>  >  > 

נער עם עינים כחולות

אם לא הייתי רואה אותו מאחורי ההגה של המכונית שנעצרה לידנו בחניון על שפת הים, הייתי חושב שהוא בקושי בן שש עשרה. אבל הוא היה כמובן כבר נער גדול. הבעיה היתה שלא יכולתי להתיק את מבטי מהיופי שלו. שיער שטני רך גולש על כתפיו, זוג עיניים בצבע כחול עמוק קטיפתי, פנים של חמוד אלוהי וכתפיים חטובות מבריקות באור הבוקר. ניחשתי שהוא כבר בבגד ים. קיוויתי שהוא אפילו בלי זה. 

הוא הגיע עם משפחה גדולה בשלוש מכוניות. היינו ממוקמים לחוף הים בסיציליה, אני וזוג נשוי, ידידים שלי, הגענו מישראל, נהנים מהבדידות השקטה. אז, בשנות השמונים, התיירות לחופים לא מפותחים אלה היתה מעטה. בניגוד לכל הסיפורים האמיתיים שאני כותב על אהבותי, הספור הזה אינו דורש טשטוש של פרטים מזהים, כפי שתבינו בקריאת הסיפור. 
למראה יופיו של הנער לא הבחנתי אפילו בשבט הקטן שנשפך מן המכוניות, יותר מעשרה בני משפחה גדולה סך הכל. 

תפסתי פינה מוצלת על החוף כדי שאוכל להתבונן בו בזמן שעבד בסידור המחנה הקטן שלהם. הגוף המושלם שלו ממש דרש נגיעה. סתם כך, לגשת אליו ולנגוע. לנגוע בלי להסביר דבר. סתם כי הוא נועד לזה שיגעו בו, שילטפו את היופי שלו, שינשמו אותו. לא יכולתי להתנער ממחשבות עליו. האם הוא יודע שהוא מושלם כמו ילדה? האם אמצא תירוץ כלשהו כדי לגעת בירכיו היפות? האם הוא בכלל חושב על מין, או שהכל בא לו בקלות כזאת עד שרק חוף הים והמשחקים מעסיקים את מחשבותיו? 

הייתי באי שקט כל היום. בערב הצעתי לידידים שלי שנצטרף אליהם. פתחנו שני בקבוקי יין שקנינו בחווה הסמוכה והצגנו את עצמנו. מובן שצירפו אותנו מיד, ולמדנו לדעת שהם עשו את כל הדרך לכאן מבלגיה. קודם לכן חשבתי שהם צרפתים בגלל שדיברו צרפתית. 
הלילה היה חמים והשמים מלאים כוכבים עוד לפני שהחשיך. ישבתי מול הנער היפה ובקושי בלעתי משהו. 
הם סיפרו על המסע הארוך שהעביר אותם על פני כל אירופה, ואנו סיפרנו להם על הכפרים והחוות בסביבה. אחד מכרמי הגפן הרבים באזור הגיע ממש עד החולות של החוף שלנו והנוף היה נהדר לכל כיוון שהסתכלת. 

*


הייתי אז בן 27 או 28, פעיל יותר מדי מבחינה מינית, גם עם נערות. לדעתי גם בעוד 20 שנה אני עוד אצטרך את היומית שלי, או היומי, שכן יותר ויותר אני מעדיף בחורים צעירים מאד. אך עד שהנער הזה הגיע טיילתי במצב של רגיעה נעימה בגוף ולא היה לי צורך במין בכל ימי הטיול. עכשיו ממש בערתי מתשוקה אליו, ואני חושב שגם מאהבה. כי היה קל מאד להתאהב ביצור המיוחד הזה. 

לפתע הוא קם, היטה את ראשו בתנועה נמרצת כדי לסלק את שערו הארוך מפניו, ופסע לעברי. נראה שהוא השתעמם וחיפש שותף לשיחה. האחרים פינו לו מקום לידי, הוא נדחק על הספסל הצר, צמוד אלי, אני ניסיתי מיד להצמיד ירך לירך שלו והוא כלל לא שם לב לזה או שהתעלם. צווארו העדין היה במרחק של סנטימטרים משפתי המשתוקקות. היה לו ריח לימוני שהטריף את חושי ובקושי התרכזתי בשאלותיו ובשיחה שניהלנו באנגלית רצוצה. 

''זה אבוד מראש'' חשבתי ביאוש. ''אנחנו מצטופפים כאן כולנו במאה מטר חוף, ואתה לך ונסה לכבוש את הישבן הקטן הזה לעיני כולם...'' 
''רוצה לבוא למים?'' שאל פתאום. רק כעבור כמה שניות הבנתי שהוא רוצה להכנס לים. 
קמנו ופנינו לים. רמזתי לו לעקוב אחרי, והובלתי אותו הצידה, נכנסנו למים ועקפנו בהליכה סלע ענקי שגבל בקו המים. עתה לא יכלו לראות אותנו. הנער נהנה מהתגלית של החוף הנסתר וחייך. 
הורדתי את בגד הים שלי, כאילו רציתי לחזור לארוחת הערב בבגד יבש לאחר הטבילה. גם הוא הוריד, מגלה לי את העירום הנערי שלו. קפצנו למים ושחינו קצת, אך די מהר התעייפנו וחזרנו לשכשך במים רדודים. 

