>  >  > 

החקלאי - פרק ז'

נועם התעורר בשעה שמונה, עירום וזיקפתו נוקשה. עומר ישן לידו במיטה עירום וזקור. הוא נבהל כשהבחין כי דלת החדר פתוחה לרווחה, לבש מכנס ראשון שמצא ותוך שהוא משטח את האוהל בידו יצא מחדרו. אור עלה מחדר הוריו והוא הציץ פנימה. הוא נדהם כשראה את אביו שוכב עירום על גבו, זקפתו מזדקרת מעלה וספר בידו, מסתיר את פניו. עוד לפני שהתאושש מההלם, קרא דני לנועם להיכנס. נועם, שלא חשב שאביו ראה אותו, צעד נבוך לתוך החדר כשעיניו סורקות בניגוד לרצונו את הגוף הגברי המדהים ששכב לפניו. הפנים המוסתרות אפשרו לנועם לראות גבר מהמם ולא את אבא שלו.
''נועם,'' אמר דני. ''אבא שלך יצא לחופש ולפניך דני שור שלא היכרת.'' הוא הניח את הספר ובידו סימן לנועם לשבת. ''אבא שלך חי את חייו... לפני ארבעה ימים פגשתי את דני שור שהסתתר מאבא שלך כל השנים... אמא עברה לגור בעיר... אני יודע שאתה הומו וגאה... כמו לכל הגברים נשמרת לך הזכות... (לקורא החדש - הפרטים החסרים בפרקים הקודמים)

כך במשך כחצי שעה פרש דני שור העירום בפני נועם ההמום את סיפור חייו הקודמים והחדשים. אמנם חסך מהנער את פרטי עלילותיו בימים האחרונים אך הבהיר היטב את נוהלי הבית החדשים. מכל הנאום הזה שמע נועם, כדרכם של נערים, את שרצה לשמוע; הוא יכול להסתובב עירום בבית, הוא יכול להזדיין חופשי בבית עם מי שירצה, אמא שלו לא תנג'ז יותר על סידור החדר והבית, יש לו משרת צמוד לכל צרכיו, והעיקר, הוא יכול לחלוק עם אביו את כל מה שעובר עליו ואינו צריך יותר להתמודד לבדו עם תשוקתו הבלתי פוסקת לגברים.

נועם התקשה לשבת ונע מצד לצד.
''כואב לך משהו?'' שאל דני. נועם, אולי מתוך הלם הדברים או אולי כי אכן הפנים מהר מהצפוי את ששמע, סיפר לאביו בפירוט מלא את החוויה שעבר. עיניו נצצו בהתרגשות כשהגיע לספר על האורגזמה הבלתי נגמרת שחווה, על הזין שמצץ לראשונה ועל טעמו המופלא של זרעו של עומר.
''הוא לא יודע מה הוא מפסיד כשהוא שומר את התחת שלו סגור.'' אמר נועם, ולפתע שמע את עצמו וחשש שהלך רחוק מדי עם גילוי הלב.
''הוא כבר יודע.'' אמר דני לנועם שהוכה שנית בהלם. ''התחת שלו כבר לא סגור ואכן לזרעו יש טעם מיוחד.''

כשגמר לספר את תולדות פתיחתו של עומר, קם פתאום דני מהמיטה והכריז שהוא רעב. נועם עוד ישב כשעבר דני מולו וידו נשלחה מאליה אל האיבר הענק שממנו נוצר. דני לקח את ידו של נועם, הסירה מאברו והקימו.
''לזה יהיה הרבה זמן אחר כך, אני רעב. תעיר את הזכר שבמיטתך ובואו למטה.''
דני ירד למטה ונועם ניגש להעיר את חברו. כשהגיע דני למטה היה הבית נקי מסודר ומלא ריחות אוכל מגרים. ליד הבריכה עמד שולחן ערוך והגריל העלה עשן. אדם וכרמי שיחקו בכדור בבריכה ומוזיקה התנגנה בגלי צה''ל. הוא עמד בפתח והסתכל סביבו. אושר מילא אותו. הוא הפך את חייו והעולם לא רק שנשאר שלם אלא נראה מקום טוב יותר. כדור שעף אליו מהבריכה הפתיעו אך הוא תפס וזרק בחזרה. הוא ניגש והשתרע בנינוחות על אחת ממיטות השיזוף וואליד מיהר אליו עם כוס משקה קר. הוא מילא עבורו את הבאנג שעמד על השולחן הקטן לידו והגישו לאדונו.

