>  >  > 

סופשבוע של סקס - ג

שבת בבוקר

הגעתי למלון בשעה חמש בבוקר אחרי לילה של סקס פראי, ונפלתי ישר למיטה. כנראה שנרדמתי עוד לפני שהספקתי להניח את הראש. נדמה היה לי שעוד לא הספקתי כמעט לישון, כשפתאום חשתי ביד מלטפת אותי. חשבתי שחלמתי שמישהו נכנס לחדר וקרא בשמי, אך לאט לאט התעוררתי וגיליתי כי לא היה זה חלום. פקחתי את עיניי וראיתי את השוער והבל-בוי מאתמול עומדים בחדר ופושטים את בגדיהם. המלצר, שכבר היה ערום, הסיר את השמיכה מעלי וליטף את חזי ובטני.

''בוקר טוב'', הם אמרו לי, ''חיכינו שתתעורר, אבל המשמרת מתחילה עוד מעט ואנחנו צריכים לפרוק את החרמנות שלנו קודם שנתחיל לעבוד'', אמר השוער.

הוא לא ביזבז זמן ומיד טיפס וכרע על בירכיו מעל החזה שלי, מכוון את הזין העצום והחצי רפוי שלו הישר לפי. ''אל תדאג, אני אצחצח את שיניך עם הזין שלי'', הוא אמר. פתחתי את פי לקראתו. הוא קירב את אברו והניחו בין שפתיי הפשוקות. התחלתי ללקק בעדינות את קצהו של הענק שהלך וגדל וככל שגדל כך חדר עמוק יותר אל מעבר לשפתיי. אחרי מספר ליקוקים כבר היה הענק קשיח ונעוץ היטב בפי. הוא החל להניע את האגן כלפי ראשי חודר עמוק יותר ויותר לגרוני.

בינתיים המלצר שלא יכול היה לעמוד בפני זיקפת הבוקר שלי טיפס מאחרי השוער והתיישב על הזין שלי. הוא פלט גניחה ארוכה תוך שהוא מנמיך את גופו, מחדיר את הזין שלי עמוק לתוך החור שלו. הוא שלח את ידיו לאחור, אחז ברגלי והרים אותן למעלה תוך כדי פישוק, עד שהיו כלואות מתחת לזרועותיו.
החור שלי שהיה עתה חשוף ופתוח לא נותר מיותם, הבל-בוי מיהר וחדר לאחורי. הוא חדר בלא כל הכנה, אבל התחת שלי שהיה כבר פתוח מהלילה קלט אותו ללא כאב. הרגשתי את הביצים שלו מכות בישבני ופלטתי אנחת תענוג. המלצר בתגובה מיהר לאחוז בראשי מחשש שאנסה להחלץ מהענק ששיפד את גרוני. הוא הצמיד את ראשי למפשעה שלו, מפמפם בתנועות קצרות ומהירות.

הבל-בוי החל לזיין את התחת שלי המהירות ופראות גוברות והולכות. השוער נע הלוך וחזור במעמקי גרוני והמלצר רכב עלי בהתלהבות כאילו היה ברודיאו. הוא עצר פתאום לרגע, הלביש קונדום על הזין שלו וכיוון אותו אל החור של השוער שנע לפניו קדימה ואחורה, נכנס ויוצא מגרוני. השוער הופתע כשנע לאחור על מנת לצאת מגרוני וזין חדר לישבנו. הוא גנח בקול והחל להגביר את הקצב, כשבכל פעם שיצא מגרוני העמיק וחדר המלצר לישבנו. מספר דקות לא ידוע היטלטל גופי בין שלושת האורחים שלי עד שהשוער הודיע בגניחה רמה שהוא עומד לגמור. ''עוד לא, חכה רגע, נגמור כולנו יחד'', אמר הבל-בוי. הם המשיכו לפמפם ולרכב עלי עוד כדקה כשהבל-בוי צרח – ''אני גומר!!!''. הרגשתי אותו יורה עמוק בבטני לתוך הקונדום ומיד אחרי המטח הראשון הרגשתי גם את הענק שבגרוני מתכווץ ויורה מטען אחר מטען של זרע הישר למעמקי הגרון. גם המלצר גמר באנחות רמות, מתיז את זרעו על גב השוער.

