>  >  > 

החקלאי - פרק א'

כבר כשהיה ילד בן 10 או 11, אהב דני להתבונן בצעירים הערבים שהעמיסו חבילות קש על משאיות בשדות המושב. גופיהם השריריים מכוסי הזיעה ריתקו אותו. דני היה 'הילד הכי יפה במושב'. כך כינו אותו כולם. כשהגיע לגיל 16, התחיל לצאת, כמצופה, עם מלכת הכיתה. אף פעם לא היה ממש מאוהב בה, אבל עשה כפי שכולם ציפו ממנו ועם הזמן גם למד להנות מכך, במיוחד כשבחופשות מהצבא לא היה צריך לחפש פורקן ליצריו אלא תמיד היא הייתה שם קולטת באהבה ובתשוקה את אברו החם לכל פתחי גופה. כחצי שנה לפני שחרורו מהיחידה המובחרת, נפלה עליו הידיעה שחברתו בהריון. כצפוי, הם התחתנו, הוא בנה בית בחצר ההורים, המשיך את דרכו של אביו כחקלאי מצליח ובגיל 25 כבר היה אב לשלושה ילדים.

השנים לא ניכרו עליו ובגיל ארבעים עדיין היה חתיך שסובב את ראשי הבחורות. 185 ס''מ של גוף שרירי מעבודה פיזית, ללא טיפת שומן, רעמת שיער שופעת וצרובת שמש, עור שחום משיזוף של שנים, עיניים ירוקות בהירות וחיוך שלא מש מפניו.

במשך השנים נכנסו חיי המין של הזוג הכי יפה במושב לשיגרה שהרגה את הריגוש והפכה את הזיונים להתפרקות טכנית. דני החל להרגיש שמשהו חסר לו. הוא מצא עצמו חרמן כל היום ולעיתים אונן פעמיים ביום בעודו על הטרקטור בשדה מתבונן מרחוק בנערים חשופי גוף שעבדו בשדות סמוכים.

באחד הימים הרחיק עם הטרקטור עד למצוק שעל שפת הים. החוף הריק קרא לו ולאחר חיפוש קצר מצא דרך וירד אל החול. מתוך דחף רגעי ובלי לחשוב על מעשיו פשט את בגדיו ונכנס עירום למים. הזרמים הקרים טילטלו את אבריו הרפויים וגירו אותו. הוא עצם את עיניו, נשכב על גבו וצף על המים כשאברו מזדקר כשנורקל של צוללת. גל שנשבר עליו הפריע לו בשלוותו והוא נעמד על מקומו. כשפניו אל הגלים. המים הגיעו עד לגובה מותניו והגל הבא שנשבר היכה על אברו הזקור וטלטל אותו. הוא אחז בזקפתו וחש את פעימות הדם בורידיו. 'אני חייב לפרוק את החרמנות הזאת,' חשב. מי המלח שבין אצבעותיו לאברו גרמו לתחושת חיספוס ומנעו ממנו להניע את היד על אברו. לפתע נזכר בשפופרת הגריז החדשה שבתא הטרקטור. שמח על הפתרון, פנה לעבר החוף שקוע בחרמנותו. רק כשהיה כמעט מחוץ למים הבחין, כי ממש מולו, בינו לבין הטרקטור, עומד בחור צעיר, עירום, אוחז איבר זקור, ומתבונן בו.

במבוכתו הרבה על שנתפס 'על חם' התיישב במקומו מנסה להסתיר ללא הצלחה, את זקפתו במים. הבחור לא הסית ממנו את מבטו ורק חייך. מבוכתו של דני גדלה כשחש שזקפתו התקשתה עוד יותר. הבחור החל לצעוד לעברו. הוא היה מעט נמוך מדני, כ-180 ס''מ, אך שרירי הרבה יותר. שיזופו המלא העיד על כך שזאת לא הפעם הראשונה שהוא עירום על שפת הים. דני התבונן מהופנט בגוף הצעיר שהתקרב אליו ועיניו ירדו מאליהן לעבר האבר הענק שהצביע ישר אליו. דני, שהיה תמיד גאה זקפתו שהתנשאה לכ-19 ס''מ, ראה לראשונה בחייו איבר גברי זקור, ועוד גדול משמעותית משלו.

