>  >  > 

נסיעת עסקים - ג'

יצאנו מהחדר כשאני צועד בין שני הגברים, האישה מובילה והשלישי הזכרי סוגר מאחור. הגענו למגרש חניה בקומת המרתף של המלון ואז הוחזר כיסוי העיניים שלי כך שלא יכולתי לראות את הרכב שאליו נכנסנו. ניחשתי שזה היה ואן.

התחלנו בנסיעה כשבתחילה עוד ניסתי להבין את מיקומי אבל מהר מאד ויתרתי, החלטתי לתת לעניין להוליך אותי עד הסוף.

לאחר כמה דקות נסיעה הרגשתי זין מחפש להיכנס לפה ופשקתי באיטיות את השפתיים. הזין נכנס באטיות מרגיזה עד סופו, זה היה הכלי העבה ואני בקושי הצלחתי לפתוח את הפה לגודל הראוי. לאחר מספר פמפומים הרגשתי את הכלי מתקשח ואת מטחי הנוזל נורים ישר למעמקי גרוני. לאחר מכן הונח לי ואני ניסתי לאגור כוחות לקראת ההמשך.

קשה לאמוד זמן במצב כזה, אבל הערכתי שנסענו חצי שעה אל מחוץ לעיר. לפני שהרכב בלם בפעם האחרונה. הצטוויתי לרדת. ולאחר כמה גישושים הרגשתי שהשרשרת נקשרת לקולר והובלתי אל הלא נודע.

כיסוי העניים הורד ואז תוך שאני מנסה להתרגל לתאורה ניסתי לבדוק את המקום שאליו הגעתי. הייתי במרתף בנוי אבן ללא חלונות ועם תאורת פלורוסנט בינונית. במרכז המרתף היה כלוב מתכת בגודל של 4 מטר על 4 ובתוכו עד כמה שיכולתי להבחין היו חמישה או שישה גברים נוספים.

קבלתי פקודה לרדת על ארבע, מלווה בהוראה חד משמעית כי מעכשיו כל תנועה שלי תהיה רק בצורה הזו. הפלאג מאחורי הוצא והוכנסתי לתוך הכלוב, נותקתי מהשרשרת וידידתי עוד פלטה מספר הוראות התנהגות והמלצה חמה שאשתדל לנוח היטב בשעה הקרובה.

החוקים בכלוב היו ברורים וגם העונשים על הפרתם – אסור לקום מתנוחת הכלב, אסור לדבר שלא כל שכן לצעוק, מים מותר לשתות כמובן בתנוחה המוגדרת וצרכים כמובן בהתאם אבל במגבלות המקום שיועד לכך. - בקצה הכלוב הייתה תעלה לניקוז נוזלים. אחד הקירות שגבל בכלוב היה פתוח לחלל חשוך שלא יכולתי ממקומי לאבחן את משמעותו.

נכנסתי בהיסוס לתוך הכלוב כשחמשת הגברים שהיו שם מתקדמים לעברי כולם כמובן על ארבע. אחד מהם העיז לרגע והחל לרחרח את החור האחורי שלי נערתי אותי בגסות והם עזבו אותי כולם תוך השמעת נהמת מחאה. בשלב הזה לא רציתי מגע התקדמתי לכוון הפינה הרחוקה של הכלוב לחפש מקום לנוח, הרגשתי תשוש.

הצלחתי לעצום את עיני ולנמנם לרגע כאשר הרגשתי אצבע מחפשת את החור האחורי שלי, ניסתי להזיז את היד שניסתה לחדור אלי ואז תפסו אותי שני זוגות ידיים נוספות והצמידו את ידי לרצפת הבטון הקרה. האצבע באחורי העמיקה לחדור ותוך סיבוב נוספה אצבע נוספת שהחלה בריקוד משותף להרחיב לי את החור. בשלב הזה הבנתי שאני ללא יכולת התנגדות והחלטתי לוותר.

שמעתי קול קריעה של שקית קונדום והבנתי שמייד יתחלפו האצבעות במשהו יותר משמעותי. הזין שגישש בכניסה לחור האחורי שלי היה ענק לפחות 20 ס''מ ועבה. הכניסה הייתה קשה וכואבת עד שהרגשתי את הראש עובר את הפתח. הבחור מאחור עלה עלי והחל דופק אותי בפראות. אחרי כמה תנועות נרגעתי וההתנגדות הטבעית של החור שלי לפולש הזר קצת שככה, התחלתי ליהנות מהכלי המשמעותי שמפמפם אותי.

הבחור מאחור החל להשמיע קולות הנאה הרגשתי שהוא חם ורוצה לגמור. עזרתי לו עם כמה תנועות נגדיות ואז הוא פלט צעקה ואני הרגשתי את התכווצות האיבר שלו עמוק בחור שלי. הוא יצא וקיווית שבזה זה הסתיים, רציתי לנוח. אבל כוונתם של החמישה הייתה שונה.

מייד הרגשתי כלי נוסף מפלס את דרכו אלי הפעם היה זה כלי דק יותר כך שהכניסה הייתה קלה. כאן עשיתי טעות, הבעתי מחאה קולנית ותוך דקה או שתיים נכנסה הליידי לכלוב. חיברה את השרשרת לקולר שעל צווארי וגררה אותי החוצה מהכלוב. הזין שהיה תקוע לי כמעט לכל אורכו נשלף תוך הבעת מחאה נרגזת. הובלתי למתקן צלב שהיה ליד הכלוב.

נקשרתי למתקן כשפני כלפי הצלב. ידי פרושות לצדדים רגלי בפיסוק קל והזין שלי הוכנס לתוך חור שהיה במרכז הצלב. 5 הצלפות שוט היו המנה הראשונה שזכיתי לה. בזווית עין ראיתי גבירה נוספת מובילה שפחה בשרשרת לעבר הצלב. לפתע הרגשתי לשון נוגעת בקצה האיבר שלי. נגיעה עדינה ומייד אחריה אחת נוספת.

מיותר לציין שבשלב הזה הכלי שלי היה מתוח לכל אורכו ורגיש לכל נגיעה. כך במשך דקות מספר זכיתי לעינוי שכמותו עוד לא חוויתי. ליקוקים קטנים ועדינים על הכלי והביצים שלי גרמו לי להרגיש שאני מתחיל להשתגע. כל כמה ליקוקים זכיתי למנת הצלפות לא חזקות אבל כאלו הגורמות לך להרגיש מתפרק. אני לא יודע כמה זמן נמשך החינוך מחדש לו זכיתי אבל בליבי נשבעתי שלא לחזור אליו שנית.

לאחר מספר סבבים הורדתי מהצלב והוחזרתי לכלוב עם כאב ביצים כשאני מת לגמור, על ארבע כמובן. קבלת הפנים שזכיתי לה משותפי לכלוב דאגה להבהיר לי שאין לי ברירה אלא לספק אותם על פי רצונם. נעמדתי במרכז הכלוב מפחד להפר את הכלל הראשון שאסור לי לגעת בעצמי באבר שלי. הרגשתי שאני חייב להתפרק וניסיתי להשיג לי חור או פה שיסכים לפרוק אותי מהמטען שהצטבר בו בשעה האחרונה.

(המשך יבוא)

לפרק הקודם
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...