>  >  > 

ריו - ח

הדילדו כבר היה בתוכי, פרט לחלק המיועד לאחיזה. שיניתי תנוחה ולאט לאט התיישבתי על הדילדו. ככל שהנמכתי את ישבני הוא חדר עוד ועוד עד שהרגשתי את הרצפה והתיישבתי כשבתוכי דילדו של 27 ס''מ ובעובי של 5 ס''מ בתוספת הידית.
''מצויין, עכשיו אתה יכול לספר לי כל מה שעלי לדעת על החוזה בריו ואיך הבאת את הלקוח לחתימה על חוזה שמן כזה. דע, כי אין לכך תקדים בחברה ואם תוכל לשכנע אותי כי זה לא מקרה חד פעמי, יהיו לכך תוצאות מרחיקות לכת לגבי המעמד שלך בחברה''.

ניסיתם פעם להתרכז כששלושים ס''מ תקועים לכם בתחת?
בהתחלה לא מצאתי את המילים למרות שלא התכוונתי לספר יותר מדי. גמגמתי משהו על נסיון שהצליח או משהו בכיוון, אך רוני לא הסתפק בזה.
''אדוני, אני לא יכול להתרכז ככה'', אמרתי.
''תתאמץ'', היתה התשובה, ''אם לא תלמד להתרכז בכל מצב לעולם לא תהיה מקצוען''.
('אני זונת היי-טק מקצועית', חשבתי לעצמי, 'אני לא צריך להתרכז בשום דבר כשהלקוחות מזיינים אותי כרצונם')
ניסיתי שוב ולא הצלחתי להוציא משפט מסודר מהפה.

קמתי, תוך שאני מתחמק מרגלו של רוני שניסתה להחזיר אותי לריצפה, ניגשתי לחדר השינה שלי, שם שלפתי את הדילדו ולבשתי מכנס קל וחולצה. חזרתי לסלון והתיישבתי מול רוני שהיה ערום פרט לטנגה. הוא נהיה חסר מנוחה מהסיטואציה ששמה אותו בחיסרון ניכר.

''כשאני לבוש, אני אדון'', פתחתי את דברי, ''בפרט כשאני לובש חליפה ועניבה. אני מזהה מבטים מבקשים, מבטים כנועים, מבטים מבקשי שליטה, טיפוסי עבדים. בקיצור, אני מזהה מי עומד מולי. המשרד המקומי מתח את המשא ומתן מעבר לאפשר. זו היתה דרך ללא מוצא והאמת שלפני הפגישה היה ברור לי כי איבדנו את הלקוח. הדרך בה הסתכל עלי מר ריקרדו, המנכ''ל הלקוח, שידרה הערצה לעוצמה, בקשת שליטה ושמישהו יחליט בשבילו.

''חשבתי כי יש לי הזדמנות להשיג מספר הישגים בו זמנית מול הסיכון של לאבד מה שכבר אבוד ממילא. הייתי צריך להפגין עוצמה, ביטחון עצמי, ביטחון מחלט במוצרים שלנו, ולכן התעמקתי תחילה בצד הטכני של התאמת הפיתרונות שלנו לצרכים שלהם ומייד עברתי להיבט המסחרי של העסקה בלי לתת להם הזדמנות לשאול או לטרפד לי את המהלך.

''ביטול כל ההנחות הקודמות שניתנו נועד לשדר כי אנו אדוני השוק, לא ניתן לסחוט מאיתנו הנחות על ידי התשה. היתה הצעה נדיבה עם זמן תוקף והוא עבר. מי שלא ניצל את ההצעה הפסיד. הקפדתי לשדר כי אין לנו כל עניין להמשיך לרדוף אחריהם ואם הם רוצים את המוצרים המצויינים שלנו אז שיגידו עכשיו ובתנאים שלי. כמובן שלא אמרתי זאת במפורש ובטח לא את הסיום המתבקש למסר הזה – שאם אין תשובה מיידית אין הצעה ואין עיסקה, אבל עובדה שזה נקלט בדיוק כך''.

