>  >  > 

המרתף

נפגשנו בצ'ט באינטרנט. למעשה זו לא הייתה פגישה חד פעמית, אלא לאורך תקופה די ארוכה שוחחנו פה ושם. במהלך הזמן פיתחנו את השיחה על המשיכה ההדדית לנושאי קשירות, עור, יחסי עבד-אדון ועוד. באחת הפעמים הוא הציע שניפגש ואחרי עוד כמה שיחות הסכמתי שניפגש במקום ניטרלי, ציבורי. הייתה לי איזו הרגשה שאני לא רוצה שיבוא אלי הביתה, ומצד שני גם פחדתי להגיע אליו בלי שאראה קודם במי מדובר.

זה היה יום לפני ערב חג פסח. המשרד שלי נסגר עד סוף החג וכמו רבים התבאסתי מהלחצים המשפחתיים הצפויים והארוחות האין סופיות בהן תמיד עולה שאלת החתונה שלי שלא מגיעה - הודעתי למשפחה שאני נוסע לחו''ל. זה היה הזמן למשהו מסעיר. נפגשנו בבית קפה במרכז תל אביב, הוא נראה בדיוק כמו שתיאר את עצמו. בחור צעיר, גוף אתלטי, שיער מגולח, עור שזוף מאוד, עיניים ירוקות בהירות, חזה שרירי, זרועות חסונות אך לא מנופחות, תחת מוצק שהזדקר מאחוריו, ממלא את הג'ינס הצמוד ורגלים שריריות. האמת שנדלקתי מהרגע שראיתי אותו ולא יכולתי להפסיק לדמיין את תיאור האלמנטים המוסתרים של גופו, אשר כל הסימנים הראו כי היה מדויק. הוא תיאר לי גוף חלק, סיפר שהוא מגלח את סביבת הזין והביצים ושיש לו זין ענק ועבה אותו הוא מתקשה להחדיר לישבני שותפיו לסקס ושהוא מחפש את זה שיוכל לקלוט אותו בלי לצרוח.

מהרגע שהוא התיישב לשולחן, לא יכולתי להשתלט על הזין שלי שניסה להזדקף בכל כוחו ונאבק בג'ינס שצמצם לו את המרחב. אחרי שתי כוסות קפה רציתי ללכת להשתין, אך חששתי להסגיר את המתרחש במכנסי. עוד המתנה לא עזרה ולבסוף ביקשתי סליחה וקמתי לשירותים. בניגוד לרוב בתי הקפה בהם השירותים קטנים עם תא אחד בלבד, מוסד זה התהדר בשירותים מרווחים. הייתה מבואה עם כיורים, שלוש עמדות השתנה ושלושה תאים. נעמדתי להשתין במשתנה שליד הקיר. פתחתי את הג'ינס והזין הנרגש שלי זינק החוצה בשמחה. לקח לי קצת זמן להרגיע אותו.

ברגע שהתחלתי להשתין נכנס בחור שישב בשולחן לידנו. לא ממש התייחסתי לנוכחותו, למרות שבסיטואציה אחרת לא הייתי מתעלם מחתיך כזה. הוא נכנס לתא שמאחורי ותוך שהוא סוגר את הדלת נכנס שותפו לשולחן ונעמד להשתין לידי. מהאחרון כבר לא יכולתי להתעלם, משום שמבטו היה נעוץ באופן גלוי לחלוטין בזין החצי עומד שלי. יישרתי מבט לקיר שמולי וכמוני עשה גם הזין שלי שבעודו יורה סילון חזק ויציב של שתן, הלך והתרומם עד שעינו האחת התיישרה מול הקיר. דלת התא מאחורי נפתחה והבחור שלידי פנה אלי ונעמד לצידי, משאיר לי מרחב צר בינו לבין הקיר. מאחורי התקרב השני עד שיכולתי לחוש את נשימותיו על עורפי.