*


חזרנו לחוף. ראיתי את פטמותיו הוורודות נפוחות וזקורות ברוח הקרירה שליטפה את אברינו החשופים. 
נגעתי לו בפטמה, צוחק באדישות מעושה. 
הנער התבונן בידי. המשכתי את המגע, מצפה שיזוז הצידה או שיתחמק ממני בדרך אחרת, אך הוא רק עמד שם, מביט בידי. הנחתי עליו את ידי השניה, מלטף לו את שתי פטמותיו. 
''טוב?'' שאלתי 
הוא היטה את ראשו לאחור בתנועה חיננית ועצם את עיניו. 

הצמדתי בעדינות את הפה לחזהו התחלתי למצוץ פיטמה קשה אחת. ראיתי אותו נושך את שפתיו. הקפתי את מתניו ביד אחת, מצמיד אותו עד שנשימתי נעתקה מפי כל-כך רך ונעים היה מגע עורו. ניסיתי לנשק אותו. לרגע הוא פער מעט את שפתיו ואחר הסב את ראשו, מסמיק. ניסיתי שוב, אך הצלחתי רק להחליק בשפתי על לחיו וצוארו. ידי צנחה למטה, ניתקלת בזיקפה החמה של הנער. אוננתי לו בעדינות, מרגיש את פעימות הדופק לכל אורך האבר הנפוח. 

השכבתי אותו בעדינות על הגב ונישקתי אותו. הוא התחיל להתפתל אך הלפיתה שלי כאילו הרגיעה אותו. הוא נענה לי בהיסוס, מתבייש מהגרוי המציף אותו. הייתי בעיצומו של חלום מתוק שמתגשם, מתקשה לנשום מרוב התרגשות. גם הוא החל להתנשם בכבדות, נכנע לגרוי החזק. לפת את כתפי בזרועותיו ונצמד אלי, פיו פעור. עתה הוא נכנע לנשיקה שלי והגיש לי את שפתיו הרכות. הצמיד את פיו לפי, מוותר פתאום על כל התנגדות ואז הרגשתי על גופי זרימות חזקות עת שפרק את מטענו החם. 

הנער נאנק וכמעט איבד את הכרתו. החזקתי אותו, גוחן ומשחק קלות עם אברו הרטוב. 
הוא מלמל דברים לא ברורים, מחייך אלי בעיניים עצומות. 
''עכשיו תהיה ילד טוב'' לחשתי לו, הופך אותו על בטנו. אספתי מלוא כף היד של נוזל שמנוני והתחלתי לעסות את אחוריו. החדרתי אצבע לחה לחור שלו, משחק במעגלים, מרחיב את פתח האהבה הקטן, מביא לתוכו עוד ועוד טיפות שמנוניות. 
הנער הסמיק. הוא הבין. הוא כאילו התעורר פתאום ואמר במהירות: ''זה לא. אני לא עושה ככה!'' 

''אתה ילד כל-כך יפה'' דברתי על לבו, גוהר מעליו ומתעלם ממה שאמר ''אתה ילד אהבה''. נישקתי את שערו הרך ואת לחייו עד שנרגע. הוא הושיט יד לאחור ואחז באבר הלוהט שלי. ראיתי שהוא אינו יודע מה לעשות, אבל הוא מקווה שיוכל להרגיע אותי. אספתי מבטנו השטוחה עוד מהנוזלים שלו ומרחתי על המוט השעיר שלי. הנער היה ממש מבוהל עכשיו, מתפתל והודף אותי כדי להחלץ. נשכבתי עליו, מצמיד את הכיפה של האבר לתוך החריץ הנקי של הישבן הקטן, לוחץ פנימה עוד ועוד בתנועות קטנות. שוב ניסה להתנגד לי אך בכל פעם שהתרומם הוא החדיר אותי אליו יותר, עד שכיפת האבר כבר היתה בתוכו. 

''זה אסור ככה'' אמר בקול רם ''אל תעשה יותר, טוב? תעצור עכשיו שלא יהיה מה שעושים לילדה!'' 
''בסדר, רק רגע אחד'' לחשתי לו בקול צרוד וחנוק. התענוג היה כזה שחושי התערפלו ואיבדתי כל קשר למציאות. הרגשתי רק שאני נמס בתוכו ושהאשכים שלי עומדים להתפוצץ בכל פעם שהם נוגעים בירכיו החלקות. 
הוא בעט ברגלי ''לא רוצה!'' התקומם באנגלית משובשת ''אל תעשה לי!'' 
''תדע שאתה יותר טוב מילדה'' מלמלתי ''וגם יותר יפה, זה בטוח''. 
הדבור שלי הרגיע אותו פתאום, לרגע יכולתי לנוע בעומק גופו שנעשה רפוי מאד, מתמסר ומקבל. 
אבל החיכוך בבשר המתוק נגמר מהר מדי. נשכתי אותו בכתף, נושך ומלקק לסירוגין ושחררתי בתוכו זירמה כבדה שהכתה בו בחוזקה. הנער צועק משהו במחאה, שפתי בצווארו, ואז לא הרגשתי יותר כלום. 

