>  >  > 

סופשבוע של סקס - ד

שבת אחר הצהרים

הגעתי לסאונה קצת אחרי ארבע אחר הצהרים – שעת עומס. היא לא נראתה נקיה וחדישה כמו הקודמת, אך למרות זאת נכנסתי בעקבות ההמלצה. חדר ההלבשה נראה מרופט מעט אך היה משהו קינקי באוויר שהדליק אותי (בדרך כלל אני נסוג ממקומות כאלו בשלב הלוקר המלוכלך).

כרכתי למתני רצועת בד דקה ומינימלית וצעדתי פנימה, כמובן שפתחתי בסיור. היו מקלחות פתוחות עם 6-8 ברזים ושני חתיכים מדהימים התקלחו, עסוקים בעצמם. בהמשך המסדרון היו הסאונות – יבשה ואדים – ואחריהן רחבת מנוחה עם כסאות נוח. מבוך שלם של תאי זיונים, חלקם עם דלתות וחלקן ללא שירות זה, פוזר בשטח המרכזי של המבנה. חציתי את התאים שברבים מהם היתה פעילות ערה.

באחד התאים עמד צעיר שחור על ארבע, ליד רגלו מונחת סלסילה מלאה קונדומים. צעיר אחר, שרירי ומנופח, עסק בשימון והכנת החור השחור, בעוד שלושה צעירים נוספים עמדו בצד ואוננו ונראו כמחכים לתורם להכנס לתחת השחור. בחדר אחר היו שלושה חובבי עור עסוקים במציצות. בחדרים רבים היו צעירים חתיכים שרועים על המזרונים בתנוחות שונות, מחכים לשותפים לסקס.

הגעתי לדלת חשוכה. נכנסתי, מגשש את דרכי לאורך מסדרון צפוף מלא גופים עירומים, מהם נשלחו ידיים לכל חלקי גופי. התקדמתי לאורך המסדרון והגעתי לחדר ממנו בקעו צלילים מתכתיים. התחלתי לגשש סביב הקירות ונתקלתי במכשירי קשירה שונים, חלקם מאויישים וחלקם ריקים. מכיוונים שונים הגיעו קולות של סקס – גניחות, מציצות, הצלפות ועוד. סימנתי לי את החדר הזה ויצאתי מהמסדרון החשוך. פניתי לבר שהיה ליד חדר ההלבשה, שתיתי וודקה כפולה והצטיידתי בחופן מלא קונדומים. כשיצאתי מהבר עקב אחרי בחור מגודל מעוטר ברצועות עור למיניהן. הוא היה אמנם בגובה שלי, אבל רחב יותר עם שרירים מטופחים שהובלטו עוד יותר על ידי הרצועות.

רציתי לחזור לחדרי החושך ופניתי לחצות את איזור חדרוני הזיונים כשיד אחזה בחוזקה בתחת שלי. הסתכלתי אחורה ואכן היה זה הבחור שעקב אחרי. נעצרתי לשניה, שוקל אם לפנות אליו או להמתין לצעד הבא. הוא לא חיכה הרבה וכשראה שאני לא מתנגד שלח את זרועו וכרך אותה סביב צוארי, מטה את גופי בקשת לאחור. הוא הוביל אותי כך לחדר יחסית גדול עם מזרון המכסה את כולו. הוא הדף אותי קדימה, נפלתי על המזרון בפישוק איברים כשתוך כדי כך התפזר חופן הקונדומים על המזרון.

''אני רואה שיש לך תוכניות. חכה כאן'', אמר ויצא כשהוא סוגר את הדלת. הדמיון שלי התחיל לרוץ ולחבר תסריטים שונים שחירמנו אותי והשאירו אותי קצר רוח לדעת מה הוא מתכנן. הוא חזר מלווה בשישה צעירים שריריים כמוהו. הם התבוננו בי, מתווכחים ביניהם בגרמנית ולבסוף אמר מישהו מהם באנגלית ''החלטנו לטחון אותך פה ורק אחר כך לחלוק אותך עם כל השאר''. לא כל כך הבנתי את משמעות החלק השני אבל בהחלט שמחתי לארח אותם בתוכי.

