>  > 

דירת סטודיו חדשה - ג

סוף שבוע נוסף עבר, הנסיך לא יעביר אותו איתי הפעם. ביום רבעי ליל הסדר, הוא צריך לנסוע לעשות חג אצל המשפחה.
''אני אתגעגע אליך נסיך'', אמרתי.
''גם אני אתגעגע אליך חיים שלי'', הוא אמר.
''שיהיה לך חג שמח אהובי, נתראה בשבוע הבא''.

שלושה שבועות אנחנו ביחד, וזה סוף השבוע הראשון שלא נעביר ביחד. אבל אני בהחלט לא מתכוון להעביר אותו לבד. מ-22:00 אני על המחשב, מחפש בן זוג למסיבה, בדיוק כמו שאני אוהב, קשר חופשי ולא חונק. הסיכוי למצוא משהו בצ'אטים לא גבוה, אבל מה יש לי להפסיד חוץ משינה טובה?
התחלתי לדבר עם שלושה אנשים במקביל, ובהמשך קיבלתי הודעות פרטיות מעוד כמה גולשים.
עם חלק בכלל לא המשכתי את השיחה מעבר ל-5 דקות. אבל היו שניים רציניים, גם במקרה שלהם אחרי רבע שעה דרשתי לראות תמונה, בצ'אט בן אדם יכול להישמע, הכי נחמד בעולם, אבל פשוט לא להיות הטעם שלי. תקראו לזה בררן, אני עם כל אחד שנשמע נחמד לא יוצא.

אחד ירד מהפרק, ''אין לי תמונות שלי על המחשב'', ''אני אף פעם לא זוכר את הסיסמה של המייל'' או ''אין כרגע תמונה אבל אני מבטיח לשלוח בהקדם'', לא היו תשובות שאהבתי לשמוע!
השני שלח תמונה בלי לעשות בעיות, אבל הוא היה אוחץ' מדי, נשי מידי, ואם אני הייתי רוצה אישה הייתי מחפש אישה.
המשכתי לחפש. אחד היה בעל הרגל מגונה לעשן, אחר היה רק ''אקטיבי''. כמו שאמרתי, לא קל למצוא מישהו מתאים בצ'אט.

אבל דווקא מצאתי, ודווקא אחד שחשבתי שאני אסחף דווקא לכיוון של ''סורי רחוק מידי'' או כל תרוץ אחר.
''חייל חרמן'' היה הכינוי שלו, נכון, אני מת על חיילים בטח ובטח במדים, אבל התוספת ''חרמן'' יצרה אצלי דעה מוקדמת של בחור שטחי מידי, מסתבר שטעיתי (לשמחתי).
השיחה המשיכה להתגלגל, וגרמה להודעות מכל השאר סתם להפריע. אבל למרות שהשיחה זרמה טוב מאוד והוא נשמע כבחור מקסים אמרתי לעצמי שכאן אני עוצר את זה לפני שהשיחה הזאת תגזול ממני יותר מידי זמן מיותר.
''אפשר לראות תמונה שלך?'', שאלתי.
''תן את כתובות המייל שלך, איך אני אשלח לך תמונה בלי כתובות?'', עונה ושם סמיילי של חיוך.
נתתי לו את הכתובות שלי ובאמת תוך דקה שתיים חיכתה לי הודעה (אני מקבל הודעה על מיילים בלי לפתוח את התיבה).
נכנסתי למייל, פתחתי את התמונה והייתי שבוי. הוא שלח לי תמונה מדהימה שלו עם מדים, כאשר החולצה פתוחה לגמרי, מתחת גופיה לבנה, על החזה החלק הדיסקית, בהיר עניים חומות, שיער שחור קצוץ ושרוולים מקופלים בחולצה שהבליטו ידיים חטובות וחלקות.

