>  >  > 

ריו - ו

ריקרדו הגיע לאסוף אותי באיחור קל. חיכיתי לו בלובי, אך הוא לא העיף מבט לעברי אלא פסע ישירות למעלית. מיהרתי אחריו, היינו רק שנינו כשנסגרו הדלתות. הוא כיסה בידו את מצלמת הביטחון וסטר בחוזקה על פני בלי לומר מילה. הגענו לקומה שלי ואני מיהרתי לחדר, הוא טרק את הדלת אחרי והורה לי להפשיל את מכנסי. פתחתי את המכנסים, הפשלתי אותם למטה והתכופפתי לחלוץ את נעלי. ידיו אחזו בצדדי. ''זה מספיק'', הוא אמר ולפני שהספקתי להזדקף הוא חדר לתוכי בבת אחת.

החדירה היבשה הכאיבה לי ויללה נמלטה מגרוני. הוא הגיב בזיון פראי שנמשך כ-10 דקות עד שגמר בתוכי. הוא השליך את הקונדום המלא על הכרית שלי והסתובב לצאת. לפני הדלת הוא עצר, השליך לעברי את טבעת הביצים מעור שהכרתי, את רתמת החזה מעור ויצא.

לבשתי את האביזרים במהירות, מעליהם חולצת T ומכנסים ומיהרתי אחריו. מצאתי אותו במכוניתו בפתח המלון והתיישבתי מאחור. הוא התחיל לנסוע לאורך הים לכיוון דרום. עברנו את איפנמה ולבלון, המשכנו בכביש המצוק לכיוון סאן קונרדו. בסאן קונרדו הוא פנה והחל מטפס לתוך יער טיז'וקה. ברגע שנכנסנו ליער הוא הורה לי לפשוט את בגדי, לענוד את קולר הצוואר שהיה מונח על המושב האחורי, אליו הייתה מחוברת שרשרת ברזל, לחבוש את מסיכת העור ולהתכונן לבאות. עשיתי כפי שציווה. המסכה כיסתה את ראשי לגמרי. לא היו לה פתחי ראייה, אלא רק פתח אחד לפה ולאף.

המשכנו בנסיעה עוד כ-15 דקות עד שהוא נעצר. הוא ירד מהרכב והבנתי שהגענו לבית פרטי כי הוא דיבר באינטרקום והודיע על הגעתנו. שמעתי שער נפתח ונכנסנו פנימה עם הרכב. ריקרדו כיבה את המנוע ואמר ''מעכשיו אתה רק על ארבע. אם תוכיח את עצמך הערב אתה עשוי להיות מופתע'', סתם ולא פרש.

הדלת שלידי נפתחה והרגשתי שמישהו מרים את השרשרת. מיהרתי לזחול החוצה מהרכב וירדתי על ארבע לרחבת החניה שהייתה מרוצפת בחצץ. ניסיתי להתקדם בזהירות אך השרשרת משכה אותי והרגשתי את האבנים חותכות את ברכי. למזלי היו אלו רק כשני מטרים עד שהגעתי לדשא. השרשרת שהייתה ארוכה נגררה אחרי המוביל שלי וכעבור כמה צעדים הוא עצר. ''בשביל מה כל האורך הזה?'', קול התלונן. ''אל תדאג, אני כבר מוצא לו מקום'', ענה ריקרדו.

ריקרדו לקח את קצה השרשרת והחל דוחף אותה לתחת שלי. השני צחק והם התערבו כמה חוליות יצליח ריקרדו לאכסן בישבני. אחרי 15 חוליות נעצרה השרשרת. ''זה מספיק'', אמר הקול והמשכנו ללכת. החוליות הקרות שנעו במעיי עם כל צעד הטריפו את דעתי. הזין שלי שעד כה היה מכונס מפחד נעמד אחרי הצעד הראשון. מדי פעם כשהמוביל משך בשרשרת נמשכה חוליה החוצה, משאירה אחריה שובל של צמרמורות ששטפו את כל גופי.

