>  >  > 

סופשבוע של סקס - ב

לילה

התעוררתי בערך בשבע בערב במיטת יחד צרה – רק במלונות באירופה בחדר ליחיד יש מיטה ליחיד – שעל כמותה לא ישנתי מאז ילדותי. ריח של סקס עמד באוויר וטעם של זרע בפה שלי. לקח לי כמה שניות לשחזר איפה אני ומה עבר עלי. נזכרתי במפה שהושארה על שולחני וקמתי לעיין בה על מנת להחליט כיצד להמשיך את הערב שעתה בכוחות מחודשים נהייתי קצר רוח לקראתו. על המפה סומנו שתי סאונות ושלושה בארים כששנים מהם סומנו כ-פיקאפ והחלטתי שאוותר עליהם הפעם.

הזמנתי קפה לחדר והתכוונתי להכנס למקלחת. המלצר שהביא לי את הקפה היה בחור צעיר, כהה עם עיניים כחולות – טורקי כנראה, כמו רבים בגרמניה. הוא הסתכל עלי בחיוך ושיערתי כי השמועה על שהתרחש כאן עברה לה מהר מאד בין עובדי המלון. לא היה איכפת לי כי הרי סוף השבוע הוקדש לסקס אז כל המרבה הרי זה משובח. הבחור לא הסיר את מבטו ממני, הוא הניח את הקפה בקצה השולחן וכמעט הפיל אותו לריצפה, אחר כך התחיל לחפש ארוכות את החשבון בכיסיו. בהתחלה לא שמתי לב אליו ורציתי שילך כדי שאוכל להמשיך להתארגן. במבט שני, הבחנתי במבטיו החודרים שהיו נעוצים למטה מקו מותני. לגופי היתה רק מגבת דקה שהבליטה את הזין שנרגע כבר מההתלבטות לאן לצאת הערב, אך לא היה לגמרי רפוי.

הבחור עמד שם, נובר בכיסיו ולאט לאט החלה הבליטה במכנסיו לגדול. לא רציתי להתעכב במלון, אבל גם לאכזב את הבחור, זה לא יפה, אז החלטתי למצוץ לו, כי אז יש לי שליטה טובה יותר על הדברים ויש לי גם טכניקות לעכב או לזרז את הסוף.
ניגשתי אליו והושטתי יד לרוכסן מכנסיו. פתחתי גם את הכפתור ומשכתי את מכנסיו כלפי מטה בעודי כורע לפניו. זין בינוני באורכו ובעוביו ניתר מתוך התחתונים. לקחתי אותו לפי ללא שהיות והתחלתי עובד עליו. מוצץ ומלקק את כולו בעוד יד אחת מטפלת בביצים שלו והשניה בחור האחורי. הוא עמד קפוא על מקומו ללא תזוזה ואחרי זמן קצר פלט את מטען הזרע אל גרוני. קמתי וניגשתי לשטוף את פי עם הקפה. המלצר סידר במהירות את מדיו ויצא. את החשבון איש לא ראה עד היום.

לפני המקלחת פירקתי את ראש הטוש ועשיתי ניקיון פנימי יסודי. לא רציתי שום פאדיחות שיקלקלו לי את השמחה. התקלחתי והשתמשתי בדיאודורנט הכי עמיד שיש לי. מזג האויר היה חמים ומאחר ולא התכוונתי לשהות בתוך בגדי במהלך הערב, הסתפקתי במכנסיים, חולצת T ומוקסינים. כך עם 3 פריטי לבוש בלבד לגופי, יקל עלי להשתלב בכל מצב ללא סירבול מיותר.

לקחתי את המפה לידי וראיתי שהסאונה היותר מומלצת מצויה במרחק של 2 בלוקים מהמלון. כמובן שהחלטתי להתחיל את הערב בסאונה זו. יצאתי לרחוב ונזכרתי שמזמן לא אכלתי (אוכל). עצרתי בדוכן נקנקיות ובחרתי לי אחת עבה וארוכה מלווה בכוס בירה. לא יכולתי לנתק את מחשבותי מההקשר של הארוחה שלי עם היעד אליו אני הולך והדבר גירה אותי. ברגע הראשון לא ידעתי איך אוכל להשתלט על הזין המורד שקינא בנקניקייה. אמנם הג'ינס אילץ אותו להיצמד לגופי, אך חששתי כי בכל זאת לכשיגדל, יבלוט לעין. אחר כך החלטתי שמכיוון שאיש לא מכיר אותי ואני לא צריך להסביר כלום אז שיעשה מה שהוא רוצה. וכך עמדתי ברחוב עם זיקפה המטפסת במעלה בטני, נוגס בנקניקייה עבה וארוכה. מספר עוברים ושבים הבחינו במצבי ושלחו מבטים, אבל מאחר ועם איש מהם לא הייתי עושה משהו, התעלמתי.

