>  >  > 

הפנטזיה שהתגשמה

במשך כמה שנים התפתחה בראשי פנטזיה על יום שכולו סקס. ביום כזה כל פעילות שגרתית תלווה בסקס מהרגע שאני מתעורר ועד סוף היום. הרעיון הוא שלמרות שמישהו יזיין אותי, אני אמשיך בפעילות שגרתית – לבשל, לצפות בטלוויזיה, לאכול וכו'. ככל שגלגלתי את זה בראשי זה התפתח. הבנתי שאמנם כפסיבי אני יכול ליהנות מהאקט המיני גם בלי לגמור, אך הצד השני לא יוכל להחזיק כך כל היום. אז הצטרף עוד אחד לפנטזיה וזה התפתח ליום של זיון אחד ארוך ורב משתתפים. ככל שזה התפתח, כך זה נראה לי רחוק יותר ואפשרי פחות.

בקיץ האחרון, קבעתי להיפגש עם חבר בסיציליה. הוא אמור היה להגיע מאנגליה לפלרמו ביום שני אך פתאום לקראת סוף השבוע שקדם לכך, חשבתי שזה ממש טיפשי לשבת בבית והקדמתי את הנסיעה. הגעתי לפלרמו וחיפשתי מקום לישון כי תוספת הימים הללו לא הייתה בתחשיבים ולא רציתי להוציא המון כסף. נכנסתי ללשכת התיירות בשדה התעופה ושאלתי על חדר זול להשכיר.
הבחור שישב שם הסתכל ישר לתוך עיני. היו לו עיניים שחורות עמוקות, שיער שחור גזור היטב, עור כהה ופנים מדהימות ביופיין. מאחרי המדים, ראיתי רק את פלג גופו העליון אך זה התקבל כעדות לשאר - כתפיים רחבות, ושריריות, חזה מטופח אך לא שרירי מדי, שרוולי חולצתו היו מקופלים ונראו מתפוצצים מלחץ השרירים הכלואים בהם.
הוא התחיל לשאול לכמה אנשים אני מחפש, עניתי שלעצמי בלבד. ''אתה לבד?'', הוא וידא. ''כן, עד יום שני אני לבד''. ''ומה אחרי כן?'', ''חבר שלי מצטרף אלי ויש לנו הזמנה במלון אחר''. ''מאיפה הוא מגיע?'', שאל, מדגיש את ה'הוא', שוב על מנת לוודא. ''הוא מגיע מאנגליה'', עניתי, חוזר על ההדגשה.
''יש לי משהו בשבילך. אני חושב שתיהנה'', הוא נתן לי כתובת על פתק וייעץ לי לא לנסות בכלל להגות את זה אלא להראות לנהג המונית.

הנהג נסע במהירות דרך רחובות העיר העמוסים והצפופים, עד שנכנס לדרך ללא מוצא שסופה בחוף הים. הוא עצר והראה לי על דלת. נכנסתי לפטיו לבן מקסים, פתוח לכיוון הים. בפינה היה דלפק הקבלה. עמד שם חתיך מדהים שבישר לי כי למזלי הרב התפנה פתאום חדר והוביל אותי לקצה הפטיו לחדר ממש מול הים. בדרך הוא הראה לי את השטחים הציבוריים של המלון. היה שם מטבח מצויד במלואו בכל העזרים האפשריים, מקרר ענק ומזווה עם מזון. הדיירים יכלו לבשל את ארוחותיהם לבד או בקבוצות וזה יצר אוירה ביתית. הייתה גם פינת ישיבה ובר ועוד כמה חדרים שלא נכנסנו והיו חשוכים והיה את הפאטיו שהיה מרוהט בכורסאות וספות רבות ומופרד בזכוכית מהחול של הים.