התחלתי לשמוע קולות חוגגים ואחרי כדקה הגענו לבית. ריח המריחואנה שלט באוויר ומהר מאוד נדחפה סיגרית מריחואנה עבה לפי. עישנתי אותה עד תום, ממתין להוראות. היה ברור כי ריקרדו אינו מכיר את כל הנוכחים, כי המוביל, שעתה הבנתי כי הוא בעל הבית, עשה לו היכרות עימם בשמותיהם הפרטיים בלבד.

קול שאל אם המסיבה נפתחה והמארח הודיע שאיש הישר בעיניו יעשה. פתאום ניגש אלי מישהו והוביל אותי מספר צעדים לתוך הבית. ''על הגב'', ציווה קול. התהפכתי ונשכבתי על הגב. הרגשתי כי רצועות עור עבות נכרכו ונחגרו על מפרקי ידי ומעל לקרסולי. ''אפשר להרים'', הודיע קול אחר ומיד נשמע זמזום של מנוע חשמלי.

ראשית הורמו ידי מהרצפה ונשארתי תלוי עליהן. מיד אחר כך החלו רגלי להימשך כלפי מעלה ולצדדים. הייתי תלוי מהתקרה בפישוק רחב ומיד הרגשתי יד מורחת קרם על החור שלי. תחילה נמרח הקרם מבחוץ, אחר כך החלה היד לחלץ את השרשרת חוליה אחר חוליה, כשקריאות התפעלות החלו להישמע אחרי החוליה החמישית. כשהחור התפנה חדרו שלוש אצבעות ושימנו אותי היטב מבפנים. לפי הקולות שהקיפו אותי היה קהל להצגה, שהחל לעודד את המשמן לנסות לחדור יותר.

אצבע רביעית נכנסה ואחריה החמישית. כאן כבר התחיל לכאוב לי, אך היד לא ויתרה. היא הסתובבה בתנועות נמרצות אך עדינות וחדרה עוד ועוד לאחורי. הכאב נפסק מהר ותענוג עז שהציף אותי הופרע רק על ידי לחץ שאיים לקרוע אותי לשניים. ''עוד טיפה'', קרא הקהל ופתאום חשתי דחיפה עזה שלוותה בכאב נורא. היד קפאה במקומה ותחושת הקלה פשטה באזור החור שלי. זה היה מוזר, לא היה כל לחץ על החור למרות שחשתי כי משהו תקוע בי, מצד שני, הייתה לי תחושה שמעיי מלאים עד להתפוצץ. לקח לי רגע ארוך להבין כי יד שלמה חדרה לתוכי. עיסוי קל של מעיי מבפנים גרם לי לירות מטען דביק על בטני ובעוד בעל היד שולף אותה ממני, ליקקה לשון כלשהי את כל השפיך מהבטן שלי.

אחד אחרי השני התחילו הנוכחים לזיין אותי. בשלב מסוים שונתה הזווית בה הייתי תלוי, וידי הונמכו כך שראשי הופשל אחורה. הייתי עקוד בתנוחה שלא אפשרה לי כל תמרון והבנתי כי הכי קל יהיה לשחרר את כל הגוף ולנסות לקבל בהנאה כל מה שיבוא. שוב הייתי משופד בין שני זרגים, וקצב הזיונים בתחת ובגרון לא היה אחיד. למרות שכולם הקפידו לחדור לאחורי לבושים בקונדום, הגרון שלי קיבל אותם עירומים, כשכל אחד מציף אותי בכמויות משתנות של שפיך. בשלב מסוים כבר לא יכולתי לבלוע יותר והנחתי לנוזל הרירי הזה להישפך מפי החוצה.

לאט לאט הרגשתי כי הדם מתרכז בראשי ואני מתחיל לאבד תחושה ברגליים. רציתי לבקש שיורידו אותי, אך פי היה תפוס עם זין שמילא אותו לגמרי. עוד שניים גמרו לי בפה עד שהצלחתי לנצל הפוגה רגעית כדי לבקש על נפשי. נדמה היה כי איש לא שעה לי ומיד נסתם פי בזין ואחר חדר לאחורי, אך לא עברה דקה עד ששמעתי את ריקרדו מורה להוריד את ה''סחורה שלו'' לרצפה. הורדתי לרצפה, ידי ורגלי שוחררו. התקפלתי ונשכבתי בתנוחה עוברית, מנסה להתגבר על הכאב כשהדם שב לזרום לרגלי וידי.

