>  >  > 

החקלאי - פרק ו'

החקלאי שבדני התעורר והיה חסר מנוחה. הוא החליט לעשות סיבוב לראות מה קורה בשדותיו. הוא גלגל כמה סיגריות ולבש שרוואל וגופיה צמודה שלקח מאדם. עד הימים האחרונים לא ייחס כל חשיבות לגופו השרירי, זה היה חלק מחייו. עכשיו הוא התאהב בגופו והתגאה בבטן השטוחה שהפכה כל כך נדירה בקרב בני גילו. הוא עלה לטרקטור שלו וכשיצא מהמושב, סגר את הקבינה, הדליק מזגן על סירקולציה פנימית, הצית שתי סיגריות והניחן בצד. הריח מילא את קבינה ודני נשם עמוק. קצב הנסיעה של הטרקטור והספיגה האיטית של העשן מהאוויר גרמו לו לחוש ריחוף קל ונעים.

שדותיו היו ריקים מאדם והוא המשיך בנסיעה, חושב לאן יכול לטייל היום. הוא החליט לשוב לשפת הים אך לא רצה לחזור לחוף הקרוב למושב אלא חיפש שבילים שכיוונם מערב בהנחה שכך יגיע לבסוף לשפת הים. כשהיה כבר במרחק ראייה מהדיונות שצמודות לחוף, משכו את תשומת ליבו מספר מכוניות שחנו בצל חורשת אקליפטוסים בין השדות. הוא סובב את הטרקטור לעבר החורשה וכשהתקרב, הבחין במספר מכוניות שחנו במקום, אחרות רק הגיעו והיו שעזבו. הוא הבחין גם שבכל מכונית שבאה או עזבה היה נהג, גבר, בלבד.

דני החנה את רכבו הרעשני בקצה החורשה וירד ממנו. על גזע העץ השני או השלישי נשען בחור, כבן שלושים, ונעץ מבט בדני סוקר את גופו מעלה ומטה.
''שלום,'' אמר לדני. ''אף פעם לא ראיתי אותך כאן.''
''כן,'' ענה דני. ''אף פעם לא הייתי פה. ראיתי את המכוניות ובאתי לראות למה כולם חונים פה.''
''דווקא נראה שאתה יודע למה באת.'' אמר הבחור ושלח יד לאוהל במכנסיו של דני. דני השפיל מבטו לעבר אברו הזקור.
''לא הייתי פה אף פעם.'' חזר ואמר.
''אתה אקטיבי או פסיבי?'' שאל הבחור.
דני שעוד לא הבין את פירוש המונחים ענה רק כי הוא לא יודע.
''אתה אוהב למצוץ?'' שאל הבחור.
''כן.'' ענה דני.
''אתה אוהב שמזיינים אותך?''
אוהב מאוד!'' ענה דני.

הבחור פתח את מכנסיו, ותוך כדי כך אמר לדני להוריד את הגופייה. דני משך את גופייתו מעלה והסירה.
''בן כמה אתה?'' שאל הבחור למראה הגוף השרירי.
''בן 43.'' ענה דני.
''שמור היטב.'' העיר הבחור תוך שהוא מעביר יד על בטנו של דני. הבחור ליטף את דני ואברו החל להתמלא. פתאום צבט בחוזקה את פטמתו של דני שעצם עיניים מנסה להתגבר על הכאב שהפתיעו. ידו של הבחור נשלחה לעורפו של דני וכופפה אותו לעבר הזין המתמלא. דני לקח את הזין לפיו והחל ללקק את ראשו. הוא שאב את כל האיבר לפיו משחק עם לשונו סביב ולאורך הזין והרגיש איך הוא הולך ומתקשה.