רוני הקשיב בשקט ונראה היה לי שהוא מעט המום מהשינוי החד במערך הכוחות בחדר. אחרי רגע של שקט הוא שאל אם נראה לי שיש פוטנציאל לעסקאות נוספות בסדר גודל כזה. ''בוודאי'', עניתי, ''הידיעה על העסקה פורסמה בכל העיתונים, יש לנו עכשיו רפרנס לפניה לכל הענקים בברזיל (כמובן שלא הזכרתי במילה את קופסת כרטיסי הביקור שברשותי). אני בטוח שביכולתי להביא עוד מספר חוזים כאלו, אך לפני כן צריך להדגיש כי אין לנו כל סיבה למכור למישהו במחיר זול יותר. זה השוק היחיד בעולם שבו פוטנציאל הרווח שלנו הוא כל כך גדול ולכן צריך לשים עליו דגש ומייד, בלי לחסוך באמצעים. מבחינתי, החברה צריכה לתגמל אותי על תרומתי הישירה כל כך להגדלת הרווחיות ואני רוצה פגישה עם המנכ''ל לדון בתכנית תגמול מתאימה''.

אחרי רגע ארוך של שקט שאלתי אם יש עוד משהו שהוא רוצה לדעת על העסקה. הוא לא ענה ונראה מהורהר וכאילו לא שם לב שניגשתי אליו.
אם גמרנו לעבוד אז הגיע זמן להנות, חשבתי. איך אני יכול לתת לגוף מדהים כזה לחכות כל כך הרבה זמן? התקרבתי אליו ובתנועה פתאומית אחת הסרתי ממנו את התחתונים ולקחתי את האיבר החצי הרפוי לפי.

רוני נרתע לרגע, אך לא הנחתי לו להזדקף וביד אחת השכבתי אותו חזרה לאחור.
במצב רפוי הגיע הזין של רוני לכ-10 ס''מ. ניצלתי את רפיונו על מנת ללקק לו את הביצים בעוד הזין שלו כולו בפי. התגובה היתה מהירה, האיבר הלך ותפח ותוך שניות לא יכולתי יותר להגיע לביצים.

עברתי ללקק את ראש הפטריה, חקרתי אותו סביב סביב, מתעכב על החור שבמרכזו. רוני התחיל לגנוח, הזין שלו התקשה ונעמד ישר כמו סרגל, אחיד בעוביו לכל האורך ורק הפטריה הענקית בקצהו חרגה מהקו. הוא נהיה כל כך עבה עד שבקושי יכולתי לפתוח את פי ולהכיל אותו. הרגשתי את הראש ממלא את גרוני ונע כמו פיסטון בתוך בוכנה, יוצר ואקום או לחץ בגרוני בהתאם לכיוון התנועה שלו.

אין כל ספק כי לפני נסיעת ההרפתקאות האחרונה שלי לא הייתי יכול לקבל אותו לגרוני בלי להיחנק, אך האימון והתרגול עשו את שלהם ואני קצרתי את פירות ההנאה.

התחלתי להניע את ראשי למעלה ולמטה, קולט את הזין המדהים הזה עד מעמקי גרוני ומייד חוזר ומרים את ראשי עד שרק הפטריה היתה בפי, כמה סיבובי לשון סביב, עיסוי קל לחור ושוב עד הסוף.
הגניחות של רוני הפכו לצעקות. הוא כרך את רגליו סביבי והצמיד אותי אליו. ידיו פרעו את שערי ומשכו בו מדי פעם. כל פעם שהוצאתי אותו מגרוני הוא היכה על עורפי עד שהגעתי חזרה לבסיס.

''אוו, מעולם לא מצצו לי ככה... איזה גרון יש לך... אני גוממררר!!!'', הרגשתי את הצינור התקוע בגרוני מתקשה עוד יותר ופתאום מנתר בעווית הפליטה שטילטלה את ראשי. הרגשתי את זרמי הזרע מכים בדפנות גרוני כשרוני צורח מעונג. המשכתי לינוק אותו עוד ועוד, מסרב להרפות. לאחר שנרגעו מעט העוויתות המשכתי למצוץ, מנצל כל טיפת חלל פנוי בפי להניע את לשוני ולעסות את הזין הנפלא הזה. ניצלתי את הרגיעה היחסית על מנת לפשוט את מכנסי והמשכתי לשמור שהזין שהתרכך מעט לא יצא מגרוני. רוני מחה וניסה להוציא את הזין מפי.
''תן רגע לנוח''.
''לא'', עניתי והמשכתי למצוץ. אחרי זמן קצר הוא שב לגנוח.