הבחור נעמד כמטר מדני, מסתכל הישר לעיניו ומחייך. דני השפיל את מבטו במבוכה ונעץ אותו בכפות הרגליים שמולו. הרגליים התקרבו עוד צעד ודני חש ביד מונחת על ראשו. הוא הרים את ראשו ואפו נתקל באברו של הבחור שבמקום לסגת, הדף את אברו קדימה. לסתו של דני צנחה מתדהמה ועוד לפני שהבין מה קורה, כבר היה קצה הזין הזר בפיו. הוא הידק את שפתיו בנסיון לעצור את הפולש, האינסטינקט לא הניח לו לעשות זאת עם שיניו. לשנייה חבק בשפתיו את הזיו הענק ובלי לדעת מדוע, נשלחה לשונו והחלה ללקק את האורח שבפיו. תחושה נפלאה וחדשה הציפה אותו. גל של חרמנות גאה בו והוא החל מוצץ ומלקק את האיבר. הבחור, הניח את ידו על עורפו של דני והחדיר את הזין עמוק יותר ויותר, מניח לדני להתרגל ולהירגע בכל פעם שהשתנק. כשהגיע אפו של דני עמוק אל תוך שיער ערוותו של הזר, אחז זה בחוזקה בראש המשופד על אברו וצעד צעד קטן לאחור, מושך איתו את הראש. דני עבר מישיבה לעמידה על ארבע בנסיון להתייצב.
''ככה טוב, כלב.'' אמר פתאום הבחור בקשיחות שהפתיע את דני.
'מה הוא קורה לי כלב? מי הוא בכלל שידבר אלי ככה?' חשב דני אך האיבר שחסם את פיו מנע ממנו למחות.
''בוא לחוף, כלב.'' אמר שנית הבחור והחל לצעוד בצעדים קטנים לאחור. דני אחז בידיו בירכי הבחור כדי לייצב את גופו והתקדם על ברכיו אחרי הבחור.

הם עלו לחוף וכשעצר הבחור על מקומו, החל לזיין בחוזקה את גרונו של דני. מעולם לא חש דני כל כך מגורה. זרימת הדם לאברו הייתה חזקה כל כך שחשב שהוא עומד להתפוצץ. הבחור המשיך להדוף את אגנו בחוזקה קדימה ואחורה. דני ניסה לייצב את ידיו על ירכי הבחור בנסיון למתן את התנועה האלימה. היד האוחזת בעורפו הקשתה את אחיזתה בעוד ידו השניה של הבחור אחזה בידו של דני וכופפה אותה אל מאחורי גבו. הבחור לחץ את ידו של דני לאחור ורכן מעליו מכופף את ראשו לקצה טווח תנועת הצוואר. ביד האוחזת בעורף אחזה בידו השנייה של דני וחבל שהופיע משום מקום הצמיד את מקפריו של דני אל מאחורי גבו.

דני, שהיה בחור חזק, לא הבין כיצד הגיע למצב זה שכידיו קשורות מאחורי גבו, אפו מעוך בחלציו של זר וזין ענק חונק את גרונו. אבל, הריגוש השתלט עליו והוא חש את זרעו גואה בבסיס האיבר המגורה שלו ולראשונה בחייו חווה אורגמה אדירה ללא כל מגע בחלציו. הזין שלו החל לקפץ בפעימות מהירות, תחילה על יבש ואחר החלו לנבוע זרמי זרע אדירים עם כל זינוק של הזין.
''אתה אוהב את זה, הא, כלב מזדיין?'' גיחך הבחור. ''חכה, רק התחלנו.'' אמר ועמד על מקומו כשמחצית מאברו בלבד בפיו של דני. ''אבל שיהיה לך ברור, זאת הפעם האחרונה שאתה משפריץ ללא רשותי. אם עוד לא הבנת את זה אז תפנים, אתה מעכשיו חלק בלתי נפרד מרכושי ונתון לשליטתי. לא תכבד זאת, תיענש.''

