>  > 

דירת סטודיו חדשה - א

תקופה קצרה אחרי שהשתחררתי מהצבא, חוסר הפרטיות בבית הוציא אותי מדעתי. אמרתי להורים, שאני רוצה לגור בדירה שכורה, הם כמובן קיבלו את החלטתי למרות שניסו לשכנע אותי להישאר והבטיחו לי יותר פרטיות.
'את שכר הדירה אנחנו נשלם ואתה מכספך תדאג לכל שאר ההוצאות כמו חשמל, מים, עיתון, אינטרנט,כבלים, גז וטלפון.
כמובן שהסכמתי, הרי ''מה יותר כיף מההרגשה להיות עצמאי בלי הנטל של שכר הדירה?'', חשבתי לעצמי.

מיד התחלתי לחפש דירת סטודיו קטנה. חדר אחד, מטבחון קטן, מקלחת ומטר וחצי של מרפסת בהחלט מספיקים לי. מהר מאוד מצאתי דירה כמו שחיפשתי, קצת יקרה אבל קטן על ההורים המקסימים שלי.

הכול כבר היה סגור ואני התחלתי לספור את הימים לקראת המעבר הצפוי. לא יכולתי לחכות לרגע שבו אהיה לבד בדירתי הצנועה, יושב על האינטרנט או יוצא למסיבה במטרה למצוא כוסון או סתם להביא בחור צעיר וחמוד אליי הביתה.

קצת על עצמי, חייל משוחרר בן 21 וכמה חודשים, 1.78, עיניים חומות, שיער שטני אבל מאז שהשתחררתי הוא מחליף צבעים וצורת בקצב מסחרר. שלוש שנותיי כחייל בקרבי עשו את שלהן, האימונים המפרכים והחשיפה המוגברת לשמש הפכו אותי לחטוב ושזוף וכל מה שנשאר לי לעשות בחדר כושר ובים זה לשמור על הגזרה והשיזוף. מעט שיערות בהירות על הרגליים, בבית השחי ושיער ערווה בהיר גם הוא.

נותרו יומיים למעבר לדירתי הפרטית ולא רציתי ששום דבר יתעכב, לכן דאגתי להכל מבעוד מועד. דאגתי שיהיה לי בדירה קו טלפון וחיבור לאינטרנט ולכבלים מהרגע הראשון שאני נכנס לדירה. היום האחרון הגיע, נכנסתי לדירה ופתחתי חלונות כדי שתתאוורר. אי אפשר היה לנשום בבית שהיה סגור למעלה מחצי שנה - זה פשוט מחניק. ואז היום הגדול הגיע, ב-10:00 בבוקר ההובלה הייתה אמורה להגיע אבל מהתלהבות והתרגשות כבר ב-9:20 הייתי בדירה.
מ-10:00 עד 15:35 סידרתי כל דבר במקום, דואג שהמיטה וחצי תמוקם בדיוק איפה שרציתי, שהמחשב ימוקם בדיוק איפה שאני אוהב ושהכול יהיה מסודר כמו שאני אוהב, כזה אני בחור מסודר.

בערך ב-16:00 הלכתי לישון, החלטתי שאת היום המיוחד הזה אני אחגוג בערב במועדון אז הייתי חייב לנוח לפני המסיבה. התעוררתי ב-22:00, התקלחתי, התלבשתי והתארגנתי, לקחתי את הארנק, המפתחות והפלאפון ויצאתי למועדון האהוב עליי. מוסיקה טובה ולא רועשת מידי, פאב עם ברמנים כוסונים שכבר יודעים מה אני הכי אוהב לשתות. והכי חשוב, המון כוסונים.

