>  >  > 

המלצר

נדמה לי שכל אחד שחי בארץ הזאת יותר משנה מכיר את המסעדות באיזור צומת גולני. הויכוח איזו מהן טובה יותר לא יגמר אף פעם, אפילו אם רק אני מתווכח. לכן יש אצלי מעין סדר שבו אני פוקד אותן, כל פעם אחת אחרת.

יום אחד נסעתי לבקר כמה לקוחות בקרית שמונה. מאחר ואני לא עושה זאת לעיתים קרובות, נשארתי לעבוד עד מאוחר. סיימתי את עבודתי ונכנסתי לאוטו כדי לנסוע חזרה הביתה למרכז, בלי לשים לב כי כבר שעות רבות שלא אכלתי דבר. אחרי כמה קילומטרים הרעב היכה בי. חשבתי לעצור בראש פינה אבל היה שם סגור. החלטתי להמשיך לצומת גולני, למרות שזה הצריך עוד כחצי שעה של התאפקות – דבר שאני ממש לא מצטיין בו.

המסעדה אליה הייתי אמור להיכנס על פי הסדר שהוזכר קודם לכן, היתה סגורה כבר ונכנסתי ליחידה שעוד תיפקדה. לשמחתי לא הייתי לבד. היו מספר לא מבוטל של שולחנות מוקפים בסועדים קולניים, חלקם ערבים מהסביבה וחלקם יהודים, גם כן מהסביבה.

מלצר מבוגר הניח על שולחני את מבחר הסלטים הידועים והשאיר לי תפריט. התחלתי לנשנש מהסלטים תוך התלבטות בין צלעות הכבש על הגריל לאלו בתנור. כנראה שההתלבטות הקשה והגורלית התישה אותי וקול נעים העיר אותי בשאלה ''מה תאכל?''.

הרמתי את עיני. מבטי נדד מהצלחות לפני אל הקצה המרוחק של השולחן, עלה במעלה המשענת הריקה של הכסא שלפני ומשם במעבר חד לזוג רגליים, או ליתר דיוק החלק העליון של ירכי גבר צעיר שעמד מולי, שהיו ארוזות בג'ינס צמוד במידה. המשכתי במעלה הג'ינס ומעל לנקודת החיבור בין הרגלים התנוססה חבילה שעצרה את נשימתי. הג'ינס המתוח נראה היה כעומד להיקרע בלחץ גודלה של החבילה שהכיל. מבטי המשיך בדרכו, חולף על פני חגורת עור המקיפה מותניים צרות שמהן צומח משולש לתפארת ובין פאותיו מונחת בטן שטוחה מצופה בסריג צמוד שלא השאיר ספק לגבי הריבועים המושלמים שמאחוריו. החזה נראה מוצק, מאומן היטב אך לא מנופח עם זוג פטמות שבלטו מבעד לחולצת הסריג.
צוואר ארוך, דק אך מוצק, הוביל לפנים מהממות. סנטר מוצק ומרובע משהו, מעליו פה מחייך עם שפתיים מלאות אך לא עבות המעוטרות בגומות חן כפולות משני צידיהן. הפרופורציה המושלמת של האף הסתירה במבט ראשון את הגבנוניות המרומזת שלו. משני צידיו הזדקרו עצמות לחיים בולטות ומעליהן זוג עיניים ירוקות עמוקות מהממות.

כל ה''מסע'' הזה נמשך כמובן פחות משתי שניות, אך נדמה היה לי כי זה נמשך לנצח והובכתי מהאפשרות כי המלצר שעמד מולי הבחין בכך.

הוא שב ושאל ''מה תאכל?''
''על מה אתה ממליץ?'', עניתי בשאלה, מהופנט מהעיניים שמולי.
הוא המליץ ואני הזמנתי.
''קוראים לי וואליד, אם תרצה עוד משהו רק תגיד''.
אני רוצה אותך, חשבתי, אך לא העזתי לאמר.


הוא התרחק לעבר המטבח. הוא היה גבוה, כ-190 ס''מ, הוא הלך זקוף, רגליו החטובות נעות ברכות וגמישות של פנתר, ישבנו המוצק נע בחושניות מצד לצד, כשמעליו מתנשא גבו החטוב שהולך ומתרחב לעבר הכתפיים השריריות.