*


שכבנו בשקט, מחוברים עדיין, אני כרגיל באבר רך ונפוח מאד אך ללא כל תחושה. ליטפתי אותו, שלחתי יד מתחת לבטנו, מוצא את אבר מינו הרפוי. הוא התרומם מעט, לעזור לי לגעת. אני מלטף והוא הולך ומתקשה. ההתכווצויות בבסיס אברו עיסו את אבר המין שלי שהיה בתוכו, עינגו אותי והוסיפו לתחושה הנפלאה של שליטה מוחלטת ביצור המקסים הזה. הנער שכב חסר אונים, מהופנט מפרץ התשוקה שהוא חולל, מחובק ומשופד על המוט החם שלי. 

במהרה הייתי שוב מיוחם בצורה נוראה. רק מראה שתי ירכיו התואמות בין רגלי הספיק כדי להטריף אותי. חדרתי לו עמוק יותר, הוא הפנה אלי את פניו, פוקח שתי עיניים יפות, שואלות. נהניתי מכל סנטימטר, מוציא לאט ומכניס במכה. עתה ההרגשה בתוכו היתה כבתוך משי חלקלק. הידקתי את החיבוק והוא הרים את ישבנו אלי, מזמין אותי אליו, אבל אז שמענו קולות הקוראים לו. הוא אמר לי שאמו שואלת אם הוא לא מתעייף יותר מדי בשחיה. 

צחקנו, הוצאתי ממנו את האבר לאט לאט. החיכוך בטבעת ההדוקה של הפתח שלו כמעט גרם לי לגמור, אך לא היה זמן אפילו לחשוב על זה. קפצנו למים להתנקות ולבשנו בחזרה את בגדי הים. לפני שפנינו לחזור תפסתי אותו בחיבוק, מנסה לנשק אותו, מנסה להרגיש שוב את עורו הריחני על גופי. הספקתי לחטוף רק שלוש שניות של פינוק והוא התחמק, החליק מבין זרועותי ורץ בחזרה להוריו. רציתי להזהיר אותו שהזיקפה שלו בולטת למרחקים, אך לא נראה שהדבר מטריד אותו. 
אני לא חזרתי לשולחן מאותה סיבה בדיוק. נכנסתי לאהל הפרטי שלי והדלקתי רדיו. 

*


כשהתעוררתי השעה היתה אחרי חצות. היה חושך, רק הירח והכוכבים האירו קצת. אור כסוף ריצד על פני הים השקטים. 
יצאתי להתמתח קצת, וכשעיני התרגלו לחשיכה, ראיתי אותו ישן בחוץ ליד אחת המכוניות. הוא שכב על צידו על שק שינה סגור, שמיכה קלה מוטלת ברישול על גופו. ניגשתי אליו, גחנתי ונישקתי את זרועו ואחר-כך את לחיו. ציפיתי שיתעורר, אך הוא לא זז. ראיתי את בקבוק הויסקי מונח על האדמה תחת המכונית, בהישג ידו, והבנתי מדוע שנתו כבדה. 

''ילד מתוק הגיע מהצפון כדי שאדע כמה טוב לשכב עם מלאך'' חשבתי לעצמי, ''וכל הלילה יתבזבז בגלל שמרוב ייסורי מצפון או מהתרגשות הוא השתכר בלי הכרה''. 
התשוקה גאתה בי. אני יושב לידו, מריח את ריחו הרענן, יודע שרק התחתון הדקיק שלו מפריד ביני לבין העונג המיני הכי מטריף בעולם. רק פיסת בד קטנה מכסה על הגוף האלוהי שלו וגורמת לאשכי השעירים והחמים לרתוח בעת שאני גוחן מעליו ומנשק אותו שוב. 

באותו רגע החלטתי לא לוותר. קפצתי לאהל לקחת את בקבוקון שמן השיזוף. עוד לא היה קיים אז ג'ל מים והשתמשנו בחומרים מכל הבא ליד. הוריו ואחת מאחיותיו שכבו באהל פתוח במרחק של ארבעה מטרים מאתנו. קיוויתי שלא יתעורר, שלא יבהל ולא ירעיש. 
נשכבתי לצדו משכתי בתנועה בטוחה את התחתון שלו והעברתי אותו על פני כפות רגליו היחפות. יישרתי את שתי ידיו וגילגלתי אותו על הבטן. הוא לא התעורר, והמשיך לנשום כרגיל. 
לחצתי את פתח הבקבוקון בין שני פלחי ישבנו והתחלתי לעסות את הפתח, חודר אליו באצבעותי, מלחלח את תוכו, פותח אט אט את טבעת השרירים ההדוקה. פתאום הנער החל למלמל מלים ולזוז. 

