>  >  > 

YES

היום התקינו לי קליטת ערוצי טלוויזיה דרך הלוויין – יססססססססס.

אני גר כבר כמה שנים בבית ענק עליו אני שומר עבור זוג חברים שנסעו לחו''ל לשנה... ביום-יום אני אפילו לא מבקר במרבית חדרי הבית ורק העוזרת (אותה קיבלתי עם הבית, הרהיטים, הגינה ושני הכלבים) פותחת ומנקה אותם פעמיים בשבוע. כבר מזמן נמאס לי מהכבלים אבל רק עכשיו עם המבצע של ריבוי הממירים בחינם, שכנעתי את חברי לעבור ללוויין.

זה התחיל לפני כמה ימים כשפניתי אליהם בבקשה, והם אמרו שיבואו היום בין 8 ל 12 בבוקר. אתמול בלילה עשיתי היכרות בין השעון המעורר שלי לשעה 7:30 (הוא לא הכיר עד היום ספרות קטנות מ 9) והתכוננתי לבאות.
התעוררתי כשהטלפון צלצל, השעה הייתה 7:10, מתוך השפופרת איחל לי קול נעים ''בוקר טוב''. זה היה אודי, הטכנאי של יס שביקש הוראות הגעה. הסברתי לו בפירוט את הדרך הפתלתלה מהכביש הראשי לביתי והוא אמר שיגיע בעוד שעה. נו, אז מה בוער? אפשר עוד לנוח קצת.

פתאום, נפתחה דלת ביתי ובפתח עמד גבר כבן 30, גבוה, רזה, שרירי ושחום. על כתפו האחת נשא גליל של כבל שחור ובידו השנייה אחז בארגז כלים.
הוא הושיט את ידו – שלום אני אודי – כנס, אמרתי.
הוא הניח את הכלים בכניסה כשאני עוקב אחר כל תנועה של גופו השרירי. הוא חייך אלי ואמר – בוא נראה היכן אתה צריך את החיבורים. הובלתי אותו ברחבי הבית מהופנט מהליכתו ותנועות גופו החתוליות. נדמה היה לי שהוא עומד לזנק כל רגע על טרפו.

מצטער, הוא אמר לי, בדרך כלל אנחנו שניים אבל השותף שלי חלה פתאום ומאחר ומשלמים לנו לפי התקנה, לא יכולתי להרשות לעצמי לבטל.
לא נורא, עניתי, אני אעזור לך במה שתצטרך.
התחלנו עם קיבוע האנטנה. הוא הציב סולם, עלה עליו ונעמד על הסולם מותח ידיו כלפי מעלה מנסה לחוש היכן הנקודות המחוזקות בקיר. תוך כדי כך ביקש שאביא לו את המקדחה.
התקרבתי לסולם עם המקדחה בידי אך עיני ננעצו בחבילה המרשימה שבין רגליו, שהייתה ממש בגובה עיני.

פי התייבש מרוב התרגשות ובכלל שכחתי להגיש לו את שביקש. עמדתי שם בוהה ומפנטז כשקולו מחזיר אותי למציאות. הושטתי לו את המקדחה ופגשתי בעיניו המחייכות חיוך ממזרי. באותו רגע שמתי לב שבעצם אני לובש רק את הבוקסרים הדקיקים איתם ישנתי בלילה ומהם בולט עכשיו תורן גדול מספיק כדי שגם עיוור יבחין בו.
הוא ראה את מבוכתי ושאל אם אני רוצה שנכנס שנינו הביתה לטפל בזה או שנגמור קודם את ההתקנה ואחר-כך ניקח לנו את הזמן.
אפשר גם וגם? שאלתי
הוא ענה בחיוך והחל לרדת מהסולם...

צלצול בדלת העיר אותי.
זינקתי מהמיטה כשהבוקסר שלי מתוח כמיתר על הזין הנוקשה שבין רגלי. מיהרתי לדחוס את החבילה לג'ינס קצר בתקווה שהבד העבה יסתיר את זקפתי, זרקתי עלי גופיה ומיהרתי לדלת כשבראשי מתערבבים החלום והמציאות.

