>  >  > 

נסיעת עסקים - א

הייתי בנסיעת עסקים לעיר אירופית גדולה, כשבדרך גמלה בי ההחלטה שהפעם אני מעיז לנסות. אני לא יודע מה גרם להחלטה הזו אולי שנים של פנטזיות אין סופיות ואולי זה מזג האויר הנפלא, אבל ההחלטה הייתה ברורה שאני הולך על זה ולא משתפן באמצע.

היו לי כמה ניסיונות עם גברים גם לפני אותה נסיעה. ניסיונות קטנים אפשר לקרוא לזה. בעיקר הכרתי בצ'טים ומהר מאד הבנתי שאני רוצה רק להיות פסיבי שאני לא אוהב נשיקות וחיבוקים ושנעמד לי כמו טיל כשמישהו דופק אותי מאחור בלי שאני אפילו אדע את שמו. היה משהו מרתק בחוסר ההכרות הזו שגרם לי לרצות הפעם לנסות באמת משהו שונה.

הנחיתה הייתה רכה עברתי את המכס של האיחוד האירופי ויצאתי ברכב השכור לעיר להתמקם במלון שהוזמן מראש. השמים היו קצת אפורים ואפילו טפטף קלות, חוויה למי שמגיע מהקיץ הישראלי הלח והדביק. יש משהו במזג האוויר הקצת חורפי והקצת מכונס שגורם לך להיפתח, והרגשתי מוכן לחוויה שאני רוצה לעבור. הבעיה היחידה שעמדה בפני שלא ידעתי איך בכלל התחיל, איפה לחפש ומה לעשות.

התמקמתי בחדר, השעה הייתה אחה''צ המוקדמות ופגישות עסקים נקבעו רק למחרת בצהרים כך שהרגשתי חופשי ו... חם, חם לוהט, תחושה שהכול עומד להתפוצץ עם אני רק אגע באברי המתוח.

נכנסתי למקלחת והחלטתי שאני חייב להירגע עם קצת סבון והרבה פנטזיות. לא שערתי באותו רגע שהמציאות תעלה אח''כ על כל דמיון. התפשטתי והבטתי בגופי במראה כשהזין מוחזק ביד ואני מעסה אותו באיטיות. הבטתי במראה בסיפוק, נראיתי לא רע יחסית לגילי (36), לא שהתאמנתי במכון כושר אבל הקפדתי לא להעלות כרס ולשמור על מראה סביר.

הפנטזיות על היותי נשלט החלו כבר מזמן, בעצם אם לשחזר נכון עוד בגיל האוננות הראשון של גיל 13. בהתחלה היו אלה פנטזיות לא מוגדרות של כאלו ששולטים בגופם ובנפשם של אחרים אני רק הבטתי מהצד, ראיתי, חשבתי אבל לא הייתי ממש שותף, רק עם השנים התחלתי להיות שותף של ממש בהזיות האלו.

התחלתי לאונן במרץ ותוך דקות פרץ הנוזל הלבן מהזין הזקור מול המראה. אהבתי לראות את פריצת הזרם המרגש הזה מזין עומד. התקלחתי במהירות ניקיתי את עצמי היטב והתכוננתי לצאת לעיר לחפש את המשהו המעניין שכל-כך פנטזתי עליו.

לפני שיצאתי, ומאחר שידעתי לקראת מה אני הולך, שמנתי היטב את החור והחדרתי את הבאט פלאג הגדול שהבאתי איתי באטיות פנימה, רציתי להיות מוכן לכל כלי שאמצע. לקראת נקודת השיא של הפלאג הרגשתי כאב קל והבנתי שאני זקוק להכנה עמוקה יותר לפני שאני אצא לדרך. דחפתי לאט לאט עד לרגע המיוחל שהפלאג גולש פנימה, התחושה בשלב הזה נהדרת , מין תחושת הישג על ההצלחה להכניס משהו כזה גדול לחור הצר הזה.