נועם נכנס לחדרו, השיחה עם אביו העלתה את רמת חרמנותו וכשראה את עומר שוכב על גבו, טיפס מעליו ולקח את הזין העומד עמוק לגרונו. עומר התעורר וראה את התחת הפתוח של נועם מול פניו. הוא הרים את ראשו, הטביע את פניו בין פלחי ישבנו של נועם והחל ללקק את החור. נועם הוטרף מהלשון החמה על החור שעדיין היה רגיש בעקבות טיפול הצהריים שקיבל. כשחש עומר כי הוא קרוב לשפיכה, התנתק מחורו של נועם ולקח את אברו לפיו. נועם הנמיך את אגנו וחדר למעמקי גרונו של עומר כשמהצד השני ירד ולקח את כל אברו של חברו. הם גמרו ביחד משקים איש את רעהו בנוזליהם. נועם קם מעומר.
''זאת הייתה מנה ראשונה,'' אמר. ''עכשיו, בוא נרד כי מחכים לנו לארוחת ערב.'' עומר התיישב במיטה ושלח ידו למכנסיו שהיו מקופלות על הכיסא ('זרקתי אותם על המדרגות,' חשב)
נועם אחז בידו ומשך אותו אליו. ''לא צריך.'' אמר וגרר אותו לדלת.

כרמי הביט בזוג הנערים החתיכים.
''וואו, דני,'' אמר. ''איזו חבורת זכרים מפוארת התכנסה כאן. יותר אני לא הולך מכאן לשום מקום.'' עומר היה נבוך להופיע כך עירום אך נועם לא השאיר לו זמן להתלבטויות. מבוכתו גברה כשלמראה החבורה העירומה בחצר, הזדקף אברו.
נועם לקח מידי דני את הבאנג המלא והגיש לעומר. ''קח ותהנה מהחיים.'' עומר העביר מבט שואל בין נועם לדני וכשראה ששניהם כבר בעניין אחר שאף את העשן המתקתק. אדם וכרמי יצאו מהבריכה ומבוכתו של עומר הוקלה במעט כשראה כי שניהם מסתובבים כשזקפתם נישאת לפניהם ללא כל בושה. וואליד טרח ליד הגריל ובינתיים עבר הבקבוק מיד ליד.
''כדאי שתזרז את העניינים,'' אמר דני לוואליד. ''החומר הזה עושה את כולנו רעבים.''

החבורה העירומה התיישבה לשולחן ונראתה כמשפחה בארוחת יום שישי שגרתית, פרט לעובדה שהלבוש החגיגי היה חסר. וואליד הגיש את האוכל כשהוא חגור בסינור קטן שתחילה עמד לפניו כאוהל אך בהמשך קופל המאהל. השיחה במהלך הארוחה קלחה בענייני השבוע. אדם סיפר שקיבל הודעה מגיל ששחררו אותו במפתיע לצאת והוא נוסע לחברתו בתל אביב. אחר כך סיפר על הקורס שעשה. נועם סיפר על המחנה שהיה, עומר הוסיף כמה בדיחות ותקלות שקרו במחנה. כרמי שאל על החתיכים והמקלחות במחנה והשניים ספרו כי אכן היו איתם כמה חתיכים אך כל אחד מהם התאמץ להקיף עצמו במספר רב ככל האפשר של בנות. עומר הודה שלקח מספר טלפון מתל אביבי אחד שנשמע היה שהוא יוצא לבלות במועדונים ידועים של הקהילה, אך מצד שני היו בנות רבות שהכירו ויצאו לאותם מועדונים כך שהוא לא בטוח אם הבחור בעניין. וואליד טרח סביב השולחן, הגיש, סידר, פינה, ומזג שתייה. האוכל היה שונה ממה שהורגלו בארוחות המשפחתיות אך היה טעים לכולם ומינויו של וואליד לאם הבית אושר פה אחד.

מסטולים ושבעים, עברו כולם לכורסאות ומיטות השיזוף שליד הבריכה לקראת המנה האחרונה. הבקבוק יצא למספר סיבובים נוסף ונראה היה כי בהשפעתו הערב ייגמר רגוע ומרחף. דני היה שרוע על מיטת שיזוף כשמצידו האחד חלקו עומר ונועם את כורסת הנדנדה הזוגית ומצידו השני על שתי מיטות שיזוף שהוצמדו, היו שרועים אדם וכרמי. תוך כדי הארוחה נרגעו אבריהם של כולם פרט לזה של דני שנשאר זקור ועתה התנשא מעלה. אדם העיר כי מספיק לקשור לו מפרש כדי שיוכל לשוט וכולם צחקו זה היה האות לסידרה של בדיחות וצחוקים.