מעבר לדלת עמד בחור צעיר, נמוך, שמנמן עם ראש מגולח.
שלום, אני אודי, שמעתי את הקול הנעים מהבוקר.
מצטער אם אני מפריע לך.
לא, מיהרתי להשיב, אתה לא מפריע, להיפך אני שמח שבאת מוקדם הוספתי. האמת שהייתי די מבולבל ולא כל-כך ידעתי אם אני שמח עצוב ער או ישן.

בחנתי אותו בעיני תוך שאני מראה לו את מיקום הטלוויזיות בבית. נדמה היה לי שגם הוא בוחן אותי אך לא הייתי בטוח. קיוויתי שלא הבחין בתפיחה שבג'ינס שלי שסירבה לרדת.
סיימנו את הסיבוב בבית ואני פניתי למטבח להכין לעצמי קפה במטרה שיעיר אותי וישחרר את דמיוני מהחלום. תוך שאני ממהר להתרחק מעיניו הבוחנות (באמת?? או שההלם הפך אותי לפרנואיד?), נתקלתי בצעיר נוסף. מהמכה שנתתי לו בטעות, שמט קופסת קרטון שהייתה מלאה ברגים ואומים. הקופסא נפלה ברעש אדיר ותוכנה התפזר לכל עבר.
נבהלתי מהמפגש ומהרעש של פיזור הברגים על הרצפה והדבר שיחרר אותי מקשיי ההתעוררות. הסתכלתי נבוך בצעיר. אני טל, הוא הציג את עצמו, אני עובד עם אודי, אמר תוך שהוא מושיט לי את ידו.

הוא היה נמוך ממני בכעשרה ס''מ, היו לו עיניים ירוקות בהירות, שיער קצוץ, עור שחום, עגיל באוזן אחת ופירסינג מעל לגבה. תוך שאני לוחץ את ידו, בחנתי את גופו. היו לו כתפיים רחבות יחסית לגוף ושריריות, חזה מוצק מותניים ואגן צרים ורגלים שמלאו את הג'ינס הצמוד שלבש.
התנצלתי על ההיתקלות ומיהרתי להתכופף לאסוף את הברגים מהרצפה. בעודי זוחל על ארבע מחפש אחר ברגים ואומים שנפלו מתחת לכוננית, הגיע אודי.
כל הכבוד טל, אני רואה שמצאת לך עוזר, הוא העיר. טוב, קום תעשה לנו קפה, אחר-כך תאסוף את השאר.

התרעמתי על טון הדיבור המצווה, הרי הוא בא לתת לי שירות בבית שלי, אך עוד לפני שהספקתי להגיב הם פנו והלכו. שמעתי את טל נוזף באודי על צורת הדיבור אך אודי רק השיב, זו רק ההתחלה. הוא עוד הולך לעשות הרבה דברים...
אבל אודי, מחה טל, מה קרה לך? אם הוא יתלונן יפטרו אותנו.
באמת? תהה אודי, כנראה שאין לך עיניים, בוא אני אראה לך, וחוץ מזה, אנחנו שנים והוא רק אחד. נראה אותו מתחכם...

קמתי וניגשתי להכין לעצמי קפה.
תהיתי למה התכוון אודי, האם התכוון לזקפה שלי (שעדיין עמדה על שלה) או אולי שכחתי להצפין במגירות אחד מהמגזינים או תמונה שלי בפעולה?
בדיוק כשהתיישבתי לשתות הופיעו השניים. אודי לקח את הקפה שלי בטבעיות רבה ושאל, איפה הקפה של טל? קום תכין לו יא מניאק. קמתי והוא שלח יד ואחז בחזקה בחלצי, אם אתה לא רוצה להסתבך איתי כדאי שתעשה מה שאומרים לך ברור?
כן, מלמלתי.
לא שמעתי, הוא אמר.
כן, חזרתי בקול.
כן מה? עוד לא לימדו אותך לשרת אדונים כמו שצריך? אז היום תעבור סידרת השלמה לאילוף שלך.