יד נשלחה לעבר התחת שלי והחלה לחפור בחור שלי, מורחת קרם מבחוץ פנימה. שלחתי יד לאחוז בזין שהיה הקרוב אלי ביותר ותוך רגע בלעתי אותו אל גרוני. אחד החתיכים נשכב על גבו לצידי כשזין של כ-22 ס''מ מזדקר מבין רגליו. הוא סימן לי לבוא ולשבת עליו וכך עשיתי. הנמכתי עצמי לכיוונו והרגשתי את הכובע העבה שלו חודר לתוכי. פלטתי גניחה רמה שהושתקה מיד על ידי זין אחר שנתקע לי בפה והתחיל לפמפם בעוצמה. לאט ירדתי עד שישבתי על ירכיו של השרירי שמתחתי. הוא לא זז, כאילו ממתין למשהו שאכן הגיע. הרגשתי לחץ על החור שלי ואחריו כאב חד. שלחתי יד אחורה לגשש מה זה ונתקלתי בזין נוסף שחדר אלי תוך שגופי מיטלטל מתנועת הזיון בפה שלי. אחרי רגע של הסתגלות התחלתי עולה ויורד על שני הזרגים שבאחורי. הזין שבפי הציף אותי בזרע ומיד יצא והוחלף באחר. גם הבחור השני גמר ויצא ואחר מילא את מקומו.

כל הסשן הזה נמשך כחצי שעה כשבמהלכה גמרו כולם לפחות פעם אחת. אני הייתי קרוב לאקסטזה ולמרות שלא הרשתי לאיש לגעת בזין שלי, גמרתי פעמיים כמעט ברצף והוא נשאר עומד.

הקונדומים המשומשים נאספו לפח בפינה וכל אחד ניקה את עצמו. אספתי את הקונדומים שנשארו והתכוננתי להמשיך הלאה, אך מסתבר שלחבורה היתה תכנית אחרת. הם הודיעו לי שאני צריך להתלוות אליהם ומהרגע שיצאנו מהחדר יד תורנית היתה מונחת על כתפי כדי לוודא שאין לי כוונות בריחה. לא ידעתי לאן אני מובל והחרמנות גברה על הסקרנות ו''שיכנעה'' אותי ללכת על ההרפתקה.

נכנסנו למסדרון החשוך וצעדנו לאורכו. עברנו את החדר שהכרתי קודם לכן והמשכנו הלאה. אחרי כמה צעדים פנינו ימינה ונכנסנו לאולם מואר חלושות. לקח לי רגע להסתגל לחשיכה וראיתי שלאורך כל הקירות משתלשלים מתקני קשירה, רובם מאויישים, והמון צעירים מזדיינים מסביב או עומדים ומתבוננים בנעשה. הובלתי לירכתי האולם, שם עמד משהו שנראה כמו חמור קפיצה נמוך. היד שעל כתפי הובילה אותי לרגלי החמור והדפה אותי למצב של שכיבה לאורכו כשבטני וחזי על המשטח המרופד. בזריזות רבה נקשר קולר לצוארי שהיה מקובע בשרשרת לחמור ומצד שני נקשרו הביצים שלי לטבעת שהיתה מקובעת לצידו השני של החמור. נכון, כפי שהצהרתי המטרה היתה כמה שיותר זיונים בסוף השבוע הזה, אבל למה שקרה בשעות הקרובות לא התכוננתי.

במשך שעתיים או שלוש היו הפה והחור שלי מלאים בזרגים מכל הגדלים והאורכים. כל דחיפה חזקה מעט יותר מאחור מתחה את קשירת הביצים שלי ושלחה זרמים לכל גופי. הייתי ממש באקסטזה של זיונים. מהר מאוד איבדתי את הספירה כמה זיינו אותי ואחר כך גם את מניין הגמירות שלי. נראה היה שהקהל המקיף את ההתרחשות רק גדל כל הזמן כשכל צופה לוקח חלק פעיל בתורו.