פתאום הוא התרומם לישיבה זקופה והיכה בעוצמה על ישבני. ''תעזוב את הזין שלי ותסתובב'', הוא הורה לי. מיהרתי לבצע. נעמדתי על ארבע, מפנה את החור החם שלי אליו. הוא ירק על החור והרטיב היטב סביב.
''קום, בוא ושב עלי, אין לי כוח להתאמץ לזיין אותך''.
הוא נשען שוב אחורה ואני קמתי ורציתי להתיישב, פונה אליו, אך הוא הורה לי להסתובב ולשבת כשגבי פונה אליו.

תימרנתי לתנוחה בה קצה הזין שלו נגע בחור שלי והתכוונתי לרדת לאט, להימנע מכאב החדירה הראשונית, אך ברגע שקצה הזין החל לחדור רוני אחז במותני ומשך אותי כלפי מטה. איבדתי את שיווי המישקל והתיישבתי בבת אחת. צרחתי וחטפתי מכה אדירה על גבי.
''שתוק, מזדיין עלוב'', הוא אמר בארסיות.
''תתחיל לרקוד, כדאי לך לשמור על הקצב שלי אחרת לא יהיה לך טוב''. הוא החל להניע את האגן, מסמן לי את הקצב ואני התחלתי לעלות ולרדת.
''תעלה עד הסוף בלי שיצא ותרד עד הסוף. כל פיספוס יגרור מכה''.
עליתי וירדתי, שומר על הקצב שהכתיב ומוסיף תנועה סיבובית מדי פעם. הזין שלי התקשה. תחושת הזין הענק הממלא את כולי היתה נפלאה, הוא גירה כל עצב בדרכו פנימה והחוצה כשהראש הפטרייתי מוביל ומגרה אותי בעוצמה שנתמכה על ידי הזין העבה שעקב אחריו.

עם כל ירידה טיפסו זרמי עונג ממעיי אל מעל גבי. התחלתי לגנוח אך מכה בגבי השתיקה אותי. נאלצתי לנשוך את שפתי כדי להימנע מגניחות נוספות. שלחתי את ידי לכיוון הזין שלי ושוב מכה עצרה בעדי.

הוא האיץ את הקצב ואני בעקבותיו. שלחתי שוב יד אל בין רגליי, אך הפעם אחזתי בביצים הגדולות שלו והתחלתי לשחק איתן, מעסה ומושך חליפות. גניחותיו התגברו וחשתי את הביצים הולכות ומתכווצות. הזין התקשח עוד יותר ועמד זקוף כמו צינור ברזל. ידעתי שהרגע מתקרב. לפתע הוא לקח נשימה ארוכה והשתנק, שניה לאחר מכן טולטלתי על ידי התפרצות זרע שדמתה יותר להר געש המתפרץ במעיי. הזין הענק והקשוח היטלטל וממש ניער אותי תוך התזת מטחי זרע שהורגשו היטב על דפנות המנהרה שלי. מעוצמת הגרוי הפנימי גמרתי גם אני בשפריצים אדירים בלי כל מגע עם הזין שלי.

קמנו ונכנסנו למקלחת. סיבנתי היטב את גופו מלפנים, בלי לפסוח על מוט האהבה שלו שהגיב מיד בהתקשות מחודשת. סובבתי אותו והתחלתי לסבן את גבו, ירדתי לכיוון הישבן ונדמה היה לי כי הוא מתגרה יותר ויותר ככל שירדתי למטה. החלטתי להסתכן ולבדוק את זה. סיבנתי היטב את ישבניו בלי להתקרב אל החור. הוא החל להגיב בתנועות זיון. מרחתי שוב הרבה סבון על אצבעותי ובתנועה אחת הגעתי לחור והחדרתי אצבע. מכת מרפק לחזי סחטה את האוויר מראותי. ''מי הרשה לך לגעת בי, עבד ארור'', הוא נזף בי.