ניגשתי לבר, אחד הברמנים חייך אליי ושאל לשלומי, עניתי לו בחיוך, וכשהוא רמז שאני נראה מאושר מתמיד היום סיפרתי לו על היום המיוחד עבורי והוא הבין בדיוק למה אני מאושר.
''הלוואי עליי'', הוא אמר, ''אני עובד בשתי עבודות וזה רק בשביל לממן לעצמי את הלימודים''
את שאר השיחה שלו כבר קלטתי במעורפל, הייתי מרוכז במישהו אחר. כוסון שישב לא רחוק ממני, הוא ישב ולכן לא יכולתי לראות מה הגובה שלו, אבל יכולתי לשער שהוא 1.75 בערך, שיער שטני אך נראה שהוא לא מתאמן או משהו בסגנון. בלי לחשוב בכלל ניגשתי אליו והתיישבתי בשרפרף לא רחוק ממנו.
''מה המצב? אני מתן'', הצגתי את עצמי.
''אני יניב'', הוא הציג את עצמו בחזרה.
''אני לא מפריע, נכון?'', שאלתי.
''בכלל לא'', הוא ענה, ''דווקא מאוד שיעמם לי ויהיה נחמד אם תארח לי חברה''
התחלנו שיחת הכרות קצרה. סיפרתי לו קצת על עצמי, הוא סיפר לי קצת על עצמו, תוך כדי שיחה מקרוב יותר יכולתי לגלות עניים ירוקות.
''מה אתה חושב על המסיבה?''
''נחמדה, לא יותר מזה'', הוא ענה,
''אתה חוגג משהו מיוחד?'' ''
''לא, ואתה?''
''אני חוגג מעבר לדירה חדשה ופרטית'', עניתי. סיפרתי לו את הסיפור על הפרטיות ועל הדירה החדשה ושאלתי אותו אם הוא רוצה לקפוץ לראות אותה, הוא אמר שבכיף.
יצאנו מהמסיבה לא לפני שאני נפרד בחיוך ממזרי מאחד הברמנים, שידע בדיוק לשם מה אני לוקח אותו לדירה שלי. נכנסו לרכב ונסענו לדירה, כשהגענו לדירה שאלתי אותו אם הוא רוצה לשתות, ''וודקה עם רדבול, אוהב?''
''מי לא?'', הוא שאל בחיוך.
''וודקה קרה עם רדבול כבר מגיעה'', חייכתי בחזרה.
התיישבנו במרפסת, הדלקתי נרגילה והוצאתי אבטיח.
''אתה יודע למה הזמנתי אותך לדירה שלי?''
הוא חייך ואמר, ''לרגע לא חשבתי שהבאת אותי לכאן רק בשביל לראות את הדירה''
''אתה מוצא חן בעיני'', אמרתי לו.
הוא לא אמר כלום, רק חייך, החזרתי לו חיוך והתקרבנו לנשיקה.
את המגע הראשון בשפתיים שלו אני לא אשכח אף פעם. רך, מתוק, חם, מלטף...
''גם אתה מוצא חן בעיני'', הוא אמר בשקט.
נכנסנו פנימה והתיישבנו על המיטה. התחלנו להתנשק ולהתחרמן, פתחתי את כפתורי החולצה שלו והשענתי אותו טיפה אחורה. נשען על ידיו לאחור וראשו מוטה אחורה הרחתי את ריח הבושם שלו מצווארו (אנג'ל בדיוק כמו שאני אוהב). נישקתי אותו בעורף וירדתי אל החזה שהיה חלק לגמרי. הוא תפס את ראשי בשתי ידיים והצמיד אותי אליו לנשיקה צרפתית לוהטת.
שלחתי יד לפתוח גם את כפתורי הג'ינס שלו, עוד כפתור ועוד כפתור, עד שתחתוני הטנגה הבליטו זין שמאיים לקרוע אותם. הוא נעמד על מנת להקל את הורדת הג'ינס, ידיו על כתפיי והבליטה האדירה סנטימטר מהפרצוף שלי. הוא תפס אותי מהכתפיים והרים אותי למעלה, התנשקנו שוב צרפתית ארוכה וטובה. הוא תפס את החולצה שלי משני הצדדים באזור המותניים והרים אותה כלפי מעלה בעדינות, תוך כדי שהוא מלטף את גופי החלק. כשהחולצה יצאה מהראש המשכנו להתנשק בלהט, הוא דחף אותי קלות על המיטה והתיישב על הרצפה לרגליי, פותח את כפתורי הג'ינס שלי. הרמתי את רגליי טיפה להקל עליו את הורדת הג'ינס לגמרי, ושנינו נשארנו עם גרביים בלבד, אני עם תחתוני הבוקסר והוא עם תחתוני הטנגה.
אם יש משהו שאני אוהב יותר מגבר ערום זה גבר עם תחתונים וגרביים, זה משאיר הרבה מקום לדמיון.
הוא ליטף את רגליי מכניס את ידו לבוקסר, מחרמן אותי כמה שיותר, עלה על המיטה, מלטף אותי בבטן ומנשק אותי בעורף ובחזה. את היד המלטפת הוא התחיל להכניס מתחת לבוקסר שלי וללטף לי את הישבן, מוריד את הבוקסר עוד ועוד בכל ליטוף, עד שנשארתי עם גרביים בלבד.
אני חושב שהוא היה מופתע מהכלי שהתגלה לנגד עיניו, 17.8 כמעט 18 סנטימטר של יופי גברי, לא דק אבל גם לא עבה מידי. הוא לקח אותו ביד והתחיל ללטף אותו, חוזר לנשק אותי בעורף ובחזה, יורד עוד טיפה ועוד טיפה למטה דרך הקוביות בבטן, ואז הוא עושה את זה, מתחיל למצוץ לי, מכניס את הזין לפה יותר ויותר, מנסה להכניס כמה שהוא יכול. הרבה זמן לא קיבלתי מציצה כזאת, החום של הפה והלשון שלו מטריפים לי את החושים. ואז הוא לוקח אותי עם הידיים, מתהפך ומכוון אותי מעליו, הוא שוכב על הגב והזין שלי בפה שלו, אני מתחיל בתנועות איטיות לזיין לו את הפה ואז אני מגביר את הקצב אבל לא יותר מידי, יוצא ונכנס בדיוק עד הנקודה שבה הוא יכול לקבל את הזין שלי בלי שייחנק. מזיין אותו בפה שתיים שלוש דקות ואז גומר כמות אדירה שהוא לא מצליח לקבל את כולה וחלק גדול נשפך לו על הלחיים. אני נופל הצידה מותש, הוא נשכב לידי ורק מלטף לי את הבטן והחזה.
''איך היה?'', הוא שואל.
''מדהים'', עניתי.
הוא חייך, חייכתי אליו בחזרה והוא התכופף אליי לנשיקה נוספת, השתדלתי ללקק כמה שיותר שפיך מהלחיים שלו, ואז התנשקנו שוב הפעם עם השפיך שלי מתערבב בין השפתיים שלנו. מהר מאוד התמלאתי באנרגיות מחודשות.
''אחרי שחנכנו את המיטה, בא לך לחנוך גם את המקלחת?'' שאלתי אותו.
''בכיף'', הוא אמר.
''אז חכה, אני צריך להביא אמצעי מניעה''.