צורת דיבורו המשפילה של הבחור שקודם הרגיזה את דני, גירתה אותו עכשיו והוא החל ללקק ולינוק במרץ את הזין שבפיו. הוא שם לב גם כי הזין שלו, שבדרך כלל נרפה מיד אחרי שגמר, נשאר זקוף ויציב, חרמן כאילו כלל לא גמר. הבחור שלף את אברו מפיו היונק של דני. דני שלח לשונו בנסיון להגיע אל הזין.
''אתה רוצה אותו, הא?'' תבקש, תתחנן.
'בבקשה, תן לי למצוץ.' זעקו המילים בראשו של דני, אך קולו לא נענה לו ורק לשונו נסתה לשוא להגיע את האיבר שהיה רק מילימטרים בודדים מעבר לטווח הישגה. הוא הרים עיניים מתחננות למעלה. הגוף הגברי, השרירי, החלק והשזוף שמילא את שדה ראייתו הטריף עליו את דעתו.
''אני רוצה...'' מילמל.
''אני רוצה מה?'' רעם הבחור. ''תבקש יפה וברור ותפנך אליי ב'אדוני'.''

דני הצטמרר. הוא, המושבניק הגאה, הגבר, החזק, החתיך, משאת כל נשות הסביבה, הוא עומד עכשיו על ברכיו, ידיו קשורות מאחורי גבו וכל כולו זועק לקבל זין זר אל פיו. אבל, כן! זה מה שהוא באמת רוצה עכשיו. פתאום החלל שחש מזה זמן התמלא בתשוקה. מעולם לא חש סיפוק מיני בעוצמה כה חזקה וטוטאלית. סטירה נחתה בעוצמה על לחיו. ''לא שמעתי אותך, כלב.'' רעם הבחור.
''תן לי בבקשה למצוץ לך את הזין, אדוני.'' שמע דני את קולו, חזק ברור ומתחנן.
''תמצוץ קודם את הביצים המלכותיות שלי ואולי, אם תהיה ראוי, תוכל למצוץ לי את הזין.'' ענה הבחור והתקרב אליו. דני רכן לעבר הביצים נזהר שלא לגעת בזין. הוא אסף את שק הביצים הרפוי בלשונו וקירב אותו לשפתיו הוא שאב אל פיו ביצה אחת וליקק אותה ביסודיות. ''אה, זה טוב...'' גנח הבחור. ''נראה לי שאתה עוד תלקק הרבה את הביצים האלו. אתה אוהב את זה, הא?'' במקום לענות שאב דני את הביצה השניה אל פיו והחל לגלגל אותן בלשונו. אחרי דקות ארוכות של ליקוק איבל דני את הרשות המיוחלת למצוץ את הזין. הוא גלגל עוד כמה שניות את הביצים בפיו, ליקק אותן ביסודיות והוציא אותן אחת אחת.

הזין חדר בעוצמה לפה הפתוח ומילא את גרונו של דני שקידם את המוט הדוהר לתוכו בליקוק לשון לכל אורכו. דני היה בשמיים, הוא החל לחוש שנית את בעבוע הזרע בבסיס אברו הוא ניסה להסית את מחשבותיו לסיטואציות מגרות פחות כדי לנסום ולבלום את הנחשול האסור שאיים שוב לפרוץ מאברו.

צלצול טלפון לידו הצליח להסית את תשומת ליבו ברגע הנכון. הטלפון צלצל שנית והבחור שלף את ראשו של דני מעל זיינו והשליכו למטה.
''תביא לי את הטלפון, כלב, ואל תירק עליו.'' דני התכופף מקפיד שלא לאבד את שווי המשקל. לקח את הטלפון בפיו בעדינות והתרומם להגישו לידי אדונו. הבחור לקח את הטלפון ותוך שהוא עונה, שיפד את גרונו של דני שוב על אברו. ''היי, רונן, מה קורה?'' אמר. ואחרי שתיקה קצרה הוסיף: ''תגיד, אתה מכיר את דני שור מהמושב שלידך?'' ליבו של דני החסיר פעימה, מאיפה הוא מכיר אותי? בטח חיטט בארנק שלי כשהייתי בים. מה יהיה? מה אם הוא ידבר? ''רגע, מה? לא הבנתי תגיד שוב, אמר הבחור והפעיל את הרמקול של הטלפון.''
הקול מהמכשיר נשמע ברור: ''אילן, בטח שאני מכיר אותו, הוא חתיך עולמי, כל הבנות מתות עליו וגם אני. כבר הרבה פעמים אוננתי על הפנטזיה שהוא מזיין אותי כמו שהוא טוחן את הרותי הזאת, אשתו.''