''אהה, אתה מוצץ טוב.'' אמר הבחור והצמיד את ראשו של דני למפשעתו. ידו הפנויה של הבחור ליטפה את גבו של דני וירדה לכיוון ישבנו. היא חדרה אל מתחת לבד הדק והגיע אל התחת. אצבע חדרה לחור ודני גנח חרישית. הוא שלח ידיו ומשך את השרוואל למטה חושף את התחת המוצק שלו. הזין שבפיו היה קצר אך עבה מאוד. לשונו של דני נצלה כל מקום פנוי כדי ללקק ולטפל באיבר המגורה. הבחור הרים את ראשו של דני מהזין, סימן לדני להישען על העץ וחדר אליו מאחור. החדירה הראשונה של הזין העבה הכאיבה לדני שכיווץ אינסטנקטיבית את שריר הסוגר. זה הספיק כדי שהבחור יגמור עוד לפני שחדר עד הסוף. הוא שלף עצמו מדני והתנצל על הגמירה המהירה. הבחור מיהר לסדר את בגדיו והסתלק.
ריח של זיונים עמד באוויר למרות המקום הפתוח והרוח הקלילה שנשבה. דני הבין שהגיע בדיוק למקום הנכון אך לא העלה בדעתו כי יקבל יותר ממה שיכול היה לבקש. הוא ניגש לטרקטור ולקח לעצמו עוד סיגריה, הצית אותה והחל ללכת בשביל אל תוך החורשה. הוא הריח הרפתקה ונמשך פנימה. בין העצים ראה גבר מבוגר שבחור צעיר מוצץ לו. לא היה לו נעים 'להציץ' והוא המשיך בדרכו. מספר גברים חלפו על פניו, כולם עם מבט ממוקד במכנסיו התפוחים.

דני חיפש מקום נוח להתמקם. הוא מצא גזע עץ גדול ממדים שהיה מונח באלכסון על הקרקע. התיישב על גזע העץ הנפול ועישן להנאתו. העוברים ושבים הסתכלו בו אך איש לא ניגש או פנה אליו. מבטו הצטלב במבטו של בחור צעיר וצנום וזה ניגש וביקש שאכטה מהסיגריה. דני העביר לו את הסיגריה ובעודו מעשן, אחזה ידו של הבחור באברו הענק של דני. בלי שהיות החליקה היד אל תוך השרוואל.
''וואוו, איזה זין גדול!'' אמר בעודו מחליק על המוט. הוא הגיע לטבעת הברזל העבה שהקיפה את בסיס הזין והביצים. הוא התבונן וחייך. ''מה זה?''
''זה שייך לרתמה שלי, אבל אני לא יכול להוריד את זה עד שהזין יתרכך.'' אמר דני ולא האמין לטון האגבי שבו דיבר.
''אתה לובש רתמה לעיתים קרובות?'' דני הינהן. ''אז איפה האדון שלך?''
''בגדול, אני האדון שלי,'' ענה דני. ''והאדונים הזמניים מתחלפים כל הזמן.''
''ומה עושים איתך האדונים?'' שאל הבחור שהתחרמן מתשובתו הישירה של דני.
''כל אחד לפי דרכו.'' ענה דני.
''אל תתחמק,'' אמר הבחור וקולו החל לקבל טון סמכותי. ''אתה גם זונה או רק עבד?''
''אני כל מה שתרצה, אדוני.'' ענה דני.
''אז עכשיו אתה הזונה שלי. אני אוהב לראות את הזונות שלי צייטניות ואת הלקוחות מרוצים, ברור?''
''כן, אדוני.''

''תתפשט.'' הורה הבחור. דני ציית ופשט את בגדיו. הרוח הקלילה ליטפה את עורו העירום והוא נהנה ממנה. ''תתכופף ותישען על הגזע.'' הורה הבחור. דני ציית ונשכב כשבטנו וחזהו על גזע העץ הרחב ורגליו מפושקות על הקרקע. הבחור אחז בביצים של דני ומשך אותן בעוצמה גוברת. ''יפה,'' אמר. ''אתה גם עמיד לכאב.'' דני ציפה שהבחור יזיין אותו ראשון אך היו לו תכניות אחרות. הוא התיישב על הגזע והחל להציע את התחת של דני לעוברים ושבים. דני הרים את ראשו להביט לאחור לכיוון השביל, אך הבחור הכה בחוזקה על ישבנו ואסר עליו להביט. ''מי שאני אחליט, יזיין אותך, יא זונה. תוריד את הראש שלך ותרים אותו רק כשאגיד.''