''נעלמת כי אתה מתרשם או שלא מצאתי חן בעיניך אז אתה לא מחזיר תשובה?''
שלחתי לו בחזרה רק ''אממ...''
הייתי חייב להסדיר את הנשימה לפני שאני מגיב.
מהר מאוד חזרתי לעצמי. ''הייתי נותן לך ציון עגול אם לא הייתי מודע לעובדה שאף אחד לא מושלם''
''חחח, אני יכול עכשיו לראות תמונה שלך?''
''בשמחה...'', שאלתי אותו אם הוא גם אוהב חיילים במדים, והוא כמובן ענה בחיוב, אז שלחתי לו תמונה שלי מהשחרור, תמונה שאני אישית מאוד אוהב.
''אני חושב שנועדנו זה לזה'', הוא אמר.
''אני לא חושב שזה אפשרי'', עניתי.
''למה לא?'', הוא שאל.
''תשמע, אני חייב לך הסבר!''

''אני משחורר כמה חודשים כבר, התחלתי ללמוד ולא מזמן רכשתי דירה חדשה, אבל כמעט במקביל פגשתי מישהו במועדון, אני והוא בקשר רציני, אומנם יש בנינו הסכמה שבזמן שאנחנו ביחד כל אחד יכול לצאת עם מי שנראה לו בתנאי שישמור על יחסי מין מוגנים, אבל לקשר נוסף אף אחד מאיתנו לא יסכים''.

''אני מבין, אבל אני בכלל לא מחפש קשר או בן זוג לקשר כזה או אחר, אני בסך הכול מעוניין להיפגש עם מישהו כשאני משתחרר הביתה 'פעם באלוהים יודע כמה זמן' ולספק את החרמנות שלי, ואני כמובן מעדיף לעשות את זה עם בחור קבוע, אני אומנם ברגילה, אבל בדרך כלל אני יוצא רק לשישבת או במקרה הטוב לחמשוש, זמן לחפש משהו איכותי אין לי ו'לקפוץ למיטה של כל אחד בגלל חרמנות' אני ממש לא רוצה''.

''אם זה ככה אז זה אפילו מצוין, אנחנו נפגש אחרי ליל הסדר, ואם הכול ילך כמו שצריך נשמור על קשר ובסופ''ש שתצא הביתה נוכל להיפגש''.

הוא כתב לי את מספר הטלפון וקבענו שאני אתקשר אליו למחרת כשאני אתעורר וכך היה.
קבענו להיפגש בלילה ב-00:30 במועדון על יד הבר.

ליל הסדר הגיע, כל המשפחה התכנסה סביב השולחן, ראיתי את כל קרובי המשפחה שאני רואה רק באירועים מיוחדים ומועדים. פרט לעובדה שבקושי אכלתי שזה דבר נדיר מבחינתי בליל הסדר כשכל כך הרבה אוכל טוב מוגש לשולחן, הורגש במיוחד שאני לא ממהר לשתות, כל המשפחה יודעת שאני אוהב לשתות, אבל לא רציתי לשתות בכלל באותה לילה.
4 כוסיות יין ועוד כמה כוסיות של יין מוסקט ולנהוג אני בטח לא יוכל.
''אפילו את הכוסות שחובה לשתות אתה לא שותה? אנחנו צריכים להתחיל לדאוג לך או שאתה סתם מאוהב'', עקצו אותי.
''אני סתם מתכוון לנהוג אחרי הארוחה, אני לא שותה לפני שאני נוהג ואני בכלל לא מת על יין אלא שותה יין רק בגלל המנהג''.
''לאן אתה הולך בליל הסדר? אתה כל שנה נשאר איתנו עד אור הבוקר ועד ה''על האש'' של מחר''.
''הפעם החלטתי שאני יוצא. בא לי לגוון קצת''

יצאתי ועברתי בדרך בבית, החולצה שלי קצת התלכלכה אז לבשתי חולצה אחרת, עוד טיפה אנג'ל ואפשר לצאת.
כשהגעתי למועדון שבו קבענו להיפגש הוא כבר היה שם, מיד זיהיתי את חולצת התכלת של לי קופר שאיתה הוא אמר שהוא מגיע, הוא היה בבר בדיוק כמו שקבענו.
''אני מפריע?'', שאלתי בחיוך.
''לא... אתה סתם מאחר'', הוא ענה.
''השעה 00:28. אני אף פעם לא מאחר, אף פעם''
''חחח כנראה שמהתרגשות אני הקדמתי קצת''