אילולא הצמידה ידו של אילן את ראשו של דני למפשעתו ואברו משפד את גרונו, היה האחרון צונח מעולף באותו הרגע. הוא איבד את הנשימה ולרגע חש שהפאניקה מנצחת. אך זה עוד לא נגמר.
''רונן,'' אמר אילן, ''בוא לים עכשיו.''
''השתגעת? אני לא בא. מה יש לי לעשות שם?''
''בוא ואגשים לך את הפנטזיה שלך.''
''הפנטזיה שלי זה דני שור, לא אתה.''
''רונן, סמוך עליי ובוא.''
''אין סיכוי. הוא סטרייט וחתיך. אני לא נותן אפילו אחד למליון שייצא לי אי פעם משהו איתו.''
''רונן, תקשיב טוב,'' אמר אילן מנסה להפתיע את חברו. ''בוא עכשיו.''
''אני לא בא. ביי.'' אמר רונן וניתק.

אילן חייג חזרה.
''מה!'' ענה רונן בעצבים. ''אין לי כוח לשטויות שלך.''
''רונן, דני שור, החתיך המדהים שלך, הוא אכן חתיך מדהים, אכן יש לו זין שכל בתולה כמוך תשמח לקבל, אלא שעכשיו הוא עומד על ברכיו לפניי, ידיו קשורות לאחור וגרונו משופד על הזין שלי שרק קצת גדול משלו.''
''אתה עובד עליי.'' ענה רונן.
אילן קירב את הטלפון לראשו של דני, שלף את הזין מהפה שלו ושאל: ''נכון אתה דני שור?''
''נכון, אדוני.'' ענה דני והסמיק.
''רונן, אני מקרב את הזין חזרה לפה שלו. הוא מוציא לשון ארוכה ומלקק לי את הכובע. אתה אוהב ללקק, נכון, כלב?''
''נכון, אדוני.''
''שמעת? שאל אילן את רונן. ''הלשון שלו מסתובבת סביב כיפת הזין שלי וזה כל כך טוב, אתה מפסיד שאתה לא בא. הוא עוטף את הזין שלי עם שפתיו ויונק כמו עגל רעב. אההה, אני כבר קרוב לגמור. תשאר איתי על הקו אני אתאר לך. אני מחזיק לו את הראש ועכשיו חדרתי בכוח עד הסוף. אני מזיין אותו חזק, הוא גונח מהנאה ואני עוד שנייה גומר. אההה, אההה, אני גומר.'' דני הרגיש את מטחי הזרע חובטים על דפנות גרונו. התיאור ומטחי הזרע חירמנו אותו עד שאיבד שליטה על אברו שהחל גם הוא לירות לכל עבר. ''טוב, רונן,'' אמר אילן לאחר שהסדיר את נשימתו, ''אתה בא? בוא ותעזור לי, כי הכלב הזה גמר שוב בלי רשותי והפעם אני אעניש אותו. או קיי, עשר דקות. אני מחכה.''

אילן סגר את הטלפון השליך את דני על החול ונעמד מעליו.
''כלב, אתה יודע שאתה ראוי לעונש נכון?''
''כן, אדוני, אקבל כל עונש שתטיל עליי.''
''קודם כל אטיל עליך את מימיי.'' ענה אילן והחל להשתין על דני השוכב מתחתיו. ''תסתכל אליי ותפתח את הפה שלך, כלב מלוכלך.''
דני הפנה את ראשון ופתח את פיו. טיפות שתן מלוח נחתו בפיו ואחרות הרטיבו את פניו ושערו. בשנייה הראשונה נרתע דני מהשתן אך מיד גילה שזה מדליק אותו. אברו החל להזדקר בשלישית ולשונו חיפשה אחר הטיפות.