''עוד חמש דקות לתחילת המשמרת'', אמר המלצר בעודם ממהרים להתלבש. רק אני לא גמרתי, אך זה לא ממש עניין אותם.

הם יצאו ואני נכנסתי למקלחת. כל מאמצי להרגיע את המוט שבין רגליי עלו בתוהו, אך מצד שני החלטתי שבסוף שבוע של סקס לא יהיה ראוי שאני אאונן לבד במקלחת, אבל גם לא היה לי כוח לצאת. חשבתי רגע והזמנתי ארוחת בוקר לחדר, הייתי בטוח שהמלצר שרכב עלי קודם יחזור אז לא טרחתי אפילו לכרוך מגבת למתני כשצילצל פעמון הדלת.

פתחתי את הדלת, ניצב מאחוריה כך שלא אראה מהמסדרון. למבוכתי נכנס מלצר בלתי מוכר, אך בליטה ענקית במכנסיו העידה כי שמע על מעללי חברו בבוקר וציפה להרפתקאה. המהמר שבי זינק החוצה והחליט שלא לעשות כל צעד מזמין נוסף, אלא ניסיתי להתנהג בטבעיות גמורה, מתעלם ממערומיי ומהזיקפה האדירה שהלכה לפני.
רציתי לראות מה יעשה הזר.

למרות הציפיה הוא הופתע ממערומיי והתבלבל. הוא לא מצא היכן להניח את המגש והסתובב בחדר, מנסה שלא לפגוש את מבטי, אך לא יכול לנתק את עיניו מחלציי שמשכו אותו כמו מגנט. פיניתי פינה על השידה וסימנתי לו לשים שם את המגש. הוא הניח את המגש וברח החוצה. ידעתי שיחזור. אחרי כמה שניות שוב דפיקה בדלת. פתחתי ואכן הוא חזר, מגמגם משהו על החשבון שאני צריך לחתום. הוא נכנס לחדר, ניגש למגש, לקח את החשבון לידיו והושיט לי אותו לחתימה. קרבתי אליו, רכנתי לעברו וחתמתי על הנייר בעודו בידיו. הוא פנה ללכת ותוך כדי סיבוב פגעה ידו בזין שלי שהיה כמעט צמוד אליו. הוא קפא לרגע ואמר לי שהוא לא בעניין גברים. פרצתי בצחוק שבילבל אותו יותר ושאלתי ''אז למה זה כל כך בולט?'', תוך שאני אוחז בבליטה שבין רגליו. הוא מילמל משהו שלא הבנתי, צנח על ברכיו והחל למצוץ לי.

החרמנות שנצברה בחלצי מאז הבוקר מצאה את פורקנה מהר מהצפוי. הוא לא נתן לאף טיפה לנזול החוצה והוסיף וליקק את הזין שלי עד שלא נותרה עוד טיפה. בלי להביט בי או לומר מילה הוא לקח את החשבון ויצא. שבתי למיטה עם כוס קפה בידי והעברתי עוד כשלוש שעות בתנומה, בטלה וצפיה בטלויזיה.

בסביבות השעה שתיים קמתי בכוונה ללכת לסאונה השניה ברשימה. לבשתי את המינימום ההכרחי ומעל לכל מעיל ארוך ויצאתי מהחדר. נכנסתי למעלית והנה המלצר שהביא את הקפה. חייכתי אליו, אך הוא היה נבוך ונראה כמי שלא יודע היכן לקבור את עצמו.

יצאתי ללובי וניגשתי לבל-בוי. הוא הקדים לברך אותי ושאל אם אני הולך לסאונה. הוא שב והמליץ ללכת לזו שהתכוונתי ואמר ששבת אחה''צ זה זמן מפגש של סטודנטים וביום ראשון אחה''צ דווקא הסאונה שהייתי קודם לכן פעילה יותר. ללילה הוא המליץ על בר של חובבי עור למיניהם.