בעודי מנסה להחזיר את נשימתי הוא תימרן מאחורי וחדר אלי בבת אחת מקפל אותי כך שידי מונחות על הריצפה בעודי עומד על רגלי וגבי נלחץ אל הקיר. בתנוחה זו לא יכולתי לזוז, זו היתה מטרתו והוא ''העניש'' אותי בזיון פראי וכואב. כמו שנכנס כך יצא בפתאומיות.

''זיין אותי עבד''. הזדקפתי כשהתעלה שלי בוערת מכאב וכך גם גבי, רגלי ובפרט ברכיי. כשראה שלא עומד לי הוא אחז בזין שלי והתחיל למשוך אותו כלפי מעלה. אחרי שניה אחז גם בביצים שלי ומשך למטה. הכאב היה חד וצורב ואני צרחתי. הוא עזב את הביצים וסתר לי. אחר כך התחיל לסתור לזין שלי, שהפעם הגיב כרצוי ונעמד. רוני יצא מהאמבטיה ונשען על השיש, מפנה את אחוריו אלי.

''זיין אותי מיד'', הוא ציווה שנית. חדרתי אליו לאט, מנסה לא להכאיב לו. היה לו חור צר שלחץ על הזין שלי בצורה מגרה ביותר. חששתי שאגמור עוד לפני שאגיע עד הסוף. הוא הבחין במראה בפנים המתענגות שלי והזהיר אותי לא לגמור לפני שהוא ירשה לי ובטח לא לגמור לפניו.
התעלה הצרה שלו הקשתה עלי את השליטה במצב ונאלצתי להפעיל את כל יכולת הריכוז שלי כדי לנתק את מחשבותי מהמראה הניבט אלי במראה ומהעיסוי ההדוק של הזין שלי בתוכו.

לאט לאט הגברתי את הקצב וכנראה שאכן הצלחתי להתנתק, כי גניחה חזקה הבהילה אותי פתאום כאילו שהעירה אותי משינה. התכווצויות הגמירה שליוו אותה פשוט סחטו את הזין שלי בגלים של התכווצויות שנעו מהחור פנימה. לא יכולתי לשלוט יותר וגמרתי באורגזמה אדירה.

רוני חזר ושטף את עצמו בלי לומר מילה. הוא לקח מגבת ויצא מהמקלחת. שטפתי עצמי ויצאתי בעקבותיו. מצאתי אותו בסלון, לבוש.

''תקשיב היטב'' הוא פתח, ''כל זה לא קיים בתחומי המשרד, ואל דאגה, גם עלי לא יודעים, כך שאנחנו נשמור אחד על השני. אין כל קשר בין מה שקורה במשרד לעובדה שמרגע שיצאת ממנו אתה העבד שלי ותעמוד לרשותי בכל זמן שאבקש. זמן התגובה המותר לך הוא חצי שעה מרגע הקריאה. כל איחור יגרור עונשים כבדים''.
''כן אדוני'', עניתי.
''רק לשם הבהרה, מחובתך לשרת אותי ואת כל מי שאורה לך לעשות כן, ברור?''
''כן אדוני''.
הוא קם ויצא בלי לומר מילה נוספת.

למחרת הגעתי למשרד באיחור וגייסתי את ה''ג'ט לג'' לעזרתי. כולם קיבלו אותי בשימחה ובירכו אותי על העסקה החדשה (כמובן שבעיקר שמחו על כי מקום עבודתם מובטח לשנתיים לפחות, גם זה משהו בימים קשים).