כשהלכנו לכיוון החדר שלי שמתי לב כי כל הדלתות של כל החדרים היו פתוחות. ייחסתי את זה לפעילות הניקיון של הבוקר. בלי ששאלתי הסביר לי החתיך המעלף שצעד לצידי, כי כל האורחים בים וישובו רק בערב.
הייתי מאוד עייף אחרי לילה ללא שינה אז החלטתי לרדת ישר לטייל קצת בים ולחזור לחדרי ולנוח עד הערב. סידרתי את חפצי ולפני שאחליף בגדים, רציתי לסגור את הדלת. להפתעתי גיליתי כי אין דלת. הידיעה הכתה אותי. הגעתי למלון של זיונים. בכל המלון אין דלתות. הסתכלתי סביבי וראיתי כי גם המקלחת שלי פתוחה ורק בית השימוש הקטנטן (שבקושי ניתן לעשות בו מה שצריך כך שלא אפשר כל פעילות אחרת) סגור בדלת.
גל של חרמנות תקף אותי ועד שסיימתי לפשוט את בגדי, עמד הזין שלי כמו טיל בליסטי. ניסיתי ללבוש את בגד הים אך לא ניתן היה למתוח אותו על הזקפה הענקית שלי. לא היו ברורים לי חוקי הבית וחששתי לצאת במצבי. החלטתי לזמן את פקיד הקבלה לשיחת הנחיות וטיפים. חייגתי לקבלה ואמרתי לו שיש לי כמה שאלות. עד שהוא הגיע הסרתי את בגד הים והתעטפתי בחלוק שהיה תלוי בארון. זה נראה קצת פחות וולגרי ואפשר לי לתמרן כך שזקפתי לא תמשוך את מלוא תשומת הלב.

הוא נכנס ומיד ניגש אלי, אחז בזקפתי מבעד לפתח החלוק והצמיד את פיו לשלי. הוא קילף מימני את החלוק והטיל אותי על המיטה. הוא אחז בידו סרט פלסטי סגול ששוליו נצמדים. מרוב הלם, שאלתי ישר:'' מה, פה פשוט כולם מזיינים את כולם?''. הוא חייך ושאל מה אני מעדיף. אמרתי שאני פסיבי. הוא הושיט לי את הסרט ואמר לי ''החוק היחיד כאן, חוץ מחובת השימוש בקונדומים, הוא שמי שרוצה לקבל זין עונד את הסרט הזה על זרועו הימנית. ברגע שהאחרים רואים זאת מחובתם לדאוג לו עד שיוריד את הסרט. אסור לגעת בבחור ללא סרט כך שגם האקטיביים צריכים ללכת עם הסרט אבל בגלל שגם למי שלא עונד מותר ליזום הם עונדים אותו רק כשרוצים מציצה''.
ענדתי את הסרט ובלי לאמור מילה, הוא התפשט, הפך אותי על המיטה והחל לזיין אותי בכוח. אמנם חלונות החדר היו חד סטריים כמו גם קיר הזכוכית של הפאטיו ושאר הפתחים במלון, אבל זו עדיין תחושה מוזרה לראות אנשים שעוברים קרוב כל כך אלי בעת שאני מזדיין, והם לא יודעים זאת אפילו. זה גירה אותי עוד יותר. אחרי דקות לא ארוכות בהן 18 ס''מ של בשר עבה ונוקשה חדרו שוב ושוב למחילת התענוגות שלי, זינק הזין שלי, בלי שנגעתי בו, וירה מטען זרע לבן. הוא לא שינה את קצב הזיון ויריות הזרע שלי הפתיעו גם אותי בכמותן. אחזתי בביצים שלו והתחלתי לכווץ את התחת שלי תוך כדי שהוא מזיין. תוך פחות מדקה הוא החל להתנשם ולהגביר את הקצב עוד ועוד עד שירה את מטענו בקרבי והתמוטט בגניחה קולנית על גבי.