נכנסנו למקלחת, פתחתי את המים ותוך כדי שהם מתחממים התנשקנו והורדתי ממנו את תחתוני הטנגה.
למרות שבהתחלה בגלל התחתון הזין שלו היה נראה מאיים הוא לא היה כזה בכלל, אפילו קטן משלי, 16.5 לכל היותר, אך טעים מאוד ויפה מאוד.
נכנסו מתחת למים מתנשקים ומתחרמנים, מהר מאוד חשבתי לעצמי שאני חייב לפצות אותו על המציצה וכך באמת עשיתי. ירדתי על הברכיים והתחלתי למצוץ לו, מגרה לו את החושים עם הפרסינג בלשון, מכניס את הזין לפה ומוציא ואז מלקק את הכיפה. התכופפתי עוד טיפה והתחלתי למצוץ לו את הביצים, בעדינות עד שהוא יהיה מספיק מגורה. ואז הכנסתי את הזין כולו לפה, הצלחתי לקבל אותו בקלות ובלי בעיות, תפסתי אותו בישבן וסימנתי לו שהוא יכול לפוך לאקטיבי במציצה, מיד הוא הבין את הסימן והתחיל לזיין אותי בפה לאט לאט, בתנועות איטיות ארוכות ומשגעות, ואז הוא הגביר את הקצב אבל גם לא יותר מידי, וכשהוא ראה שאני לא ממש מתקשה הוא הגביר את הקצב ממש, התחיל לזיין אותי בפה בקצב מהיר, והרגשת הזין הלוהט שלו בפה שלי ועוד בקצב כזה הטריפה לי את החושים.
תוך זמן קצר הוא גמר ושיחרר אל תוך הגרון והפה שלי מטחי שפיח חמים וחזקים. הוא נשען על הקיר ואני המשכתי למצוץ לו. נעמדתי ונצמדתי אליו, נישקתי אותו נשיקה נוספת וארוכה, מנשק אותו בעורף ושוב בפה. תוך כדי שאני מנשק אותו בעורף הוא לחש לי באוזן, ''אני רוצה אותך בתוכי, אני רוצה שתזיין אותי''.