עקבתי אחריו בעיני עד שנעלם מעבר לדלת המטבח. הוא היה מדהים, מושלם, סקסי ועוד כל מילת תואר שתהלום גבר מדהים כל כך. ליבי דפק בחזקה וההתרגשות החלה לתת אותותיה בין רגלי. מיהרתי להשתלט על המצב על מנת למנוע מבוכה למרות שהמפה הסתירה את האיזור הרגיש.

במהלך ההמתנה לאוכל שלי לא הפסקתי לעקוב אחר המלצר המדהים הזה ושמתי לב שהוא לא לבד, עוד שניים מהמלצרים במשמרת נראו שווים בהחלט. חתיכים, גבוהים ובנויים טוב. אחד מהם נראה כאילו השקיע יותר מאמץ מחבריו במכון הכושר ונשא שרירים מפותחים שהודגשו על ידי המכנס הנמוך שלבש וחולצת הטריקו ההדוקה שמעליו. גם הוא, כחברו למשמרת, התגאה בבטן שטוחה ומוצקה, מה שמדליק אותי יותר מכל אצל גברים.

עיני התרוצצו בין המלצרים ובליבי אני מברך על המשמרת שנפלה בחלקי.

פתאום ניגש אחד החתיכים אל וואליד ואמר לו משהו כששפת גופו רומזת לכיוון שלי, וואליד חייך והסתכל בכיוון אך לא מיקד את מבטו בי. לא ידעתי אם דיברו עלי ואם מישהו הבחין בהתעניינותי.

וואליד שב ונבלע במטבח וכשיצא עמוס צלחות, פנה ישר לעברי. הוא הקיף את השולחן, ניגש מאחורי והניח את המנה שלי על השולחן תוך כדי שהוא מתחכך בכתפי.
''בתיאבון, מיד אביא לך את השתיה'', הוא אמר.
אם היה לי ספק כל שהו, לא לקח הרבה זמן עד להבהרה. וואליד הביא לי את השתיה והניח אותה לפני תוך שהוא רוכן מעלי, מצמיד את מבושיו לכתפי ואף הספיק לתת שתי דחיפות קלות בתנועת זיון לפני שהמשיך בדרכו.

חייכתי וחיפשתי את מבטו אך הוא התעלם ממני וכך גם שאר המלצרים שהמשיכו לנוע סביבי כאילו אני לא שם.

סיימתי את ארוחתי ורציתי להזמין קפה. רמזתי למלצרים, אך למרות שנשאר רק שולחן אחד, לא היתה תגובה. פתאום מישהו נצמד אלי מאחור, הצמיד אלי את מכנסיו, הדף פעם אחת תוך כדי שהרים את הצלחת שלי ונעלם. אחריו הגיע המלצר השרירי, נתן 'סיבוב' עם החבילה הארוזה שלו על הכתף שלי, אסף את צלחות הסלטים והלך. אחרון הגיע וואליד ונצמד לכתפי. ''תרצה עוד משהו?'', הוא שאל. בעודי חושב הרגשתי את הזין מתחיל להתמלא.

''אני רוצה קפה ואת זה'', אמרתי, רומז עם ראשי לעבר כתפי. כוס קפה שחור חזק ומתוק הגיע תוך זמן קצר. וואליד רכן לעברי ולחש ''תשתה ותיגש לשאול את חאדר איפה השירותים'', הוא רמז לעבר השרירי שעמד וניגב סכו''ם בעמדת המלצרים ליד המטבח.

שתיתי מהר את הקפה וניגשתי לחאדר. ''סליחה, איפה השירותים?'', שאלתי.
''אלו שכאן לא תקינים'', הוא ענה בקול, ''בוא אראה לך איפה האחרים''.
הוא הוביל אותי דרך המטבח לאחורי המסעדה. יצאנו החוצה ונכנסנו בדלת אחרת לתוך מחסן שהיה מואר באור קלוש. חאדר השרירי הסתובב וחיבק אותי, מצמיד את שפתיו לשפתי, יונק את פי ומונע ממני להשמיע קול.