וואליד הגיע עם מגש ועליו צלוחיות עם סלט פירות וגלידה. הוא ניגש להגיש ראשון לדני אך כשהתקרב, מעד על אבן ריצוף בולטת והשתטח עליו. הוא מיהר לקום מתנצל ונבוך אך דני שנתקף בצחוק מתגלגל, היה עתה מכוסה מצווארו ומטה בריבועי פירות כשגושי גלידה גולשים על גופו. וואליד רץ להביא מגבת לנקות את הבלגן אך זה היה מאוחר. ארבעת הצעירים זינקו על דני והחלו לאכול את המנה האחרונה מגופו. נועם ועומר שהיו קרובים יותר תפשו עמדות על ירכיו ובטנו של דני, אדם התמקד בחזהו ולכרמי נותרו הרגליים. נועם אסף בלשונו את הגלידה שנזלה אל התלמים שבין ריבועי הבטן ונגס בפירות שהיו מונחים על הערוגות הוא ירד עם לשונו והגיע אל המאגר שבחור הקורקבן וליקק גם את תכולתו. עומר ליקק את הגלידה שנזלה על ירכיו המוצקים של דני והתנקזה אל התעלה שיתרו רגליו הצמודות.

צחוקו של דני הפך במהרה לגניחות קטנות שגברו כשאדם שהחל את איסוף הגלידה מהחריץ שבין שרירי החזה, עבר לרכז את ליקוקיו סביב הפטמה השמאלית. לשונו של כרמי ניקתה עכשיו את שאריות הגלידה שנזלו ביו אצבעות רגליו וגילתה לדני עוד סדרת נקודות רגישות בגופו שמעולם לא טופלו כך.

עומר ונועם קרבו, לשון מכל צד, לחלציו של דני אך נזהרו שלא לגעת עדיין בזין ובביצים. רק משהושלמה מלאכת איסוף הפירות וניקוי שאר חלקי הגוף, נשלחה לשונו של עומר את הביצים המכוסות גלידה בעוד נועם החל ללקק את בסיס הזין וחלקו העליון של המוט. לשונו של עומר הצטרפה לניקוי החלק התחתון ושתיהן טיפסו יחד לעבר הפטריה המצופה. אדם היה הראשון שעזב את משמרתו על גופו של דני וניגש מאחורי נועם ועומר הכפופים. ''אחי,'' אמר בראותו את התחת הפתוח של נועם. ''מי פתח אותך ככה?''
''הוא קיבל פיסט היום.'' אמר וואליד שעמד בצד וסינורו מונף על הזין העומד.
כרמי, ששמע את ההערה, עזב את רגליו של דני והצטרף לאדם. ''אני אטפל בו.'' אמר, התכופף והחל ללקק את החור הפתוח כשהוא מחדיר את לשונו עמוק ככל שהגיע. לא נותר לאדם אלא להתרכז בתחת הפנוי של עומר. הוא תמיד אהב חורים חדשים ובטח כשהם ממוסגרים בתחת קטן ומוצק כמו זה שלפניו. הוא אסף שאריות גלידה משולי המיטה ומרח אותן על פלחי הישבן ובחריץ שביניהם כשהוא מחדיר מעט מהקרם המתוק לחור. הוא התכופף והחל ללקק את הגלידה עד שהגיע אל החור המבטיח.

עומר צירף את קולו לדואט הגניחות של דני ונועם וזה הפך למקהלה. הלשונות שעל הזין של דני התחרו ביניהן על הטריטוריה אך עומר שהיה חזק יותר, דחק את נועם לבסיס הזין ולקח את הפטריה אל פיו. אדם שהבחין בקרב גמל לו בחדירה חזקה ובתנופה אחת הצמיד את ירכיו אל פלחי התחת הקטנים. עומר תפח את פיו לצעוק אך ידו של אדם על גבו הורידה אותו בכוח עד שהזין של דני חסם את גרונו. כרמי שראה את נועם מנושל מהזין שליקק, סובב אותו אליו וכיוון את ראשו לעבר אברו הזקור. נועם בלע את הזין שהוגש לו ולשונו עטפה אותו מכל הכיוונים. כרמי סימן גם לוואליד להתקרב אחז באברו וכיוון אותו לאחוריו. וואליד היה חרמן כל כך שלא היה צריך יותר מרמז. הוא חדר לאחוריו של כרמי ומיד החל לפמפם בפראות.