ביקשתי ממנו שיסתובב אך לפני זה הוא אמר שהוא לא מנוסה ושאני אשתדל לא להכאיב לו, חייכתי אליו ואמרתי, ''אל תדאג מבטיח להיות הכי עדין שאני יכול''.
'יש לי סיכוי לבתול כוסון כמוך ואני יהרוס את הכול?', חשבתי לעצמי.
הוא הסתובב ולהפתעה שחיכתה לו הוא כנראה לא ציפה, ירדתי על הברכיים פיסקתי עם שתי ידיי את הישבן המדהים שלו ונגעתי בחור שלו קלות עם הלשון, תחושת העונג וההפתעה גרמה לו לנשוך שפתיים ולקחת נשימה ארוכה. הוא התרגל מהר מאוד ותחושת ההפתעה נעלמה מהר והשאירה יתומה את תחושת התענוג. החדרתי את לשוני לחריץ החם שלו כמה שרק יכולתי, ממש נישקתי צרפתית את החריץ שלו, נהנה רק מהמחשבה שאני גורם לו ברגע זה לאחת מתחושות התענוג הגדולות שהוא חווה אי פעם.

לקחתי מעט סבון נוזלי ומרחתי על החריץ המדהים שלו, וניגבתי את הידיים עם מגבת שהייתה תלויה ליד המקלחות, על מנת לקרוע את השקית של הקונדום. הלבשתי אותו על הזין וגם עליו שפכתי מעט סבון נוזלי כדי להקל על הכוסון את החדירה הראשונה.
נצמדתי עליו מאחור כשהזין שלי כמו נקניקיה בין שתי הלחמניות שלו, צמוד צמוד מרגיש את החום מהישבן שלו ונותן לו להרגיש את חום הזין שלי.
''אני לא יכול יותר'', הוא אמר, ''אני כבר צריך אותך בפנים''.
ידעתי שזה הרגע המתאים ביותר, קירבתי את הזין שלי אל החריץ שלו שנפער מעט, כנראה בזכות הטיפול שעשיתי לו, והתחלתי לדחוף יותר ויותר פנימה, תנועות קצרות ואיטיות, בכל פעם תנועה ארוכה יותר לפנים וקצרה יותר החוצה, כמה חדירות עדינות ונעצרתי למרות שהיתי מחורמן בטרוף. הייתי חייב לשאול את הכוסון שלי אם אני לא מכאיב לו יותר מידי חלילה, ''לא זה בסדר, כואב מעט אבל זה יעבור, תמשיך''. חזרתי לפעולות החדירה הפעם בצורה מהירה קצת יותר, כמה תנועות פנימה והחוצה וכבר כל הזין שלי היה בתחת שלו, נשארתי בפנים מספר שניות, להרגיש את חום גופו ואז כבר לא יכולתי להתאפק, התחלתי לזיין אותו בתנועות מהירות וחזקות, מידי פעם שומע אותו אומר, ''כן, כן, חזק, אני רוצה יותר, ויותר עמוק''. זיינתי אותו כמו מטורף ואז גמרתי בטרוף, ממלא את הקונדום בשפיך.
חיבקתי אותו ונשענתי עליו קלות, נשאר עדין בפנים. הוא לא זז, נותן לי את מספר דקות המנוחה שאני צריך. הזין שלי עבר לזקפה חלקית והעדפתי להוציא אותו החוצה שלא יצא לי שפיך בתוכו בטעות.

יצאתי ממנו ונכנסתי מתחת לזרם המים, הוא יצא מהמקלחת כורך מגבת סביב המותניים, פותח את הדלת ובשנייה שהוא בא לצאת אמרתי לו, ''חכה שנייה..''
הוא הסתובב ושאלתי אותי אם הוא יהיה בחוץ כשאני אצא מהמקלחת.
''בטח'', הוא אמר וחייך.