ריקרדו ניגש אלי ונתן לי לשתות מים ואחרי כן כוס גדולה עם קאייפיריניה חזקה. הסוכר במשקה עודד אותי, וכשנשאלתי אם אני רוצה חזרה למלון עניתי ''אתה קובע אדוני''.

אחרי שנחתי מעט וסביבי נשמעו קולות של שיחה נינוחה, הוביל אותי ריקרדו בשרשרת וכיוון את ראשי בין רגליו של מישהו שהיה שרוע על הספה, משוחח עם האחרים. התחלתי למצוץ במרץ זין שהיה בגודל בינוני, חלק וטעים, כשבעליו לא חדל לרגע לפטפט. ליקקתי אותו לכל אורכו, לקחתי אותו לגרון עד הסוף, העברתי את לשוני סביב הראש הפיטרייתי שלו, ירדתי עם הלשון לביצים שלו שהיו חלקות לגמרי, לקחתי אותן לפה משחק עם הלשון שלי בינן. רגל הורמה ויד כיוונה את ראשי לרדת יותר. המשכתי ללקק את כל האזור שתחת הביצים והגעתי לחור חם וריחני. רק כשחדרה לשוני לחור הפסיק הבחור לדבר והחל לגנוח. עוד מספר ליקוקים וההתכווצויות סיפרו לי כי הוא גמר. גיששתי עם לשוני לכיוון ביטנו וניקיתי אותה מהנוזל שהיה מתקתק עם ריח משכר.

יד כיוונה אותי לבא בתור, וכך המשכתי למצוץ ולפנק את החבר'ה בעודם יושבים ומשוחחים. מדי פעם זיין מישהו את התחת שלי, אצבעות נדחפו אלי כל הזמן, ועד כמה שהצלחתי, נמנעתי מעוד גמירות בפה, למרות שאחדים התעקשו להחזיק אותי לקראת הרגע וירו מטעני זרע נוספים בגרוני.

נראה היה שהמסיבה לקראת סיום, כשפתאום הכריז בעל הבית על 15 דקות לתחילת המופע. הובלתי למקלחת והורו לי להתרחץ היטב. לא ניתנה לי השהות להתנגב. הובלתי רטוב ונקשרתי למוט שהיה בגובה כתפי כשידי פרושות לצדדים ורגלי עוגנו בפיסוק שהיה על סף הכאב. לא היה לי מושג באשר למיקומי בבית או בחדר/חלל בו שהיתי, ומאחר והייתי מסוטול מהמריחואנה שתוגברה מספר פעמים, ומהאלכוהול, לא הצלחתי לגבש בראשי תמונה על סמך קולות שהיו סביבי.

מוסיקה קצבית החלה להתנגן ובעל הבית הכריז על תחילתו של מופע חשפנות של חמשת הגדולים. לא ראיתי כלום ולא יכולתי לדעת מה קורה, אלא על פי תגובות הקהל שהריע בהתלהבות ומדי פעם נשמעו קולות של התפעלות. חששתי מעט מהמופע הזה, כי ברור היה לי, מהעובדה שלא הונח לי לנוח בצד, שחלק מהמופע דורש את השתתפותי. שכחתי מהר מאד מהכאב ונהניתי מההפוגה בחדירות הזרגים לגופי. יד דחפה כדור לפי והנחתי שהיה זה אקסטזי ל''עידוד''.

הייתי כלוא בעולם חשוך ודמיוני התפרע ללא שליטה. התחלתי לשחזר את כל מה שעבר עלי בערב זה והכל הופיע כסרט שאני צופה בו מהצד. אפילו לא שמתי לב כי הזין שלי שב והזדקף בחוזקה, עד שפתאום נתלה עליו פריט לבוש כלשהו, לקול צחוק הקהל, ומישהו לידי, כנראה אחד המופיעים, העיר בצחוק כי זו הפעם הראשונה שיש להם מתלה לבגדים במופע.

