>  >  > 

הסיפור של אביב

אביב היה בן שבע עשרה וחצי כשהחליט לספר להוריו שהוא הומו. השעה היתה כמעט עשר בערב ואימו עוד ישבה וצפתה בטלויזיה בסלון, אביו היה שרוע על הכורסא לידה ונרדם כבר קודם.

הוא חשב הרבה על הדרך הכי טובה בה יספר להם. בתחילה תכנן לספר לאימו, איתה היתה לו תקשורת טובה יותר. אביב ניגש בהיסוס וישב לצידה, כשהוא מנסה למשוך את תשומת ליבה. היא נראתה שקועה בסרט ששודר בכבלים ורק העיפה בו מבט, אך לא אמרה דבר.

ליבו דפק בחוזקה, לשונו דבקה, אך מנוי וגמור איתו היה לספר לה. ''אמא'', יצאה סוף סוף המילה מפיו. היא הפנתה אליו את מבטו כשהיא מחייכת, ''כן אביב'', ענתה. ''תקשיבי, אני חייב לספר לך משהו חשוב'', אימו נדרכה והביטה בו. הוא חש כי הלחץ בליבו עולה וכי דפיקות ליבו נשמעות בכל החדר. ''תראי, אני לא יודע איך תקבלי את זה ואני אגיד לך את זה בשתי מילים, אני מסוג הבנים שאוהב בנים''.

אמו הביטה בו בלי להוציא מילה. הזעזוע נראה בעיניה בבירור. ''תגיד'', אמרה לאחר דקות שתיקה ארוכות, ''זו עוד אחת מהבדיחות המטומטמות שאתה מספר מדי פעם?'', ''לא אמא, זה רציני, אני כבר הרבה זמן מרגיש שאין לי משיכה לבנות בכלל''. הדמעות שזלגו מעיני אימו הכאיבו לו מאוד והוא התקרב כדי לחבק אותה, להפתעתו היא הרחיקה את ידיו כשהיא אומרת ''אל תעיז לגעת בי, אתה לא הבן שלי יותר. אתה יכול לאסוף את החפצים שלך וללכת לאחד הבנים שאתה אומר שאתה אוהב''.

אביב יצא מהחדר כשדמעות כאב זולגות מעיניו. כן, זו אחת התגובות שציפה לה, הרעה מכל, אבל לא מאימו, זו תגובה שהיתה יותר מתאימה לאביו.

עוד באותו לילה התקשר לחברו עמית, אסף מעט מבגדיו, את תיק בית הספר ויצא לישון אצלו. עמית היה החבר היחיד שלו סיפר הכל. הם למדו יחד, יצאו לבלות והיו חברים בנפש. כבר מזמן העיז אביב לספר לו על העדפותיו המיניות.

עמית פרש מזרן על ריצפת החדר כשהוא אומר ''תראה, אתה יכול לישון פה כמה ימים, ההורים שלי כבר רגילים ולא יגידו כלום, אבל אני חושב שכדאי שתשלים עם ההורים שלך בדרך כלשהי, אחרת לא תוכל להסתדר''.

אביב ניסה להרדם אך ללא הצלחה. הוא הדליק את מנורת הקריאה ועלעל בעיתוני השבת הישנים מבלי להבין דבר. מודעה במדור הכרויות צדה את עינו: ''אם אתה צעיר ונאה ומעוניין להרוויח הרבה כסף תתקשר''. 'זהו, אני צריך עבודה', חשב אביב, 'רק כך אוכל להמשיך מבלי להזדקק להם'.

הקול מאחורי המספר הורה לו לחכות ברחוב קטן באזור התחנה המרכזית הישנה בתל אביב בשעה אחת בצהריים. הוא יצא אל הכתובת שקיבל ובדיוק בשעה שנקבעה עצרה לידו BMW שחורה. הנהג, כבן 50, חייך ואמר ''אביב? בוא תעלה''. אביב היסס, ''שמע, אני באתי לראיון עבודה ואני לא ממש מבין למה אני צריך לעלות איתך לרכב''. הנהג חייך, ''בוא, אנחנו נסע אלי למשרד ותבין הכל''.