הסתובבנו עם הפנים לכיוון רחבת הריקודים וגילתי שזה לא סתם מועדון, או לא סתם מסיבה הלילה.
זאת לא בדיוק הייתה מסיבת הומואים ולסביות, היו שם גם זוגות וצמדים סטרייטים, אבל מסיבה מאוד ליברלית, רקדו ברחבה גם זוגות של הומואים שנראו משתלבים בנוף בטבעיות.
''זאת הסיבה שהזמנתי אותך למועדון הזה'', הוא אמר, ''מזכיר מסיבות במערב אירופה''

שיר שקט ויפה התנגן ברקע, ''רוצה לרקוד'', הוא שאל.
''אני לא יודע'', עניתי.
''בוא נו אל תתבייש, אני יודע שאתה לא רגיל אבל תראה שמהר מאוד אתה תהיה במצב שאתה מתנתק מכל מי שמסביב''
ניגשנו לרחבה והתחלנו לרקוד, לא צמוד מידי, אני עדין לא מרגיש בנח, אבל המקום בהחלט העביר תחושב נעימה של ביטחון ושל חופשיות ולאט לאט התקרבנו ונצמדנו יותר.
הוא שם את הראש בעדינות על הכתף שלי, מנשק את הכתף שלי קלות, נשיקה נוספת על העורף, מהר מאוד התמכרתי לשפתיו שמחרמנות את העורף שלי. הוא ליטף אותי עם היד בעדינות על הלחי, פתחתי את עיני והבטתי בו, הוא קירב את שפתיו ונשק קלות על שפתי, כמה טעימות ממכרות לא הצליחו ל''גנוב אותי'' רחוק מידי. מהר מאוד עצרתי ואמרתי לו ש''אני לא יכול במקום כל כך מלא להתנשק כאילו כלום''
''אז אפשר לעבור למקום שקט יותר'', הוא אמר.

יצנו מהמועדון והלכנו ברגל אל חוף הים, לא לפני שחניתי את האוטו בחניון בתשלום, גם שם האוטו שלי לא בטוח ב-100 אחוז אבל הוא הרבה יותר בטוח מאשר במקום פתוח וחשוף לפריצות ודוחות.
בריזה קלה נישבה, הרעש העדין של הגלים הפך את הרגע לנעים מאוד. הלכנו לאורך החוף, עד שהגענו למזח, החלטנו ללכת עליו עד הסוף, רק שם נהיה באמת לבד ובשקט. השמיים היו מלאים בכוכבים, מזג האוויר נעים וקול של שבירת הגלים יצר אווירה מאוד רומנטית. התיישבנו על הסלעים קרוב כמה שרק אפשר למים, כל כך קרוב שגל חזק טיפה היה מעיף עלינו טיפות.

''אתה אפילו יפה יותר מבתמונה'', אמרתי. הוא לא אמר כלום, רק הסתכל עליי במבט מאשר.
התקרבנו טיפה והתחלנו להתנשק, הפעם ביתר חופשיות, המגע של השפתיים שלו היה חושני ומלטף. פשקתי מעט את שפתיו עם האצבע שלי, מכין את שפתיו לצרפתית, הכנסתי את הלשון לפיו, הוא זרם מיד והתחלנו להתנשק צרפתית ארוכה חמה וחושנית.

לפתע עצרנו את הנשיקה והסתכלנו אחד על השני.
''מתחיל להיות קריר'', הוא אמר.
''אתה רוצה שנלך הביתה?'', שאלתי.
''הביתה?!'', הוא שאל מופתע, ''אליך הביתה אתה מתכוון'', הוא חייך.

עזבנו את המרינה וחזרנו לאורך החוף אל החניון שבו חניתי את האוטו שלי. נכנסנו לאוטו, חגרנו חגורות, הדלקנו מוזיקה ויצאנו לדרך, לא לפני שאנחנו משלמים כמובן. למדנו הרבה אחד על השני בדרך לחוף בדרך ממנו ובנסיעה אליי הביתה.