המוסיקה הלכה והתגברה וכך גם קולות הקהל שחדרו אלי מבין ענני הסוטול. הרגשתי תנועה סביבי ומיד חשתי במוטות חמים שהחלו לגעת בי מכל הכיוונים. היו אלו זרגים ענקיים שדקרו אותי מכל הכיוונים, בירכי, בטני ופלחי ישבני, אך בינתיים לא יותר מכך. בעודי חושב כי בזה מסתכם חלקי במופע, החל המוט אליו היו קשורות כתפי וידי, להחליק מטה, מאלץ אותי לכופף את גופי, שולח את ישבני לאחור.

קול, כנראה של אחד המופיעים, החל להסביר לקהל כי זו הפעם הראשונה שהם יבצעו משגל בהופעה וביקש להבטיח את תמיכת הקהל במקרה של תקלה כלשהי. לא ברור לי היום מה עבר עלי באותו רגע, אבל הוצפתי בגאווה שאני אהיה הראשון שאלמונים אלו יזיינו בפומבי. הקול אמר שהם יתחילו בלהכין אותי לקליטת חמשת הזרגים הגדולים ביותר בברזיל, ומיד הרגשתי קרם נמרח עלי ובתוכי. מישהו מהקהל העיר, לקול צחוקם של האחרים, כי עברתי כבר הכנה מסיבית הערב. ''מצוין, אז ישר לעניין'', אמר המנחה.

הרגשתי משהו חם נצמד לחור שלי. לחץ קצר וראש של זין ענק חדר אלי ונעצר. הוא המתין שניה או שתיים לפני שהמשיך בדרכו למעמקי מעיי. לא חשתי כל כאב כתוצאה מה''תרגול'' המוקדם, אך היה ברור כי זה הזין הגדול ביותר שחדר אלי עד כה. כל תנועה פנימה והחוצה נדמתה כאילו אורכת המון זמן. התחושה הייתה כמו משהו אינסופי שחודר וחודר ולא נגמר. הייתי כל כך מופתע שחוץ מהפליאה על החדירה החלקה, לא חשתי דבר. אחרי מספר פמפומים לקול עידוד הקהל, הכריז המנחה כי אכן הוכנתי היטב וכי 28 ס''מ מרגישים נוח בתוכי. פתאום קלטתי שזה היה מקום חמישי והבא יהיה גדול יותר, לרגע נלחצתי אבל נזכרתי ביד שפתחה את הערב והחלטתי לזרום עם זה וליהנות.

28 פינה את מקומו ופטרייה מעט גדולה יותר תפסה את מקומו בחורי. הכרוז הודיע כי הבא בתור יהיה 30.5. המחשבה על כך חירמנה אותי והתמכרתי להנאה שזרמה פנימה והחוצה באחורי. 34 עבר ללא תקלות פרט לתחושת אי נוחות כשהגיע להדיפה הסופית בעומקי מעיי. הגיע תורו של 37. התחלתי לפחד, כי הפעם הוא יכאיב לי ועלול לגרום לפגיעה במעיי. לא היה לי זמן רב לפחד עד שלחץ אדיר ביתק את ישבני. הוא לא היה הארוך ביותר, אך ללא ספק העבה שבהם. כאב חד הציף אותי אך התחלף מיד בצמרמורות של תענוג. כל מילימטר שהענק חדר פנימה שלח זרמי חשמל לכל גופי. רעדתי מעונג וגנחתי בקול רם ללא שליטה. הוא חדר לאט לאט כשגופי מיטלטל בעוצמה. הודיתי על כך שהייתי קשור בכתפי כי לא היה מצב שאוכל לייצב את עצמי עם הרעידות האלו.

לאחר זמן שנראה כנצח הרגשתי ביצים גדולות נוקשות בביצים שלי. הוא חדר אלי עד הסוף! הקהל הריע והענק החל לנוע החוצה. שוב נדמה לי כי עבר נצח עד שהפטרייה הגיע לפתח אך לא יצאה, והתנועה התהפכה. זה נמשך זמן כה ארוך עד שנותרתי באפיסת כוחות. כוס מים הוגשה לפי, אותה לגמתי בלגימה ארוכה אחת. ביקשתי עוד וגמעתי גם את הכוס השניה באחת. נחנקתי עוד לפני שהספקתי לבלוע את הכל, הכוס השניה הייתה של קאשסה (אלכוהול מקנה סוכר) נקיה. התחושה היתה כאילו הועף לי הראש במכת רקטת טניס והוא טס במרומים ללא כל קשר לגוף שנותר עקוד למטה. ממחטה עם ''לנסה-פרפומי'' שהוצמדה לפה ולאף שלי הייתה המבער של המטס הזה.