הגעתי לסאונה בערך בשמונה וחצי. קיבלתי מפתח ללוקר ומגבת סמלית בלבד (קונדומים חופשי). עוד בדרך ללוקר 'ננעל' עלי בחור שנראה די טוב עם בליטה רצינית מתחת למגבת הסמלית שלו. החזרתי מבטים ופניתי לחפש את הלוקר שלי. הלוקר היה בשורה התחתונה ואילץ אותי להתכופף כדי להגיע אליו. פתחתי את הדלת ותליתי עליה את המגבת. פשטתי את מכנסי ומיד הרגשתי ביד מלטפת את ישבני. החלטתי להיות קצת פרובוקטיבי ועוד לפני שפשטתי את החולצה התכופפתי כדי 'לסדר' את הנעליים והמכנסיים בארון. התגובה הגיע מיד. ראיתי את רגליו מתמקמות מאחורי והוא חדר אלי בתנופה אחת, מטביע את האבר שלו עמוק בישבני. מעוצמת החדירה נדחפתי קדימה, איבדתי את שיווי המשקל ונפלתי לתוך הארון שלי. וכך כשחצי גופי העליון – עדיין עם חולצה – תקוע בארון, קיבלתי את הזיין הראשון שלי לאותו ערב. הוא פימפם אותי כדקה או שתיים, שלף עצמו מתוכי ופנה לדרכו.
סיימתי להתפשט, כרכתי את המגבת על מתני ופניתי לחקור את זירות האקשן במקום.

הקומה הראשונה כללה את איזור הלוקרים, סלון עם טלויזיה ובאר גדול. הרושם הראשוני היה של מקום חדש ומודרני. אספתי חופן קונדומים מקערה שעמדה בפינה (אני אוהב להיות מוכן ולא לסמוך על אחרים) והמשכתי בסיור.
עליתי לקומה העליונה. מימין למדרגות היה חדר החושך. נכנסתי, מגשש את דרכי לאורך הקירות על מנת להכיר את מבנהו. הוא היה מחולק לשני איזורים: באחד קיר עם חורי מציצה, אך הוא היה ריק. בצד השני היה חלל גדול יותר בו נתקלתי בשניים שהיו עסוקים זה עם זה. המשכתי לגשש ומצאתי סלינג. למרות שטרם הספקתי לראות מי האנשים בסאונה הזו, נשכבתי על הסלינג, הרמתי את רגלי למעלה, השחלתי אותן לרצועות התומכות והמתנתי לבאות.

מדי פעם זזתי על מנת שרשרוש השרשראות יכריז על נוכחותי שם ואכן לאחר כשתי דקות, אולי פחות, הופיע צללית של איש בנוי היטב – את גילו לא יכולתי להעריך – וניגשה אלי. הוא שלח יד הישר אל בין רגלי וחיפש את החור. הוא ירק על החור שלי והחל לעסות אותו, מרטיב היטב עם הרוק שלו. ברגע שהחליט שאני מוכן הכניס אצבע ומיד אחריה את השניה והשלישית. אני גנחתי בהנאה וזה עודד אותו. הוא החל לדפוק אותי עם האצבעות שלו כשבידו השניה הוא מטפל בעצמו. הוא החל להכות עם הזין שלו על ירכי וישבני בעודי מועך קלות את הביצים שלו. ברגע שחשתי כי הוא מתקשה נתתי לו קונדום. בעוד אצבעותיו חופרות באחורי, הוא ניגש סביב, התקרב אלי ונתן לי את הקונדום בחזרה. פתחתי את האריזה והלבשתי אותו על זין ישר וקשה כמו מוט ברזל. הוא חזר אל בין רגלי, שלף את אצבעותיו והשחיל את המוט שלו אל תוך מעיי. החדירה הראשונה הקפיצה אותי. זה לא כאב כי הוא הכין אותי עם אצבעותיו. זה היה כמו מכת חשמל במתח נמוך. משהו שגורם לכל הגוף לנתר ממקומו במעין הבזק. הוא לא עצר בפנים אלא החל מייד לזיין אותי בעוצמה רבה, מנדנד את הסלינג בניגוד לתנועת גופו ויוצר בכל פעם מפגש אלים בין ישבני והמפשעה שלו. גנחתי בתענוג כשכל גניחה גורמת לו להגביר את עוצמת תנועותיו.