כשהחזרנו את נשימתנו, קמנו להתקלח. עמדנו יחד תחת המים הזורמים. הוא לקח סבון והחל לסבן את כל גופי. הוא פסח על הזין והתחת שלי והמשיך במורד רגלי. כשסיים, הקציף סבון בידיו, התמקם מאחורי וחדר אלי בתנועה חזקה ורצופה אחת. בו זמנית אחזו ידיו המסובנות את אברי והביצים שלי. הוא זיין אותי ואונן לי דקות ארוכות מאוד ללא שעצר לרגע. הרגשתי את הביצים שלי מתכווצות בניסיון לגייס עוד חומר לירייה הבאה. האורגזמה שחוויתי השליכה אותי על הרצפה. הוא נבהל לרגע, התנצל ואמר שבגלל שלא הורדתי את הסרט האחרים עדיין חייבים לספק אותי ומאחר והוא האחר היחיד עד הערב, הוא לא בטוח שיוכל להמשיך עוד פעמים רבות. צחקתי והורדתי את הסרט מיידית. הייתי הרוס לחלוטין, הזין שלי עוד עמד רק מהמחשבה על שעומד לפני. החלטתי לא לצאת אלא ללכת לישון מייד. כמובן שההתרגשות מנעה ממני שינה הרבה זמן אך לבסוף ניצחה העייפות ונרדמתי.

התעוררתי מהשמש שחדרה מבעד לחלון הישר אל עיני. השעון הראה על שבע בערב למרות השמש בחלוני. שמעתי פעילות מחוץ לחדרי. קמתי והצצתי החוצה. ראיתי אנשים מסתובבים בפאטיו ואחרים שרועים על הכורסאות שהיו שם. רובם לא לבשו כלום ואחדים לבשו בגדי ים מינימאליים או מכנסונים קצרים. נכנסתי לשירותים וניקיתי עצמי בעזרת מתקן החוקן שהיה שם. לבשתי עלי תחתונים שחורות קטנות כאלו עם רצועות מאחור שמשאירות את התחת פנוי לטיפול. הידקתי את הסרט על זרועי הימנית ויצאתי לכיוון המטבח להכין כוס קפה, בידיעה כי הגעתי למקום בו הפנטזיה שלי על ביצוע פעולות שיגרה בעוד זין נעוץ באחורי יכולה להתממש. הידיעה הזו גירתה אותי עד שחתיכת הבד שבקדמת תחתוני בקושי יכלה להכיל את הזין הנרגש שלי.

המקום היה מלא חתיכים מדהימים, כל אחד יותר מהשני. נראה לי שיש מידת זין מינימאלית כדי להיכנס למקום כי כולם הסתובבו עם איברים ענקיים בין שהיטלטלו חצי זקופים ובין שהיו ארוזים באותו מצב בתוך מלבוש שהבליט אותם. מאחר וגם אני בנוי ומצויד היטב, חשתי במספר עיניים שעקבו אחרי. ניגשתי לפינת הקפה ועוד לא הספקתי לקחת כוס, כבר התייצב מאחורי חתיך עם 20 ס''מ של איבר זקור ונוקשה, עטוף בקונדום משומן, שכוון מיד לעבר החור שלי. ''הכוסות בארון למטה'', הוא אמר לי וברגע שהתכופפתי נעץ במעיי את כל אברו. הוצאתי כוס והכנתי לעצמי קפה תוך שהוא מפמפם. סיימתי להכין את הקפה, לקחתי את כוס הקפה וניגשתי לדלפק שהפריד בין אזור האוכל לפאטיו.ברגע שזזתי נשלף ממני הזין. הבטתי לאחור וחייכתי אל הפנים ששלחו לי חיוך מדהים בחזרה. הוא החווה לי בידו כאומר 'אחריך'. הנחתי את הקפה על הדלפק, השענתי עליו את מרפקי ונשענתי, מסתכל החוצה ומבליט את ישבני לאחור. הזין שנצמד לאחורי שב וחדר אלי. כך עמדתי ושתיתי את הקפה שלי מתבונן בפעילות שבפאטיו ונהנה מהזיון. הסתכלתי סביב וראיתי כי מספר עונדי הסרטים על הזרוע הימנית, מהוו כרבע מהנוכחים. שמחתי שלא תהיה תחרות קשה מדי על הזרגים ולפי מה שיכולתי לראות, לא היו נפילות במבחר שהוצג.

