>  >  > 

ריו - ט

בערב, כשיצאתי מהעבודה, נתן לי השוער מעטפה. פתחתי אותה כשהגעתי לרכב שלי. היה שם פתק מרוני המורה לי להתייצב בשעה 22:30 בכתובת מסויימת בהרצליה פיתוח.

בשעה 21:00 צלצל הטלפון, זה היה רוני. הוא נתן לי מספר קוד באמצעותו אני אמור להכנס לחניה של הוילה. הוא הורה לי להשאיר את כל בגדיי ברכב ולהיכנס על ארבע עם הפלאג הגדול נעוץ בישבני וכמובן עם הקולר, הרצועות ושאר האביזרים. הזין שלי נעמד מיד ומאחר ובבית אני תמיד מסתובב ערום, שלחתי יד לטפל בו, אך רוני הקדים אותי והורה לי לא לגעת בעצמי עד שאגיע לוילה. ''שלא תעיז לאונן עכשיו, אני רוצה אותך לוהט''.

נכנסתי למקלחת והתחלתי להכין את עצמי למשימה שהוטלה עלי.
דבר ראשון שטיפה פנימית. בעזרת צינור עם שפריצר שהתקנתי ליד האסלה, מלאתי את מעיי במיים פושרים ושטפתי שוב ושוב כשאני מחדיר את פיית השפריצר לפתח האחורי שלי. במשך כעשר דקות מלאתי את מעיי מים ורוקנתי עד שהייתי בטוח שאני נקי לחלוטין. אחר כך התקלחתי ארוכות וסיבנתי את גופי היטב מספר פעמים. ההתרגשות לקראת המפגש הצפוי גרמה לזין שלי לעמוד כל הזמן ובפעם האחרונה שהסתבנתי כבר לא יכולתי להתאפק ובשני שפשופים עם הסבון השפרצתי לכל עבר כשגופי מטלטל בצמרמורות עונג.

יצאתי מהמקלחת מוטרד על כי המריתי את פי אדוני אך הזיין ששב והזדקף איפשר לי להתעלם מכך. חפנתי חומר סיכה והתחלתי להכין את החור. עיסיתי אותו היטב, מספיג את חומר הסיכה ומרכך את הפתח תוך החדרת אצבעותי, אחת ועוד אחת עד שחמש אצבעותיי היו בפנים. הוצאתי את הפלאג הגדול, הנחתי אותו על המיטה והתישבתי עליו. הגמישות של המיזרון גרמה לו לשקוע לרגע אך לאט לאט הוא חדר לתוכי והתמקם באחוריי.

קשרתי את טבעת העור על בסיס הזין והביצים, ברצועה נוספת קשרתי את שק הביצים שלי, ענדתי את הקולר לצווארי וחיברת את הרצועה הארוכה בין קולר הצוואר לקולר הביצים.
לבשתי תחתון סליפ מעור, כזה עם רצועה בלבד מאחור שנועד להצמיד לגופי את הזין שעמד לי בטירוף. ענדתי רצועות עור נוספות לקרסולי ולפרקי הידים ומעל לכל זה לבשתי טרנינג. לקחתי את כיסוי העיניים ומבחר הדילדואים שלי ויצאתי לדרך.

הגעתי לכתובת שנמסרה לי ופתחתי את שער החניה. החניתי את המכונית והמתנתי כמה שניות עד שהשער יסגר. יצאתי מהרכב וראתי מספר מכוניות מפוארות שחנו שם כבר.

פשטתי את הטרנינג ואת תחתוני העור וניגשתי לדלת.
''חבוש את כיסוי העיניים ורד על ארבע'', ציווה קול שבקע מהאינטרקום הממוקם ליד הדלת.
כיסיתי את עיניי וברגע שהייתי על ברכי נשמע זמזום הפתיחה של הדלת. דחפתי אותה וזחלתי לתוך הבית. סביבי שרר שקט. ניסיתי לקלוט קולות שיעזרו לי לנחש היכן אני אך פרט לקולות רחוקים מהכביש הראשי לא שמעתי כלום. גיששתי את דרכי קדימה עד שלפתע משיכה ברצועה הקשורה לביצים עצרה אותי.

היד הנעלמה המשיכה למשוך ברצועה ואני התחלתי לזחול לאחור לכיוון המשיכה. כך הובילה אותי לאורך כמה מטרים. שמעתי דלת נפתחת ומייד הציפו את השקט קולות של מוסיקה קצבית ויכולתי אף להבחין בקולות של כמה אנשים ששוחחו.