הרעש משך אנשים נוספים שהחלו להתאסף סביבנו. מישהו ניסה להגיש לי את הזין שלו לפה אך הרצועה האחורית של הסלינג לא נתנה לי להגיע אליו. הוא התרחק ומישהו אחר התקרב, שיחרר את הרצועה ומשך את פלג גופי העליון כלפי מטה. הוא אחז בראשי וקירב את הזין שלו לפי. לקחתי את הזין לפה, אך הוא נשמט לי בכל פעם שהמזיין שלי נידנד את הסלינג. כיוונתי אותו לעמוד מאחורי, היטתי את ראשי אחורה ולקחתי אותו לפי. עכשיו, בכל פעם שהזין שבאחורי יצא והבחור דחף אותי, נכנס הזין שבפי עמוק יותר עד גרוני. מצאתי עצמי מתנדנד בין שני זרגים, כשהאחד נכנס השני יוצא.

אנשים סביב שלחו ידיים, ליטפו אותנו וטיפלו בזין שלי. מישהו אף מצץ לי כמה דקות והפסיק. אני גיששתי עם ידיי סביב, מאונן לכל זין שהצלחתי לתפוס. פתאום אחזתי בזין ענק שהיה מעוקל מעט כלפי מעלה, אבל קשה כמו אבן. החלטתי לא לוותר עליו ולהחזיק אותו לצידי עד שיתפנה אחד הפתחים. אוננתי לו בעדינות, מטפל בביצים המגולחות שלו ומלטף את ביטנו וחזהו. לשימחתי הבנתי שגם הוא החליט לחכות לתורו. הזין שדהר בתחת שלי התקשה עוד יותר ונדמה היה לי שהוא אף גדל מעט. הבחור גנח, מילמל דברים בלתי ברורים וזיין אותי ממש בפראות.

כולם סביבנו אוננו במרץ, כשמידי פעם מתקרב אלי מישהו ומשפריץ את מטענו על בטני, חזי ואף על הפנים שלי. הזין שהיה תקוע לי בגרון פרק את מטענו, ליקקתי וניקיתי אותו והוא נעלם אל תוך החושך. הובלתי את הזין הענק לעמדת הכניסה והכנתי את עצמי לקלוט אותו לגרוני. הזין שבישבני הגיע עד הסוף והחל שוב לסגת זה היה הרגע שבו הבחור דחף את הסלינג והזין הענק נדחף עמוק לגרוני. בקושי הצלחתי לפתוח פה גדול מספיק על מנת לקלוט אותו וכאשר הגיע לגרוני הרגשתי שהוא מרחיב לי את הצוואר. לא נותר לי מקום להזיז את הלשון או לנוע. פשוט הייתי משופד עליו, חסר יכולת לזוז. קצב התנועה בחור שלי גבר ועימו הגניחות של הבחור שזיין אותי. הוא גמר בהתנשפויות עזות וביחד עימו עוד שניים גמרו על הבטן שלי.
נתתי לבעל הענק קונדום וכיוונתי אותו לעבור הפתח התחתון שלי. הוא שיחרר את גרוני ונע אל בין רגלי. מישהו אחר רצה לתפוס את מקומו בגרוני, אבל אני רציתי לקלוט קודם את הענק בישבני. האיש לא ויתר וניסה לדחוף את ראשי למטה. בעל הענק שהבחין במאבק חבט על ישבני בנזיפה וחדר אלי בתנועה איטית אך רצופה עד שהטביע את מלוא זכרותו באחורי. ויתרתי על המאבק ושיחררתי את ראשי לצנוח אחורה כדי לקלוט את האורח החדש.

הייתי מגורה בטירוף אך הקפדתי לא לגעת בעצמי וגם לא הנחתי לאנשים לשחק יותר מדי עם הזין שלי. ידעתי שכל זמן שלא אגמור אוכל להנות מעוד ועוד זרגים. הם התחלפו כל הזמן בשני פתחיי, גדולים יותר ופחות עד שהגעתי לסף אקסטזה. באותו שלב רמת הגירוי שלי הגיע לגבהים שלא הכרתי. הייתי על סף גמירה כשלשון חמה החלה ללקק את הזין שלי, שפתיים עטפו אותו וברגע שהפטריה הגיע למעמקי הגרון הגיעו ההתכווצויות שטילטלו את כל גופי בעוצמה אדירה. הגרון האלמוני שתה את זרעי בצמא ואני הרגשתי כמו בלון ללא אויר.
הוצאתי את הזין שהיה בפי ורמזתי לזה שזיין אותי שדי לי. אינני יודע כמה אנשים גמרו עלי, הייתי מכוסה זרע בכל גופי. בעצם המקום היחיד שלא קיבל זרע היה החור שלי, אליו לא הרשתי להתקרב ללא קונדום.

קמתי מהסלינג ויצאתי מהחדר במטרה לחפש מקלחת. הסתכלתי בשעון שהיה על הקיר והתברר שמאז שנכנסתי עברו שעתיים וחצי. ירדתי למקלחות שהיו ממוקמות בקומה מתחת לכניסה. הסרתי מעלי את כל השפיך שהיה דבוק לעורי ונכנסתי לסאונת האדים.

