>  >  > 

סופשבוע של סקס

במסגרת עבודתי אני מרבה לנסוע בעולם. פרט לעבודה אני משתדל גם להנות ולבלות ואוהב לנסות ולהתנסות בדברים חדשים. באחת ההזדמנויות שמעתי מהצד שיחה שמשתתפיה דיברו רבות על החיים הגאים בפרנקפורט ותייקתי לי את הנושא לבדיקה בהזדמנות ראשונה. עבר הרבה זמן עד שהזדמנות כזו נקרתה בדרכי, ולא סתם, אלא סוף שבוע שלם.

נחתתי בעיר ביום שישי אחרי הצהריים ואחרי שהנחתי את חפצי בחדרי במלון (לא משהו), החלטתי לברר מה ואיפה. ירדתי ללובי וחיפשתי סימנים בין הברושורים ומדריכי התיירות השונים שהיו מונחים שם. כמובן שלא מצאתי אף לא קצה חוט. הסתכלתי סביבי, נחוש לשאול מישהו – מה איכפת לי, איש אינו מכיר אותי שם ולא יראה אותי שוב לעולם – זו היתה רק התלבטות מי יוכל לתת לי תשובות טובות יותר.

בעודי סורק בעיניי את המשיבים הפוטנציאלים, חצה את הלובי בצעד נמרץ ה''בל-בוי''. מבטי עקב אחריו ושמחתי לגלות כי הוא בחור נאה למדי ואולי אף יותר מכך. הוא היה בגובה ממוצע, עור שזוף ושיער שחור שעוצב לקוצים בעזרת ג'ל. הוא הניע את גופו השרירי בגלישה חתולית וגמישה שהבליטה את מבנהו האתלטי למרות המדים שלבש.

הוא יצא החוצה וניגש לשוער, כ-190 ס''מ גובהו, כתפיים רחבות ובטן שטוחה. יותר מזה קשה היה לראות מבעד למדים. השניים שוחחו מספר דקות, במהלכן הבחנתי בכמה נגיעות הדדיות שנראו לי מעבר למקובל בין קולגות לעבודה.
חיכיתי שה''בל בוי'' יכנס חזרה ללובי, ניגשתי אליו ואמרתי ''אני מחפש סאונה של גייז או כל סוג של מקום מפגש אחר לזיונים. אתה יכול להמליץ לי על מקום כזה?''. האמת שתוך כדי דיבור נבהלתי מהאופן הישיר של השאלה. הוא חייך, סקר אותי במבט ואמר ''אני יכול לברר את זה תוך כמה דקות, באיזה חדר אתה?''. נתתי לו את מספר החדר והוא אמר שיתקשר לתת לי תשובה.

עליתי לחדרי, נכנסתי למקלחת לשטוף ממני את חמש עשרה שעות הטיסה שעברו עלי והחלטתי שאשן קצת לפני שאני יוצא. יצאתי מהמקלחת ונכנסתי ערום (כך אני ישן תמיד) למיטה. עצמתי את עיניי ותמונות של מה שאני מצפה שיקרה הערב החלו לטייל לפני עיניי וגופי החל להגיב בהתאם. טרם הספקתי לחמם את השמיכה נשמעה דפיקה בדלת. קמתי, עטפתי את מותניי במגבת הרטובה שהיתה מונחת בחדר וניגשתי לפתוח את הדלת. ה''בל-בוי'' עמד מולי מחייך.

''יש לי כמה המלצות בשבילך, הטלפון שלך לא תקין אז באתי בעצמי'' (ידעתי שזה תירוץ וחשדתי כי סיבת בואו אחרת), הוא אמר, תוך שעיניו ירדו במורד גופי שהיה הפעם חשוף בחלקו העליון. מבטו הגיע למגבת ואז הבחין בזין שלי שנעמד עוד במיטה ועכשיו התקשה עוד יותר. ''בעצם, בשביל זיונים אתה לא צריך ללכת לשום מקום'', בתנועה מהירה הוא משך את המגבת ממותניי. נסוגתי אינסטנקטיבית לאחור אל תוך החדר והוא נכנס בעקבותיי. בלי שהיות, הוא הדף אותי לעבר הכורסא שעמדה בפינת החדר, סובב אותי כשגבי אליו וכיוון אותי לעמוד על ברכי על הכורסא, כשאני נשען עם חזי על משענת הגב.