''הגיע הכיבוד'', הכריז הקול והמשיך להובילני פנימה.
''תקשור אותו בינתיים בסד'', אמר מישהו.
הובלתי עוד מרחק קטן עד שיד אחזה בראשי והניחה את צוארי על משהו שחשבתי שהוא מוט עץ, ומיד הרגשתי את הקורה שסגרה על עורפי. הרצועה הקשורה לביצים שלי התחילה שוב להימתח, אך לא יכולתי לזוז כי ראשי היה נתון עתה בסד של עץ. המתיחה נעצרה על סף הכאב וכך נקשרה הרצועה, מאלצת אותי לעמוד על ארבע, מתוח כך שכל תזוזה שולחת כאב חד לביצים שלי.

הקולות סביב העידו על מפגש חברתי כלשהו שבלטו בו חסרונן של קולות נשיים. לפי כיוון הקולות הבנתי שאני נמצא בצד החדר, אך לא יכולתי לדעת מה קורה שם. במשך זמן רב איש לא התייחס אלי פרט להערות שנשמעו מדי פעם קרוב אלי ששיבחו את רוני על הכיבוש החדש שלו. היו גם עוד הערות על חפצים כלשהם שכנראה הונחו בקירבתי. יכולתי לעקוב אחר הקולות ושמי לב שאותו קול שהתייחס אלי, התרחק מעט והתייחס לשאר המוצגים.

סקרנותי גברה ככל שעבר הזמן והתרבו הקולות – הגיעו עוד אנשים. מצאתי לי את התנוחה שאיפשרה את מינימום המתיחה על הביצים שלי, אבל מצד שני הזין שלי שלא נח עוד מלפני המקלחת, התחיל לכאוב לי.

קול אחד התחיל להתגבר על האחרים, מבקש את תשומת ליבם של הנוכחים.
''אני שמח לארח שוב את כולכם כאן'', פנה הקול לקהל, ''לפני שנפתח את מסיבת הסקס החודשית שלנו, הבאנו לכם תצוגה של מבחר אביזרי סקס, והערב יש לנו הנחה משמעותית לרוכשים במקום. תודה לרוני שתרם לנו עבד עליו נוכל לבחון ולהדגים את החידושים האחרונים בתחום''.

הרצועה שמתחה את הביצים שלי שוחררה ואני הובלתי, נתון בסד, כמה צעדים קדימה. כל הקולות נשמעו עכשיו משמאלי ושיערתי כי אני עומד כשצידי לקהל.
הדמיון שלי השתולל, מריץ סצינות אפשריות של מה שאני עומד לעבור הלילה. הזין שלי שכבר עמד הרבה זמן קיבל דחיסת דם נוספת והרגשתי שהוא עומד לפרוץ החוצה מהעור.

''נפתח את התצוגה בטבעת אורלית המיועדת בעיקר לאורגיות, או כמו במקרה שלפנינו לעבד האמור לשרת אדונים רבים''.
המציג או מישהו מטעמו לחץ על לסתותי וואני פתחתי את הפה מייד. טבעת גמישה הולבשה על שיני באופן שאיפשר לי חופש תנועה עם הלשון ואף לסגור את הפה מעט. העברתי את לשוני סביב חלקה הפנימי והתחושה היתה חלקה ורטובה ואיפשרה לי לשחרר את שרירי הלסת בעוד פי פתוח.
הוזמן מתנדב מהקהל לנסות את הפלא ואני הכנתי את גרוני לבלתי ידוע. שניות מעטות בלבד עברו לפני שהרגשתי חום של גוף מול פניי וזין חדר לפי. זה היה זין לא עבה במיוחד ובאורך בינוני. הוא חדר בבת אחת עד ששיער הערווה שלו עטף את אפי והתחיל מיד לפמפם פנימה והחוצה. הענקתי לו את הטיפול המיוחד שלי עם הלשון לאורך הזין הדוהר ונהניתי מהיכולת להתרכז בעבודת הלשון בלי לדאוג להרחקת השיניים. הוא גנח בקול וקבע כי המוצר משרת היטב את מטרתו. לאחר שגמר לחוות דיעה הוא נעלם מפי כמו שהגיע.

