>  >  > 

המאלף

סיימנו לשתות את הבירה מכוסות חצי הליטר, אדוני סימן למלצרית והזמין לעצמו כוס נוספת וכשהסתלקה נטל מהשולחן את הכוס שלי בן רגליו והשתין לתוכה. ישבנו בפינה חשוכה בפאב שקט ליד שולחן קטן, עליו מפה וצלוחית בייגל קטנים. הוא הניח את הכוס לפניי, מצווה ''תשתה עבדי''. צבע השתן תאם בדיוק לצבע הבירה שהוגשה לו, רק שהנוזל בכוס שלי היה חם.
ישבנו שם, בוהים במסך שהקרין קליפים, הוא לוגם מכוס הבירה שלו תוך שהוא מביט בי, נהנה לראות אותי לוגם מהשתן שלו.

הבחור בן העשרים ושתיים עמד בפתח, סוקר במבטו את הנוכחים ומנסה לאתר אותנו. אדוני החליט שהגיע הזמן לגוון את חיי המין שלנו ויוגב היה אחד האדונים איתם התכתב באינטרנט מספר ימים קודם לכן. הוא זיהה אותנו על פי התיאור שנתן לו אדוני והתקרב, מושיט את ידו לאדוני ולוחץ אותה. הם שוחחו ביניהם, לוגמים בירה ומסכמים איך ישתמשו בי כדי לממש את הפנטזיות שלהם. רשות הדיבור לא ניתנה לי ונותר לי להקשיב וללגום שתן מכוס הבירה שלי.הכל התחיל לפני כחודשיים. למדתי באוניברסיטת באר שבע ובלילה אחד של יום חמישי עליתי לאוטובוס לכוון ת''א. הוא התיישב ליידי וכמעט מייד נרדם. יצא לי לראות אותו קודם פעם או פעמיים, אך לא היה בו משהו מיוחד שמשך את תשומת ליבי. הפעם הוא לבש טרינינג שהבליט את חיטובי גופו. הייתי מתעלם ממנו ואולי אף נרדם, אילמלא נפל ראשו על כתפי כשנרדם. כבר רציתי להדוף את ראשו מעלי
כשמבטי נפל על איזור חלציו. היתה שם בליטה ענקית שהלכה וגדלה ומכנסי הטרנניג ציירו את איברו בצורה ברורה ומגרה. חשתי את איברי מתרומם במכנסי הג'ינס, ויתרתי על הרעיון להעירו והבטתי בבליטה מהופנט ומגורה.

הנוסעים הבודדים באוטובוס נראו רדומים וישבו במרחק סביר וכל מה שרציתי היה לגעת לשניה בבליטה המגרה שלו. הושטתי את ידי בזהירות, מנער קודם את כתפי בעדינות מוודא שהוא ישן, ונגעתי בזין שלו. המגע חירמן אותי והישהיתי את ידי מספר שניות נוספות, לוחץ עליו קלות, חש את הגודל והעובי שלו.

הייתי המום מהמהירות בה נחתה ידו על ידי, מצמידה אותה לאיברו. החוורתי, ליבי דפק כמטורף. לא יכולתי להוציא מילה מרוב מבוכה. ''אתה חרמן עליו, נכון הומו?'', ניסיתי לדבר אך יצא לי גימגום מוזר. ידו לחצה את ידי, מושכת אותה כלפי מטה, גורמת לזין הענק שלו לפרוץ החוצה מול עיניי. ''תתחיל למצוץ סוטה''. למרות כל הבלבול והמבוכה מעט מהאימה שאחזה בי קודם התפוגגה מתגובתו. הוא יכול היה להגיב באלימות או בסקנדל מול כולם. מבלי להוציא מילה כופפתי את ראשי, בלעתי את איברו, מנסה למצוץ לו בשקט מבלי לעורר תשומת לב.

ידו הונחה על עורפי, מחייבת אותי לבלוע את מלוא אורכו של הזין. ''לא כדאי שאני אתלכלך, תבלע ותנקה הכל''. שניה לאחר מכן הציפו את פי גלים של זרע חם וסמיך. לא העזתי להוציאו מפי עד שלא פלט לתוכי את הטיפות האחרונות. ''אתה מוצץ טוב, נראה לי שאשתמש בך באופן קבוע באוניברסיטה''.