הפסקתי והוא נרגע. אלכוהול הוא כידוע חומר מרגיע מאד. 
''מה לעשות?'' חשבתי, ''אם ברגע שאחדור לתוכו הוא יתעורר לחלוטין, הוא יהיה מטושטש מהשתיה ויתחיל להשתולל ולדבר לפני שאספיק להשתלט עליו.'' 
הנער גנח לפתע תוך כדי שינה ואז עלה בראשי הרעיון הגואל. 
גילגלתי אותו אלי עד ששכב על הצד והתחלתי לאונן לו ביד המשומנת שלי. חשבתי שכמו כל נער בגילו יתחיל לחלום חלום נעים ברגע שירגיש גרוי מיני, באיזה מקום הוא ירצה להמשיך בכל מחיר את השינה ואת החלום הנעים. אם יגמור שנתו תהיה אפילו יותר עמוקה. 
נראה שצדקתי כי הגרוי היה מיידי וחזק. לחצתי את האבר המפרפר שהחזקתי בכף ידי, מרגיש אותו פועם בחוזקה. הנער שפך זרע בהתזות מהירות כשהוא נאנח ומתקפל. 

''עכשיו תישן'' לחשתי לו, מגלגל אותו בחזרה ומיישר את גופו ורגליו. נשכבתי עליו, תומך בעצמי במרפקים ובברכיים, ובלי מחשבה רבה החדרתי לתוכו את אבר המין שלי. ההרגשה הייתה כמו לזוז בתוך גומי חלקלק וחמים. הפריע לי שאינני יכול לצעוק מהנאה, כל-כך נעים היה החיכוך בתוך גופו. רק ארבע שעות קודם לכן היה לי פורקן נהדר, אבל הייתי מיוחם כאילו אני שוכב אתו בפעם הראשונה. 

''עכשיו תקבל מתנה חמימה ממני'' חשבתי לעצמי. ישבנו החטוב כמו פסל קטן יפה היה הדוק ומלטף, חולב את אברי עוד ועוד. נאלצתי להוציא אותו כדי לא ליפול סחוט על גופו. קמתי, משאיר שובל של טיפות כבדות על ישבנו ועל רגליו. ניגבתי ממנו את השמן בעזרת השמיכה אך לא היה לי כח להלביש אותו. כיסיתי אותו והצמדתי את רגליו. לקחתי את התחתון שלו ואת בקבוק השמן והלכתי לישון. 
רגע לפני שנרדמתי, שוכב עירום ופושט את איברי לצדדים בהרגשה של שחרור, נהנה מהאויר החמים, עלה בדעתי שכל הערב לא הצלחתי לאכול דבר, חוץ מחצי בננה, וגם לא שתיתי דבר. הנער העסיק את כל רצונותי והרגשותי. צללתי לשינה עמוקה וריקה. 

*


התעוררתי מאוחר בבקר. היה רעש, כולם הסתובבו, נשמעו דיבורים. הצצתי מפתח האהל וראיתי שהנער עוד ישן. הוא עדיין שכב על ביטנו באותה תנוחה בה שכבתי עליו בלילה. לבשתי בגד ים ורצתי לטבול. כשחזרתי הוא כבר קם, עמד עטוף בשמיכה, מחזיק ספל קפה בשתי ידיו. לא היה כל סימן לכך שהוא יודע מה נעשה בגופו בלילה. 

הוא היה יפה אפילו יותר מאשר אתמול. מלאך בהיר עם גוף נהדר. הסתכלתי על רגליו היפות, חושב על כך שעמוק בין ירכיו הוא מלא בזרע שהשארתי שם. לרגע אחד חשתי צביטה של יסורי מצפון, כי היופי הטהור והמראה הנקי שלו שאמר רק אהבה עמדו בניגוד מוחלט לחדירות שכפיתי עליו כה מהר, חדירות של אדם זר שהוא בודאי לא שיער שיקרו לו כשהגיע לחוף אתמול. 
נכנסתי לאהל והוא הופיע מיד בפתח ושאל אם יש מקום בשבילו. הוא נכנס והתיישב לידי. 
''רוצה נשיקה?'' שאלתי 
הוא נד בראשו לשלילה ''אני כבר לא רוצה יותר, בסדר? אתה יודע מה אני לא רוצה, נכון?'' 
''אבל זה רק נשיקה, כי אני אוהב אותך'' לחשתי באזנו, מעביר את ידי על גבו, מלטף אותו במעגלים. 

''אלה כולם משפחה שלי'' אמר הנער מהורהר ''רואים פה הכל כי אנחנו כולנו ביחד והם ידעו'' 
''לא נכון'' עניתי, ''אפשר להזהר. הנה למשל אף אחד לא יודע שאתה אתי באהל עכשיו, נכון?'' 
''אני חושב שלא ראו.'' 
הסרתי מעליו את השמיכה ''אתה רואה כמה נעים להיות בלי בגדים ולדעת שזה בטוח, שזה סוד ולא יודעים עליך?'' 
הוא התמכר לליטוף שלי והזדקף בישיבה כדי לאפשר לי ליטוף נרחב יותר. פתאום הכניס יד בין ירכיו, פישק קצת את ברכיו ממשש בין הרגליים שלו. ''זה רטוב. הכל רטוב'' נבהל, אצבעותיו מכוסות בנוזלים שלי שזלגו מפתח האהבה. 
''זה ממה שעשינו אתמול בערב על החוף'' הרגעתי אותו. 
''אבל אתמול זה כבר יצא לי בתחתון אחרי כך'' התלונן הנער. הוא היה מבוהל. 