משיכה חדה החליקה את הג'ינס שלי לרצפה והקול מאחורי ציין בסיפוק את העובדה שאני ללא תחתונים, כאילו כבר היה דיון בנושא שעכשיו הוכרע. בו זמנית אחז בי הבחור שלידי וכופף אותי קדימה. הכול התרחש מהר מאוד ובמפתיע וכנראה שהיה מתוכנן מראש לפרטים. בעוד ידי האחד אוחזות בי בעוצמה רבה ומכופפות את גופי העליון קדימה והוא לוחש באוזני כי מוטב לי לשתוק, חשתי מגע של קונדום משומן בין פלחי ישבני. הוא לא עצר במגע הראשון, אלא חתר בתנועה רצופה קדימה וחדר לישבני. חשתי כאב חד, אך הצעקה נבלמה על ידי יד שנשלחה מאחור וסתמה את פי. גופו הכה בגופי כשהגיע עד למעמקי מעיי והתנועה נעצרה. שוב נפתחה דלת השירותים והדייט שלי נכנס. הבחנתי בו בזווית העין ומיד הבנתי שמשהו לא תקין. שמץ של הפתעה לא היה במבטו. הוא נכנס קר וענייני ורק שאל, ''נו?''.
''בסדר'', אמר הקול מאחורי.
''טוב, ניקח אותו'', ענה הדייט שלי ובטרם הספקתי לנסות למחות, הוצמדה לפי ואפי פיסת בד עם ריח חריף.

התעוררתי בחלל אפלולי בתנוחה לא ברורה ולקח לי המון זמן להבין מה קורה איתי. חשתי משהו כרוך על צווארי וכשהבטתי על גופי ראיתי שאני ''לבוש'' ברצועות עור. רצועה נמשכה מהקולר שלצווארי דרך רצועה נוספת שחבקת את חזי ורצועה שנכרכה על מותני, לטבעת ברזל שסגרה על בסיס הזין והביצים שלי ומשם התפצלה לשתי רצועות שהתחברו לרצועת המותניים שממנה חזרה רצועה לאורך גבי עד לקולר הצוואר. פרקי ידי היו אסורים ברצועות עבות כמו גם קרסולי, אליהן חוברו בתפסים רצועות שנמשכו לתקרה. הייתי תלוי פשוק ידיים ורגליים כשרצועה נוספת נמתחה מגבי לתקרה, תומכת בראשי שלא יצנח לאחור. תחושה מוזרה מילאה את אחורי, משהו היה נעוץ בישבני.

לא ידעתי כמה זמן אני שם ולא הבנתי בתחילה כיצד הגעתי למצב הזה. קולות מעומעמים החלו לחדור מבעד לערפל שאפף את מוחי ובמקביל נזכרתי בקפה. החדר היה קריר וניסיתי לאמוד את גודלו. פרט לאזור מואר בעמימות ושבמרכזו הייתי תלוי, לא הצלחתי לראות כלום, הכול היה חשוך. קולות שעלו מסביבי העידו כי אני לא לבד.
הרמתי את ראשי מהרצועה שמאחרי בניסיון להסתכל היטב סביב.

''היפהפייה הנרדמת התעוררה'', נשמע קול מאחת הפינות. הפניתי את מבטי לכיוון וכך לא ראיתי כי מישהו ניגש אלי מהצד השני. הוא ניגש אל מאחורי ראשי ושיחרר את הרצועה שתמכה בי. ראשי נצח לאחור ואז ראיתי אותו משחרר חבל מטבעת על הקיר ותוך שהוא משחרר אותו לאט התארכו הרצועות שקשרו את ידי עד שנותרתי תלוי באלכסון כשראשי למטה. הגבר היה ערום. הוא ניגש אלי ובלי שהיות כיוון את הזין שהזדקר נוקשה בין רגליו הישר לפי.
''תן לבדוק שדרכי הנשימה שלך פתוחים'', הוא צחק והחדיר את הזין שלו לגרוני בלי להתעכב כלל בפי.