כן אדוני מיהרתי לענות וניגשתי להכין קפה לטל ולי. חזרתי לשולחן עם שתי הכוסות. הגשתי לטל את הכוס שלו ואז אודי חטף מידי את הכוס השנייה. הוא ניגש לכיור ושפך את הקפה שלי.
אתה תשתה אחרי שתסיים את העבודה. רד לרצפה ותגמור לאסוף את הברגים.
התכופפתי אל מתחת לכוננית אוסף ברגים אומים ושייבות שהיו פזורים שם. בעודי כפוף כשראשי מתחת לכוננית, שלח אודי את רגלו להעניק לי בעיטה עם השפיץ של הנעל היישר למרכז ישבני. למזלי לבשתי את הג'ינס והבד העבה הגן עלי מעט.

תוריד את המכנסיים האלו, פקד אודי, אבל שלא תפסיק לרגע לאסוף!
המשכתי לאסוף את הברגים כשבעיטה נוספת הלמה באחורי. הפעם זה היה חזק יותר ומעוצמת הבעיטה הוטח ראשי בתחתית הכוננית.
תעשה מה שאומרים לך אחרת התגובה תהיה קשה יותר ויותר, עד שאאלף אותך, הוא הבהיר.
שלחתי יד אחת ופתחתי את סוגרי מכנסי בעוד היד השנייה ממשיכה במלאכה.

הסרתי בקושי את הג'ינס שבתנוחה הזו נצמד לגופי ונשארתי כפוף כשישבני מתנוסס באוויר, הביצים שלי תלויות מתחתיי מתנדנדות עם כל תנועה והזין שלי שנעמד שוב מיטלטל בין בטני לרגליי.

אודי שלח שוב את רגלו והחל לשחק עם הביצים שלי. הוא נדנד אותן מצד לצד ומדי פעם עלה וניסח לחפור באחורי עם נעלו.

סיימתי לאסוף הכל וקמתי כשגבי אליהם, בעיטה באחורי ברכי גרמה לי לקרוס שוב לרצפה.
לא שמעת שאסור למשרת לעמוד בנוכחות האדון?
זחל לכאן, הוא הורה.

זחלתי על ארבע לעברו והוא הורה לי באצבעו על רוכסן מכנסיו.
בוא תשחרר אותי קצת עד שאגמור את הקפה.
קירבתי את ראשי למפשעתו אך הריח דחה אותי. נראה שהמכנסיים האלו עברו כמה ימי חמסין מאז הכביסה האחרונה.
הוא שלח ידו ואחז בעורפי. בוא יא מניאק, אמר והצמיד את פי למכנסיו. חשתי את הזין שלו עומד מבעד למכנס הכותנה. הוא הסית לרגע את הראש שלי על מנת לפתוח את מכנסיו ושלף זין עבה מאוד אבל לא ארוך – כמו בעליו.

תפתח פה גדול, הוא אמר ושיפד את פי על הזין החצי עומד שלו עד שאפי נלחץ אל שיפולי בטנו.
תמצוץ כמו שצריך, הוא היתרה בי, בלי שטויות.
התחלתי לעסות את הזין עם לשוני, מקיף אותו ומלקק את כל אורכו. לאט הוא החל להגיב והתקשה עד לתחושה של מוט ברזל. למזלי אני מתורגל בזרגים גדולים ממנו כך שלא הייתה לי כל בעיה לנשום למרות שהיד על ראשי המשיכה להצמיד אותי למקום.

בעודי מוצץ חיפשתי בעיני את טל. עד שהורדתי את מכנסי, נראה היה שהוא מתנגד לכל המהלך אך מאז הוא השתתק. השולחן הסתיר ממני את פניו אך ראיתי היטב את פלג גופו התחתון מתחת לשולחן.
למרות הג'ינס הצמוד, אי אפשר היה לטעות בבליטה שהתנוססה בין רגליו. נראה היה שהזין הכלוא שם גדול בהרבה מזה שבפי והמחשבה על כך הדליקה אותי עוד יותר.

אחרי כמה זמן התחיל אודי להשמיע קולות של הנאה. טל שלח ידו למכנסיו ושיחרר את הכפתור, אחריו בא תור הרוכסן. ככל שהתקדמה פתיחת הרוכסן כך הלך וניגלה תורן אדיר – הגילוי כי טל לא לובש תחתונים גירה אותי מאוד, פלטתי אנחה ומיד חטפתי סטירה.
שתוק, לא רוצה לשמוע אותך, תעשה את העבודה שלך ותפסיק להתחרמן לי פה עכשיו, אמר אודי בקול אכזרי.