''אל תדאג'' התחלתי לענות אבל אז נפל מבטו על התחתון הזעיר שלו שהיה מוטל על האדמה. 
''למה הוא כאן?'' שאל ''למה לקחת לי אותו? למה הורדתי לי?'' 
''הוא בטח היה מגולגל בתוך השמיכה ואתה באת הנה בעירום עטוף בשמיכה'' ניסיתי. 
''אבל זה מלא שמה ונוזל לי'' אמר בקול נמוך ''אתה עשית לי משהו. אני יודע. חשבתי שזה רק בחלום. 
''אז מה?'' התרסתי כלפיו ''גם כשהיינו לבד בים לא רצית אבל היה לך טוב שהכנעתי אותך, זה טוב לך שאני חזק. גם עכשיו באת אלי אפילו שאתה מפחד מעוד אונס'' 
''אתה יודע שהייתי צריך להשתכר בגלל ההשפלה הזאת?'' התמרמר, ''גם זה שזה מגרה אותי ושהיה לי טוב, בגלל זה, ההשפלה עוד יותר כואבת''. 
הבהלה שלו התחלפה בכעס. עיניו הכחולות דמעו מרוב רוגז. 

*


''עצום את העיניים שלך'' אמרתי לו בקול תקיף והחלטי ''עצום אותן עכשיו''. פחדתי לאבד אותו. 
''הוא נבהל קצת ועצם את עיניו. 
אחזתי בעדינות באבר מינו, בעודו עומד ישר על הברכיים, הכנסתי אותו לפה והחלתי למצוץ אותו, מצופף סביבו את שפתי ולשוני, ביד אחת חופן ומדגדג את אשכיו העדינים וסוחט ממנו אנקות תענוג. לפתע, בלי התראה מוקדמת הוא נשען עלי, מצליף עם הנוזלים שלו בתוך הפה שלי שמתמלא בבת אחת. נתתי לזה לגלוש ישר לתוך הגרון. 

''איזו רגישות עצומה'' חשבתי ''הוא גומר ברגע שמתחילים לגרות אותו. ידעתי שזה קורה גם בגלל שהוא מוטרף ממין אסור ומיוחד, ומכך שכמו כל נער צעיר הוא נוטה לקבל עליו בהנאה גדולה את התפקיד הנישלט. נעים לו שאדם אחר שולט בגופו. 
הוא התרפק עלי, מנומנם קצת, מחייך ומנשק את גופי. 
''אז אפשר כבר לנשק אותך?'' הקנטתי אותו 
''הוא פער את פיו בהגזמה ''בבקשה!'' 
נישקתי את שפתיו הרכות, טועם את הפה התמים שלו, מרפרף ודורש. החדרתי את הלשון והוא מצץ וליקק אותי בהנאה. 

''זה ככה עם כל הנערים שלי'' לחשתי לו, ממתיק סוד אינטימי, ''הם נהנים להיות תחת שליטה בגוף שלהם, זה נעים להם להתגבר על הבושה מזה שהם עם גבר'' 
''קשה לא להכנע לך'' הנער היה מיואש קצת. 
''עכשיו אתה מסכים להיות ילד טוב?'' לחשתי לו 
''צריך?'' שאל, עיניו עצומות. 
''אתה יודע שככה צריך להיות אתי'' לחשתי לו בחזרה. ''בוא תרגיש את זה'' הנחתי את ידו על האבר הקשה שלי ''בגלל זה גברים צריכים נערים חמודים כמוך''. 
''אני בכלל לא ידעתי שעושים דברים כאלה'' אמר בקול תינוקי ''ואתמול חשבתי שאם אני מסכים אז זה רק כדי לנסות פעם אחת.'' 
''אתה צריך עכשיו לשכב אתי כמו ילדה. אתה כבר יודע שבלילה שכבת אתי והיית ילדה. אתה יודע שרצית.'' 
''אז גם עכשיו יהיה לי חלום טוב?'' שאל 
''יהיה לך בלילה בתנאי שתישן בלי תחתון'' הבטחתי. ''ועכשיו אתה תעמוד על הברכיים ותתכופף.'' 

הוא ציית. הוא היה רטוב משמן וזרע. עמדתי מאחוריו על הברכיים וחדרתי לתוכו לאט לאט, אך לא היה צורך להזהר. הוא נפתח אלי בקלות, מעניק לי את גופו הרך והמתוק. כמעט לא נגעתי בגופו, רק אבר המין שלי במגע אתו, מתחכך בתוכו בהרגשה נהדרת. גופי בוער בתשוקה שמחכה ומחכה להתפוצץ. לא יכולתי להאריך את העינוי מתוק וצורב ושנפלתי עליו, גופי מתחכך בגופו, רוק נוזל מפי בעת שאני נשאב ושופך בתוך החלל החמים, מתרוקן באבדן שליטה גמור. 