''אתה רוצה להרוויח הרבה כסף?'',
''כן'', ענה אביב, ''אני צריך לפרנס את עצמי. עזבתי את הבית''.
''אם ככה, הגעת אל האדם הנכון'', ענה הנהג, ''יש לי הרבה נערים חמודים שעובדים איתי ועושים מיליונים, אבל נראה לי שאתה עוד תעבור את כולם''.

המכונית עצרה לאחר כמה רחובות ואביב עלה עם הנהג לבנין משרדים מיושן. ''תשמע, אם אתה גם ככה אוהב בנים, למה שלא תרוויח כסף קל מהעניין?''
''אתה מתכוון שאהיה נער ליווי?'', שאל אביב.
''כן, משהו כזה, ותדע שאתה יכול להרוויח המון אם אתה רציני, ומכיוון שאני מבין שיש לך בעיה של מקום לינה אני אוכל לסדר לך מקום נוח וטוב כבר ממחר. אני לא אלחץ עליך, תחשוב על העניין ואם תחליט שמתאים לך תתקשר אלי מחר ונטפל בהכל''.

אביב הביט בטלפון הנייד שלו. כבר חלפה יממה ואין סימן חיים מהוריו, נראה שבאמת אינם רוצים בו עוד. היה לו מעט כסף והוא עצר לאכול מנה פלאפל לפני שעלה על האוטובוס חזרה לביתו של עמית. בערב סיפר לו אביב על ראיון העבודה ועמית שלל את האפשרות והציע ללכת להוריו של אביב ולהסדיר את העניין. ''אתה לא הולך לשום מקום, עמית, אם הם היו דואגים לי הם היו מתקשרים כבר אתמול בלילה'', אמר אביב.

''אני רואה שהחלטת להתחיל לעבוד. האמת שאני שמח, אני כבר הרבה זמן מחפש נער שנראה צעיר מגילו. יש לי הרבה לקוחות שמעוניינים בילד רך ויהיו מוכנים לשלם הרבה כסף. אני אשווק אותך כבן 15 וחצי ואתה תסמוך עלי ותרוויח המון. מעכשיו אתה צריך לסמוך עלי ולתת לי לטפל בכל, תעשה מה שאגיד לך והכל יהיה בסדר. כבר סידרתי לך חדר חמוד לא רחוק מפה, בוא ואראה לך אותו''.

החדר היה קטן אך נקי, היתה בו מקלחת ושירותים, סלון קטן ומטבחון. ''פה תגור כל זמן שאתה עובד איתי וכל זמן שתהיה בסדר אני אעזור לך בכל בעיה. לי קוראים ג'ורג''', אביב הביט בחדר, מרוצה, וענה ''אוקיי ג'ורג''. ''עכשיו תכנס להתקלח ובוא נבדוק מה אתה כבר יודע, ומה שלא אני אלמד אותך''. אביב יצא מהמקלחת עטוף במגבת וג'ורג' ניגש וחיבק אותו כשהוא מסיר מעליו את המגבת ומביט בו, ''יש לך גוף יפה, אל תתבייש בו''.

ג'ורג' התישב על המיטה, פתח את רוכסן מכנסיו וזין ענק נגלה לעניו של אביב. ''בוא תראה לי איך אתה יודע למצוץ''. אביב ירד על ברכיו והכניס את הזין הענק לפיו, מעולם לא מצץ זין עבה וגדול כל כך, ובטח לא לאיש מבוגר כמו ג'ורג', אך האיש הזה הפך למעסיקו ואביב רצה להוכיח שהוא מנוסה.