נחנקתי והתחלתי להתפתל בניסיון לזכות בשאיפת אוויר. תנועותיי רק הגבירו את חדירותיו ותוך זמן קצר הוא גמר עמוק בגרוני, מציף אותי בזרע. ''כדאי שתבלע הכול, עד הודעה חדשה זו התזונה שלך'', הוא אמר. הוא השתהה עוד כמה שניות בגרוני ואחר כך שלף את הזין שלו. תחושת יובש השתלטה על פי וביקשתי מים, בתגובה הוא החזיר את הזין, שעתה היה מעט רפוי, לגרוני והחל להשתין.
''תשתה הכל, אני לא רוצה כתמים על הרצפה'', הוא ציווה בקול מאיים.
שתיתי עד הטיפות האחרונות, כשמייד עם תום הזרם חשתי את הזין מתקשה שנית. הוא יצא מפי וניגש אל בין רגלי. הוא התעסק עם רצועות העור, שיחרר משהו ושלף את הדילדו שהיה תקוע בתחת שלי. הוא הוציא אותו לאט בתנועה שנראתה לי אינסופית. הוא הניח את הדילדו על בטני ואז ראיתי את הדבר השחור הענקי, שאם לא הייתי מרגיש אותו יוצא מאחורי לעולם לא הייתי מאמין שהוא יכול להיכנס לשם.
הדילדו יצא נקי לחלוטין, דבר שרמז כי לא עבר זמן רב מאז ניקיתי את עצמי לפני הפגישה.

הבחור החל לזיין אותי, מנדנד בפראות את גופי שהיה תלוי הפוך באוויר. אחרי הדבר שהיה תקוע לי בתחת, כמעט שלא הרגשתי את הזין שחפר במעיי, למרות שגודלו היה מכובד ביותר. תוך שהוא מזיין אותי ניגש בחור נוסף וללא כל דיבור ביניהם החדיר את הזין שלו שוב הישר לגרוני. הפעם היה זה זין גדול יותר שהרחיב את גרוני עם כל תנועה. הרגשתי את הכיפה הענקית שלו מתחככת בדפנות גרוני כמו פיסטון בבוכנה. שוב נחנקתי ושוב התחלתי להתפתל בניסיון לשאוף אויר. זה נמשך דקות ארוכות עד שגרוני התמלא במנת הזרע השנייה. כלל לא חשתי שהבחור הראשון גמר באחורי.

''הוא צמא, תן לו לשתות'', אמר הבחור שהיה נעוץ בתחת שלי לחברו. בלי להוציא את הזין הוא החל להשתין הישר לגרוני.
''נראה לי שהוא מוכן, כן'', סיכמו השניים בעודם מפנים את זרגיהם מפתחי.
להפתעתי, ירדו שניהם על ארבע וזחלו לאחת הפינות החשוכות.
''הוא מוכן לקראתך אדוני'', שמעתי קול מהחושך.
מתוך החשיכה הגיח הבחור עימו ישבתי בקפה.
''יש לך מזל גדול'', הוא אמר לי, ''אני עומד להגשים לך אפילו יותר ממה שהעזת לפנטז. אני מכיר אנשים כמוך, אתם אפילו לא מוכנים להודות שאתם זבל ואוהבים שישלטו ויתעללו בכם''.
''אתה טועה'', התעצבנתי, ''שחרר אותי מיד מכאן. זו ממש חטיפה ואני הולך ישר למשטרה'', ניסיתי לאיים, למרות שלא ממש הייתי בפוזה מאיימת, אולי אף נשמעתי מגוחך שבכלל אני משמיע מילים כאלו כשאני תלוי הפוך באוויר עם תחת פתוח לרווחה.
''אני מוכן לשחרר אותך מיד ואתה יכול ללכת לאן שאתה רוצה, רק תדע שכל מה שקרה כאן לאחרונה הונצח על-ידי שלוש מצלמות מזוויות שונות. לחיצת כפתור תשחרר את ההקלטות לאינטרנט, ואני מוכן להתערב שעוד לפני שתגיע הביתה הסרטים יהיו בכל אתר פורנו ברשת. אז אתה הולך?''
לא עניתי לו, הבנתי שאני כלוא כאן ואין לי ממש ברירה.
''הבנתי'', אמר, ''מרגע זה אתה עבד שלי. כמו שכבר ראית אתה לא לבד, אבל אתה האחרון בהירארכיה. אתה חייב לציית לכל אחד ממשרתי הבכירים ממך, כאילו אני הוא המצווה. אם תחזיק מעמד מספיק זמן, יגיעו חדשים ממך ומעמדך ישתפר''.