יצאתי מהמלון ובירכתי את השוער שהודיע לי כי גם מחר הוא יבוא לבקרני לפני המשמרת. צעדתי לאיטי ברחובות, מתבונן סביב ומנסה להינות גם מהעיר ולא רק מהזרגים שלה. עצרתי בחנות של הוגו בוס למדוד מכנסיים וחליפה. לא שהתכוונתי לקנות (התקציב לא מרשה), רק רציתי להנות קצת ממראה הבגדים האיכותיים עלי. כשנכנסתי לחנות נעו לעברי מוכרת ומוכר, התעלמתי מהמוכרת ועניתי לברכת המוכר במאור פנים. הוא היה ממש צעיר, נראה כבן 18, בגובה בינוני, חטוב עם גוף שנראה שהוא מקדיש לו עבודה וטיפוח. היה לו עור מעט כהה, שיער בלונדיני טבעי מסופר קצר ועיניים כחולות עמוקות.

הוא ניגש אלי ושאל מה אני מחפש. עניתי שמכנסיים. ''בשבילך?'', שאל. ''כן'', עניתי. ''נראה איזו מידה'', הוא אמר, מקיף אותי סביב תוך שהוא מעביר על מתני יד שגלשה ''במקרה'' לישבני. ''בוא איתי'', הוא אמר. הלכתי אחריו לירכתי החנות והוא התחיל להראות לי דגמים שונים. בחרתי אחד ונכנסתי לתא המדידה. כזכור, לא לבשתי הרבה מתחת המעיל, כך שלקח לי כמה שניות להיחלץ מהמכנסיים שלי וללבוש את החדשות. יצאתי מהתא וחיפשתי מראה. המוכר זינק לעברי, ''איך עשית את זה כל כך מהר?'', הוא שאל ומייד פנה להתבונן ולחוות דיעה. הוא נגע פה ונגע שם, ''החליק'' את הבד ואמר שזה ממש יפה.

''קצת גדול לטעמי'', אמרתי. הוא אחז בחגורת המכנס מאחור ומשך כדי להראות לי שלא נפתח רווח, אך ניצל את ההזדמנות להציץ לתוך המכנסיים. ''יפה'', הוא אמר וטפח שוב על ישבני. אין לי ספק כי הבחין שאני ללא תחתונים, כי כשנכנסתי שוב לתא למדוד זוג אחר הוא לא זז מהוילון, מחפש הזדמנות להציץ פנימה. החלטתי לתת לו אותה וביקשתי שיביא את הדגם עם הפנסים. הוא הביא לי אותם ושאל שוב ושוב אם זה בסדר כשכל פעם שמעתי את קולו קרוב יותר לוילון. חיכיתי רגע לפני שהחלפתי מכנסיים וכמובן שברגע שהורדתי את אלו שעלי הוא הכניס את ראשו לתא לבדוק מה קורה. עמדתי כשגבי לוילון וישבני החשוף כלפיו.

המשחק הזה הדליק אותי אך בינתיים עוד הצלחתי להשתלט על העניינים ולעצור את ההתפתחויות בשלב התחלתי. שוב הוא הכניס את הראש, והפעם כבר לבשתי את המכנסים. ''בוא נראה'', הוא אמר והתחיל ליישר את הפנסים מקדימה, נזהר שלא לגעת בזין שלי אך בעצם מתקרב אליו עוד ועוד. הבטתי במכנסיו וראיתי תפיחה, לא גדולה, שלא היתה שם קודם. הרגשתי שאני הולך לאבד שליטה על החרמן שבין רגלי ולא רציתי לגלוש לכך, אז ביקשתי שיביא לי חליפה ספורטיבית.