במהלך אותה נסיעה הוא חקר אותי לפרטי פרטים. עניתי לו במבוכה, מתפלל שהנסיעה הזו תגיע כבר לסופה. הוא לא ויתר ולקח את מספר הסלולרי שלי, מוודא שזה אכן המספר הנכון ושאל ''תגיד, יודעים עליך?'', עניתי לו שאני עמוק בארון ושאני מצטער על המקרה. ביקשתי ממנו לשכוח מהכל. החיוך שעלה על פניו הבהיר לי שכדאי שאני אשכח מזה. ''אני מקווה שברור לך שאתה הולך להיות שפוט מין שלי מעכשיו, אלא אם אתה אוהב פירסום''.

נפרדנו בתחנה המרכזית בתל אביב. מיהרתי להעלם בין האנשים בדרכי אל האוטובוס הפנימי, אך בתוכי כבר הרגשתי שחיי באוניברסיטה עומדים להשתנות מעכשיו.

סיימתי את ארוחת יום שישי והסלולרי צלצל. ''בא לי לטחון אותך היום''. הוא ציווה שאגיע לחניון רידינג, אמתין לו עירום על ארבע במושב האחורי וניתק את השיחה. אותו יום מסומן אצלי כתחילת העבדות אצלו. אולי אם לא הייתי מציית היו הדברים נראים אחרת. כשהגיע הספקתי לראות את חיוך הסיפוק על פניו. ''שלא תעז להביט בי שרמוטה'', הוא הכה בישבני והחדיר אצבעות לתוכו תוך שהוא יורק אל תוך החור שלי. חשתי את כיפת הזין שלו מפלסת דרך ואיברו חדר באחת אל תוכי. הוא טחן את החור שלי מספר דקות, תוך שהוא מכה מידי פעם בחוזקה בישבני ואז בחדירה עמוקה וקורעת הוא פלט אל תוכי את השפיך הלוהט שלו, משתהה בתוכי מספר דקות, אחריהן יצא ומבלי מילה נסע משם.

חשתי כזונה שסיימה לספק לקוח. למרות ההשפלה שעברתי זה עתה חשתי מגורה כפי שלא הייתי מעולם. החור שלי היה רטוב מהזרע שהותיר ומצאתי את עצמי מאונן ופולט כמויות של זרע על עצמי.

חלפו יומיים ושוב הוא היה על הקו. ''תמתין לי בתא האחרון בשירותים. שב על האסלה, כשתשמע שתי דפיקות בדלת תפתח אותה''. זו היתה שעת צהריים והשיחה תפסה אותי בקפיטריה. מיהרתי להגיע למבנה השירותים שציין. כשהוא נכנס הוא נעל אחריו את הדלת, משך את מכנסיו כלפי מטה במהירות, אחז בשערי והשחיל את איברו אל פי. בתנועות דפיקה חזקות פימפם את גרוני כשהוא נאנח, פולט לתוכי את זרעו. ''תלקק אותו, תנקה אותו טוב עם הלשון שלך עבד''.

סיימתי ללקק את איברו, מנקה בלשוני את הטיפות האחרונות שיצאו ממנו כשהוא שב ודחף את איברו לגרוני. חשבתי שהוא רוצה מציצה נוספת, אך פי התמלא בנוזל חמצמץ. ''תשתה הכל אסלה שלי, תסגוד לשתן המלכותי שאדונך מעניק לך''. הוא סיים להשתין, ניער את טיפות השתן האחרונות על פניי ויצא מהתא. הייתי המום ומושפל והבטחתי לעצמי שבפעם הבאה שיתקשר אעמוד על כך שברצוני לדבר איתו ואסגור את הנושא.

הוא היה כל כך לא צפוי וכל צלצול בטלפון גרם לי למתח. אף פעם לא ידעתי מתי הוא יחליט להשתמש בי ומבחינתו הייתי צריך להיות מוכן לשרתו 24 שעות ביממה. למחרת הבחנתי בו בחצר פוסע במהירות לקראתי, הוא עצר לידי לשניה, דחף פתק קטן לידי והמשיך ללכת מבלי לתת לי שהות להוציא מילה. בפתק כתב ''הלילה בעשר בחדר 168. תתפשט, כבה את האור ושכב על הבטן במיטה ברגליים מפוסקות''.