זין חדר לתחת של דני שהיה רטוב מהזרע של הבחור הראשון, החדירה הייתה חלקה והזין החל מיד לגלוש פנימה והחוצה. הוא גמר אחרי כמה דקות וזין אחר מילא את מקומו. דני הביט למטה וראה מספר זוגות רגליים מאחוריו.
''אפשר לזיין לו את הגרון עד שיגיע תורי?'' שאל מישהו.
''בוודאי!'' ענה הבחור שישב ליד דני. גבר דילג מעל לגזע והתמקם לפני ראשו של דני. ''תמצוץ לו.'' הורה הסדרן. דני הרים ראשו לזין שהשתלשל מהרוכסן הפתוח והחל למצוץ.
''אהה, הוא מוצץ מצוין, איפה מצאת אותו?!'' שאל הגבר לבחור שליד דני.
''זה העבד שלי ואני אוהב לראות איך מזיינים אותו.'' ענה הבחור.
''אהה, אני גומר! איזו מציצה...'' גנח הגבר ומילא את גרונו של דני בזרע מתקתק.

ההתקהלות סביב דני גדלה ואברים מכל הגדלים חדרו אליו בזה אחר זה מאחור ומלפנים. דני נכנס לאקסטזה של זיונים. הוא רצה עוד ועוד אך לא צריך היה לבקש. הם חדרו, פמפמו, השפריצו והלכו. היו שגמרו בתוכו והיו שהטיזו את זרעם על גבו. אחרי שעה, אולי שעתיים או שלוש, נקטע הרצף. דני כלל לא שם לב שסדרן הזיונים נעלם. הוא הרים ראשו וראה שנותר על הגזע לבדו. הוא התיישב נהנה מתחושת הזרע הנוזל מאחוריו, והצית עוד סיגריה. הוא עישן אותה עד תומה, נהנה מהשקט סביב.

מבין העצים הופיע בחור צנום. הוא הסתכל ישירות על הזין של דני.
''אחרי כל כך הרבה זיונים עוד לא גמרת? לקחת לנו את כל הזיונים היום, אז עכשיו תורי. זיין אותי.'' הבחור פשט את מכנסיו והתיישב על אברו של דני. דני נדלק מהישירות ובעוד אברו עמוק במעיי הבחור הוא קם, השעין את הבחור על הגזע והחל לזיין אותו בכוח.
''תגיד,'' שאל תוך כדי זיון. ''כולם פה ישירים כל כך?''
''כן.'' ענה הבחור בין הגניחות. ''כולם באים לכאן לדקות גנובות של זיונים. אין לאף אחד זמן לבזבז על משחקים.''
''כל הזמן יש פה אנשים?''
''כמעט תמיד, כשכמובן יש שעות עמוסות יותר ויש ימים שחלש. אבל אין לזה חוקיות.'' תוך כדי שדני מזיין את הבחור, שוב התאסף קהל צופים. הבחור גמר והתנתק מדני. דני הסתכל סביבו ראה רק כרסים והחליט לעשות סיבוב בחלקה של החורשה אותו עדיין לא חקר.

הוא השאיר את בגדיו על הגזע ופסע עירום בשביל. דמות כהה נראתה הולכת בין העצים. 'מעניין אם האגדות על שחורים נכונות,' חשב דני. 'אולי עכשיו אוכל לקבל תשובה.' דני המשיך לצעוד בשביל לעבר הדמות שנעה לקראתו. הגבר השחור עצר מולו.
''אתה אוהב לקבל זין?''
''כן.''
''אתה יודע למצוץ?''
''כן.''
''אז תעמיד לי ואז אני אזיין אותך.'' אמר הגבר. דני התכופף לעבר הגבר השחור, פתח את מכנסיו ומיד הבין שלפחות הפעם האגדה התגשמה. הזין הרפוי היה באורך של כחמישה עשר ס''מ. דני החל למצוץ וזה גדל עוד ועוד. גם כשלקח את הזין עמוק לגרונו, עוד היה לידו מקום לחבק את החלק האחר של הזין.