אחרי כמה רגעים הוא חזר. התפיחה במכנסיו גדלה מעט ואני מיהרתי להיכנס לתא המדידה. יצאתי לבוש בחליפה וכמובן שזכיתי בסידרת ליטופים באיצטלה של יישור הבד מלפנים ומאחור. אחרי עוד שתי חליפות שמדדתי החלטתי שדי ואמרתי לו שלצערי הכול יקר מדי לתקציב שלי. ''יש לנו כמה עודפים משנה שעברה'', הוא אמר, ''אני יכול לעשות לך הנחה גדולה עליהם''. ביקשתי לראות במה מדובר ואז הוא הסביר שזה לא מוצג למכירה בחנות אלא נמצא במחסן מאחור. ''תביא לי לראות'', ביקשתי. הוא חשב רגע ואז אמר שמאחר ויש כמה דגמים אולי עדיף שאבוא איתו למחסן. הבנתי את הכיוון ואחרי מחשבה מהירה החלטתי ללכת על זה. ''אני צריך לבקש רשות מהבוס שלי, אז חכה רגע'', הוא ביקש.

אחרי כשתי דקות הוא חזר וסימן לי ללכת אחריו. נכנסנו למחסן לא גדול עם מדפים מלאים בגדים עד התקרה. במרכז עמד שולחן שעליו היו פזורים בגדים נוספים. הוא עלה על סולם לחפש משהו וראיתי שהבליטה במכנסיו גדלה באופן משמעותי. זה כבר נראה היה שיש לו שם איבר רציני, במיוחד שלא ידעתי אם יש עוד פוטנציאל גידול או שהוא בזיקפה מלאה. התגובה המיידית היתה זרימת דם מוגברת אל בין רגלי, אך עדיין הייתי חצי רפוי ונדמה היה לי שאין סימנים חיצוניים כי לבשתי מכנס די רחב.

הוא שלף זוג מכנסיים מאחד המדפים וזרק לי אותן מלמעלה. ”חכה, יש לי עוד משהו'', הוא אמר ושלף חולצת גולף ממדף אחר. פשטתי את חולצתי בכוונה למדוד את הגולף. הוא התבונן בי תוך כדי ירידה וכשראה אותי מוריד את החולצה כמעט ומעד.
לבשתי את הגולף שהיה קטן עלי בשני מספרים לפחות והיה מתוח, מדגיש את השרירים שלי והחזה עליו אני עובד כבר הרבה זמן (מוצק ובנוי טוב, אך לא מנופח). חיפשתי בעיניי מקום למדוד את המכנסים. ''אתה יכול פשוט למדוד כאן, איש לא יכנס'', הוא אמר.

פשטתי את מכנסי, ובעודי ערום לוקח את המכנס למדוד העפתי אליו מבט. עיניו היו נעוצות בחלצי ועכשיו הוא כבר היה בזיקפה מלאה. מכנסיו נמתחו ונראה היה שלא יצליחו לרסן את המפלצת שבתוכן לעוד הרבה זמן. לבשתי את המכנסיים למדידה אך גם הן היו קטנות מדי ולא יכולתי לסגור אותן. כך עמדתי כשהמכנסיים פתוחות והזין שלי משתרבב מהן.

הוא התקרב אלי כשמבטו נעוץ בזין שלי ומבטי בשלו. כאן כבר שיחררתי את הרסן ותוך מספר שניות התנשאה זיקפתי לפנים. הוא תפס את הזין שלי והחל למשוך בו, מוביל אותי כך לעבר השולחן. תוך כדי תנועה הוא אסף כמה סירטי בד. הגענו לשולחן והוא הדף אותי לפנים, משכיב את פלג גופי העליון על השולחן. הוא הקיף את השולחן כשידיו מוודאות שלא אקום ובזריזות מדהימה קשר את ידי לרגלי השולחן, משאיר אותי שוכב על בטני, כשפלג גופי העליון על השולחן, רגלי על הריצפה וראשי מעברו השני של השולחן. הוא לקח חתיכח בד, גילגל אותה ותחב אותה לפי, קושר עם סרט בד נוסף. הוא פשט ממני את המכנסים וחשף את ישבני.

בדיעבד, כל אותו זמן לא היו במעשיו ותנועותיו אפילו רמז לארוטיקה. הוא פעל כזבן שמסדר את הסחורה. אני, מצידי, נהייתי חרמן כל כך שלא שמתי לב לכך. הוא סיים לפשוט את מכנסי וניגש לאינרטקום. הוא חייג איזה מספר, הניח לו לצלצל פעם אחת וניתק.