אחרי הפתיחה המוצלחת המשיכה התצוגה עוד זמן רב.
מוצר נוסף, אחד מרבים, שנוסה עלי, היה אלקטרודה חשמלית שמודבקת בין הביצים לרקטום. היא שולחת זרמי חשמל הגורמים לכיווץ שריר הטבעת (אותו שריר שסוגר את הרקטום ודוחס דם לזיין). היא נשלטת מרחוק והשולט מחליט מתי, באיזו עוצמה ובאיזו תדירות ישלחו הפולסים. בעת ההדגמה שיחק הקהל עם השלט והזין שלי קיפץ בעוצמה ובתדירות כה גדולה עד שגמרתי בלי שאני או מישהו אחר ייגע בי. הם לא חדלו לשלוח זרמים לשרירי עד שמרוב התכווצויות נורה החוצה הפלאג שעוד היה נעוץ בישבני, לקול שמחת הקהל.

סדרת ההדגמות וההסברים נמשכה זמן מה וכשנגמרה הוכרזה פתיחתה של המסיבה. עד כמה שיכולתי לקלוט, היו כל הנוכחים עירומים ורבים לא חיכו להכרזה הרשמית וסיפקו קולות רקע לאורך כל התצוגה.

אני הוצאתי מהסד, הובלתי למרכז החדר והועליתי על מעין במה, שעליה נקשרתי, עומד על ארבע כשעיני קשורות, למעין שרפרף או שולחן נמוך.
טבעת הסיליקון הושארה בפי עוד מההדגמה כך שלא היתה לי אפילו התראה על זרגים שעומדים לחדור לפי. הראשון היה עבה וקצר, הוא מילא את פי אך לא הגיע עמוק לגרוני, מה שאיפשר לי לתת לו טיפול מיוחד עם הלשון. ליקקתי אותו לכל אורכו בעת שחדר אלי, עטפתי אותו עם לשוני בדרכו החוצה, מרכז את תשומת ליבי לפטריה הנהדרת שלו ולחור שבמרכזה. הוא גנח בקולי קולות, מושך את תשומת לב הנוכחים תוך שהוא מתאר להם מה עושה לו לשוני בצרחות של הנאה. ברגע שחשתי את הזיין שלו מתקשח לקראת הפליטה הוא יצא מפי והתיז את מטענו על פני שהיו מכוסים ברובם במסיכה. הוא הכניס שוב את הזין לפי ואני ליקקתי את שאריות הזרע.

הטבעת הקשתה עלי לבלוע, אך לא היה לי זמן לכך. הבא אחריו פשוט הזיז אותו הצידה ונכנס. הוא נכנס ונכנס עד שחשבתי שאין לזה סוף. לא האמנתי שזה טבעי וחשבתי שמישהו דוחף לי את אחד המוצגים. זה היה זין לא עבה במיוחד אבל הארוך ביותר (כך נדמה לי) שאכלתי עד היום. הוא ירד למעמקי גרוני כשהטבעת והעובדה שהייתי קשור לשולחן, לא איפשרו לי להתחמק. הרגשתי אותי עובר את השקדים ויורד הלאה. הקהל שהתאסף סביבי נהם בהתפעלות על שאני מצליח להכיל אותו ומישהו אפילו הניח את ידו על צוארי ואמר שהוא מרגיש את התנועה בפנים. כנראה שהוא לא רגיל שמוצצים לו כך עד הסוף, כי בתוך זמן קצר הוא ירה כמויות אדירות של שפיך עמוק כל כך לתוך גרוני שלא הייתי צריך לבלוע, זה הותז ישירות לקיבה.

הם המשיכו וחדרו ישירות למעמקי גרוני והיו כל כך הרבה מהם עד שלא ניסיתי אפילו לספור. היו שגמרו בגרוני, אחדים בפי ואחרים הציפו את פני. הרגשתי שפיך נוזל מפי, על פניי, ראשי ומכל הכיוונים.

כמובן שכל אותו זמן לא נשאר התחת שלי מיותם. מה לא חדר לתוכו… היו שם זרגים מכל הגדלים והאורכים, היו אגרופים והיו ויברטורים מסוגים שונים ומשונים. החור שלי שהיה פתוח ומורחב מהפלאג שהיה נעוץ בו כמה שעות, הותאם לשימושם של בעלי הזרגים הבינוניים והקטנים בעזרת האלקטרודה. הם חדרו אלי, משחקים עם השלט ומכווצים את ישבני בהתאם לקצב הרצוי לעוצמה שבחרו. הזין שלי כאב מרוב גמירות. גמרתי שוב ושוב ללא שליטה והרגשתי שעוד מעט הביצים שלי מתהפכות החוצה. בנוסף היתה מחוברת לזין שלי משאבה חשמלית שנותרה שם מההדגמות. מדי פעם מישהו הפעיל אותה והואקום עוד הגביר את הגירוי.