כרגיל היה שקט אחרי זה והנער חיכה שאתאושש. 
''אני יכול ללכת?'' שאל 
''כן, אתה צריך כבר לחזור למשפחה'' אמרתי לו. 
הוא חיכה. ''אבל אתה אצלי בתוך הגוף וזה לא יורד לך'' העיר לי 
''אם אני אתחיל לשלוף אותו, הוא יעמוד עוד יותר חזק'' לחשתי לו ''ואז תצטרך שוב לחכות בזמן שאני עושה לך'' 
''אתה תמיד צריך את זה עשרים פעם ביום?'' הקניט אותי 
''בודאי'' אמרתי לו ''לפחות, במיוחד כשיש לי בין הידיים ילדון מתוק עם עיניים בכחול עמוק'' 
הוא הסתובב וגרם לי להחליק מתוכו החוצה, לבש את התחתון הקטן וראיתי את הנוזל הטרי על מפשעתו ועל ירכיו, אך נראה שזה לא מטריד אותו. הוא הסיר כבדרך אגב עם האצבע טיפה אחת גדולה מעל הברך, ראה שאני מתבונן בו והסמיק. 

''עכשיו אתה מרגיש איך זה להיות ילדה'' אמרתי לו והוא הסמיק עוד יותר. הוא התעטף בשמיכה, מסתיר את רגליו ולפני שיצא העיר לי ''האהל שלך פתוח, יכולים לראות אותנו שוכבים וידעו מה אתה עושה לי.'' 
''אני אתלה סדין ולא יוכלו להציץ פנימה'' הבטחתי. 

*


אותו בקר נסעתי עם זוג החברים שלי לטיול . שמחתי להתרחק מהמקום ושכנעתי את ידידי להאריך ולנסוע רחוק, כדי לא לפגוש בנער במשך היום. ידעתי כבר עד כמה הוא רגיש ומשועבד לי ולגרויים שגרמתי לו להרגיש. לא רציתי שיבחינו איך שנינו מסתכלים אחד בשני. ידעתי שזה משחק באש להיעלם איתו כל כמה שעות כך שאף אחד לא יכול לאתר אותנו ללא כל הסבר סביר. 
בדרך קנינו מצרכים בחוות חקלאיות. הייתי להוט להביא דברים טובים כדי שנמשיך לאכול ארוחות משותפות עם המשפחה הזאת. אך כשהצטרפנו אליהם אותו ערב, לקול מצהלות השמחה על הסל הגדוש במטעמי סיציליה שהנחנו על השולחן, כבר ידעתי שהחגיגה נגמרה: הידיד שלי חולה, ובגלל שסבל ממחלה כרונית הזוג נאלץ להפסיק את הטיול ולהיות בעיר ליד בית חולים. ברור שעלי לנהוג ולסייע להם. 

לבי צנח למחשבה שבבקר עלי לעזוב. נראה שגם הנער היה מאוכזב. הוא הצמיד את ירכו לרגלי. שנינו היינו בזיקפה עקשנית בתוך בגדי הים שלנו. בקושי יכולתי לשתות משהו. 
''לבוא אליך לאהל?'' מלמל בשקט 
''חכה עד שירדמו. אני כבר אעיר אותך אבל תישן בחוץ כמו אתמול'' 
''הערב אני לא אשתכר'' לחש לי בחיוך ערמומי ''לא תוכל לעשות לי כמו אתמול'' 
''תפסיק להתלחש איתי כאן ליד השולחן'' נזפתי בו ''ותשאיר לי את ההחלטות'' 
לא רציתי להפרד ממנו. כבר פיתחתי דמיונות על כך שהוא מצטרף אלי, נישן באותו חדר במלון וכל לילה ארדם כשראשו היפה בחיקי. 

אחרי הארוחה פנו כולם לשחק על החוף לאור השקיעה שצבעה הכל בוורוד. הוא הביט בי ועשיתי לו סימן להתרחק. הדרך היחידה לקבל את גופו היתה חדירה חפוזה בחלק הניסתר של החוף, לא הבחנתי בשניים מהילדים שכבר הלכו באותו כיוון, כך שדבקתי בתקוות אחרות. 
ישבתי עם זוג החברים שלי, שותים בירה ומתכננים את הטיול למחר. 
''אתה נראה לא מרוכז מאתמול'' העיר הבחור. 