למטה נשאר התחת שלי פתוח כמו שלא היה בחייו ועמד לחוות את מספר 1 – ''קבלו את 41'', הכריז המנחה. את החדירה הראשונית לא הרגשתי, כי היה לו מבנה שפיצי עם ראש קטן משמעותית מקודמו. הרגשתי התעסקות עם החור שלי ושמעתי את המהום הקהל. התחילו התערבויות עד היכן יצליח לחדור, והאווירה התלהטה. ככל שהעמיק לחדור, פגשו דפנות החור שלי ומעיי את החלקים העבים יותר שלו. פתאום זה תפס אותי, פתאום הרגשתי כל תא לאורך התעלה, מפתח החור ועד למעמקים. הגירוי של הנחש הענק שזחל בתוכי הפך לבלתי נסבל בעוצמתו. מעולם לא חוויתי תחושות כאלו. הרגשתי כאילו כל תא בגופי שרוי באורגזמה אדירה וזה לא נפסק. הוא חדר אלי עד הסוף, מכה בביצים שלי עם אלו שלו ואז החל לצאת. האורגזמה נמשכה והרגשתי שאני לא אחזיק מעמד יותר.

מאוחר יותר סופר לי כי הנוכחים התערבו שלא אוכל להכיל את הזין המפלצתי האחרון. היחיד שהימר על הצלחה היה דווקא 37, שטען כי זו הייתה הפעם הראשונה שהצליח לזיין מישהו עד הסוף ואם הוא הצליח אז כל דבר יכול להיכנס בי.

אחרי שחדרו כ-20 ס''מ התחלתי לרעוד בכל הגוף, הרעידות הכניסו את המזיין שלי לאקסטזה. ברגע שהוא הגיע לסוף השפרצתי כמויות של שפיך לכל הכיוונים, אך עוויתות הגמירה לא נפסקו והזין שלי קיפץ כמשוגע. הזין שבתוכי הספיק לצאת ולהיכנס עוד פעם אחת בלבד לפני שהכיווצים שלי הכריעו אותו והוא גמר. הקהל השתגע וצרח. אנשים קפצו אחד על השני בטירוף של חרמנות. בינתיים חמשת המופלאים שמו לב למצבי, שיחררו אותי מהמוט ונשאו אותי לאמבטיה, שם שטפו אותי במים קרים בניסיון להרגיע את הרעידות ועוויתות האורגזמה שלא פסקו.

התעוררתי שוכב באמבט של מים קרים, כשחמישה גברים זרים, שלושה שחורים ושני מולאטים, בנויים ושריריים כמו שרק יכולתי לחלום, טורחים סביבי. אחד מנגב לי את הפנים, השני מעסה את כפות רגלי, השלישי מעסה את שוקי וירכי ושניים מתרוצצים סביב. ברגע הראשון לא הבנתי מה קורה ואיפה אני, ופתאום הבחנתי בזרג הענק שתלוי בין רגליו של אחד. המום הסתכלתי על האחרים וגם להם בין הרגלים תלויות מפלצות.

''וואו, מה קורה פה?'', שאלתי המום.
''התעוררת'', פנו אלי כולם ביחד.
''אז מה קורה פה?'', שאלתי שוב.
''אתה אליל'', ענה לי אחד.
''אתה הראשון שלי'', אמר בעל המפלצת הגדולה.
''גם שלי'', אמר בעל המפלצת היותר גדולה.
''למה אתם מתכוונים?'', שאלתי.
''עכשיו גמרנו לזיין אותך והתעלפת'', ענה לי אחד.
''אתה הראשון שהצלחתי לזיין'', חזרו והסבירו שני בעלי המפלצות הענקיות.
''לא יכול להיות'', פסקתי, ''ראשית אני לא מאמין שאפשר להעמיד זין ענק כזה, ושנית אין לי איפה להכיל אותו''.
''נדמה לך'', אמר הבחור שעיסה את רגלי. הוא שלח יד בין רגלי והחדיר אותה לתחת שלי בלי שהיות. ההלם הראשוני הוחלף בהצפה של זיכרון הקורות אותי במהלך הערב.