הגבר לא וויתר והניח ידו על עורפו של דני. דני מיהר לקחת נשימה עמוקה והזין החליק במורד גרונו. עוויתות תקפו אותו כשהזין גירה את מעמקי הגרון במקומות שאף איבר לא הגיע קודם. היד שיחררה את הלחץ ודני נסוג ולקח עוד נשימה. היד חזרה ולחצה את ראשו ושוב העמיק הזין עוד יותר מקודם. הפעם החזיקה היד את ראשו של דני שהחל להיחנק. הוא ניסה לפתוח את פיו לנשום אך הפתח היה חסום. דני החל נאבק אך היד לא ויתרה. רק כשחשכו עיניו אחזו ידי הגבר בראשו ומשכו אותו מעל הזין. רק עתה ראה דני את המפלצת שאורכה כשלושים ס''מ והיא זקורה ומאיימת. ידי הגבר סובבו אותו והזין החל להחליק לתוכו.

למרות כמויות הזרע שהרטיבו את אחוריו, הזין הזה הכאיב לו. הוא שחרר את שריריו ובמהרה התחלף הכאב בהנאה. בגלל אורכו של הזין התנועה בכל כיוון, פנימה והחוצה, לקחה זמן ארוך יותר ודני נהנה מהתחושה של התנועה באחוריו. הגבר, שלא רגיל היה להכניס עד הסוף, התגרה גם הוא וגמר אחרי זמן קצר. דני שהתלהב מהצלחתו לקבל את מלוא הזין, רצה עוד. הוא לקח לפיו את הזין שאיבד את נוקשותו והחל לעבוד עליו בשנית. נדרש מאמץ של דקות ארוכות להעמיד שוב את הזין כשבעליו גונח בקולי קולות. ברגע שהתקשה הצינור, הסתובב דני ושיפד עצמו על הכלי הארוך. הוא החליק לאיטו במורד הצינור נהנה ממגעו בקירות מערתו. כשהגיע לסוף, עצר. הוא לא רצה שהגבר יגמור כל כך מהר כמו קודם. אחרי השהיה, החל להניע את אגנו בתנועות סיבוביות קטנות, נהנה לחוש את המוט הקשיח נע בבטנו.

קהל הסקרנים שהורחק קודם לכן על ידי הגבר השחור, העז והתקרב שנית אך הפעם הם נעמדו במרחק גדול יחסית. דני החל לנוע קדימה מחליק במעלה הזין עד שחש את שפתי הכיפה נוגעים בפתח מבפנים. הוא הסתכל על הצופים שהביטו בתדהמה על הצינור השחור שיצא מאחוריו. דני החל לגלוש מטה ומעלה והמשיך בתנועתו האיטית דקות ארוכות עד שהגבר לקח שליטה והחל מפמפם במהירות גוברת.

הבחור שרק לפני רגע שיפד עצמו על אברו של דני, הצטרף לצופים אך מיד התקרב, כרע על ברכיו ולקח את אברו של דני עמוק לפיו. ידו אחזה בביצים של דני והחלה ללוש אותן. אברו של דני נכנס ויצא לגרונו של הבחור שקיבל את כולו בלי סימן של חוסר נוחות כלשהו. להיפך, הוא ינק בכוח את הזין כמבקש לקבלו עמוק עוד יותר. מדי פעם לחץ ומשך חזק יותר וניצני הכאב גירו את דני.

חששו של דני לגמירה מהירה התבדה והפעם נמשכה תנועת הזין בתוכו זמן רב. אחרי מספר סדרות של פמפומים בקצב שונה הרגיש דני את הזין מתקשה עוד יותר והבין שהוא קרוב לפלוט את נוזליו אך הגבר המשיך לפמפם. לחיצה חזקה על הביצים גרמה לדני להתפוצץ עמוק בגרונו של הבחור הכורע לפניו. התכווצויות הגמירה של דני סחטו את הצינור הנעוץ עמוק במעיו. הגבר הפתיע את דני כששלף את אברו ותוך שהוא מסובב את דני, הורידו למטה. דני פתח את פיו לקלוט את הצינור החם אך פיו לא הספיק. הגבר אחז בראשו של דני בשתי ידיים והחדיר את כל הזין לגרונו של דני. הוא החל לפמפם במהירות כשהוא שולף את אברו עד הסוף ואחר כך מצמיד את אפו של דני למפשעתו. דני ניצל כל יציאה לשאיפת אוויר ארוכה וכשנורה הזרע הוא חש רק בפעימות הזין כשירה את נוזליו עמוק בצינור הבליעה. בעודו מלקק את הטיפות האחרונות מצינור הרפוי, הבחין דני שחלק מהצופים גמרו גם הם והיו עסוקים בניעור טיפות אחרונות מאבריהם.