נשארתי מתחת לזרם עוד כמה דקות, לא ממש זוכר אם התרחצתי או סתם עמדתי מתחת למים, הראש שלי היה עסוק במחשבות על אחד הימים היותר מוצלחים בחיי. סגרתי את המים, כרכתי מגבת סביב המותניים ויצאתי מהמקלחת, המבטים שלנו נפגשו וחייכנו אחד לשני.
''היה גדול'', הוא אמר.
''תספר לי על זה'', עניתי בחיוך.
''אני רוצה להעניק לך את אותה חוויה שהענקת לי במקלחת''
נשקתי לו על השפתיים וקמתי מהמיטה.
''לאן אתה הולך?'', הוא שאל.
''להביא קונדום'', עניתי בחיוך.
פתחתי את הארון והבאתי לו קונדום.
''אני גם אצטרך להשתמש קודם כל בלשון?'', שאל.
''לא'', אמרתי לו, ''אני קצת מנוסה, ואני גם בטוח שתהיה עדין, אתה לא חייב אם זה מגעיל אותך''.
נשכבתי על המיטה מוריד מהמותניים את המגבת, הוא גם הוריד את המגבת מהמותניים ורק המחשבה על מה שהולך לקרות בעוד מספר שניות העמידה לו את הזין במלוא העוצמה. הוא הלביש את הקונדום על הזין ועלה על המיטה מעליי מנשק אותי בחזה בעורף ובפה. הרמתי מעט את רגליי באוויר הוא תפס אותן והתקרב עד שהזין שלו היה צמוד לחריץ שלי. הוא התקרב עוד טיפה ולחץ את הזין שלו לחריץ שלי. החדירה התבצעה כמעט בלי שום בעיות ותוך מספר שניות כל הזין שלו היה בתוכי, יוצא ונכנס בתנועות איטיות, מסתכל עליי לבדוק שזה בסדר, החיוך שלי סימן לו שהכל בסדר ושהוא יכול לזיין אותי בלי לפחד. הוא הגביר את הקצב יותר ויותר עד שהוא ממש זיין אותי, חזק יותר ויותר כשכל חדירה יותר נעימה מהקודמת.
''כן, אני אוהב אותך, חזק יותר, כן, זה טוב, תמשיך...''
תוך מספר דקות הוא עבר לאוטומט וזיין בקצב אחיד. לקראת גמירה, הוא ספק צעק ספק לחש, ''אני גומר'', ותוך שניות גמר ואני גמרתי מספר שניות אחריו.
הוא יצא החוצה ובאותה שנייה ''התרסק'' עליי, והתנשם בכבדות. לא אמרנו כלום מספר דקות, נרגעים מהחוויה שכרגע חווינו ביחד, הוא קם מעליי ונשכב לידי על הגב, נזהר לא ללכלך לי את המצעים עם השפיך שלי, הוריד את הקונדום וזרק אותו לפח שהיה ליד המיטה.
לבשתי תחתוני בוקסר חדשים וגרביים חדשים ולמרות שהיה נראה כאילו אין לו בעיה לישון ערום, הוא הבין שאני לא אוהב לישון ערום ושאל אם יש לי בוקסר גם בשבילו. זרקתי לו בוקסר נקי ושאלתי אותו אם הוא רוצה גם גרביים, הוא אמר שלא צריך ושבוקסר זה מספיק.

ניגשתי לדלת לוודא שהיא נעולה וכיבתי את האור. זרקנו על עצמנו כל אחד את הסדין שלו ונשארנו ערים עוד מספר דקות לדבר על כל מיני דברים.
''היה חוויה היום, אתה מדהים'', הוא אמר.
''גם אתה מדהים'', עניתי.
''אז מה?'', הוא שאל, ''אתה בכיוון של אהבה וחבר או שיותר בכיוון של סטוצים כאלה?''
''סטוץ כזה יהיה קשה למצוא שוב'', אמרתי לו בחיוך.
''אז מה?'', שאל.
''לא יודע, אני לא יודע ברגע זה מה אני רוצה ממש, אני רק השתחררתי לא מזמן ורק עברתי דירה היום ואני מכיר אותך רק יום אחד, קשה לדעת לאן זה יתפתח, נשמור על קשר ונראה''.
''טוב, אז שיהיה לך לילה טוב, נדבר על זה מחר או בפעם אחרת'', הוא אמר.
''יש לנו לא מעט דברים לדבר עליהם'', אמרתי.
''לילה טוב גם לך נסיך. אני יכול רק להבטיח לך דבר אחד, את ה היום הזה אני לא אשכח בחיים''.

לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...