הופתעתי מהחיבוק הפתאומי הזה ועד שהתעשתי כבר הייתי שרוע על ערימת ארגזים נמוכה ומעלי חאדר מצמיד את ידי לצדדים. מישהו נוסף נכנס למחסן והחל לפתוח את מכנסי. הזין שלי, שהיה כבר מלא, קפץ החוצה בשמחה מתוך המכנס הלוחץ. היד אחזה בביצים שלי, החלה לעסות אותן תוך משיכה. הגירוי היה חזק והזין שלי הגיב בהתקשות נוספת. הוא משך, מנסה להגיע אל סף הכאב שלי, אך עזב עוד לפני שהגיע לגבול אותו אני מסוגל לסבול, שנמצא רחוק בהרבה מהנורמה. מנסיוני למדתי כי אלו שבודקים קודם גל את סף הכאב מתכוונים לסקס חזק ופראי כמו שאני אוהב והדבר רק גירה אותי יותר.

חאדר שישב עלי פתח את מכנסיו ושלף איבר מדולדל בגודל ממוצע. הוא קרב אותו לשפתיי ואני פתחתי את פי ולקחתי אותו. התחלתי לשחק עם לשוני, מלקק את הכיפה הרפויה מכל הכיוונים ותוך שניות הרגשתי אותה מתחילה להתמלא. לקחתי את כל הזין לפה, אוחז את בסיסו בין שפתי ומלקק אותו סביב בלשוני. רציתי להרגיש אותו גדל אז סגרתי את השפתיים על הבסיס בעדינות אך בהחלטיות ושיחקתי עם הלשון, מלקק את הבשר שבפי. כמובן שהזין שבפי התחיל מיידית להתמלא בדם לוהט. עוד לפני שחשתי בנפחו הגדל חשתי בחום עז שמילא אותו וחימם את פי.

בתוך שניות, התמלא פי בבשר הלוהט. הרגשתי אותו ממלא את גרוני ודוחק הצידה את השקדים שלי. הוא המשיך לגדול, מגיע למעמקי גרוני, מונע ממני אף את הנשימה דרך האף. לתדהמתי הוא עדיין לא היה קשה. לרגע חשבתי לוותר על מנת לנשום, אך הצלחתי איכשהו לגמוע קצת אויר והמשכתי בלי לשחרר אותו. גרוני התמלא כולו, הרגשתי אותו עמוק כל כך שיכולתי לחוש בבליטה שבגרוני כשנגעתי בצוארי. כשהתקשה, סוף סוף, היה כל כך גדול שבקושי הצלחתי לפתוח את הפה כדי להכילו.

הוא החל להניע את הנחש העצום הזה קדימה ואחורה במעמקי גרוני בלי שהקצה יצא אפילו עד חלל הפה. הרגשתי את פטריית הקצה שלו נלחצת לדפנות הגרון ונעה כמו פיסטון בבוכנה. שינויי הלחצים בצינור הבליעה גרמו לכך שהרגשתי כל כניסה ויציאה עמוק עוד יותר מטווח הזין האדיר שנע במחילותי כמו רכבת תחתית.

בזמן שכל זה מתרחש האורח הנוסף פשט ממני את מכנסיי, הרים את רגלי והחל ללקק את החור שלי בלהיטות רבה. לשונו התרוצצה בטירוף סביב החור, חולפת מדי פעם דרכו, שולחת צמרמורת במעלה גבי. לאט לאט היא התבייתה על החור והוא החל דופק אותי עם לשונו. בערך בזמן שהזין שבפי התקשה, הלשון נטשה את חורי והבנתי כי מיד יגיע הדבר האמיתי. האמת שקצת חששתי שזין בגודל הזה שבגרוני יכאיב לי מאוד.

הדלת שוב נפתחה. ''היי זונות, אני מארגן לכם זיון ואתם אפילו לא מחכים לי'', נשמעה תלונה בקולו של וואליד. ''אל תבכה, ישאר לך מספיק'', אמר זה שהתעסק עם החור שלי. ''בוא תמשיך להכין אותו לזין שלי''.
שוב הרגשתי לשון, אך הפעם היא היתה ארוכה יותר, נכנסה עמוק יותר וליקקה אותי מבפנים. קולות ההנאה שלי נשמעו יותר כמו יללות חנוקות בגלל הפקק שבפי.

קצת אחרי שחאדר התחיל לפמפם בגרוני נעלמה הלשון והרגשתי לחץ על פי הטבעת שלי. הלחץ הלך וגבר ועימו הגיע כאב. ידעתי שיש לי כאן עסק עם מפלצת. לא הייתי בתול והחור שלי היה די מאומן בקליטת זרגים, גם כאלו שנחשבו בסביבתי הרגילה גדולים מאוד. הכאב הלך וגבר עד שפתאום הרגשתי כאילו משהו נקרע. הכאב היה חד והחדירה מהירה ועמוקה. הוא עצר, נותן לי זמן להתרגל ולשחרר עוד קצת את שריר הסוגר שלי. ציפיתי שאחרי הפסקה זו יתחיל לפמפם אך הופתעתי כשהוא המשיך לנוע פנימה עוד ועוד.