הסתכלתי מתחת לשולחן, מחפש את רגליו כדי לראות מה הוא עושה. ראיתי שהוא התפשט ובדיוק כשסיים נשמעה דפיקה בדלת. הוא ניגש לפתוח ומייד לאחר ששיחרר את וו הנעילה (לא שמתי לב קודם שהוא נעל) הוא ירד על ארבע. ברגע שראיתי זוג רגלים נכנס הוא החל ללקק את הנעלים. האדון שנכנס אמר כמה דברים בטון מצווה, אך לא הבנתי כלום, רק שהמוכר הוא עבד של הבוס גם מעבר לעבודה.

הם התקרבו אלי מאחור. מייד כשהגיע לטווח יד סטר לי האדון על ישבני בכל כוחו.
''העבד שלי דיווח לי שיש סחורה טובה'', הוא אמר, ''אני רואה שהפעם הוא לא טעה'', הוא הקיף את השולחן וניצב מול ראשי. ''היו לך תכניות לאחר הצהריים? מישהו מחכה לך?''
''כן, הייתי בדרך לסאונה'', עניתי, ''ולא, איש לא מחכה לי''.
''טוב מאוד. מעכשיו עד שאנחנו סוגרים את החנות אתה תשרת אותי. אם תהיה טוב אשקול לשחרר אותך בערב. אם לא, תשאר קשור לשולחן הזה עד מחר''.

האדון התקרב אלי, הסיר את המחסום שהיה על פי והצמיד את מפשעתו לפני. הרגשתי את הזין שלו דרך המכנסיים, למרות שהיה רפוי לחלוטין. התחלתי משחק איתו, נושך את הזין דרך המכנסיים. תוך פחות מדקה הוא תפח והאדון הורה לי לפתוח את מכנסיו. ניסיתי לפתוח אותן עם הפה שלי אך לא הצלחתי. הוא סתר על פני ואמר שאני לא שווה כלום. הוא קרא למוכר להדגים לי איך זה נעשה ואכן תוך שניות היו מכנסיו פתוחים. העבד פשט ממנו את מכנסיו ומולי ניצב זין באורך של כ-18 ס''מ, עבה ובשרני.

הזיין קרב לפני ואני פתחתי את פי לקדם אותו בברכה. הוא נעצר צמוד לפי, אך לא נוגע. יכולתי להרגיש על שפתיי את החום שנפלט ממנו. הושטתי לשון והתחלתי ללקק את הכיפה הכהה והגדולה שלו. לאט לאט הוא התקרב אלי כשלשוני מרחיבה את מרחב פעילותה ככל שהיא יכולה. קצה הכיפה הגיע אל בין שפתי ושם נעצר. ליקקתי אותו מכל הכיוונים, משחק עם לשוני אופקית ואנכית. פתאום, ללא אזהרה הוא החדיר את הזין לגרוני בתנועה אחת. השתנקתי וניסיתי לסגת, אך ידי הקשורות מנעו ממני לזוז. שוב הוא קפא על מקומו, אלא שהפעם עמוק בגרוני. התרכזתי בגרוני והצלחתי להרגיע את העוית שתקפה אותי. ככל שנרגעו שרירי גרוני כך הרגשתי טוב יותר. הוא התחיל לנוע קדימה ואחורה, מזין לי את הפה והגרון. גנחתי בהנאה ובתגובה הוא רכן לסטר לי שוב על ישבני בכוח. ''תהיה בשקט'', הוא הורה לי. אחרי שזין אותי כך כמה דקות הוא שלף עצמו מגרוני ועבר לבחון את ישבני. הוא העביר את ידו על פלחי ישבני, מפסק אותם ומעסה אותם בתנועות שהלכו והתכנסו לעבר החור שהיה עדיין יבש.