וואליד גמר ראשון ומיד אחריו כרמי. אדם שהתגרה מגניחותיהם מיהר ושפך את נוזליו באחוריו של עומר. נועם שתה בשקיקה כל טיפה מאברו של כרמי. אדם שלף את אברו מעומר והחל לסדר את הסביבה מחדש לטיפול באיברים שעוד לא נפרקו. כרמי נשלח לטפל באברו של דני, אדם התכופף למצוץ לנועם וכיוון את אברו של עומר לאחוריו. כולם היו כבר מגורים על סף הגמירה ועוד לפני ששב אברו של אדם להתקשות, הוצפו מעיו וגרונו בזרע צעיר ומתקתק. אחרון היה דני שגם הוא לא איחר להשקות את כרמי בזרעו.

החבורה כולה צנחה, כל אחד במקום שבו עמד, לערימת גופים מותשים. וואליד התאושש ראשון ומיהר להביא כד גדול של מיץ לימון קר והגישו לכולם. אדם שלח ידו אל הבקבוק והודיע על סיבוב להתאוששות. עוד לפני שאזל המיץ בכוסות והבקבוק השלים סיבוב ראשון, כבר שב ונבנה לחץ הדם הדרוש להזקרת כל האברים. כרמי שהרים ראשו וראה את האיברים הזקורים סביבו, נעמד והודיע כי כבן לשושלת מודדים, שסימנו גבולות וחלקות מתחילת ההתיישבות בארץ, הוא חייב לתעד את החבורה הזאת.

נועם נשלח להביא סרט מידה גמיש וכשחזר העמיד אותו כרמי על שרפרף, הוא קרא לוואליד לוודא שאכן הזין זקור במלואו. וואליד העביר את שפתיו לאורך האיבר ואישר כי ניתן למדוד. כרמי נתן בידי עומר דף שחולק לעמודות והחל להכתיב בטון מקצועי:
''נועם שור - אורך: 19.2 היקף במרכז הזין: 13.3, מבנה: מעוקל קלות למעלה, צבע: מתבהר לקראת הקצה.'' הוא שחרר את נועם וקרא לאדם. כדקה עבדו שפתיו של וואליד עד שאישר שהזין מוכן. הנתונים שוב הוכתבו בקול מונוטוני: ''אדם שור - אורך: 23.7, היקף: 14.2, מבנה: קשתי כלפי מעלה, צבע: כהה.''
את דני לא הטריד כרמי ממשכבו ואף לא נזקק לוואליד. ''דני שור,'' הודיע קולו. ''אורך: 23, היקף: 15.1, מבנה: ישר, צבע: בהיר.'' עומר נקרא לדוכן. גם הפעם לא נדרשה התערבותו של וואליד.
עומר כהן - אורך: 20, היקף: 16.7, מבנה: מעוקל קלות מטה, צבע: כהה מתבהר לקראת הקצה. וואליד - אורך: 20.5, היקף: 12, מבנה: ישר, צבע: כהה.
כרמי הפקיד את הסרט בידי וואליד ועלה על הדוכן. ''כרמי רוזנשטיין,'' ניסה וואליד לחכות את קולו של כרמי. ''אורך: 16.7, היקף: 12, מבנה: מכופף למעלה, צבע: וורוד.''

