>  >  > 

נדב ונמרוד - פרק ב'

המשכתי לשכב על המיטה, מסדיר את הנשימות שלי בהדרגה. ברקע שמעתי את המים זורמים במקלחת. החלטתי שאחרי שנמרוד הפתיע אותי היום פעמיים, לא יקרה כלום אם גם אני אפתיע אותו פעם אחת. הלכתי בשקט לכיוון חדר האמבטיה, עירום. נמרוד בהחלט הופתע כשפתחתי בפתאומיות את הדלת, ותפסתי אותו מאונן במקלחת. הוא מייד חפן בידיו את איבר מינו והאדים כולו.
''צא מפה, נדב!''
''מה קרה, אחרי כל מה שהיה קודם פתאום נהיית ביישן?''
''נדב, אני רציני, צא מפה!''
''ומה תעשה אם לא אצא?'' התקרבתי אליו. הוא לא ענה ונשאר קפוא במקום. ''מה תעשה לי?'' שאלתי ונכנסתי לתוך האמבטיה, עומד סנטימטרים ספורים ממנו.

הסתכלתי לו בעיניים. הוא נראה כל כך נבוך. אף פעם לא ראיתי אותו ככה. תפסתי את שני פרקי הידיים שלו, והסרתי את כפות ידיו מאזור מבושיו. הוא לא התנגד. הסתכלתי למטה וראיתי זין קטן וחמוד, אולי 13 ס''מ , מתוח עד קצה יכולתו, כמעט עומד להתפקע, כשאת בסיסו מעטרות מעט שערות שחורות, ומתחתיו שק אשכים חלק לגמרי, ומאוד גדול יחסית לאיבר שמעליו.
''עכשיו אתה מבין למה נהייתי ביישן? תראה איזה תותח יש לך ואיזה סיגריה יש לי...''
''נמרוד, קודם כל, כבר אמרתי לך, הוא עוד יגדל, ותראה שתוך שנה-שנתיים יהיה לך כלי לפחות בגודל שלי. וחוץ מזה, ממני בטח אין לך ממה להתבייש.'' הסתכלתי לו בעיניים והוא עדיין נראה מבואס. ''מילא שאתה ביישן, אבל כזה מבאס? אני לא מכיר אותך ככה. בוא נשמח אותך קצת.'' אמרתי, ותפסתי את הזין שלו. התחלתי לשפשף באיטיות, וסוף סוף סחטתי ממנו חיוך. ''או, זה נמרוד שאני מכיר...'' אמרתי.

הוא חיבק אותי, משעין את ראשו על הכתף שלי. הזין שלי נמחץ על הבטן החלקה שלו והתעורר שוב לחיים. הזין שלו נכנס ברווח שבין הירכיים שלי. חיבקתי אותו בחזרה, והרגשתי איך הזין שלו רוטט בין הירכיים שלי. חיככתי מעט את הירכיים בזין שלו, והוא פלט אנחה רכה לתוך הכתף שלי. עמדנו ככה חבוקים דקה או שתיים, מלטפים זה את גבו של זה. פתאום הוא הוריד את היד ואחז את פלחי ישבני, האחד בכל יד. בתגובה חפנתי גם אני את ישבניו - קטנים, מוצקים ורכים למגע. הוא הרים את ראשו והסתכל עליי.
''נראה לי שצפוף לך פה.'' אמר, והשפיל את מבטו לעבר הזין שלי, שנמחץ אל בטנו. ''בוא נעשה לו מקום.'' הוסיף, והשתחרר מאחיזתי. הוא סובב אותי וחיבק אותי מאחור, הזין שלו שוב מצא את דרכו בין הירכיים שלי, הפעם מהצד השני, מתחת לישבן, שהיה צמוד עתה לבטנו. הוא הצמיד את גופו לגבי, פטמותיו הזקורות ננעצות בעדינות בעורי, והתחיל לשפשף את איברי הזקור. הושטתי את ידיי לאחור ומיששתי את ישבנו המתוק, אבל לא להרבה זמן.
''נמרוד, אני עומד לגמור, רוצה לשתות?''
הוא מייד נעמד על ברכיו מולי, ופתח פה גדול, סנטימטרים מול הכיפה הבשרנית שלי. לא עמדתי בפיתוי, תפסתי את ראשו, ודחפתי את איברי לתוך פיו. בהתחלה הוא קצת הופתע, אבל לא היה לו זמן להתנגד, תוך כמה שניות גמרתי, בפעם השלישית בתוך שעה, ומילאתי את פיו בזרע. הוא סחט את טיפות הזרע האחרונות, ליקק את שפתיו, ונעמד מולי.
''תרגיל יפה,'' אמר.
''זה פשוט התבקש.''
''נראה לי שעכשיו אתה חייב לי טובה או שתיים.''
''אתה צודק,'' אמרתי, וירדתי אני על ברכיי. הסתכלתי על האיבר הקטן והזקור שניצב מולי, ושאבתי אותו לפי בבת אחת. מצצתי אותו בעוצמה רבה, וליקקתי אותו מכל הכיוונים, כולל טיפול לביצים החלקות והגדולות שלו. לדעתי, הוא החזיק מעמד אולי שתי דקות, ואז פלט את המטען שלו הישר לתוך הפה שלי. שתיתי הכול בתאווה, וגם החדרתי מעט את הלשון לצינור השופכה, לוודא שלא נשאר כלום.
''על מה אתה מדבר?'' אמרתי לו. ''שלך הרבה יותר טעים משלי.'' הוא חייך, טפח קלות על לחיי, ויצא מהאמבטיה.
שלוש דקות אחר כך ההורים שלנו חזרו הביתה.

לפרק הקודם לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...