בשלב מסוים הבחור שזיין אותי התעייף ואז הוא משך אותי לכורסא קרובה. הוא התיישב ומשך אותי איתו בלי להוציא את אברו מתוכי. התיישבתי עליו והוא הושיט את ידו מאחורי והציג את עצמו כג'ובאני. לחצתי את ידו והוא התחיל בשיחת חולין. ישבנו ופטפטנו כשכל הזמן הזין שלו ניצב נוקשה וממלא את מעיי. יכולתי לחוש את הדופק שלו פועם בתוכי. זו הייתה חוויה חדשה בשבילי, מגרה ומדליקה. הזין שלי הלך והתקשה עוד ועוד וכבר חשבתי שהוא עומד להתפוצץ מרוב דם שמילא אותו והמשיך לזרום לתוכו.

אחרי מספר דקות, הצטרף אלינו מריו, חבר של ג'ובאני. הוא התיישב עם בקבוק בירה וניהלנו שיחת אופיינית ללובי בו נפגשים זרים. נדלקתי מהעובדה שזין תקוע לי בתחת בעוד סביבי מתקיימת מציאות יומיומית המתעלמת מכך. בשלב כלשהו החל מריו ללטף אותי, הוא ניגש אלי ולשונו חדרה לפי בצרפתית לוהטת. אח''כ הוא נעמד והגיש את 19 הס''מ הזקורים שלו לפי. פתחתי את שפתי לקראתו והוא החל להחדיר את כלי זיינו בתנועה איטית ורציפה עד שאפי נתקע בבטנו התחתונה. ג'ובאני החל לנוע מתחתי ושיחת החולין הפכה בתוך שניות לזיון לוהט.
זה נמשך עד שמריו הודיע שהוא עומד לגמור ומיד הצמיד את ראשי ביד חזקה לבטנו כשקצה הזין שלו חותר בגרוני. עוד שניות ומטחי זרע הוטחו עמוק כל כך עד שלא חשתי כלל בטעמו. ג'ובאני גנח גם הוא ובכמה חדירות חזקות גמר, ממלא את הקונדום שהפריד בינינו. כאן התברר לי עוד קוד התנהגות של המקום ולפיו כל עוד הזין שלי ארוז בתחתונים, איש לא יגע בו.

לקחתי בקבוק בירה מהמקרר, יצאתי לפאטיו ותפשתי לי כורסא. סביב החלה להתארגן חבורה להכנת ארוחת הערב. הצטרפתי כעוזר טבח לחבורה. הטבח קם לברך אותי ותוך שהוא לוחץ את ידי הפשיל את בגד הים שלו והגיש זין רפוי לפי. שלחתי את לשוני והתחלתי מלקק את הכיפה הענקית שהיתה תלויה בקצהו. לקחתי אותה לפי תוך שאני מגלגל את לשוני סביבה. היא החלה לתפוח ולחדור עמוק יותר לפי. תוך שניות היא הגיע לגרוני והמשיכה פנימה. הטבח היה מצויד בזין של 23 ס''מ שעתה היה תקוע עד מעמקי גרוני. המשכתי לינוק ולפנק אותו כשלפתע הוא נשלף מפי. ''הגיע זמן להתחיל לעבוד'', הורה הטבח ופנינו למטבח. התברר כי תפקידי הוא לבצע את כל העבודה בהנחייתו הצמודה של השף שהיה נעוץ באחורי כל זמן הכנת הארוחה. כשהתיישבה החבורה לאכול, נשלחנו אני ועוד אחד אל מתחת לשולחן להמשיך ולפנק את האוכלים וברגע שהם גמרו, התיישבנו כל אחד על הזין שבחר וכך הוגשה לנו ארוחת הערב.