''נראה לי שהעונש הפך לפרס שאתה לא ראוי לו.'' אמר אילן והסית את הזרם החם אל מפשעתו של דני. כשסיים להשתין פנה אילן לטרקטור והחל לבחון את הציוד שהיה בארגז הכלים. הוא הוציא חבל עבה, השליך אותו כך שהשתלשל מגג הקבינה, צד אחד מלפנים והשני מאחור. הוא ניגש לדני, העמידו על רגליו והובילו את החבל. ''אני עומד לפתוח את חבל הידיים שלך. ברור שלא תעשה שטויות כי אתה כבר יודע שאנחנו מחכים לאורח שייקח אותי לביתך אם יהיה צורך. אילן שחרר את הידיים וקשר אותן לחבל המשתלשל מהגג כך שהיו פרושות למעלה ולצדדים. אילן נסוג צעד אחד והתבונן בדני. ''איזה כלב חתיך מצאתי.'' אמר ושלח ידו להעבירה על בטנו הנוקשה של דני. ''נראה לי שרונן יאהב את זה.'' הוסיף כשידו גולשת על אברו החצי זקור של כלבו. הוא אחז בשק הביצים הגדולות שתלו בין הרגליים המפושקות ולחץ. פניו של דני התעוותו בכאב. ''מה קרה?'' ליגלג אילן. ''כואב?'' שאל והגביר את הלחץ.
''כן, אדוני, כואב לי.''
''זה עוד כלום,'' אמר אילן. ''אצלי אתה עוד תלמד מה זה כאב ונראה לי שתאהב את זה.''
לאחר מכן חזר אל הארגז ושלף משם את מנורת החירום. דני לא הבין לשם מה אך כשמצבטי המגעים נסגרו על פטמותיו דומה היה שגם בקפריסין שמעו את צעקותיו. ''תרגע,'' הורה אילן, ''ממילא איש לא ישמע אותך. אתה רק עושה לי כאב ראש עם הצרחות המטופשות שלך.'' דני נשך שפתיו והשתתק. ''היי,'' אמר אילן. ''אל תפצע את השפתיים שעוד צריכות לטפל בזין שלי ושל רונן. הנה, קח את הקרש הזה ותנשוך, אמר ודחף חתיכת קרש לפיו של דני. הקרש היה מכוסה בחול ופיו של דני התמלא בגרגרים המעצבנים.

אילן הלך חזרה לארגז הכלים שבאחורי הטרקטור. הכאב הראשוני התעמעם מעט ודני ירק את הקרש וניסה לנקות את פיו. כל תנועה של גופו טילטלה את חוט החשמל שהיה תלו על פטמותיו ושלח זרמים של כאב בחזהו כאילו היה מחובר למקור אנרגיה. דני השפיל מבט וראה שהכאב רק הקשיח את זקפתו. מראה בטנו השטוחה, אברו הזקור ורגליו השריריות נטועות בפישוק רחב בחול, גירה אותו. התחושות החדשות האלו בלבלו את דני. הוא שפחד מזריקות, שנמנע מלטפל בשיניו מפחד הכאב, עומד עתה במקום ציבורי ופתוח עירום וקשור, גלי כאב שוטפים את גופו וכולו מגורה מינית.

