי זה פתאום נראה לי כמו לשחק בפלסטלינה, ושמה שעשינו היה הרבה יותר כיף.''
חייכתי. ''מה אמרת לה?''
''בדיוק מה שאמרתי לקארין, לאסנת, למיטל, לדקלה ולנוגה - זה לא אתן, זה אני, אני לא מרגיש שאני רוצה עכשיו קשר רציני, אני רוצה להתרכז בכדוריד, ובלה, בלה, בלה.''
''מניאק.''
''לא נראה לי שהיא הופתעה, היא ידעה שאצלי זה לא מחזיק מעמד יותר מחודשיים.''
''טוב, די לקשקש.'' אמרתי. ''בוא למיטה.''

הוא נעמד מעליי על ברכיו, שהיו צמודות למותניי.
''יש רק דבר אחד שאני צריך לוודא שאני לא מפסיד,'' הוא אמר, נשען קדימה, ונשק לשפתיי. לשונותינו התערבבו זו בזו, והתגלגלנו חבוקים מצד לצד במיטה. אחרי כמה דקות חזרנו לתנוחה הראשונה. הוא נעמד מעליי. ''כן, היה שווה.'' אמר, וצנח על גופי.

הוא נשק לחזי, ואז זז מעט אחורה, כך שהזין שלו נצמד לשלי. הוא הצמיד את שני האיברים והתחיל לשפשף אותם ביחד. כששני האיברים הגיעו לשיאיהם, סימנתי לו להתקדם אליי. הוא התיישב על החזה שלי, ואני קירבתי את ראשי והתחלתי למצוץ לו. מאוד נהניתי ממגע עורו המתוח בפי, ולכיפה הייתה ארומה מעט מלוחה, כנראה של שפיך ישן. הוא הושיט את ידו אחורה והתחיל לשפשף לי את הזין. בידו השנייה הוא שיחק לעצמו בפטמה. אני הושטתי יד וצבטתי קלות את הפטמה השנייה. היו לו פטמות גדולות, שבלטו מאוד על רקע גופו הצנום. פתאום הוא הסתובב, הזין שלו נשאר בתוך פי, אבל פניו נעו כעת לכיוון הזין שלי. הפרשי הגבהים בינינו קצת הקשו עליו, אז נשענתי קצת על הקיר, ואז הוא הגיע.

ליטפתי את ירכיו החלקות, שהיו משני צידי גופי, עד שהגעתי לטוסיק הקטן והמוצק שלו. הוא היה כל כך רך ונעים, שהייתי חייב לנשק אותו. העברתי את שפתיי ואת לשוני לאורך הפלחים, ובשלב מסוים פתחתי אותם והעברתי את לשוני לאורך החריץ. שמעתי אותו נאנח קלות לתוך האיבר שלי, עם הקול המתחלף המצחיק שלו, וזה עודד אותי להמשיך. התחלתי לעסות בלשוני את החור הרטוב והצר שלו, והרגשתי איך שפתיו מתהדקות סביב הזין שלי. כשהחדרתי פנימה את הלשון הרגשתי טיפה של פרי-קאם זולגת מהזין שלו לחזה שלי, ושוב נפלטה אנחה לתוך הזין שלי.

החלטתי ללכת עם זה הלאה, והחדרתי אצבע לתוך פי הטבעת הקטן והצר שלו. זה כנראה היה קצת יותר מדי בשבילו, כי הוא מיד קפץ והסתובב לצד השני. הזין שלי עדיין היה בפה שלו, אבל הוא כבר לא היה עליי אלא בין הרגליים שלי. הוא הרים את רגליי באוויר, הניח אותן על כתפיו, ואז התחיל אף הוא ללקק את החריץ שלי. עצמתי עיניים והתענגתי על ההרגשה. שמתי לו יד על הראש כדי שיכניס גם הוא את הלשון שלו לתוך החור החם שלי, וכשהוא עשה את זה הרגשתי רטט בכל הגוף. ליטפתי לעצמי את החזה, כמו שאני אוהב, בזמן שנמרוד עינג את פי הטבעת שלי. אחרי כמה זמן הוא הוציא את הלשון והחדיר אצבע לתוך החור. זאת הייתה תחושה מדהימה. כאב קל מהול בעונג אלוהי. כשהוא הוציא את האצבע הרגשתי תחושת ריקנות, ודחפתי אותו קלות עם הרגל, כדי שימשיך. הוא הגביה עוד יותר את הרגליים שלי, ושוב החדיר אצבע.

משהו לא הסתדר לי. שתי הידיים שלו החזיקו את הרגליים שלי, אז מה קורה כאן? פתחתי את העיניים וקלטתי. הממזר הקטן מזיין אותי. הוא חייך חיוך גדול, קרץ לי, והתחיל לפמפם. זאת התחושה הכי מענגת שהייתה לי בחיים. הידקתי את רגליי על כתפיו, והתחלתי לאונן. הסתכלתי עליו, על אחי הקטן, בזמן שהוא מזיין אותי, ולא ידעתי מה יותר מחרמן, המראה או ההרגשה. פתאום הוא יצא ממני בבת אחת, עמד על ברכיו מצדי הרגליים שלי, שם את ידיו על המתניים, ובלי לגעת בזין ירה את מטענו על כל הגוף שלי. הרגשתי שגם אני עומד להתפקע, ודחפתי את הראש שלו לכיוון הזין שלי. עוצמת הגמירה הייתה כל כך גדולה, שהוא לא הצליח לבלוע הכול, וחלק נזל לו. הוא ליקק את שפתיו ואת הזין שלי במהירות, לא פספס אף טיפה, התקדם קדימה ונשק לשפתיי. אחר כך צנח עליי באפיסת כוחות. מגע גופו הרך והצנום היה כל כך נעים לו, ומגע גופי החזק והשעיר היה כל כך נעים לו, שלאף אחד מאיתנו לא היה אכפת משכבת הזיעה והזרע הדביקה שחצצה בין גופינו.

''אני יכול לשכב על החזה השעיר שלך שעות...'' הוא לחש לי. ''זה כל כך נעים.''
ליטפתי את ראשו ואמרתי: ''מתי שרק תרצה – אני שלך.''

לפרק הקודם לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...