כל זה לקח שניות וכשביד אחת הוא מצמיד אותי לכורסא בידו השניה הוא פתח את מכנסיו. ''אין לי זמן עכשיו, אני באמצע עבודה'', הוא אמר וחדר אלי בבת אחת. לרגע הכאב שיתק אותי, לא ראיתי כלל את הזין שלו אך לפי התחושה הוא היה בעובי ממוצע וארוך. הרגשתי אותו חודר ונע בתוכי עד שנעצר במעמקי מעיי ומפשעתו החמה נצמדה לישבני. הוא עצר לרגע, נותן לי זמן להתאושש, והחל לפמפם בפראות, משמיע גניחות רמות, ממלמל בגרמנית מילים שלא הבנתי. זרמי התענוג החליפו במהרה את הכאב ואני הצטרפתי לגניחות, נהנה מההפתעה הנחמדה.

הוא המשיך לפמפם כשאני עונה לו בתנועות אגן סיבוביות, דוחף את ישבני לאחור בכל פעם שהוא בכיוון חדירה. הוא החזיק אותי בכתפי בשתי ידיו, מצמיד אותי בחוזקה למקומי.
צליל של מפתח מסתובב נשמע מהדלת והיא נפתחה. נבהלתי ורציתי לקום, אך הידיים שאחזו בי הכבידו את אחיזתם ומנעו ממני לזוז. הייתי מקובע למשען הכורסא עם הראש כלפי מטה וכל שיכולתי לראות זה את פינת החדר.

הדלת שבה ונסגרה. הזין שבאחורי המשיך לדהור פנימה והחוצה, מגביר את הקצב ובמקביל לגניחות שגברו מאחורי שמעתי צליל של פתיחת חגורה, לא, בעצם שתיים. היו צלילים של בגדים נפשטים והבנתי כי יותר מאדם אחד הצטרף אלינו לחגיגה. אחד החדשים אמר משהו בגרמנית ואני הבנתי רק את המילה 'שנל' – מהר. הבל-בוי שזיין אותי לא ענה והמשיך לפמפם ולגנוח.

לפתע הופיע מישהו בשדה הראיה שלי. התנוחה בה הייתי איפשרה לי לראות רק מקו המותנים ומטה וזה היה מראה מרהיב. היו שם מותניים צרות, ממסגרות בטן שטוחה להפליא עם ריבועים משורטטים ''לפי הספר''. קו שיער עדין ובהיר הוביל לשיער ערווה בלונדיני קצוץ שעיטר זין מדהים ביופיו והיה מגולח מקו הזין ומטה. זה היה זין לא ארוך ולא עבה במיוחד עם פרופורציות מושלמות, בצבע אחיד, מעט כהה יותר מהבטן. בראש הזין התהדרה פטריה מאורכת ובהירה מעט ומתחתיו תלויות ביצים גדולות ומגולחות.

פתחתי את פי בתשוקה ובתקווה למצוץ את היצירה המדליקה הזו. מבחינתי רק דבר אחד טוב יותר מלקבל זין בתחת וזה לקבל בו זמנית גם זין בפה. בעליו של הזין שמולי לא איכזב, הוא קירב אותו לפי וברגע שחש את שפתי סביב הוא נעץ אותו אל גרוני בתנועה אחת. הפטריה התמקמה מספיק עמוק בגרוני על מנת למלא אותי ללא תחושת המחנק וללא גירוי בלתי רצוי בגרון. עטפתי אותו בלשוני וליקקתי אותו לכל אורכו. הוא החל לפמפם, מתאים את עצמו לקצב הזיון שמאחור ואני המראתי לגבהים. צמרמורות של עונג הציפו אותי וככל הנראה התחלתי לגנוח כי פתאום ניחתה מכה על עורפי עם פקודה באנגלית ''שתוק ואל תעז לגמור''.

גניחות הבל-בוי מאחור הלכו וגברו ואני מצידי הגברתי את עוצמת הכיווצים של השריר האחורי. פתאום הוא פלט צעקה ולאחריה קפא במקומו, נעוץ במעיי ככל שיכל. הרגשתי את הזין שלו מתכווץ ויורה את מטענו אל תוך הקונדום שהגן עלי מההצפה. הבחור שלפני אחז בידיו את ראשי כשהאיבר שלו במעמקי גרוני מונע ממני לזוז בעוד שזה שמאחורי נסוג ויוצא ממני בבת אחת.

החלל באחורי לא נותר ריק לזמן רב. רק יצא הבל-בוי ומייד חשתי משהו אחר לוחץ על הפתח. חשבתי שאם יש עוד מישהו שם מאחורי, לא תהיה לי בעיה לקלוט אותו עכשיו כשאני פתוח, אבל זה היה מעט קר והרגשתי שהחלץ על החור שלי מאיים לקרוע אותו. הדבר חדר אלי, מרחיב את הפתח עד גבול הקריעה. במהלכו לתוך מעיי חשתי כי הוא מרחיב לי את התעלה והחיכוך עם דפנותי שיגר גלי עונג במעלה גבי. זה נכנס ונכנס כאילו שאין לו סוף. אחרי זמן שנראה לי כנצח (בטח רק כמה שניות) הוא נעצר. הידיים שאחזו בראשי הקלו מעט באחיזה והזין שבפי החל שוב לנוע פנימה והחוצה.
''כל הכבוד'', שמעתי קול מאחורי, ''קיבלת עכשיו דילדו של 35 ס''מ אורך ו-9 ס''מ קוטר''.