פתאום, התגנב למוחו החשש שמישהו יראה אותו. מספיק שיראו מרחוק את הטרקטור, הרי אנשים בסביבה מכירם את הטרקטור שלו. גל כאב חדש הסיט את מחשבותיו מהחששות הללו ועוד לפני שחלף שב אילן והוא אוחז בידו את סט המפתחות השבדים הסגורים. דני ניסה לנחש מה הוא יעשה עם זה. הוא בחר מפתח 35 מ''מ, אחז בקש הביצים וקירב את צידו הסגור של המפתח. דני נלחץ. אילן מעך קלות ביצה אחת והעבירה דרך טבעת המפתח, אחר לחץ את השנייה והעבירה גם כן.
''מוכן?'' שאל והביט בעיניו של דני.
''למה, אדוני?'' ענה דני.
''לזה.'' אמר אילן ועזב את המפתח הכבד שצנח ונתלה עך שק הביצים שולח איבחת כאב במעלה בטנו של דני. גופו של האחרון היטלטל וזרמי כאב פרצו מפטמותיו. דני חשק את שיניו אך לא הוציא קול מפיו. ''יפה, כלב, אתה מתחיל להתרגל. בוא נראה איזה מפתח יתאים למוט שלך.'' הוא הוציא מפתח 30 מ''מ אך זה לא עלה על הזין המתוח, הוא ניסה 33 מ''מ, 38 מ''מ, 42 מ''מ ורק את המפתח הרביעי, 45 מ''מ החליק עם לחץ קל לאורך המוט. אילן תלה את המפתח הכבד בסמוך לשולי כיפת הזין. ''תשמור שהמפתח לא יפול עד שאחזור.'' אמר ונעלם אל מאחורי הטרקטור.

דני נותר לבדו. המשקולת שמתחה את שק הביצים שלו הכאיבה לו בתחילה, אבל עכשיו הלחץ הקבוע גירה אותו. הוא הניע את אגנו קלות והמפתח הטלטל מצד לצד. המפתח שתלה על אברו התנדנד גם הוא. למזלו, היה המפתח מרוח בגריז כך שהחליק על העור ולא פצע אותו.

הדקות עברו. הסביבה הייתה שקטה לחלוטין ופרט ללחש גלי הים נשמעו רק קריאות הסיקסקים. אבל בתוך השקט הזה סערו רגשותיו של דני. הוא הטלטל בין פראנויה, מה אם מישהו יראה, לבין כאב וחרמנות שגאתה עוד ועוד. הוא החל לחשוב על חייו. פתאום הבין את השעמום הגדול שבו טבעו חיי המין שלו. הוא נזכר כיצד היה מביט בנערים חשופי גוף עליון עוד מילדותו והבין שהדחיק לאורך שנים את הריגוש המיני האמיתי שלו. דני עצם את עיניו ושקע במחשבות על איך יראו חייו לאחר שישוחרר מהחבל הזה. מצד אחד לא היה לו אומץ לנטוש את החיים שבנה, מצד שני רצה לעזוב הכול. דמותו של בנו הגדול, גיל, עלתה לעיניו, כשהוא מגיע לחופשות מהצבא ומסתובב בבית בבוקסר, פעימות הדם המואצות באברו הבהירו לו מדוע היה מסית את עיניו מבנו בכל פעם שראה אותו כך, הוא התגרה מהדמות השרירית והחסונה, מקו הזין הארוך התלוי בתוך הבוקסר. הוא נזכר בבירור באותו לילה לפני כשנה בו לא הצליח להירדם וישב בסלון החשוך. הוא שמע את גיל וחברתו גונחים בסערת הזיון והתמונות בדמיונו חירמנו אותו כל כך עד שעבר למטבח. אחרי כמה דקות, הופיע גיל עירום במטבח, עם זין ענק עומד הישר לפניו. הוא לא עשה כל עניין ממערומיו וזקפתו בנוכחות אביו, אלא הסתובב במטבח בטבעיות, ארגן לחברתו ולו ארוחת לילה וחזר לחדרו. דני מיהר למקלחת ועד שגמר פעמיים לא הצליח להרגיע את חרמנותו. עד הרגע הזה עוד תירץ דני לעצמו את החרמנות בקנאה על הבחורה הצעירה שחיכתה לגיל במיטה, אבל, האמת היא, כי גופו של בנו והזין הענק שלו הם שחירמנו אותו. הוא נבהל לרגע מהמחשבה המינית על בנו וניסה לדמיין משהו אחר אך הצליח רק לראות את בנו השני, ששירת גם הוא בצבא. פתאום צצה במוחו המחשבה כי מעולם לא הביא אדם חברה הביתה. כבר מהתיכון היו מגיעים רק חברים. היה אחד, כרמי, שהיה נשאר לישון פעמים רבות, אדם הומו?

לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...