ישבתי על המיטה ושחקתי עם הפלאג החוצה ופנימה. לאחר כמה דקות השארתי את הפלאג תקוע במלוא גודלו בפנים וישבתי לחפש תוכנית מעניינת באחד מ 196 הערוצים שיש בטלוויזיה. לא הצלחתי להתמקד באף סרט או תוכנית, הריגוש שהייתי נתון בו לא נתן לי שקט, ומיד מצאתי את עצמי מפנטז על העתיד לקרות ומאונן במרץ כשהפלאג תקוע במעמקי ישבני. לא רציתי לגמור שוב כדי לא לקלקל את ההמשך ולכן רק שחקתי עם קצה הזין בעדינות. החלטתי שכך אי אפשר יותר והחלטתי לצאת לדרך עם הפלאג תקוע בישבני.

לבשתי מכנסים בלי תחתונים וחולצה דקה שמעליה מעיל קליל לעונת מעבר, הצטיידתי בחבילת קונדומים משחת KY ויצאתי לכוון המעלית. תחושה מוזרה ומגרה להסתובב כך כשנדמה לך שכל העולם יודע שיש לך משהו ענק תקוע בתחת וזין עומד במכנסים ללא תחתונים.

המתנתי במסדרון מחכה למעלית כשלידי נעמדה בחורה נאה למדי גובה 165 דקת גזרה וחזה קטן בדיוק כמו שאני אוהב. אני לא סולד מנשים להיפך אבל את פנטזיות השליטה שלי ייעדתי לגברים וזו הייתה כוונתי היום.

המעלית התעכבה לרגע שנראה כמו נצח בסיטואציה שבו נערה נאה כזו עומדת לידך ואתה מרגיש חשוף בפני כל העולם. יכול להיות שהיא קלטה שמשהו קורה ופנתה אלי לשאול למעשי בעיר. במהירות התפתחה שיחה קולחת כשאני כל הזמן מנסה לייצב את העמידה לתנוחה שתעלים את הזקפה האדירה שיש לי במכנסים בלי התחתונים. כשסוף סוף הגיעה המעלית הרגשתי הקלה.

נכנסתי אחריה למעלית ולחצתי על כפתור הלובי לירידה למעלה מרחק של 11 קומות. היא נעמדה לצידי וכשנכנסו אנשים נוספים בקומה 9 נצמדה אלי עם גבה כאילו במקרה. ידה החלה לגשש במעלה מכנסי ואני התחלתי נע בחוסר נוחיות מסוים. רק שלא תגלה מה אני מחביא בחור האחורי שלי. כשהגיע לגובה הזין שלי כבר היה קשה להסתיר את מה שקורה שם. התמכרתי לתחושה של עיסוי עדין של הזין העומד בעונג רב תוך עצימת עיניים ונתתי לה להוליך אותי קדימה.

כשיצאה מהמעלית בקומה 3 משכה אותי אחריה תוך אחיזה בלתי נראית בזין הזקור שלי. לא שלא יכולתי להתנגד אבל צורת האחיזה שלה והאגרסיביות של התנועה גרמו לי לבוא אחריה באובדן שליטה כללי.

הלכנו כמה דקות במסדרון ואז נכנסו לחדר, לא הספקתי להתרשם מהחדר ומייד היא לקחה כיסוי עניים וקשרה אותו היטב, הייתי באפלה מוחלטת.
''תוריד את הבגדים'' ציוותה, היססתי לרגע ידעתי שברגע שאוריד את הבגדים הפלאג התקוע בישבני יזדקר במלוא אונו. היה משהו בקולה שגרם לי להתחיל להתנהג בצורה לא רצונית. הורדתי את המעיל החולצה והיססתי עוד רגע לפני שפתחתי את רוכסן המכנסיים. הזעתי קצת מהתרגשות ונעתי בחוסר נוחות אבל קולה היה תקיף וחד משמעי ''אני אחכה עוד הרבה?'' פשטתי את המכנסים ונעמדתי בדום מתוח מחכה לגילוי שלה על מה שתקוע לי בישבן.