הגענו אליי הביתה והתיישבנו בסלון, הוצאתי שתייה קרה והתיישבתי לידו. לא היו שם הרבה דיבורים, אבל הרבה הורמונים משתוללים. התנשקנו והורדנו את החולצות מהר מאוד, הוא נשען לאחור ואני לקחתי את הצד הפעיל בנשיקה, מנשק אותו בעורף, מנשק אותו עם לשון בלחי, יורד למטה ומנשק אותו בפטמות, כל פיטמה בנפרד עם הרבה לשון ורטיבות.
המשכתי לרדת לכיוון הקוביות בבטן שלו, מנשק אותן דקות ארוכות לא יכול להפסיק. את הג'ינס עוד לא הורדתי ממנו, רק פתחתי את החגורה והכפתורים שיוכל להשתחרר ולהתאוורר. החלטתי לשחק עם החרמנות וההורמונים שלנו עוד קצת.
''תתהפך על הבטן אני רוצה לעשות לך מסאז''', ציוותי עליו.

הורדתי את המכנסיים ונשארתי בבוקסר בלבד, הוא עוד נשאר עם הג'ינס. התיישבתי לו על הישבן מגרה אותו עם הזקפה שלי, והתחלתי לעסות את כתפיו ואת הצוואר שלו, מלטף מידי פעם את גבו החלק והחם ושוב מעסה את שרירי הכתפיים שלו. הנחתי את שתי ידי בצדדיו ונשענתי עליהם מתקרב אל העורף שלו ומנשק קלות בשפתיי.
כמה טעימות קטנות וחזרתי לפעולות העיסוי, לא נותן לו שנייה אחת בלי להרגיש את הזקפה שלי.
הפכתי אותו שוב על הגב, הוא הרים את רגליו באוויר לעזור לי להוריד לו את המכנס.
התיישבתי על הזקפה שלו, מלטף אותו בחזה ובבטן ומידי פעם יורד לנשק אותו בפה, בפטמות ובעורף.
החיכוך שלנו אחד בשני מהר מאוד עשה את שלו, הגברתי את קצב החיכוך יותר ויותר, שכבר הרגשתי שאני עומד לגמור התקרבתי אליו והתנשקתי איתו מגביר את הקצב על מנת לגמור, מהר מאוד גמרתי בתוך בבוקסר והוא גמר מספר שניות אחרי בזמן שאני עוד מנשק אותו בלהט.
נפלתי עליו גמור, אחרי מספר דקות בלי תנועה קמתי מעליו, הולך לחדר לנקות את השפיך וללבוש בוקסר חדש.
''אתה רוצה בוקסר נקי'', שאלתי אותו.
''לא זה בסדר, אני כבר לבוש'', הוא ענה.
באמת כדאי שנצא כבר, אני עוד צריך להחזיר אותך ולחזור הביתה, אני גם ככה לא אוהב לנהוג תחת עייפות אז עדיף שנצא כבר לדרך''.
האמת שזה היה רק תרוץ, לא ידעתי אם הוא רוצה להישאר אצלי או לא, אבל רק הכרתי חבר ואני מעדיף שאף אחד אחר לא ישן אצלי בבית, זה יבדיל בין שאר הסטוצים שלי לחבר שלי.

נסענו אליו הביתה, לא החלפנו מילה כל הדרך, כשהגענו אליו הביתה אמרתי לו, ''היה ערב מקסים, אני אשמח לשמור איתך על קשר''.
''היה ערב חלומי'', הוא ענה, ''מה אתה עושה מחר?'', הוא שאל.
''בטח עם ההורים והמשפחה עושה על האש כמו בכל פסח, אבל בערב אני לא עושה כלום, אם אתה רוצה שנפגש שוב תתקשר בסביבות הצהריים''
''אוקי, לילה טוב'', הוא אמר.
''לי ללא ספק היה, אני מקווה שגם לך'', עניתי.
הוא נתן לי נשיקה קלה על השפתיים ויצא.
למרות שהדרך חזרה בדרך כלל קצרה יותר (כמובן שזה רק פסיכולוגי, זאת אותה דרך) הפעם הדרך חזרה הייתה נראית לי ארוכה יותר... חשבתי הרבה על כל הלילה שעבר עליי, האם ''לילה בחיק כוסון כאשר החבר שלי נמצא רחוק'' זה בסדר או לא מוסרי... האם ''אני אוהב את החבר שלי באמת הוא שהוא מבחינתי בדיוק כמו הכוסון שיצאתי איתו הלילה... מחשבות מחשבות מחשבות... לא נרדמתי כל הלילה מרוב מחשבות.

לפרק הקודם לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...