''אולי הוא התאהב בילדה הגדולה שלהם'' הציעה הבחורה ''אבל זה לא ילך. היא רק בת תשע ומשהו'' 
''גם גבריאל עוד צעיר'' ענה לה'' רק שהוא רציני כזה'' 
''היא פנתה אלי ''ראית איך הגדול שלהם מסתכל עליך? היפה הזה?'' 
''אולי הוא התאהב בגבריאל...'' 
לבי הפסיק לפעום. האם הם רומזים לי שהם יודעים משהו? אבל הבחורה קטעה מיד את חששותי: 
''הוא לא יכול להתאהב בגבריאל'' פסקה 
''למה לא? בחור די נחמד גבריאל'' 
''אני יודעת את זה מהדקה הראשונה כשהם הגיעו לכאן. הוא רוצה בנות. הוא ישר הסתכל עלי והיה לו מבט מאד מסויים'' 
''איך מסויים?'' 
''מבט של מתבגר שאומר 'בואי נעשה מהר ארבע פעמים, אפילו בעמידה, אני לא יכול כבר לחכות!'' 
צחקנו. 
נכנסתי לאהל ונרדמתי בידיעה שאתעורר ללא כל עזרה אחרי שלוש או ארבע שעות, כל כך הייתי מרוגש. 
וכך היה. 

*


כשהתקרבתי אליו ראיתי שהוא ישן שינה עמוקה. הוא היה עירום כביום היולדו תחת השמיכה. זרקתי את בגד הים ונשכבתי עליו, מחכך את גופי בגופו, וכבר ראשי מסוחרר מתחושת העונג. פתחתי את בקבוק שמן השיזוף ופישקתי את רגליו. 
הנער התעורר מיד. זקף את ראשו והתריס ''אתה אפילו לא טורח להעיר אותי'' 
''אני אקבל את המנה המתוקה שלי בכל מקרה'' עניתי באדישות מעושה, ממשיך להכין אותו. 
''תתהפך על הגב עכשיו'' פקדתי עליו 
''על הגב? למה על הגב?'' 
גילגלתי אותו בתנועה אחת על גבו. הוא קיפל את רגליו ואני תפסתי בהן והרמתי אותן כשהן מקופלות. 

הוא ניסה להוריד את הרגליים אך אני החזקתי אותן מקופלות למעלה בלפיתה חזקה. 
''אני חושב שיכאב ככה'' מלמל ''וזה גם לא נעים שאתה רואה איך אצלי הכל פתוח'' 
''לי זה דוקא נעים'' נזפתי בו, ''ואם היית אצלי בבית הייתי קושר גם אותך ככה'' 
''ממילא אני כמעט לא יכול לזוז ואני לא רוצה את הפעם האחרונה אתך בלי חיבוק'' 
הבאתי את קצה האבר לתוך החריץ הרך, לוחץ מלמטה למעלה ומחדיר אותו בתנועות קטנות מהירות. 
הנער כיסה את פיו בכף ידו, עיניו דומעות מבושה וכאב. הוא נשך את שפתיו וניסה להדוף אותי מעליו. 
חדרתי בכח, דוחף את רגליו המקופלות למעלה, חודר ונסוג, משמן אותו עמוק בתוכו. עכשיו גופו היה חם מתשוקה אל הגבר המשגל אותו. בעווית אחרונה נדחפתי לתוך בשרו העדין, נופל עליו, פיו יונק את פי. הנער סוגר עלי את ירכיו, קולט את הזרע שנשפך לתוכו, עיניו הכחולות הגדולות בוהות בי. 
''אל תצא'' לחש לי 
''למה?'' 
''אני רוצה לשבת עליך. זה טוב כשזה ככה עמוק'' 

*


''אז בוא ניצמד ונתהפך'' אמרתי, מפקפק ביכולתי להצליח לשפד אותו כשהוא כה רטוב וחלקלק. 
חיבקתי אותו והתהפכתי כשהוא צמוד אלי. נשכבתי על הגב, הנער רוכב על מפשעתי, מביט בי וארשת נצחון על פניו. 
''תהנה לבד'' ליגלגתי עליו ''אני כבר גמור לעכשיו''. 
''לא חשוב'' ענה, ''ממחר יהיה מי שיחליף אותך.'' 
''באמת? מי יחליף אותי?'' 
''אני כבר יודע שזה הכי קל בעולם. אתמול כשהיית בטיול עם החברים שלך, הלכתי יחף לכפר הכי קרוב כאן, רק עם כובע כחול ותחתון כחול. לפי איך שהסתכלו עלי, מספיק שאתן להם סימן ואני משיג חמישה גברים בחמש דקות. אז אני חושב לחגוג קצת. שמעתי שאין להם בחורות כאן.'' 
שמתי לב איך הנער מתלהט מהדמיונות המיניים שלו. הוא עלה וירד בתנועות איטיות, אברו היה זקוף, מצביע בעקשנות ישר כלפי מעלה. 
גם שלי הלך והתקשה בתוכו ופניו עטו הבעה חלומית. גופו הדק היה חם מתשוקה. 

''שלחתי יד אל שיפולי בטנו. הוא נפל קדימה ונשכב עלי, מניח בעדינות את לחיו על צווארי. שפתיו רטטו כשנישק את כתפי ואת החזה שלי. 
שלוש ארבע תנועות עיסוי הספיקו ועסיסו זרם על גופי, ממלא על בטני שלולית דביקה. הנער התפתל עלי, גופו מיטלטל בעוויתות מהירות. 
ישרתי את רגלי, ובעוד אני מנשק בעצלתיים את פניו הלוהטות הנחתי לאברי להחליק החוצה. 
שנינו שקענו בקפאון נעים והרגשה נהדרת מלווה בריחות החמצמצים של כל מה שפלטנו. 