הגעתי לקוביה שלי בחלל של אנשי התמיכה הטכנית, ומצאתי על השולחן זר פרחים עם ברכות ותודות על תרומתי לחברה ועל החתום רוני. דבר ראשון התקשרתי למזכירה שלו על מנת לקבוע פגישה אישית עימו. לשאלה מה הנושא עניתי ''שינוי בהסכם העבודה שלי''. מאחר וכל חיי כעובד עסקתי בתמיכה טכנית ולא במכירות, ביליתי את המשך היום בברורים לגבי מדיניות עמלות לאנשי מכירות בחברות שונות בהן עבדו חברים שלי או סתם מכרים שיכולתי להתקיל בטלפון.

לא ניסיתי להסתיר או לדבר בשקט, כי היה לי ברור שלפי כל הקריטריונים מגיע לי תגמול על העיסקה מעבר למשכורת. כמובן שכולם שמעו אותי מדבר והנושא הפך לשיחת היום בחברה כאשר הרוב מפרגן, מסכים עם זה ש''מגיע לי'' ומאחל לי סכום גדול כמה שיותר.

כשחזרתי למשרד אחרי ארוחת הצהרים מצאתי פתק להגיע לחדר הישיבות בקומת ההנהלה. עליתי והוזמנתי להיכנס לחדר בו ישבו רוני המנכ''ל, מר צוקרמן יו''ר הדירקטוריון ועוד שמונה אחרים שהנחתי כי הם דירקטורים בחברה. כשנכנסתי הופסק הדיון ומר צוקרמן פנה אלי. ''רצינו לשמוע את חוות דעתך לגבי היקף פוטנציאל השוק הברזילאי עבורנו''. נלחצתי קצת מהמעמד ולקח לי זמן עד שהצלחתי לפתוח את הפה.

''נראה לי שהפוטנציאל הוא אדיר'', אמרתי.
''נסה להיות יותר ענייני, תן פרטים''.
התעשתי והסברתי באריכות ובפרטים את גודל השוק, את העובדה שהחברה שחתמה עימנו לא מכבר היא החמישית בגודלה בתחום שלה ושיש עוד עשרות חברות גדולות יותר עם פוטנציאל לעסקאות כפולות ומשולשות. ''זה לא עניין של מחיר'', הוספתי, ''העסקה התעכבה בגלל חוסר הביטחון של הלקוח ביכולת שלנו לענות על הצרכים שלו באופן מלא. אפילו אין לנו צורך לשלם שוחד כמו שהמתחרים מנסים לעשות'' (לזה אני דואג, חשבתי בליבי, זה לא כסף מה שהם מחפשים, זה תחת. אני נותן את התחת ועלי לגבות את המחיר), ''אני לא יודע אם זה המקום לדון בכך, אבל אני מוכן לשנות את הגדרת תפקידי ולהתחייב על היקף מכירות שנתי כפול מהעסקה האחרונה'', כלומר 100 מליון דולר.
איש לא הגיב על המשפט האחרון שלי, אך הבחנתי שכמה מהנוכחים הניעו את ראשם בהסכמה. יצאתי מהחדר וידעתי שחיי השתנו.

כעבור שעתיים התחילה להסתובב שמועה שאני עומד לקבל קידום משמעותי. כולם ניגשו אלי לברר ולברך, אך אני הודעתי כי לא שמעתי כלום ולכן אינני מעוניין להתחיל לחגוג.
בערב, כשיצאתי, נתן לי השוער מעטפה. פתחתי אותה כשהגעתי לרכב שלי. היה שם פתק מרוני המורה לי להתייצב בשעה 22:30 בכתובת מסויימת בהרצליה פיתוח.

בשעה 21:00 צלצל הטלפון, זה היה רוני. הוא נתן לי מספר קוד באמצעותו אני אמור להכנס לחניה של הוילה. הוא הורה לי להשאיר את כל בגדיי ברכב ולהיכנס על ארבע עם הפלאג הגדול נעוץ בישבני וכמובן עם הקולר, הרצועות ושאר האביזרים.

הזין שלי נעמד מיד ומאחר ובבית אני תמיד מסתובב ערום, שלחתי יד לטפל בו, אך רוני הקדים אותי והורה לי לא לגעת בעצמי אד שאגיע לוילה. ''שלא תעיז לאונן עכשיו, אני רוצה אותך לוהט''.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...