לאט לאט החלה לדעוך הפעילות סביבי. מדי פעם נותר לי רווח לנשום בין זין לזין בפה שלי, וגם לתחת שלי נתנו רגעי מנוחה יקרים. פתאום נשמע שוב קולו של המציג שקרא לכולם לראות את המוצר האולטימטיבי. ''בעזרת הדילדו החשמלי הזה, גם מי שגמר כל כך הרבה כמו המדגים שלנו, יחווה את אורגזמת חייו'', הוא הבטיח, ''תבחרו את הגודל''.

כמובן, באופן לא מפתיע, בחר הקהל בדילדו מפלצתי, אך לא תיארתי לעצמי שהוא כל-כך גדול. כמות גדולה של קרם נמרחה על, סביב ובתוך החור שלי. הרגשתי כאילו דוחפים אגרוף לחור הישבן שלי, אבל שלא כמו יד שנעשית צרה אחרי האגרוף, הדילדו נשאר עבה לכל אורכו. למרות כל מה שעבר על החור האומלל שלי זה היה גדול מדי וזה כאב. המדגים החדיר אותו בזהירות, מאפשר לי להסתגל לדבר הנוראי הזה. בשלב מסויים הוא עצר. שוחררתי מהשולחן, אך הוא הורה לי להישאר על ארבע.

''עכשיו שימו לב'', הוא פנה לקהל, ''לדילדו הזה מערכת אלקטרודות שגורמות לגירוי חשמלי מבפנים שפועל ישירות על הרקטום, הערמונית ושאר מרכזי העצבים, תוך שהוא מבטיח אורגזמה מושלמת. ניתן לשלוט בעוצמת הזרם וכך לגמור מהר יותר או להינות זמן רב יותר''.

בעודו מדבר התחלתי לחוש בזרמים ששלחו צמרמורות של הנאה במעלה גבי. הזרמים הלכו וגברו, מטלטלים את גופי בהנאה. הזין שלי עמד כאילו עוד לא גמרתי היום. הרגשתי את הלחץ נבנה בביצים שלי ומטפס לאט לאט במעלה הזין. רציתי שזה יימשך וביקשתי שישמור על זרם נמוך (זו הפעם הראשונה שדיברתי כל הערב). מישהו סטר על פניי וקול נוזף קבע שלעבדים אסור להנות אלא אם האדון רוצה. התגובה להנ''ל היתה הגברת הזרם ותדירות הפולסים ותוך שניות הרגשתי שאני גומר שוב. הקצב הוגבר שוב ואורגזמה אדירה תקפה אותי. כל גופי הטלטל בעוצמה ונשכבתי על צידי כשאני משפריץ על עצמי בעוויתות וחווה את האורגזמה האדירה , עד שנדמה היה לי שהצופים יחשבו שלקיתי בהתקף אפילפסיה.

הדילדו נשלף באחת מתוכי ואני עוד רעדתי מספר שניות עד שנרגעתי. מישהו עטף אותי בחלוק, עזר לי לעמוד על רגלי והוביל אותי לחדר אחר. כשהוסר כיסוי עיניי מצאתי את עצמי יושב במטבח. אוכל ושתיה הוגשו לי ואני התנפלתי על הכל, מורעב ומיובש.
פתאום הופיע רוני, ערום. לרגע שכחתי איך הגעתי לכאן ונבוכתי מהמפגש. הוא טפח על שכמי והודה לי על הערב. אני מצידי הודיתי לו על החוויות שעברתי. ''אל תודה לי עדיין, זה עוד לא נגמר'', הוא ענה, ''אני מניח שאתה לא במצב לנהוג עכשיו, כאדון אני אחראי גם לשלומך. בוא, אני אסיע אותך לדירתך'', הוא הורה.

כשהגענו לדירתי הוא הוביל אותי לאמבטיה, מילא אותם במים והורה לי לשכב בתוכה. הוא פתח את התיק שנשא והראה לי את מבחר המתנות בהן זכיתי - פריט אחד מכל מה שנמכר שם.

לפרק הקודם
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...