פתאום לא היו יותר אנשים סביבי ולרגע שכבתי שם לבדי, ואז זיהיתי את זה שהכניס אותי לכל העניין עם עוד בחור. הם ניגשו אלי ובמקום לשחרר אותי שוב חדרו אלי אחד מכל כיוון. הם גמרו ביחד, משפריצים את זרעם על גבי ופני שהיו מרוחים בשלב זה בכמויות אדירות של זרע. הם שיחררו אותי מהרצועות, תמכו בי משני צידי והובילו אותי למקלחת כי לא יכולתי לעמוד על רגלי שרעדו ללא הפסק. אחרי שעזרו לי להתנקות הושיבו אותי בבר והברמן הגיש לי כוס בירה גדולה.

אחרי שתי כוסות בירה ועוד כמה כוסות מים – על חשבון הבית – פניתי להתלבש ויצאתי מהמקום. למרות המרחק הקצר למלון נסעתי במונית. השעה היתה אחרי חצות, שמונה שעות אחרי שנכנסתי לסאונה. הבזקים מהקורות אותי חלפו בראשי בדרך. עוצמות הגירוי שעברתי היו ברמות שלא ידעתי קודם לכן ורק מהמחשבה על כך שבה הזיקפה והתקשתה. הגעתי למלון וניגשתי לקחת את המפתח שלי. הייתי מגורה ולא ממש בהכרה מלאה. הפקיד עמד בדלפק ומולו, מעבר לדלפק, עמדו שני בחורים. ביקשתי את המפתח בלי להפנות אליהם מבט. הם העירו משהו ונכנסו איתי למעלית. הגענו לקומה שלי והם אחרי. פתחתי את דלת החדר ונכנסתי. הם אמרו משהו שלא הבנתי ואני עניתי ''מחר''.

כשהגעתי למיטה השעה היתה כמעט אחת. צנחתי אל בין הסדינים, מרפה את כל גופי, אך התמונות מהשעות האחרונות מסרבות לסור מעיני. נרדמתי כשאני צופה בסרט האירוטי הפרטי שלי. היה זה כמובן לילה של חלומות בהם כיכבו זרגים אין-סוף שהתנפלו עלי מכל הכיוונים. המוזר היה שהם היו לגמרי עצמאים, לא היה כל גוף בחלום ולא כל מגע אחר פרט לאיברים המרחפים סביב. פתאום, התעדן החלום, ויד חמה החלה ללטף את גופי עוברת מצוארי לחזה, מפנקת את הפטמות שלי וחולפת בעדינות על בטני. הסתובבתי על צידי, מתכרבל עם הליטוף החם הזה והרגשתי גוף חם נצמד אלי מאחור. פקחתי את עיני ומצאתי את השוער שרוע במיטתי, מחבק ומלטף אותי. עצמתי שוב את עיניי, מתענג על החמימות, מעמיק את ההתכרבלות בגופו שעכשיו עטף אותי.

חשתי את אברו מתקשה מאחורי ובלי להתנתק ממנו תימרנתי את ישבני בעדינות לכיוונו והחדרתי אותו לתוכי. נשארנו שוכבים כך ללא תנועה כשרק ידיו המלטפות מזכירות לי שאני כבר לא חולם. שבתי ונרדמתי רגוע מעונג והתעוררתי לאחר כמה דקות של שינה עמוקה כשהוא החל לפמפם. התהפכתי ולקחתי אותו לגרוני. הוא לקח את אברי לפיו והאויר נמלא בקולות מציצה כששנינו שקועים ב-69 נמרץ. לא לקח לנו הרבה זמן לגמור איש בגרונו של רעהו ומיד עברנו לנשיקה ארוכה, מערבבים את שאריות הזרע שבפינו.

הוא קם, התנצל שהמשמרת כבר התחילה והוא מאחר, התלבש ויצא. נשארתי במיטה והחלטתי שאין לי לאן למהר. ביום ראשון אין פעילות בשום מקום עד אחרי הצהרים.