''תמצוץ בלי שארגיש את השיניים'', ציווה ג'ורג', ''הלקוח צריך להנות''. ג'ורג' השכיב את אביב על המיטה, פישק אותו ושימן את חור התחת הקטן כשהוא דוחף לתוכו אצבע שמנה. אביב נאנח. ''זה יכאב קצת בהתחלה, אבל מתרגלים לזה מהר'', אמר ג'ורג' בעודו מחדיר אצבע ועוד אצבע. חור התחת של אביב הלך והתרחב, הוא כיוון את הזין הענק שלו אל פתח החור הבתולי והחדיר את איברו לאט לאט. אביב צעק מכאב אך ג'ורג' המשיך להחדיר את איברו עד סופו והחל מזיין עמוק וחזק כשהוא ממלמל ''כן, ילד טוב שלי, אני רוצה לזיין אותך, לקרוע את החור המתוק שלך, נכון שאתה אוהב את הזין שלי?''

לאט לאט הכאב הפך להנאה ואביב החל לשתף פעולה. ''כן, תזיין אותי ג'ורג', חזק, תכניס לי את הזין הענק שלך, אני מרגיש אותך עמוק בתוכי, זה טוב, כן זה טוב. תמשיך!'', ג'ורג' החל לגנוח, מיהר להוציא את איברו הענק ותקע אותו עמוק בפיו של אביב כשהוא משפריץ כמויות של זרע חם אל גרונו. אביב החל מאונן לעצמו כשהוא משפריץ על גופו שלו ושל ג'ורג' ונשאר לשכב חבוק בזרועותיו.

ג'ורג' שלף שטר של 200 ¤, הניח על המיטה ואמר ''תקנה לך מה שאתה צריך, ממחר תתחיל לעבוד ויהיה לך הרבה כסף משלך''. הוא יצא, אביב סגר את הדלת ונרדם. הטלפון הסלולרי העיר אותו וקולו של ג'ורג' שאל אם הוא כבר מוכן, עוד שעה יגיע אדם ועל אביב לקבל ממנו 400 ¤ לפני הזיון. ''אני אתקשר באמצע, אם יהיו בעיות תודיע לי'', אמר וניתק.

אביב פתח את הדלת. עמד שם אדם כבן 55-60 ומיד כשנכנס מסר לאביב את הכסף והורה לו להתפשט. אביב התפשט ועמד מולו. ''שכב על המיטה'', הורה האדם והחל מתפשט במהירות. הוא הצמיד את הזין אל פיו של אביב כשהוא אוחז בעורפו ומזיין לו את הפה במהירות. אביב חש איך הזין הולך וגדל בתוך פיו וממלא אותו. הזין לא היה גדול, אך היה עבה מאוד ואביב התקשה למצוץ את כולו.

''עמוד על ארבע'', ציווה ובלי כל הכנה מוקדמת החדיר את הזין העבה אל החור הקטן. אביב נשך את שפתיו, הכאב היה חד והלקוח חדר מבלי רחם, קורע את אביב לגזרים, מזיין אותו עמוק וחזק בכל כוחו. צעקה נפלטה מפיו של אביב, אך הלקוח רק צחק ואמר ''אתה נהנה ילד, נכון? אוהב את הזין של אבא?'', ''כן'', ענה אביב כשהוא מתאמץ לא לצעוק מכאב. ואז הרגיש איך הלקוח מתפוצץ בתוכו וממלא את הקונדום בכמויות של שפיך. מיד כשגמר התלבש ויצא מהחדר מבלי לומר מילה.

הסלולרי צלצל וקולו של ג'ורג' שאל אם הכל בסדר. ''אני כבר בא אליך, אל תתלבש'', אמר לו ג'ורג', ''אני רוצה גם לטעום ממך''. ג'ורג' נכנס, נטל 200 ש''ח מתוך ה-400 שהותיר הלקוח ומיהר להתפשט. החור של אביב עוד בער וכבר חש את איברו הענק של ג'ורג חודר אליו וממלא אותו. הוא הפך את אביב על גבו, פישק את רגליו, הניח אותם על כתפיו וזיין אותו עמוק וחזק, כשהוא אומר ''אני אוהב את החור שלך ילד, אתה תעשה אצלי חיים''. הוא אחז בזין של אביב ושפשף אותו. אביב חש את זרם הזרע עולה ובא ובמקביל את מטחי הזרע של ג'ורג' ממלאים את החור שלו. הם גמרו יחד וג'ורג' נפל עליו מבלי להוציא את איברו מתוכו וחיבק אותו.