תשוש פנה דני לחפש את בגדיו וחזר לגזע העץ. גבר גדול ממדים הלך אחריו וכשהתיישב דני על הגזע פנה אליו.
''עייף, הא?''
''כן.'' ענה דני.
''אז תנוח.'' אמר הגבר והשכיב אותו על הגזע. עוד לפני שהספיק דני להבין לאיזו מנוחה התכוון, כבר היה אברו של הגבר נעוץ בגופו. דני עצם את עיניו והרפה את גופו. הזין הלם וטלטל את כל הגוף שהתמסר לו התמסרות מלאה.

כשיצא ממנו הזין, לא מיהר דני לקום. הוא נהנה מהרעיון שאבריו עומדים לרשות זרים שלא רק שאינם מוכרים לו, הוא אפילו לא רוצה לראות מי הם. זה היה בעיניו שיאה של חוסר השליטה. זיון לשם זיון בלבד, ללא דעה או נסיון שיפוט של שום אספקט אחר - יופי, גיל וכו' - אלא רק הנאה מחדירת זין זקור לתחת רעב. הוא נשאר שוכב גופו רפוי ורגוע על הגזע ולא עברו יותר משניות אחדות עד שזין נוסף חדר אליו. שלושה חרמנים נוספים זיינו אותו עד שהחל להשתעמם וקם ממקומו. הוא לא התעכב להתלבש, בדרכו החוצה עוד ניסו כמה מהנוכחים לאחוז באברו הזקור אך הוא המשיך בדרכו ועלה לטרקטור כשבגדיו בידיו.

ביציאה מהחורשה ראה את הגבר השחור צועד על השביל. הוא סימן לו לעצור. הגבר רצה טרמפ לישוב שהיה בדרכו של דני אך דני אמר שאין מקום לנוסע בקבינה.
''לא נורא, תשב עליי, אתה אוהב את זה.'' הרעיון הדליק את דני מחדש. הגבר עלה והתיישב על מושב הנהג ופתח את רוכסן מכנסיו. דני הקדיש כדקה להעמיד את הזין הגדול והתיישב עליו. הם התחלקו בסיגריה האחרונה וטלטולי הדרך עשו את שלהם. הגבר גמר עוד לפני מחצית הדרך ואברו התרכך אך מכיוון שנשאר באחוריו של דני, שב והזדקף. הוא גמר שוב כשישובו כבר נראה מרחוק. דני עצר מחוץ לישוב והטרמפיסט הודה לו והלך. רק אחרי שנעלם, הצטער דני שלא נתן לו טלפון.

דני הביט בשעון וגילה שהוא היה למעלה מחמש שעות בחורשה. הוא היה כל כך עסוק ושקוע באקסטזת הזיונים שלא שם לב שהזמן עבר. הוא המשיך בנסיעה הביתה כשבדרך ניסה לספור את הגברים שעברו עליו והשאירו את עתידם בגופו, אך מהר מאוד הגיע למסקנה שהוא פשוט לא יודע. את רובם הוא כלל לא ראה ואין לו כל אינדיקציה אם מי מהם ביקר בגופו יותר מפעם אחת ו/או ביותר מפתח אחד.

הטלפון של דני צלצל. על הקו היה נועם שאמר שהוא כבר במושב והודיע שהוא הולך לזמן קצר לביתו של עומר ואחר כך יגיע הביתה.
''אין אף אחד בבית,'' אמר דני. ''אמא נשארה בעיר ולי עוד ייקח זמן להגיע. אתם יכולים ללכת לבית שלנו. אני מקווה שוואליד כבר חזר והוא מבשל לנו אוכל, אז תיהנו מהבריכה ותתייחסו יפה לוואליד עד שאגיע.''
''זה רעיון מצוין, אבא,'' אמר נועם. ''ואל תדאג אנחנו תמיד מתייחסים יפה לוואליד.''

נועם אפילו לא העלה בדעתו כי דני יודע בדיוק למה התכוון.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...