התוצאות היו ברורות לכולם. אין ספק שעומר הוא בעליו של הזין הכי עבה ולאדם הזין הכי ארוך. אך התחיל ויכוח כיצד לדרג. אורך או עובי. נועם טען כי זין עבה במרכז גורם לגרוי הכי חזק כי בכל תנועה הוא מרחיב ומשחרר את דפנות המערה וכך גורם לגרוי מוגבר. כרמי אהב דווקא זין שעוביו אחיד, עומר טען שהאורך חשוב. כרמי שעיין בטבלה בכובד ראש, העיר את עיני הנוכחים כי שתי מדידות בוודאי אינן סופיות כי לשני הצעירים יש עוד פוטנציאל לגדול. ''עומר,'' אמר. ''תשמור טוב את הטלפון שלי ותתקשר אליי בעוד שלוש שנים, אני צריך להכיר מישהו עם זין גדול מ-25.''
''עכשיו רק חסר לנו גיל.'' אמר המודד. ''ונוכל לפרסם את הרישום המשפחתי המלא.''
''גיל עסוק עם החברה שלו,'' אמר דני. ''הוא לא שייך לחלק הזה של המשפחה.''
''באמת? הא, ומי אתה חושב השקה אותי הפעם הראשונה בשפיך?'' אמר אדם. ''עוד כשהזין שלו היה בגודל זרת כל פעם שעמד לו היה דוחף אותו לפה שלי. אתה זוכר את הפעם שאתם יצאתם וכשחזרתם גיל אמר שאני הקאתי כי נכנס לי משהו לגרון? המשהו הזה היה הזין שלו שכבר התחיל לגדול. נדמה לי שהוא היה בן 13 אז. נכון, הוא מעדיף בנות, הוא אומר שחור של תחת לא מספיק רך ורטוב. הוא גם מעדיף ללקק דגדגנים ולא זין כי זאת עבודה קלה יותר, אבל כשהוא חרמן ולא מוצא כוס הוא תמיד מגיע בסופו של דבר לתחת שלי.''
''מניאק,'' אמר נועם. ''למה אתה לא שולח אותו אליי גם קצת?''
''כשתראה את הזין שלו תבין.'' ענה אדם בחיוך אך חיוכו התחלף במבט שואל כשלפתע הופיע בפתח דמותו של גיל. ''מה אתה עושה פה, אחי?'' שאל אדם את גיל.

גיל הסתכל קדימה במבט בוהה וברור היה שאינו רואה דבר. פניו היו נפולות. ''לא הודעתי לה שאני מגיע ותפסתי אותה עם חייל מהפלוגה המקבילה.'' ענה גיל תוך שהוא עושה צעד קדימה וקורס על הכיסא הראשון.
שוב היה זה וואליד שהתאושש ראשון ומיהר להגיש לו כוס מים. בעודו שותה ננעצו עיניו באברו הזקור של וואליד ועברו לסקור את האחרים.
אדם ניגש אליו עם מנה מוכנה בבקבוק. ''קח, קודם תוריד ראש אחר כך תספר לי הכול.'' אמר. גיל העביר את מבטו מאברו של אדם במעלה גופו אל עיניו. הוא לקח בשתיקה את הבקבוק והצית את התערובת. במשיכה אחת הוריד הכול וביקש עוד. אחרי שירד הראש הרביעי הסתכל שוב סביבו. הוא עדיין לא הבחין כי בדני השרוע עירום ואף לא בזקפתו שהוסתרה על ידי כרמי.
''הפסדתי משהו? שאל בהיתממות. במקום תשובה העמיד אותו אדם על רגליו.
''תן לי לטפל בהשלמות,'' אמר. הוא החל לפרום את חולצת המדים של גיל ומיד הצטרפו נועם ועומר. השלושה הפשיטו את החייל שהיה כל כך מדוכא עד שהתמסר לידיים שטיפלו בו בלי מחאה ובלי שאלות. בתוך שניות עמד גיל עירום בכל יפי הדרו.

גיל התנשא לגובה של 193 ס''מ. עד גיוסו לצבא עסק פרט לעבודה במשק בשחייה ואף צבר לא מעט אותות ומדליות. גופו היה בנוי במשולש ששני קודקודיו בכתפיים רחבות ושריריות מהן בוקעות זוג זרועות חזקות וביניהן צוואר רחב שנשא ראש עטור בשיער בהיר וקצוץ. צלעות המשולש גלשו והתכנסו למותניים צרות כשקווי המפשעה השלימו אותן עד שנפגשו משני צידי איבר ענק שהיה תלוי ברפיון, מונח על זוג ביצים גדולות, כיפתו משתלשלת נמוך הרחק מבסיסו. כיאה לקצין ביחידה מובחרת, לא היה על גופו של גיל ולוא סימן לשומן. בטנו ריבועים, ירכיו מוצקות ושריריות ורגליו יציבות על הקרקע. נועם, שהכיר את מראה קווי המתאר שבלטו תמיד מהבוקסר, הסתכל על האיבר הרדום, מתלבט אם מותר לו להתנפל כמו שמוחו המסטול והחרמן שב והורה לו. עומר, שלא ציפה למראה שנגלה לעיניו עמד בפה פעור. אדם ראה כי גיל מנותק מהקורה סביבו והחל להובילו לבריכה, 'טבילה במים הקרירים תעודד את רוחו,' חשב.

לפרק הקודם לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...