''אני רואה שאתה דואג להכנה טובה, אל דאגה זה יזכה לשימוש'' אמרה תוך שהיא מושכת בבת אחת את כל הפלאג החוצה. הרגשתי הקלה גדולה כשזה יצא החוצה ויחד עם זה הרגשתי פתוח לחלוטין לפני האישה הזרה הזו.

''על ארבע'' ציוותה ואני מיהרתי למלא את הפקודה. הרגשתי אצבע שמשמנת לי את החור מאחור ואז הרגשתי את ראשו של הבאט פלאג מחפש את הכניסה לחור התחת שלי. הכניסה האיטית של הפלאג גרמה לי תחושה נפלאה ושחררתי מגרוני גרגור של הנאה מייד זכיתי למכת יד על ישבני ''שתוק'' היא אמרה בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים. הפלאג החליק לאיטו פנימה והזין שלי התרומם יחד איתו.

הרגשתי בשמים או קרוב לזה , הרי לא יכולתי לקוות להתחלה טובה מזה אבל משהו היה חסר לי, כמו שאמרתי אני לא סולד מנשים ואת רוב יחסי אני מקיים עם נשים אבל הפעם חיפשתי משהו אחר רציתי להרגיש זין בפה. איבר גדול ופועם שממלא לי את חלל הפה ויורה מטעני זרע לגרוני. רציתי להרגיש כלי ניתקע בחור התחת שלי ושוגל אותי בפראות.

נימה של אכזבה התגנבה אלי. נכון היא נאה ויפה ואפילו שולטת היטב אבל לא לזה חיכיתי. הרגשתי רצועה נקשרת מעל צווארי ואח''כ שמעתי רעש של שרשת שנקשר לרצועה. משיכה קלה הבהירה לי שעלי להתקדם בכוון הנכון. שמע היא אמרה לי ''הולכים לקרות לך כל מיני דברים שאולי אפילו לא חלמת עליהם ברגע שתרצה להפסיק אתה צריך להגיד את מילת הביטחון שהיא – נעלים אדומות, אבל, זכור שברגע שאמרת את מילת הביטחון אין יותר דרך חזרה ולא ניפגש יותר לעולם'' הנהנתי בהבנה והמשכתי לצעוד בעיניים קשורות אחרי משיכת הקולר. נקשרתי למעקה בפינת המרפסת ונעזבתי לבדי. הייתי ערום מכוסה עניים ועם באט פלאג תקוע בישבני אבל מאושר.

שמעתי מרחוק שיחת טלפון, לא הצלחתי להבין במה מדובר וקלטתי רק את שם המלון. אח''כ נהיה שקט ואני שאבדתי את תחושת זמן, נשארתי בדממה מעיקה ושחורה בפינת החדר.

הפלאג החל להציק לי אבל ידעתי שאסור לי לגעת בו. הרגשתי צמא ורעב ונראה היה שהערב כבר ירד. לפתע שמעתי קולות לא הצלחתי להבין כמה אנשים מדברים, נראה היה שמדובר בשניים או שלושה גברים שדיברו עם האישה בניב מקומי שלא הכרתי.
לפתע הרגשתי משיכה בקולר התרוממתי על ארבע והלכתי אחרי המשיכה. זוג ידיים גבריות נגע בפלח העכוז הימני שלי וזוג נוסף הרים את ראשי ''צמא? '' הוא שאל. ''כן'' עניתי. הרגשתי את הקולר נמשך בחוזקה כלפי מטה וראשי טבל במים ''שתה'' הוא אמר בקול מצווה. שתית בשקיקה בתנוחת כלב ושבינתיים אני מרגיש איך הבאט פלאג נשלף החוצה מחור התחת שלי. את הפלאג החליפה במהירות יד גברית שהחלה לדוש את חור. לפתע,

משיכה חזקה בקולר, ראשי התרומם ''פתח את הפה'' ציווה הקול. פתחתי וחיכיתי בדריכות. זין בגודל בינוי החל מפלח לו את דרכו לתוך הפה שלי. קבלתי אותו בשמחה ובהתרגשות עצומה , בכל זאת זה קורה כמו שרציתי.

המשך יבוא (לפי התגובות)...

לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...