דפיקה בדלת הקפיצה אותי. לא חיכיתי לאיש וגם לא התחשק לי לצאת מהמיטה. האלמוני מאחרי הדלת התעקש עד שקמתי. פתחתי את הדלת ומלצר נכנס לחדר עם ארוחת בוקר גדולה ומפנקת. אמרתי שלא הזמנתי והוא ענה שזה נשלח ממטבח העובדים. הוא שאל אם אני רוצה לאכול במיטה וכשעניתי שכן, שלף מגש עם רגלים מהעגלה שלו, הציב אותו ליד המיטה, ערך את ארוחת הבוקר עליו ויצא. בדרכו החוצה, נעץ מבט חושק בגופי הערום והודיע לי שיבוא לאסוף את המגש יותר מאוחר.

הדלקתי את הטלויזיה, אחרי זיפזופ קצר מצאתי את מבוקשי, סרט אמריקאי מתקתק ללא דיבוב. אכלתי את ארוחת הבוקר בהנאה, נזכר שמאתמול בצהרים לא אכלתי כלום, אם להתעלם מכמויות הזרע שבלעתי. גמרתי את הארוחה ונשארתי במיטה לצפות בסרט, נהנה מהשקט סביב. כמה דקות לאחר תום הסרט, נשמעה שוב דפיקה בדלת. קמתי לפתוח במחשבה שזה המלצר ולהפתעתי מצאתי מעבר לדלת את שני החתיכים שליוו אותי במעלית בלילה. הם פנו אלי בגרמנית שלא הבנתי. ניסיתי לענות באנגלית אך הם לא הבינו. לא היה לי חשק לסקס אך הם נראו נחושים להכנס.

בעודנו עומדים בדלת הופיע המלצר. הוא ביקש את סליחתם, עבר ביניהם ונכנס לחדר. בעודו משתחל בין השניים הבחנתי בידיהם שעברו בליטוף מהיר על ישבנו. רמזתי עליו בניד ראש והם הגיבו בחיוך. זזתי מהפתח מניח להם להיכנס. הם ניגשו מיד למלצר שהתכופף ולאסוף את המגש מהריצפה. אחד ניגש מאחוריו ותפס את ישבנו. השני שלף את אברו בדרכו מהדלת פנימה, ניגש אל מול פני המלצר, אחז בראשו והצמיד אותו לחלציו. המלצר, שציפה לסקס, הגיב מיד בשיתוף פעולה מלא. תוך פחות מדקה היו כל השלושה עירומים. המלצר מצץ לאחד בעוד השני מלקק את ישבנו של המלצר, דופק אותו עם לשונו במרץ רב. התיישבתי על הכורסא, צופה במחזה שלפני, מלטף בעדינות את אברי שהחל להתקשות.

אחרי דקות ארוכות של צפיה, כשמולי מתחממת הפעילות ומשתנות התנוחות שוב ושוב, הפכו השניים את המלצר על גבו כשרגליו באויר והחלו דופקים אותו בו זמנים מאחור ובפה. החרמנות הגואה לא הניחה לי להישאר בצד. ניגשתי אליהם. נעמדתי על ארבע מעל המלצר בתנוחת 69 והתחלתי למצוץ לו, מחדיר את אברו למעמקי גרוני. הבחור שזיין את פיו עבר ללקק את החור שלי ואני ניצלתי את ההזדמנות והגשתי את אברי לפי המלצר. המלצר לקח את אברי עד הקצה והבחור שמאחורי החדיר את אברו לישבני. לקח לנו כמה שניות לסנכרן את תנועותינו. היה זה מעין גל שעבר בין שני הגברים הזרים מניע בתווך את המלצר ואותי כשכל אחד משנינו גם מקבל זין בתחת, גם מוצץ וגם נמצץ. ראשון גמר זה שזיין את המלצר. תנועותיו שהפכו פתאום חזקות יותר גרמו למלצר להציף את גרוני. אני בתגובה הצפתי את גרונו ומצד שני כיווצי הגמירה שלי סחטו את הזין שבאחורי והוא גמר בליווי גניחות רמות שסיכמו את גל האורגזמה.

השניים פנו אל המלצר ואמרו משהו. הוא אמר שהם שואלים מה התכניות שלי להמשך היום. עניתי שאני רוצה עוד לנוח ואחרי הצהרים בדעתי לצאת לחפש עוד אקשן. הוא תירגם את תשובתי והם אמרו שיקחו אותי בחמש למקום שבטוח יעניין אותי.

לפרק הקודם
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...