עד שבע בערב קיבל אביב חמישה לקוחות ומצא את עצמו עם 1000 ש''ח משלו במזומן. בסוף אותו שבוע אביב הרגיש עשיר עם 10,000 ש''ח במזומן וחש כי אינו צריך עוד איש שידאג לו וכי הוא עצמאי לגמרי. הוא התקשר אל עמית והזמין אותו לצאת לבילוי בתל אביב על חשבונו כולל מוניות וארוחה. הוא ניסה להרשים את חברו כשאמר לו ''תוך שנה אני מיליונר ואין לי כוונה להתגייס בכלל ולתת לצבא צ'אנס לקלקל לי את התוכניות''.

ג'ורג' התקשר וביקש מאביב לחכות לו בבית עוד שעה. כשראה את אביב מחכה לו ערום במיטה, חייך ג'ורג', הוציא מתיקו אזיקים וקשר את ידיו של אביב. ''אל תפחד'', אמר לו, ''אני רוצה שתלמד משהו חדש שיגדיל את ההכנסות שלך''. הוא כיסה את עיניו של אביב במטפחת שחורה, פישק את רגליו וקשר אותן לרגלי המיטה. אביב מצא את עצמו מפושק וחסר אונים לגמרי. הזין הענק של ג'ורג' חדר אל פיו ומילא אותו כשהוא מצווה ''תמצוץ עבד, תמצוץ זבל, תמצוץ את הזין של האדון שלך, תבלע את כולו כלב''. אביב ניסה לענות, אך הזין שנתקע עמוק בפיו מנע ממנו לעשות זאת. הזרם העז מילא את גרונו והוא בלע את השפיך החם של ג'ורג'. ''תמשיך למצוץ אפס, אל תפסיק, תעמיד לי אותו שוב'', ציווה ג'ורג' מבלי שאפשר לאביב לענות. הזין הענק החל מתנפח שוב בפיו .ג'ורג' שלף אותו וחדר אל אביב המפושק והקשור. הזין הענק מילא את החור שלו, מזיין אותו בכל הכוח, אתה זונה טובה, נכון כלב?'', שאל ג'ורג', ''ומעכשיו אתה עונה לי ב'כן אדוני', מובן?'', ''כן אדוני. אני זונה טובה''. יופי, ככה אני אוהב אותך.

ג'ורג' אחז בזין של אביב שעמד כמו טיל, מגורה מהסיטואציה החדשה. ''אתה רוצה לאונן?''
''כן אדוני'', ענה אביב.
ג'ורג' צחק, ''הידיים שלך קשורות מאחורי הגב ואני לא אעזור לך. עבד רשאי לגמור רק אחרי שהאדון שלו ממלא אותו בשפיך המלכותי שלו, מובן?''
''כן אדוני, מובן אדוני, אני מתחנן, תן לי לגמור, בבקשה, אני אעשה מה שתרצה אדוני''
''אני רוצה שתגיד לי מה אתה, עבד'', ענה לו ג'ורג' כשהוא ממשיך לזיין את החור הנערי בכל כוחו.
''אני עבד, אני זונה, אני אפס, אני שרמוטה, תן לי לגמור, בבקשה אדוני''.

