>  >  > 

נסיעת עסקים - ב

הזין שבפי החל מפמפם בתחילה לאט ואח''כ מהר יותר. באותו זמן שמעתי קול קריעה של קונדום וידעתי שגם החור האחורי שלי יקבל בקרוב את שלו. הזין שחדר אלי מאחור היה גדול וארוך אבל נקלט בקלות אחרי שהייתי מוכן היטב בזכות הבאט פלאג.

הכאב הקל לווה בתחושה נפלאה של כלי החודר לכל אורכו ונוגע במקומות הנכונים. הזין שלי הגיב בהתאם ונעמד כולו משתוקק למגע, אבל לא העזתי. בינתיים יצא הזין מהפה אבל מיד התחלף בכלי אחר עבה יותר ואז הבנתי שהם שלושה.

גם מאחור בוצעו חילפים וזה שקיבל קודם לכן טיפול יסודי מהלשון שלי עבר לחור התחת. כך הם ביצעו מעגל של החלפות במשך מספר דקות עד שהרגשתי שהזין בפה שלי מתקשח לקראת המטח שהוא עומד לשגר לגרוני. תנועה אחרונה לתוך גרוני והרגשתי מטחים של נוזל סמיך ממלאים את כל חלל הפה. המשכתי לינוק עוד מספר שניות מתרגל לטעם המלוח ואז הוא יצא.

שמעתי קולות של גמירה גם מאחור והבנתי שהזין התורן בתחת שלי גמר גם הוא. רצית להרגיש את המטח החם גם שם אבל לא הצלחתי בגלל הקונדום. מיד הרגשתי כלי נוסף מנסה לפלס דרכו לתוך פי והבנתי שזה השלישי. קלטתי אותו בשקיקה רציתי עוד ועוד.

באותו זמן הרגשתי זין נוסף מנסה להידחק לתוך התחת והייתי לרגע מבולבל הבנתי עד עכשיו שיש שלושה גברים בחדר ולפי החשבון הקטן שלי שניים כבר היו מחוץ למשחק לפחות לדקות הקרובות. הרגשתי ידיים מונחות על שני הפלחים של ישבני ומרחיבות אותם כדי לאפשר כניסה יותר נוחה של האיבר, אלו היו ידי אישה. בעוד הגבר מקדימה מפמפם אותי עם כלי אמיתי האישה שהיא היחידה שיכולתי בשלב הזה לדמיין את המראה שלה זיינה אותי מאחור עם דילדו די גדול.

בשלב הזה כבר לא יכולתי יותר ומבלי שעשיתי דבר החל הזין שלי לפלוט מתחי זרע על השטיח. הזין בפה שלי עשה סימן של קרוב לגמירה, נשלף מגרוני וירה מטח של זרע על פניי.

הדידלו באחורי נסוג ואני הרגשתי שאני צונח חצי מעולף, יותר כנראה מהתרגשות שבעניין מאשר מהמאמץ הפיזי. מיד נישמע ההוראה ''קום''. נעמדתי וחיכיתי להוראות. כיסוי העניים שלי הוסר ואז ראיתי לראשונה את שלושת הגברים. אחד היה גבוה 190 ס''מ, והכלי המידלדל שלו נראה גדול ומפחיד גם כשהוא במצב כזה, הבנתי בשלב הזה שרק העובדה שדאגתי עוד קודם לכם לפלאג הצילה אותי מחוויה לא נעימה.

השני נמוך יותר ועם כלי סביר ואילו השלישי היה בגובה ממוצע והבנתי שהוא זה עם הכלי העבה. ''יש שתייה במקרר'' הבנתי את הרמז וכשאני מרוח עדיין עם זרע על כל הפרצוף ניגשתי למקרר והעמסתי שתייה על מגש שהיה מונח שם. הגשתי לכל אחד בירה, תעמוד כאן ציווה בעל האיבר העבה. עמדתי מחכה. הם כאילו התעלמו ממני היו עסוקים בתוכית ספורט בטלוויזיה. אני צרייך להשתין, בקשתי תוך שאני מפנה את בקשתי לגברת שבחבורה. היא תפסה אותי בקולר והוליכה אותי לשירותים, על ארבע.

''מעכשיו תתרגל להשתין כמו כלב, הדבר היחידי שיהיה מותר לך לעשות בפרטיות זה לחרבן – אצלי זה מחוץ לתחום רק אל תשכח אחרי זה להתנקות כמו שצריך''.

הובלתי למקלחת ונעמדתי על ארבע במקלחת. חיכיתי שתשחרר את האחיזה בקולר כדי שאוכל לקום ולהשתין אבל במקום זה קבלתי צעקה ''אין לי את כל היום בשבילך''. השתנתי כמו כלב במקלחת בתחילה זה נראה מוזר אבל מהר מאד הרגשתי הקלה נעימה והתרגשות מהעניין מה שהקשה את הכלי שלי והקשה על המשך תהליך ההשתנה.

לאחר מכן היא פתחה את זרם המים הקרים ואני נשטפתי משאריות הזרע שהיו על פני.
הובלתי לחדר הגדול והבאט פלגא נדחף שוב לחור התחת שלי בלי התראה ובלי שימון , ''תתלבש'' הצתוויתי, '' אתה בא איתנו ואני מקווה שאיש לא יחפש אותך עד מחר'' . הייתי כולי נרגש וסקרן וחיכיתי להמשך...

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...