התיישבתי על ספסל האבן בכוונה לנוח לפני שאני חוזר לפעילות. היו כמה אנשים בסאונה, אבל אף אחד לא משך את תשומת ליבי. פתאום נכנס בחור מדהים. מטר ותשעים גובה, כפתיים רחבות, חזה מוצק אך לא שרירי מדי, בטן שטוחה מחולקת לערוגות מרובעות, בליטה עם פוטנציאל מבטיח במגבתו וזוג רגליים חטובות וארוכות נושאות את כל היופי הזה.
נעצתי בו את עיניי בלי חשבון והוא מייד הבחין בכך. הוא עשה סיבוב בסאונה וחזר והתיישב לידי. הוא הניח את ידו על ברכי ואמר – 'חשבתי שלא תצא משם בחיים. ראית אותך כשעלית למעלה ועד שעליתי אחריך כבר היית על הסלינג'. הוא רכן אלי ונשק לשפתי. היה לו ריח נקי ומגע מחשמל. נעניתי לנשיקה וכך ישבנו שם, מחוברים לשון ללשון עד שהחום והאדים הבריחו אותנו החוצה.

הלכנו לשטוף את עצמנו בבמקלחת. הוא ביקש שאסבן לו את הגב ואני נעניתי בשמחה. כאמור, הוא היה בנוי היטב אך לא שרירי מדי. סיבנתי את הגב שלו, יורד אל הישבן המוצק שלו, מסבן היטב בין הגבעות, מעביר אצבע אקראית על החור שלו. זין מדהים החל להתפתח בקידמתו, נעמד נוטה מעט כלפי מעלה.
'תורי', הוא אמר וסובב אותי עם הפנים למחיצת הזכוכית. הוא החל מסבן את כתפיי, מעסה אותן במרץ, יורד לאט לאט אל גבי. התחושה הייתה נפלאה ואני התמכרתי לה בעיניים עצומות, נשען על המחיצה. הוא הגיע אל ישבני, סיבן במורד החריץ ונעצר כשאחז את הביצים שלי. הוא משך קלות בביצים שלי, גורם לי לשלוח את ישבני לאחור ופתאום, ללא שציפיתי לכך, חדר אלי, מטביע את הזין המגרה שלו בתוך החור שלי.

הוא החל לזיין אותי לאט ובחושניות ואני נעניתי בתנועות אגן סיבוביות כששנינו גונחים עם כל תנועה. שוב התחיל להיאסף קהל, אבל אני רציתי להיות רק איתו. התנתקנו אחד מהשני, יצאנו מהמקלחת ואחרי שניגבנו אחד את השני עלינו לבר וישבנו לשתות בירה. השיחה קלחה מיד, כאילו שאנחנו מכירים מזה שנים. כל הזמן היו נגיעות וליטופים והרומנטיקה חגגה, בניגוד כל כך צורם לסשן האנונימי שקדם לכך.

אחרי שלוש כוסות בירה עברנו לחדרון עם מזרון מקיר לקיר. נשכבנו בתנוחת 69 והתחלנו לחקור אחד את השני עם הלשון. זין, ביצים, רקטום, כל אחד קיבל טיפול יסודי בתורו ולא בתורו. אחרי זמן ארוך של ליקוקים ננעלנו על החור. התחלתי לזיין אותו עם הלשון שלי, מחדיר אותה לחור שלו, סוחט גניחות רמות מפיו. הוא ניסה לגמול לי והפעם אני זה שגנחתי. אחרי מספר סיבובים הוא משך עצמו ממני לפתע, לקח את הזין שלי עמוק לפיו ובתנועה פתאומית דחף את שלו הישר למעמקי גרוני. הוא פימפם פעמיים והחל להציף אותי בחלב המתוק שלו. זה היה כל כך מגרה שלא יכולתי להחזיק עוד והצפתי אותו בשלי.

אחרי שורה של עוויתות וצמרמורות גונג, נרגענו ועברנו לצרפתית, טועמים איש את זרעו מלשון רעהו. זה נמשך עד ששנינו התאוששנו ואברינו חזרו לאונם. התחלנו לזיין אחד את השיני לסרוגין עד שאחרי הגמירה השלישית נפלנו שדודים ואולי אפילו נרדמנו לכמה דקות.
רציתי להישאר איתו כל החיים, אבל נזכרתי במשימה של סוף השבוע הזה. אחרי שרחצנו אחד את השני במקלחת, החלפנו טלפונים והבטחות להתראות בהקדם.

הגעתי חזרה למלון בחמש בבוקר ונפלתי למיטה.

לפרק הקודם לפרק הבא 

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...