כבר הרגשתי את הזין שמאחור עמוק בתוך בטני, אך עדין לא הגיע נקישת הביצים המבשרת את הסוף. הוא נעצר שוב ואז במכה אחת חדר עד הסוף. כל גופי הטלטל בגל של זרמי חשמל שנעו בין פתחי.
שני הזרגים הנעוצים בי השתלבו לתנועה הרמונית אחת. כשהתנועה בגרוני במגמת יציאה הזין שבאחורי דוהר פנימה וכך גם להיפך, נכנס לגרון ונסוג ממעיי. התנועה המתואמת של שני הזרגים הענקיים יצרה תנועת של לחץ וואקום בכל מערכת העיכול שלי והרגשתי כאילו השחילו לי צינור מהפה לתחת והוא נע כמו חוטר בעת ניקוי הקנה.

קצב התנועה התגבר והואץ בעוד שני הזרגים מתקשים יותר ויותר. ההרגשה היתה כאילו אני משופד על צינור. אולי מזל שהפה שלי היה סתום טוב כל כך כי אחרת היו שומעים אותי עד תל-אביב.
וואליד, שהתבונן מהצד, הצטרף והחל מלקק את הזין שלי. הרגשתי שאני עומד להתפוצץ, ניסיתי לשלוט באורגזמה שלי אך הצלחתי רק עד שהוא לקח את כל הזין שלי לפה שלו. זה היה כבר יותר מדי ואני גמרתי במטחי זרע שטלטלו את כל גופי. עוויתות האורגזמה שלי גרמו גם לשותפי לגמור ואני הוצפתי בשפיך חם מכל הכיוונים כולל וואליד שהגיע מעלי וגמר לי על הפנים.

לא רציתי להיפרד מהזרגים שבתוכי אז אחזתי את חאדר בישבנו והצמדתי אותו אלי. הוא המשיך לפמפם לרגע והציע שהם יתחלפו. שיחררתי אותו והוא שלף את הזין שלו מגרוני. נדהמתי כשראיתי את גודלו, לא האמנתי שהמפלצת הזו – לפחות 25 ס''מ אורך ו-5 ס''מ עובי - היתה תקועה בגרוני.
מאחורי נשלף זין מעט קצר מחברו, אך יותר עבה עם פטריית ראש ענקית גם ביחס לזין שבהמשכה.

''קום ושב עלי'', אמר חאדר ואני קמתי מיד והתיישבתי על הצינור שחיכה לי. בעודי מחליק אותו לתוכי הצטרף וואליד מאחורי ומיקם את הזין שלו בצמוד לזה של חאדר. לא האמנתי שאוכל לקבל את שניהם אבל לא אמרתי מילה, רק המשכתי לרדת על הזין המדהים של חאדר. וואליד אחז בישבני והעלה אותי מעט בחזרה. הוא החדיר אצבע אחת ועוד אחת, מרחיב את החור שלי עוד יותר. הוא חדר אלי, שולח אותי בצרחות לאורגזמה פראית. המלצר השלישי, שכונה על ידי חבריו אלי, מיהר להחניק את צעקותי על ידי תחיבת הזין העבה שלו לפי הפתוח. הוא אחז בעורפי ובתנועה מהירה אחת חדר עד שהביצים שלו פגשו את הסנטר שלי.

הפעם זה כבר היה קצר יותר, אחרי כמה פימפומים החלו שלושתם לירות את מטעניהם לתוכי ואני גמרתי בפעם השלישית.

''יש פה בחוץ כיור, תתארגן ובוא לשתות איתנו קפה'', אמרו השלושה ויצאו מהמחסן.
על כוס קפה החלפנו טלפונים. הזמנתי אותם לבוא אלי לתל אביב, ביחד או לחוד, והם הזמינו אותי לשוב ולבקרם.

מאז, נגמרה רשימת הצדק ואני עוצר רק אצלם, אוכל אוכל מעולה ולמנה אחרונה, זרע חם. עם הזמן הצטרפו עוד משתתפים אבל על כך בהזדמנות אחרת.

תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...