הזיי שבפי החל להאיץ את תנועותיו ובעליו החל לגנוח בקול. עוד מספר חדירות מהירות ומטח של זרע נורה אל גרוני. ינקתי אותו, יוצר ואקום בפי על מנת לא לאבד אף טיפה. ליקקתי את הפטריה והחור שבמרכזה, מנקה אותה משאריות הזרע שהיה מתקתק וחיזק את חיבתי לבעל הגוף המטריף שגמר בתוכי.

הוא יצא וזין אחר, חצי עומד, הופיע מול פי ודרש את טיפולו. לפי הנעליים זיהיתי את הבל-בוי. הוא כיוון את הזין בעזרת ידו היישר לפי ואני קיבלתי אותו בשמחה. מספר ליקוקים לאורכו הספיקו להעמיד אותו במלוא קשיחותו. הוא היה עבה במעט ממה ששיערתי קודם לכן ואכן היה ממש ארוך – אולי 22 ס''מ. ברגע שהגיע הזין שלו לממדיו המלאים, אחז הבל-בוי בראשי וחדר לגרוני עד שהביצים שלו נעצרו על סנטרי. נחנקתי לרגע והוא יצא מעט, מאפשר לי להסדיר את הנשימה ומיד חזר ונעץ בי אותו עד הסוף.

הוא עצר לרגע כדי לשלוף את הדילדו שהיה נעוץ בישבני וזין קטן אך במעט מהדילדו פרץ אל תוך מעיי. הם החלו לנוע לסירוגין, דוחפים בתנועתם את גופי מהאחד לשני כאילו הייתי כדור משחק. כנראה שהמשחק עם הדילדו והחיכוך המוגבר עשו את שלהם ותוך מספר דקות שמעתי מאחורי גניחות רמות שלוו בהתכווצויות של הענק, אותן חשתי לאורך מעיי. הוא פלט את מטענו ויצא. שוב הוחדר לאחורי משהו שהיה הפעם קטן יותר. עוד מספר דקות עברו וגרוני הוצף שנית בזרע.

חשבתי שזה הסוף והתבאסתי שלא ניתן לי לגמור. למשך כמה דקות הוחזקתי באותה התנוחה, אך לא יכולתי לראות איש, רק לחוש תנועה מאחורי. המנוחה לא ארכה זמן רב עד שהזין הענק הופיע מול פניי והוא רפוי לחלוטין. יד כיוונה אותו לפי ואני הענקתי לו את הטיפול הראוי. ברגע שנעמד והתקשה נשלף הדילדו מישבני וזין לא גדול ננעץ בו. כנראה היה זה הראשון שמצצתי.

שוב שני הזרגים שיחקו איתי מסירות, דוחפים אותי מאחד לשני. ושוב אחרי כמה דקות החלו להישמע גניחות, אלא שהפעם נכנס מישהו מתחתי – לפי החשבון שלי היה זה הבל-בוי – ולקח את הזין שלי לפיו. הוא מצץ לי את הזין, יונק אותו ומשמיע קולות מציצה כשלשונו רצה במהירות לאורך הזין שלי, מתעכבת בכל פעם סביב הראש. הצטרפתי למקהלת הגניחות ותוך זמן קצר גמרנו שלושתינו בגניחות וצעקות.

התמוטטתי לתוך הכורסא באפיסת כוחות ופניתי לראות מי איתי. בעל הזין הענק היה השוער שעמד קודם לכן מחוץ למלון והשלישי היה מלצר, לפי המדים שהיו על הרצפה. השלושה התלבשו ולפני שהלכו הראה לי הבל-בוי מפה שהניח על שולחני ואמר שסימן שם כמה סאונות ובארים שהוא ממליץ לי להכיר.
''אנחנו עובדים מחר משמרת אחר הצהריים אז נבוא לבקר אותך לפני המשמרת'', אמר השוער והם יצאו.

כולי מאושר נכנסתי למיטה לנוח לפני שאני יוצא. פתיחה כזו של סוף שבוע שיועד לסקס מבטיחה הרבה אקשן והייתי נחוש לנצל את הזמן על מנת לבלוע כמה שיותר מתענוגות העיר.

לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...