אחד הוותיקים במקום, לקח אותי לסיור בחדרים החשוכים שהיו עתה פעילים. היה שם חדר עם סלינג שברגע שמישהו נשכב עליו נדלקה נורית אדומה מעל הדלת והחבר'ה נכנסו לטפל בו. היה חדר אחד עם מזרונים מקיר לקיר ובו התקיימה באותו זמן אורגיה רבת משתתפים שקשה היה לעקוב של מי כל איבר בתוך הפלונטר שנוצר שם. בחדר אחר הוקרנו סרטים פונוגרפים ובצידם פעילות זיונים ערה. פינה מיוחדת הוקדשה למקלחות זהב, קשירות ושאר הנאות.

אחרי ערב של זיונים בלתי פוסקים, פניתי לחדרי בכוונה ללכת לישון. הסרט נשאר כרוך על זרועי ובמסדרון הצטרף אלי אומברטו שהתלונן כי הוא כבר גמור מעייפות. נכנסתי להתקלח ואומברטו איתי. הוא לא בזבז זמן לפני שחדר אלי וכך כשהזין שלו באחורי, התקלחנו, התנגבנו ועברנו למיטה בלי שהו יצא ממני לשנייה. נשכבנו בתנוחת כפיות, הוא אמר ''לילה טוב'' ונרדמנו מחוברים.

התעוררתי מתנועה שחשתי במעיי שהייתה שונה מהרגיל. זקפת הבוקר שלי הייתה חזקה ונוקשה מאי פעם ודקות ארוכות לקח לי להבין שאכן אינני חולם ומה שהעיר אותי הייתה תנועה של זין בתוכי. גניחותיו של אומברטו בעת שנפרד מעוד חצי מליון זירעונים, הזכירה לי היכן אני. שלחתי יד ושלפתי את הזין שלי בכוונה לאונן אך אומברטו הזיז אותה והחל למצוץ לי. גמרתי מיד בנהמות רמות, יורה את מטען הבוקר לגרונו הצמא של אומברטו ששתה הכול.

אחרי הקפה של הבוקר שלווה בעוד שני זרגים שהתפוצצו במעיי ואחד שהשקה את גרוני, הצטרפתי לחבורה שיצאה לים. אמנם היה לנו חוף צמוד למלון, אך הוואן של המלון לקח אותנו אל מפרצון שקט ומבודד מחוץ לעיר. את הדרך עשיתי יושב על הזין של ג'ימי שנע בתוכי, מונע בטלטלות הרכב. בהגיענו לחוף נשכבתי על המגבת שלי והנחתי את הסרט בצד. רציתי קצת לנוח. קראתי כמה עמודים בספר שהבאתי עד שהבחנתי כי לימיני נשכב ריק. הוא היה אנגלי לבן ורזה אבל עם זין עבה שעתה כששכב על גבו, הזדקר ישר למעלה לגובה של כ-27 ס''מ. הבחנתי כי הסרט היה כרוך על זרועו השמאלית. הנחתי את הספר, לקחתי נשימה עמוקה ובפה פתוח ירדתי על העמוד שלו עד סופו. הידקתי את שפתי סביב שורש הזין וגניחה נפלטה מפיו. תוך שאני מוצץ ומנסה לפנק את הענק כולו, החזרתי את הסרט שלי לזרועי ואכן תוך זמן קצר התמלא החור שלי בשיפוד עבה ולוהט. הזיונים נמשכו לאורך כל היום כשמנות הזרע שירדו לגרוני מילאו את מקומה של ארוחת הצהריים.

כך זה נמשך לאורך כל סוף השבוע הזה. פרט להפסקות קצרות של התבודדות עם מתקן החוקן בשירותים על מנת לוודא שלא יהיו מצבים מביכים, היה התחת שלי מלא בזין רוב שעות היום. אני לא יודע לכמה מהקוראים יש ניסיון בשהייה ארוכה של זין בתחת בלי פמפומים והתעמלות, סתם כך לשבת או לשכב עם זין בתחת. לא ניסיתי את זה קודם לכן והתלהבתי לגלות את התענוג הבלתי פוסק ברגע שהאווירה נהיית רגועה, שרירי התחת נרפים והלמות הדופק של הזין האורח, שולחת זרמי חשמל עדינים במעלה הגב.

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...