בעודו מדבר, התמקם בין רגלי והחדיר את עמוד החשמל שבין רגליו לחור הפתוח שלי. הוא הכניס אותו עד הסוף והמשיך לדבר ולתת לי הוראות כאילו רק הזיז את הזין שלו מימין לשמאל בתוך המכנסיים. אחרי דקות ארוכות של הנחיות והוראות הוא ''נזכר'' שהזין שלו נעוץ בגופי ובבת אחת החל מפמפם בעוצמה. השהיה שלו בתוכי גרמה לצנרת שלי להתכווץ סביב הזין שלו וכשהוא החל לנוע זו הייתה תחושה מוזרה ומדהימה כאחד. הרגשתי את החיכוך בין הבשר החם שלו לכל אורכו לבין מעיי. ניגוד להוראות, נמלטה גניחת תענוג מפי. העונש היה מיידי וכואב כשחזי נפגש עם קצוות השוט שהגיע משום מקום לידיו. בנוסף קרא לשני העבדים האחרים והורה להם לסתום את פי, הוראה שמולאה באופן כה מפתיע על-ידי זין ענק שנתקע לגרוני.

פתאום, ללא כל התראה, האדון יצא מתוכי ובלי להביט בי הסתובב והלך. הרגשתי מושפל כמו שלא הרגשתי מעולם, הוא אפילו לא זיין אותי במובן של סקס אלא רק בדק אם יכול להחדיר את הזין הענק שלו לחור שלי, כמו בדק כלי עבודה חדש, והלך.
שני העבדים לא הרפו והמשיכו לזיין אותי עוד מספר שעות, מקפידים לגמור בגרוני בטענה כי זו התזונה היחידה בה אזכה עד שארוויח את האוכל שלי. כשסיימו, הורידו אותי העבדים/אדונים שלי ממתקן התליה. הוכנסתי לכלוב שמידותיו אפשרו לי להיות על ארבע או לשכב מקופל. דלת הכלוב ננעלה כמו גם דלת החדר והם נעלמו.

לאחר כמה שעות, ככל הנראה, כי לא היה לי שעון ואף לא מבט החוצה לדעת אם יום או לילה, שבו העבדים והוציאו אותי מהכלוב. קיבלתי את ארוחת הבוקר שלי שכללה שתי מנות זרע הישר מהמקור ומלוא הפה שתן, גם הוא מאותו מקום. לאחר ''ארוחת הבוקר'' נקשר חבל דק וארוך לביצים שלי וחבל נוסף לצווארי. הוכנסתי לכלוב שהיה מוגבה מהרצפה, אחת מדפנותיו היה קיר שהפריד בין החדר בו שהיתי לחדר השכן. קצות החבלים הושחלו דרך חור שהיה בקיר במרכז הכלוב. ההוראות היו ברורות. אם מושכים בחוט המחובר לצוואר, עלי להצמיד את פי פתוח לחור שבקיר ולטפל בזין שיגיע מהצד השני. אם המשיכה היא בביצים, עלי להצמיד את התחת שלי לחור ולקלוט את הזין האורח.

הם שוב נעלמו ופתאום נדלק אור בחור שבקיר. הצצתי פנימה וראיתי שמהצד השני של הקיר יש תא עם וילון ומבעד לוילון שהיה פתוח עכשיו, התגלתה חנות לאביזרי סקס. התחלתי לקלוט היכן אני. כבר שמעתי שבאחת החנויות בעיר ניתן לקבל עבור שקלים בודדים את הטיפול שהוטל עלי להעניק ללקוחות והבנתי שאני באותה החנות ואני היא הסחורה הזולה עד להודעה חדשה.

באותו היום, כנראה שהזמן נעצר. המשיכות בחבלים לא פסקו. קיבלתי זרגים מכל המינים ומכל הסוגים והיום לא נגמר. רק יצא ממני אחד ומשיכה בחבל הצמידה אותי שנית לחור, פעם מפקיר אל ישבני לגחמות שמאחרי הקיר ופעם את גרוני. בשלב מסוים כבר שמחתי שלפחות יש קיר וכך אינם יכולים להגיע אלי מעבר לטווח הזין שלהם. כשפסקו המשיכות בחבלים ושמעתי את העבדים סוגרים את החנות, נשמתי לרווחה ונפלתי רצוץ על ריצפת הכלוב.