מצאתי את עצמי משנה את התוכניות לאותו ערב ומתכונן למפגש מתוך צייתנות עיוורת. נראה שהצליח לאלף אותי. בשעה היעודה שכבתי שם בחושך, ערום ומפוסק. כשנכנס פניתי אליו, ''אני רוצה לדבר איתך על הנושא''. הוא שתק כדקה לפני שענה, ''לעולם, אבל לעולם אתה לא פונה אלי או מדבר אם לא קיבלת ממני רשות דיבור, ברור עבד?'', הוא התקרב וקשר לצווארי רצועת עור ועליה טבעת ברזל קטנה. ''מהיום אתה מסתובב תמיד עם הרצועה הזו, אתה הכלב שלי''. רציתי לענות לו, אך איברו הקדים אותי ונתקע עמוק בגרוני. ''תמצוץ כלב, תמצוץ לאדון שלך'', הזין שלו הלך וגדל בתוך פי, ממלא אותו לגמרי, חודר עמוק לגרוני ומקשה עלי לנשום. הוא פלט לתוכו את מטען הזרע החם שלו.

הוא קשר את ידיי ורגליי בפיסוק לרגלי המיטה, מותח אותי ככל שיכל. ''ככה תישאר עד שיבוא לי עליך שוב, ושלא תעיז להוציא מילה''. הוא יצא מהחדר ונעל אותו אחריו. שכבתי כך על בטני, ערום, מתוח ומפוסק, כשעתיים. כשחזר נשכב עלי ומבלי להתפשט הוציא את איברו, ירק אל פי הטבעת שלי וחדר בכוח אל תוכי, טוחן בחוזקה. הוא גרם לי להרגיש כל ס''מ מאיברו הענק. צעקת כאב נפלטה מפי. הוא סטר בחוזקה על פניי והכה בידו את ישבני. ''שתוק זבל, תאכל את הזין שלי בשקט. אני אאלף אותך להיות שרמוטה נטחנת''. החנקתי את קולות הכאב.

לפתע הוא יצא מתוכי ושחרר את ידיי ורגליי כשהוא מצווה ''עמוד על ברכיך ותשתחווה לי זבל''. שוב דחף את איברו לפי וטחן אותו. חשתי שהוא עומד לגמור וכבר התכוננתי לקלוט את הזרע שלו אל תוכי שלפתע יצא מפי וגמר על הריצפה לרגליו. ''תלקק את השפיך המלכותי מהריצפה אפס, תבריק אותה''. לשוני ליקקה את טיפות הזרע שפלט מהרצפה. ''כלב טוב. אני מרשה לך לאונן עכשיו כלב''. עמדתי לפניו על ברכיי, מיוחם ומאונן, חש את כוח השליטה שלו בי. ''אני נכנס להתקלח אפס, כשאצא אני מצפה שלא תהייה פה ואל תשאיר סימנים''.

הימים חלפו במהירות. הייתי דרוך, ממלא בצייתנות אחר הוראותיו, מגיע לכל מקום שציווה ומחכה לו. הוא אהב לטחון אותי ברכבת, בחוף הים, בגינות ציבוריות, שירותים בקניון וכאלה. סקס ושליטה במקומות מיוחדים עשה לו את זה והייתי נאלץ להגיע למקומות אלו ולספק אותו.
''הכרתי בחור נחמד בפורום אדונים עבדים. תגיע לפאב, תפוס שולחן פינתי שקט, תזמין חצי ליטר בירה ותמתין לי שם עם רצועת העבדות שלך. החלטתי לצרף אותו, נאלף אותך יחד''. הוא לא המתין לתגובתי וניתק את השיחה. הגעתי לפאב שציין ואיתרתי שולחן פינתי שקט ממנו אפשר היה לצפות במסך שהקרין קליפים. הזמנתי בירה והמתנתי בלחץ לערב שלא ידעתי איך יגמר.

הם שוחחו בינהם, לוגמים מכוסות הבירה הקרות שלהם ומעשנים, כשמדי פעם יוגב זורק אלי מבט ובוחן אותי ואת רצועת העור שיל צווארי. לפתע קם ואמר ''אני הולך להתרוקן מהבירה ונזוז''. אדוני עצר אותו בידו, ''לאן אתה הולך? יש לך אסלה פה''. הוא הושיט לו את הכוס הריקה שלי. יוגב הביט לצדדים, בודק שאינו מושך תשומת לב והשתין לכוס שלי, ממלא אותה כמעט עד סופה. בועות השתן יצרו מעין קצף על הנוזל הצהוב. הוא הגיש לי אותה, ''תשתה, תתרגל, מהיום תשרת את שנינו''. שתיתי את השתן של יוגב כשאדוני מביט בי בסיפוק ופולט לעברו של יוגב, ''נו, איך אילפתי אותו? הוא לא ישלח ידיים לזין של אף אחד יותר בחיים שלו, בטח לא בלי רשות שלי''.

לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...