דבריו של אביב גירו את ג'ורג' והוא התפוצץ בישבנו הבוער ומילא אותו בשפיך חם. ''היית כלב טוב'', אמר ג'ורג והתיר את רגליו של אביב כשהוא מושך אותו אל ריצפת החדר ומצווה עליו ''תשתחווה לאדונך, זבל''. אביב מיהר להשתחוות. ''נשק את רגלי ותודה לי על העונג שהענקתי לך עבד''. הזין של אביב עמד להתפוצץ, מעולם לא שלטו בו קודם והוא חש מגורה כפי שלא חש מעולם. ''תודה אדוני שנתת לי לשרת אותך''. ''יפה כלבלב'', ג'ורג' התיר את האזיקים מידיו של אביב. ''עכשיו תאונן ותגמור כלב, כן ככה, על הרצפה''. אביב השפריץ על הרצפה כשהוא נאנח וגומר כפי שלא גמר מימיו.

תקשיב, יש לי הצעה בשבילך, עברת את חווית השליטה ולי יש לקוחות מבוגרים שמתים לעבד צעיר כמוך, הם ישלמו מצוין. תוכל להפסיק לעבוד ביום יום עם לקוחות ונעשה מין מסיבות כאלה מידי פעם ובשאר הזמן תהיה חופשי. ''נשמע לי טוב''. ''אביב, תקשיב, מדובר בעורכי דין ואנשים חשובים מאוד, אתה לא תוכל לראות אותם. רוב הזמן תהיה קשור והם הם ישלטו בך. אני משווק אותך כבן 15, זוכר? וזה לא ממש חוקי. הם ישלמו על העונג, תאמין לי. ראיתי איך נהנית, אתה אוהב להיות עבד, נכון?'', ''כן אדוני'', ''יפה, מרגע זה אני האדון שלך ואתה לא תפנה אלי יותר בשם ג'ורג'. תמיד תשתחווה כשאכנס ותלקק את רגלי, ברור כלב?'', ''כן אדוני, ברור''.

המסיבה הראשונה נקבעה ליום ראשון בשמונה בערב. בשעה שבע הגיע ג'ורג', אביב השתחווה לפניו וליקק את רגלי אדונו. ''תתפשט כלב'', ציווה. ''כן אדוני''. ג'ורג' קשר אותו כמו בפעם הקודמת והניח על עיניו את כיסוי העיניים. ''עכשיו אתה מוכן עבד שלי'', הוא שכב על פניו של אביב, הוציא את הזין הענק שלו וזיין לו את הפה. אביב הרגיש את הזין חודר עמוק לגרונו ואת משקל גופו של אדונו. ''תמצוץ לאדונך זבל, תבלע את כולו''.

מטחי הזרע חדרו ישר אל גרונו והוא בלע אותם מבלי לחוש את הטעם. ''רד על ברכיך ותודה לי, אפס''. אביב השתחווה והודה לאדונו. ''תישאר עם פה פתוח, אדונך ישקה אותך. אתה אסלה שלי, תבלע הכל, מובן?'', ''כן אדוני''. זרם השתן מילא את פיו של אביב והוא מיהר לבלוע כדי לפנות את פיו המתמלא בשנית. ''יפה אסלה שלי'', אמר כשנשמעה דפיקה בדלת.

נשמעו קולות של כשישה גברים שנכנסים פנימה. אביב עוד היה על ברכיו, מרוח בשתן של אדונו. ''זה העבד הצעיר שלכם והוא לשירותכם, תעשו לו מה שבא לכם, הוא לא יוכל לזהות אותכם לעולם, אז תהנו'', עודד אותם ג'ורג' כשהוא חוזר להשתין לאביב בפה. ''תבלע הכל חלאה, תבלע!'', ''כן אדוני''.

המראה של ילד צעיר העומד על ברכיו מכוסה עיניים גירה אותם והם פסקו לדבר. ג'ורג' סיים להשתין ואביב חש זין עבה נכנס אל פיו ונתקע עמוק בגרונו. ''תמצוץ ילד, תמצוץ'', נשמע קולו של הלקוח שזיין את פיו של אביב בכל כוחו, כשהוא אוחז בעורפו ומצמיד את הזין העבה שלו עמוק. אביב חש את הביצים הגדולות מכות בסנטרו בכל פעם שהלקוח דפק לו את הפה. לפתע אחזו בו מספר ידיים, הרימו אותו על שולחן האוכל ופיסקו את רגליו הנעריות והחלקות. זין ענק חדר בבת אחת אל תוכו ואביב פלט צעקת הפתעה. זין נוסף מילא את פיו והשתיק אותו. הם מילאו לו את כל החורים ופשוט קרעו אותו.