אחד העבדים נכנס לחדר והורה לי לצאת מהכלוב ולגשת לאחת הפינות. הכול כמובן התבצע בזחילה על ארבע ובמידה שהאדון היה נוכח ושני העבדים נאלצו לרדת על ארבע, אולצתי אני לזחול על בטני כי הייתי מחויב להיות נמוך מהגבוהים ממני בהירארכיה. זחלתי לפינה אליה נשלחתי, היה בה אגן כמו של מקלחת, במרכזו צריך לעצור. העבד שליווה אותי לקח צינור גומי, דחף אותו לאחורי ופתח את המים. במשך כחמש דקות שנראו כנצח, הזרים מים למעיי ששבו ויצאו סביב הצינור, שוטפים היטב את תוכי. הבנתי בחרדה כי יום העבודה שלי עוד לא נגמר.

העבד השני הגיע, מסיע מתקן מוזר על גלגלים. זה נראה כמו חמור קפיצה (כזה שיש בכל אולם התעמלות של בית ספר), אלא שלא היה עשוי מעץ, אלא רק ממסגרת אלומיניום עם משטח עליון מרופד בחומר דמוי עור. נצטוויתי לשכב על המתקן הזה על בטני וכך עשיתי. רצועה קצרה חוברה מהקולר שלצווארי אל מסגרת המתקן, כך שמנעה ממני להרים את פלג גופי העליון מהמשטח. רצועה נוספת נקשרה לביצים שלי כמו החוט מקודם, ונקשרה גם היא למסגרת המתקן מתוחה, מושכת את שק הביצים שלי על סף הכאב, כך שעם כל ניסיון תזוזה דקירת כאב פילחה את חלצי. רגלי וידי נקשרו אלו לאלו משני צידי המיתקן, כך שנותרתי שוכב עליו כשישבני וראשי בולטים ממנו לפנים ומאחור. לאחר שסיימו לעקוד אותי ונראו מרוצים, הם פרסו בד דק שחור שכיסה אותי ואת המיתקן כמעט עד לרצפה. שמעתי דלתות נפתחות והמיתקן עם הקורבן העקוד עליו – אני – הוסע החוצה והועלה על אחוריה של מכונית מסחרית.

אחרי נסיעה קצרה הם הורידו את המתקן מהרכב והסיעו אותו לפתח מבנה שאותו לא יכולתי לראות. קולות בקעו מבפנים ולפי המוסיקה המתגברת הבנתי שאני מוסע למסיבה. הוכנסתי למסיבה והוצבתי בתוך הקהל שהחל ממשש את הבד ודרכו את כל גופי. לאט-לאט החלו הנגיעות להיות נועזות יותר עד שבשלב מסוים היו כאלו שניסו לדחוף אצבעות לישבני דרך הבד ואף צחקו כאשר הבד נשאר תקוע בחור שלי. אחרי שעה ארוכה של מישושים הוכרז הרגע הגדול של הסרת הבד וגלוי ההפתעה שמתחתיו.

בתנועה חדה הסיר האדון ששיעבד אותי את הבד, תוך שהוא רוקד סביבי ריקוד ארוטי עם רמיזות לחדירות מלפנים ומאחור. סביב ראיתי קבל של כמה עשרות בחורים בני 20 עד 30, רובם עירומים וחלקם לובשים חלקי לבוש מעור. הקהל החל להתלהב וקרא קריאות עידוד לעברו. הוא ניגש אל פני והחדיר את הזין הרפוי שלו אל פי. התחלתי לטפל בו בלשוני ובתוך פחות מדקה הוא התקשה ונעמד בכל גדלו. הקהל השתולל למראה הזין הענק שלו. הוא התרחק מפי ושב לרקוד סביב, מכריז על הימור אם אוכל לקבל אותו מאחור או לא. השטרות החלו להתעופף בחדר, מהמרים כן או לא. הדיון בחדר נשא עכשיו נושא אחד – הזין הענק ביחס לגודל החור שלי. שכבתי שם באמצע כאילו שכל ההצדקה לקיומי הוא חור התחת שלי.