''אתה רוצה לשטוף?'' מלמל, כאילו קרא את מחשבותי 
''בכלל לא. נעים לי שנשאר קצת ככה'' עניתי 
''אז זאת היתה הפעם האחרונה ביחד?'' שאל מנומנם 
''כנראה. אתה באמת תשכב עם הגברים בכפר?'' 
זה בטוח. הם גם די אלימים וזה מוצא חן בעיני. ככה אני גם אתנקם בך.'' 
''על מה?'' 
''על זה שאתה בורח מכאן. יכולנו להמשיך עוד ארבעה ימים.'' 
''נקמה נעימה. להם בטוח יהיה נעים. אחרי שכל האי כבר ראה אותך כולם מחכים לך עם זיקפה שעירה ועבה'' 
''זה מוצא חן בעיני. אני רוצה להספיק הרבה!'' 

''גם הם ישמחו להחזיק בידיים אחד יפה מתוק כמוך. בכל פעם שינשקו את העיניים הכחולות שלך, תזכור שאני הגבר הראשון שנישק לך אותן''. 
''אז תדע שהיו לפניך, אבל בנות. אתה לימדת אותי ליהנות מזה שיש לי גוף שכולם רוצים. אני חושב איך אני אסתובב שם, איך אתן להם סימן לבוא אתי. הם ילכו אתי לאיזה מקום שקט ואני אוריד את התחתון בשבילם בלי שיבקשו, כדי שלא יאנסו אותי'' 
''ומה תעשה כשתחזור הביתה לבלגיה?'' 
''רק בנות. לא רוצה להתרגל'' 
אבל תרצה לטייל כל שנה בסיציליה...'' 
''זה כן'' 
עייף וסחוט קמתי במאמץ רב ונכנסתי למקלחת המאולתרת. כשחזרתי לאהל הוא חיכה לי בפנים. 
''אתה מתכוון לישון כאן?'' התפלאתי 
''מה כבר יכול להיות'' הרגיע אותי ''הרי אתם מסתלקים מכאן בבקר. יחשבו שבאתי אליך להיפרד''. 
אני חושב שנרדמנו אחרי דקה. 

*


כשהתעוררתי בבקר אחרי שינה ארוכה היינו עדיין חבוקים. 
הערתי אותו בנשיקה. הוא פקח זוג עיניים עגולות והתרפק עלי. 
''אתה צריך לצאת'' דחקתי בו'' אחרת יראו שיצאת ממני בעירום'' 
''אבל אני אוהב להסתובב בעירום, או כמעט'' 
ואז ירד והחל לנשק את רגלי. המגע החושני שלו היה נעים בצורה מדהימה. 
לפתע אחז בשתי אצבעות את האבר הכפתורי המכווץ שלי, התבונן בו, נישק אותו והכניס אותו לפיו. 
כל גופי נמתח מהמגע המטריף. 

הנער החל לינוק אותי, רציני ומרוכז, מלקק ויונק לסירוגין. תוך כדי שראשו עולה ויורד, שערו גלש וליטף את ירכי ואשכי בדגדוג עדין. הגעתי לשפיכה נהדרת עוד לפני שאברי התקשה לגמרי. 
פיו של הנער היה מלא. 
''תבלע מהר'' פקדתי עליו 
''מממ.... ממ..'' הניד ראשו בחוזקה, מסרב. 
''תרים את הראש ותבלע הכל בבת אחת'' אמרתי לו מהר ''בלי לפתוח את הפה'' 
הוא עשה כדברי ואחרי זה חזר ללקק ולנקות את החבילה שלי, להנאתי הרבה. 

''אתה באמת כבר יודע הכל''. 
''הוא נעמד על ארבע מולי ונישק אותי בלחי ''אז להתראות פעם'' אמר 
''פעם'' עניתי. 
נמנמתי באהל, מניח לרוח החמימה להתערסל סביב גופי. תחושה של חג והריח המלוח של הים הציפו אותי ושימחו אותי. שקעתי במחשבות על יופיו של הנער שכבשתי כל-כך במקרה, מותח את איברי, מרוצה ומאושר. 
עברה שעה קלה וידידי זירזו אותי לארוז. 
הוא כבר נעלם ולא היה בסביבה. 
העמסנו את החפצים על גג המכונית, התישבתי במושב הנהג, ניפנפנו לשלום ויצאנו לדרך. 
כשעלינו לכביש הסתכלתי במראה לאחור, מביט במחנה הזעיר על חוף הים, אך מכל בני המשפחה יכולתי להעלות בדמיוני רק את פניו של הנער שלי. 

*


המחנה הלך ונעלם ככל שהתקדמנו ועתה הסתירה אותו לפרקים חורשת עצי אורן שהכביש עבר בתוכה. 
עוד עיקול בכביש, עוד פעם פעמיים האהלים הזעירים והמכוניות בצבצו במראה, בכל פניה בכביש, ואז נגלה המחנה לעיני פעם אחרונה. 
ונעלם. 

תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...