''בוא תכין אותו'', הוא הורה לעבד שלו. לשון חמה ומנוסה החלה לטפל בחור שלי. הרגשתי שאני טס לעננים. הוא ממש זיין אותי עם הלשון שלו בעוד האדון שב וחדר לגרוני. שוב נשתנקתי, הוא צחק ואמר שאם מהזין שלו אני נחנק מה יהיה עם הזין של העבד שלו. ''יש לי את העבד עם הזין הכי גדול בעיר'', הוא התפאר.
אחרי מספר דקות של עבודה דו צדדית דיווח העבד על גמר ההכנה של החור שלי והכריז שהוא מוכן לקלוט את האדון. האדון מצידו לא מיהר להתנתק מהלשון שלי שטיפלה בזין שלו במרץ רב. אחרי עוד מספר דקות בהן המשיך העבד ללקק את החור שלי מבפנים ומבחוץ, עבר האדון לאחור וציווה על העבד להחליפו לפנים. שמעתי עטיפת קונדום נקרעת ואז צלצל האינטרקום. האדון נבח כמה מילים ואחר כך הרים את השפופרת. בעודו מדבר הופיע מולי העבד. אכן היה לו זין ענק, לפחות 28 ס''מ אורך, עבה אך פרופורציונלי.

התגייסתי לקלוט את הנחש הזה בגרוני. הוא היה קצת יותר מתחשב מהאדון והחל מחדיר את הזין לפה שלי לאט לאט, מעניק לי שהות להתארגן עם עצמי. עצמתי את עיני וריכזתי את כל מחשבותי בזין הזה שזחל במורד פי אל תוך גרוני. הרגשתי את הכיפה הפטרייתית שלו מתחככת בדפנות גרוני והעונג היה רב. נדהמתי כשלפתע האף שלי התנגש בבטן המוצקה של העבד. לא האמנתי שכל הנחש הזה לכל אורכו, נמצא בגרוני.

האדון סיים לשוחח בטלפון ואמר משהו לעבד שהיה נעוץ בפי. הבנתי רק את המילים 'לקוח' ו'מהר'. הוא כנראה מיהר, כי בעודו מדבר הוא חדר אלי, נכנס עד הסוף בתנועה אחת ומייד החל לזיין אותי בכוח ובמהירות. העבד השתלב בקצב נכנס ויוצא מגרוני, כשבכל פעם מנסה להיכנס עמוק יותר, מועך את אפי אל הבטן שלו.
זה נמשך כמה דקות כשפתאום שלף האדון את הזין מהתחת שלי, ותוך שהוא מסיר את הקונדום הדף את העבד ושב וחדר לפי. שתי תנועות נוספות ומטח של זרע הציף את פי. הוא ירה מטען אחר מטען וכשסיים השהה את הזין שלו כשרק הכיפה בפי. ליקקתי אותה היטב מהטיפות האחרונות.

הוא פנה להתלבש, אישר לעבד להמשיך לשחק איתי והורה לו לשחרר אותי לדרכי כשיגמור. ראיתי את רגלי העבד מתמקמות מאחורי ואחרי רגע פילח אותי התורן האדיר שלו. למזלי החור שלי כבר היה מוכן אז זה לא כאב. הרגשתי אותו מרחיב את מעיי בתנועתו פנימה, הכיפה הגדולה שלו התחככה בדפנות הפנימיים שלי ושלחה זרמי עונג לכל גופי. במאמץ רב הצלחתי לשמור שלא לגנוח – יותר נכון לצרוח – מעונג. בשלב מסויים זה חדל לענג אותי והתחושה הפכה למעיקה. הוא זיין אותי עוד ועוד בלי לשנות את הקצב עד שכבר חששתי שזה לא יגמר. לבסוף הוא יצא מאחורי ושב וחדר לפי. כמו אדונו, הוא הספיק לפמפם פעמיים לפני שהציף אותי בזרע שלו.
לאחר שגמרתי ללקק אותו, הוא יצא ושיחרר את ידי.

התלבשנו ויצאנו מהמחסן. בחנות הודיתי לו על המאמץ למצוא לי את הבגד שחיפשתי, ניגשתי גם לאדון והודיתי לו על המאמץ למצוא את מבוקשי ופניתי לדרכי לסאונה.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...