לאחר שהושלמו ההימורים החל שלב החדירה. הפעם הוא עשה זאת לאט, מעמיד פנים שהחדירה קשה. תחילה הצמיד את קצה הכיפה האליפטית של הזין שלו לחור שלי ותוך תנועות אגן סיבוביות החל מגביר את הלחץ קדימה. הרגשתי את סוגרי החור שלי נכנעים ומפנים דרך בעוד הלחץ גדל. שיחרור קל בלחץ הבהיר כי שפתי הכיפה התפוחים עברו את הפתח. הרגשתי כל מילימטר שהכיפה התקדמה בתוכי. זרמי עונג נשלחו מדפנות מעיי אל מעלה גבי ונאלצתי לנשוך את שפתי כדי לא להשמיע קול, כפי שהורו לי.

הקהל החל ללוות את החדירה בקריאות עידוד והתפעלות ומחיאות כפיים פרצו כאשר הביצים שלו נקשו על שלי. הבטתי סביב עד כמה שיכולתי וראיתי כי רוב הזרגים סביב התרוממו לזקפה חלקית ואחדים אף הגיעו לזקפה מלאה שבלטה בין רגליהם. בחור שעמד ממש מול פני, צימח עמוד דק וארוך, הוא קרב אלי והגיש אותו לפי. פתחתי פה לקראתו אך מרוב חרמנות לא עצר בפי אלא המשיך הישר למעמקי גרוני. הוא היה כל-כך חם עד שלאחר חמש או שש תנועות פנימה, הוא גמר בצרחות.

האורגזמה הקולנית הייתה אות הפתיחה למטווח החופשי. במשך כשלוש שעות חדרו לגופי זרגים ללא הפסק. היו כאלו שברוב התלהבותם חדרו לאחורי בפראות, מותחים את רצועת הביצים ושולחים לי תזכורות של כאב למעמדי כמתקן לפריקת זרע. והם אכן פרקו שוב ושוב באחורי, בפי, השפריצו על פרצופי, גמרו על התחת שלי ועל גבי ועד סוף הערב כיסו את כולי בשכבת זרע.

לפנות בוקר הוסעתי חזרה למרתף הכלא שלי ורק לאחר שהגענו וננעלו הדלתות, הותרתי מהמתקן. נפלתי ממנו על הרצפה ללא יכולת להניע את אבריי.
''טוב, הוא לא יברח, תשאיר אותו כאן'', אמר עבד אחד לשני ואכן הם הותירו אותי ויצאו. זחלתי לאחת הפינות בה היה מונח מזרן ונרדמתי עם כל שאריות הזרע דבוקות לכל גופי. התעוררתי בבוקר כשמים זורמים במעיי וגיליתי כי כלל לא הרגשתי כשצינור השטיפה הוחדר לאחורי. לאחר שנשטפתי צוויתי לנקות את החדר ולהתייצב בכלוב עם החור.

נכנסתי לשגרה של ''עבודה'' במשך היום מעבר לחור בקיר החנות ובלילה כאטרקציה של מסיבות זיונים פרועות. בצהרי היום הרביעי, בעוד התחת שלי משרת את לקוחות הקיר, נכנס אחד העבדים והניח לפני צלחת ובה דייסה כלשהי. הוא אמר שאני יכול לאכול אבל אסור לי להשתמש בידיים ואסור להפסיק את השירות. כך, בעוד שזרגים מפמפמים באחורי, טבלתי את פני בדייסה ובמהירות של רעבים באמת ליקקתי אותה עד תום. זה היה המאכל היחיד שבא אל פי באותו שבוע שלא נפלט מזין של זרים.

בוקר אחד, לאחר השטיפה, הוחזרו לי בגדי. מתברר שהחג נגמר ויום עבודה מתחיל.
האדון הגיע והודיע לי כי אני משוחרר ללכת לדרכי וכי עלי להתייצב למשמרות שירות מאחרי החור שבקיר. הוא נתן לי לוח שבו פורטו המשמרות שלי, אחת לשבוע בנוסף ננקבה בלוח תכנית אימונים אותה חויבתי לקיים על מנת לשמור על המראה החיצוני שלי. במהלך השנה שלאחר מכן נודבתי לכמה מסיבות פרט למשמרות ה''רגילות'' שלי. יום אחד הגעתי למשמרת קיר בחנות ומצאתי אותה סגורה. מאז לא שמעתי עוד מהאדון שעלול לצוץ שוב בחיי בכל רגע.

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...