טל התחיל לאונן מתחת לשולחן ועיני עקבו אחרי תנועותיו.
פתאום הרים אודי את ראשי מכלי זיינו. לך תמצוץ לטל.
מיהרתי בזחילה על ארבע לעבר כיסאו של טל שבתחילה ניסה להסתיר את זיינו בידיו.
תפסיק, אמר אודי בקול פייסני – כל כך שונה מהקור שבו דיבר אלי – מה קרה? אף פעם לא קיבלת מציצה מגבר? זה הרבה יותר טוב ממציצה של כל כוסית שאתה מכיר.

שלחתי את ידי והרחקתי בעדינות את ידיו של טל ממפשעתו. רציתי את הזין שלו עמוק בגרוני.
טל הרחיק את ידיו בהיסוס מגלה זין בעובי בינוני אבל האורךךךך. נחשים כאלו ראיתי עד היום רק בתמונות באתרי כושים באינטרנט. הוא עמד נוקשה לכל אורכם של 25 הסנטימטרים שלו. הוא היה כמעט ישר לגמרי רק עיקול קל הטה אותו לכיוון הבטן.
לקחתי את הקצה לפי מתענג על טעמו והריח הנקי שנדף ממנו כאילו רק יצא מהמקלחת. ליקקתי את הראש סביב מתעכב על החריץ שבתחתיתו ועולה לאורכו עד החור המתוק.
טל פלט גניחה ארוכה – וואאוו, זה ממש טוב, הוא אמר.

התחלתי לרדת לאורך הזין מטפל היטב בכל מילימטר תוך שלשוני שבה ומטפלת במרב הבשר אליו יכלה להגיע. קצה הזין הגיע לפתח גרוני ואני המשכתי לרדת.
טל פלט גניחה נוספת ופעימות של דחיסת דם מגורה, הקפיצו את האיבר הכלוא בפי. המשכתי עוד ועוד, ראש הזין העמיק וחדר למעמקי גרוני למקומות שאף איבר זר לא הגיע. בשלב מסויים עצרתי על מנת להרגיע את גרוני ולהתגבר על האינסטינקט שרצה לפלוט את הגוף הזר שעמד בגרוני.
הוספתי תנועות של בליעה שעיסו את הקצה שכבר היה בגרוני, בעוד לשוני עובדת על הטריטוריות שלה.
לקחתי נשימה עמוקה ובעזרת רצף של תנועות בליעה החלקתי את שפתי בתנועה אחת רציפה עד שעטפו את בסיס הצינור.

טל ליווה את התנועה האחרונה הזו בגניחה רצופה שהלכה והתגברה עד שהגיע לכמעט צעקה.
אודי שהתחרמן ממראה פניו המתענגות של טל ומקולות ההנאה שלו קם ממקומו ומיקם עצמו מאחורי.
לא האמנתי שהצלחתי לקחת את כל הזין הארוך הזה לגרוני. זה הטריף אותי התחלתי להניע את ראשי מצד לצד, פחדתי להניע אותו לאחור פן לא אוכל לקחת שוב את הזין עמוק כל-כך.
טל מצידו החל להניע את אגנו קדימה ואחורה בתנועה איטית ואח''כ מהר יותר כשהוא מזיין את מעמקי גרוני תוך שהוא נוהם וגונח.

לחץ על חור התחת שלי שלח כאב במעלה גבי. אודי לחץ והחדיר עת הזין שלו למעיי בתנועה חדה וקצרה. הרגשתי את הביצים שלו מכות על שלי. הוא לא התמהמה ופתח מיד בפמפום פראי.
הם זיינו אותי משני הכיוונים זמן קצר עד שפעימות הדם באבר שבגרוני שלוו באנחות קולניות ועמוקות העידו כי טל גמר עמוק כל כך שלא הרגשתי בטעם כלשהו רק חשתי את המטחים על דפנות גרוני. מיד אחר כך הוצפו מעיי ממטחי הזרע של אודי. אודי שלף את הזין שלו מאחורי ונשאר עומד מעלי מטפטף טיפות אחרונות על גבי התחתון והתחת שלי.