ריקרדו נכנס ושאל אם אני יכול לעמוד על רגלי. קמתי והוא הורה לחמישייה לארגן אותי ולהחזיר אותי לחבר'ה. שוב הולבשה המסכה על ראשי, הקולר לצווארי והובלתי זוחל על ארבע למקום ההתכנסות. השרשרת נקשרה לעצם כלשהו ולפי הקולות מסביב הייתי באמצע חדר גדול או אולם בו התנהלה לכאורה פעילות חברתית נדושה של שיחות חולין. מדי פעם עבר מישהו לידי וטפח על ישבני. ''כל הכבוד, מחזה כזה עוד לא ראיתי'', היתה האמירה הנפוצה.

הנוכחים התחילו לעשות קולות של פיזור, ואכן אחרי כמה דקות הורה לי ריקרדו לעמוד על רגלי. אחד אחרי השני הם ניגשו להיפרד ממני, משאירים בידי כרטיסי ביקור ונעלמים. אחרי שהאחרון עזב לקח ריקרדו ממני את ערמת הכרטיסים והורה לי להסיר את המסכה.

בעל הבית נגלה כגבר שרמנטי בשנות הארבעים, שניכרת בו השקעה בפעילות גופנית וטיפוח. הופתעתי לראות טבעת נישואין על אצבעו, אך כמובן לא הגבתי על כך. הוא היה עדיין ערום וכמוהו גם ריקרדו.

''אם לכל הבחורים בישראל יש את הקיבולת שלך, אז אני מוכן להסתכן בפיצוצים ולבוא לביקור'', המארח אמר. חייכתי בתודה ולא עניתי, בעיקר כי לא היה לי כוח לפתח שיחה.

ריקרדו הביא לי את הבגדים שלי, התלבשנו שנינו, נפרדנו מבעל הבית וירדנו לעיר. הייתי מוטרף מרעב, למרות כמויות הזרע שבלעתי. למרות השעה עצרנו ב''סושי-לבלון'' שנחשבת למסעדת הסושי הטובה ביותר בעיר והתפנקתי על קונוסים עם קויאר, סשימי של טונה וסלמון, טמאקי, פטריות שיטאקי על הגריל ועוד.

השעה הייתה ארבע לפנות בוקר כשהגעתי לחדרי ולא נותר לי זמן רב להתארגנות, כי בשעה שש הייתי אמור להיות כבר בשדה התעופה. יום מטורף חיכה לי עם טיסה לבואנוס איירס, שתי פגישות בעיר ובשש בערב טיסה חזרה לריו עם המשך לפרנקפורט ולארץ.

הגעתי כואב ודואב לצ'ק-אין. הגשתי לדיילת את הכרטיס לבואנוס איירס, אך היא ביקשה את כל הכרטיסים. לשאלתי היא ענתה שמאחר ואני טס באותו יום באותה חברה היא תעשה לי עכשיו את הבידוק לכל הטיסות כך שלא אצטרך לטרוח שוב. גם את המזוודה שלי היא סימנה למשלוח ישיר לפרנקפורט.

בקשתי חלון ולא הסתכלתי שוב על כרטיסי העלייה למטוס עד שהייתי בתוכו. להפתעתי, המושב שקיבלתי לא היה במחלקת התיירים לפי הכרטיס שלי אלא במחלקה ראשונה. ברגע שהתישבתי ניגש אלי דייל חתיך ובחיוך גדול ברך אותי והניח לידי מגש עם שמפניה, כריכונים וקופסת קרטון קטנה. פתחתי את הקופסא ובתוכה הייתה ערימה של כרטיסי ביקור. הכרטיס הראשון היה של מנהל השיווק של חברת התעופה, מה שהסביר את שדרוג הכרטיס שלי. לקח לי רגע להבין כי זו חבילת הכרטיסים שנמסרו לי כמה שעות קודם לכן בוילה ביער...

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...