נו, קיבלת פעם כזו מציצה? שאל את טל.
בחיים לא. ענה טל, אף כוסית לו הצליחה לקחת אפילו חצי מהזין הזה לפה שלה.
תוך שהוא מדבר, והזין שכבר התחיל להתרכך מעט שב והתקשה בגרוני.
זה ממש קטע מטורף, אמר טל. תמיד הגעילה אותי המחשבה על סקס עם גברים אבל זה פשוט נפלא.
הוא שב והחל לפמפם.
תירגע, אמר אודי, יש לנו עבודה, בוא נגמור את ההתקנה ואחר-כך נוכל להשתעשע עוד קצת.
טל אחז את ראשי בשתי ידיו ונעמד.
תחזיק אותו, פנה לאודי, תן עוד חפוז אחד, זה יהיה מהר.
אודי אחז בראשי מונע ממני לזוז וטל החל להגביר את תנועותיו.
הוא זיין את גרוני בתנועות ארוכות כשהוא שולף את הזין שלו עד שהראש הפטרייתי בין שפתי ושב וחודר עד העומק. פי ולסתותי כבר כאבו והחדירות שלו לגרוני גרמו לבטני להתהפך.
העוויתות והזין הדוהר בגרוני מנעו ממני נשימה מסודרת, זה התחיל לכאוב וניסיתי למחות ולהשתחרר מהאחיזה אך ללא הועיל. הקולות שהשמעתי נשארו ללא התייחסות וידיו של אודי אחזו בי בעוצמה שהתגברה עם כל ניסיון תנועה שלי והגבירה את הכאב.

טל הגביר את הקצב פתאום שלף את הצינור מגרוני והחל לירות מטחים על פני.
תן לו לנקות, אמר אודי וטל שב והכניס את קצה הזין המטפטף לפי. ליקקתי את הזין משאיר אותו נקי.
אודי הורה לי לנקות גם את הזין שלו, ששב ונעמד, משאריות השפיך ושניהם פנו לעבודתם.

במהלך ההתקנה, המשכתי לשרת אותם, להגיש כלי עבודה, להכין שתייה וכו'
אודי שעבד רק בתוך הבית, לא טרח כלל להתלבש והורה לי בכל פעם שאני לא משרת אותם במשימה ספציפית, ללקק לו את הביצים.

טל שהתקין את האנטנה בחוץ, סיים ונכנס. הוא היה ללא חולצה וכשראה אותי מלקק לאודי, מיהר ופשט את מכנסיו.
איפה השירותים? שאל טל.
פה, ענה אודי והדף אותי ממנו ברגלו.
השתגעת? אמר טל.
לגמרי לא ענה אודי, תראה.
בוא יא זונה, הוא קרא לי.
תשמור שהרצפה שלך לא תירטב.
הוא פנה אלי אוחז בזין שלו ביד אחת ובידו השנייה אחז בראשי.
תפתח את הפה, הוא הורה לי
זרם חזק חם ומלוח הציף את פי והחל לגלוש מצידי שפתי.
תבלע יא זונה מטומטמת, הוא אמר בליווי סטירה מצלצלת
הוא גמר להשתין והורה לי ללקק מהרצפה את הטיפות שנזלו.
לשמחתי טל העדיף למצוא שירותים קונבנציונאליים.

ההתקנה נגמרה וצריך היה לחכות שהממירים יורידו את התוכנה.

אודי הודיע שהוא נכנס להתקלח כי חם לו וטל התיישב בסלון.
בוא תמצוץ לי שוב, הוא ביקש בקול מבויש.
ניגשתי אליו בשמחה והענקתי לו טיפול מלא. תוך כדי מציצה צלצל הטלפון שלו ומהמוקד ביררו אם הם יוכלו לבצע מיידית התקנה נוספת. לרווחתי הוא ענה שהם יוצאים תוך 10 דקות.
הגברתי את הקצב והוא גמר תוך פחות מדקה.
ניצלתי את העדרו של אודי על מנת לוודא שטל רשם את הטלפון שלי הזמנתי אותו לבוא בכל פעם שירצה להתפנק.

אודי חזר עירום מהמקלחת ותכנן עוד סבב עלי אך טל זירז אותו להמשיך להתקנה הנוספת וביקש ממני עזרה בהעמסת הציוד. כמובן שמיהרתי לזרוק עלי בגד ויצאתי לעזור לו מתחמק מקללותיו של אודי.

תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...