כך במשך שעה זין החליף זין וחור התחת הנערי של אביב קלט את כולם. ''הפסקה'', נשמע קולו של ג'ורג שהזמין אותם לשתות. ג'ורג' העמיד את אביב על ארבע במרכז החדר וציווה ''תשאר עם פה פתוח זבל'', ''כן אדוני'', ענה אביב ופתח את פיו. ג'ורג' ירק אל פיו וציווה ''תבלע את זה, פח אשפה שלי''. הם ישבו סביבו ושתו, כשהם מתאמנים מי יצליח לירוק אל תוך פיו של אביב ממקום מושבו. ג'ורג' קשר רצועה סביב צווארו של אביב והוליך אותו על ברכיו לאמבטיה, כשהוא מצווה ''שב באמבטיה אסלה, וכל מי שיכנס, תפתח את פיך ותן לו להשקות אותך, מובן?'', ''כן אדוני'', ענה אביב. ג'ורג' קשר שוב את ידיו של אביב באזיקים מאחורי גבו ויצא מהמקלחת.

דלת המקלחת נפתחה ואביב מיהר לפתוח את פיו. ''אתה כבר מאולף'', אמר האיש, כיוון את איברו והשתין אל פיו של אביב, שניסה לבלוע את כמות השתן הגדולה ללא הצלחה. כל גופו נמרח בשתן והאיש צחק, ''אתה ילד זבל, ככה אני אוהב. אולי אחזור לחרבן לך בפה יותר מאוחר''. אביב נשאר לעמוד על ברכיו באמבטיה, מנסה לפי הצעדים המתקרבים לזהות מי מגיע להשתין בפיו הפעם.

הם הגיעו אחד אחד, חלקם השתינו ישר אל פיו וחלקם על גופו, שערותיו, על הזין שלו ואחד מהם אף הפך את אביב והשתין אל תוך חור התחת שלו כשהוא מגרגר בהנאה עצומה ואומר ''אני צריך עבד כמוך קבוע אצלי בבית, חבל שאני נשוי''.

לאחר כשעה נכנס ג'ורג והשתין לאביב בפה. כשסיים פתח את המים ושטף את אביב. ''אתה מוכן לסיבוב האחרון עבד?'', ''כן אדוני, אני מוכן'', ענה אביב.
ג'ורג הוליך אותו ברצועה בחזרה אל החדר וקשר את רגליו מפושקות אל המיטה. בבת אחת חדר אליו וזיין אותו בכל כוחו, כשהוא מזמין את כולם להצטרף ולמלא לאביב את הפה. פיו של אביב קלט את האיברים העצומים שחדרו אליו ובלע אותם. הם השפריצו את זרעם על כל גופו, ואביב שמח שעיניו קשורות. הזין שלו עמד מגורה מבלי שיכול היה לגעת בו, הוא חש פה חם מוצץ לו ונאנק בהנאה. המציצה פסקה, ''אתה לא תגמור עבד'', נשמע קולו של המוצץ, ''אצלי עבד לא גומר, רק מספק את אדונו'' והקול צחק.

אביב העריך שחלפו כארבע שעות. הוא חש קרוע ודביק מכמויות הזרע שהתיזו עליו. ג'ורג' חדר אל פיו והתפוצץ בגרונו כשהוא מצווה ''זה אני עבד, ממני אתה חייב לבלוע כל טיפה''.

הם יצאו כשהם נפרדים מג'ורג' ומבקשים ממנו לתאם להם מסיבה נוספת על הילד. ג'ורג' שחרר את אביב והוריד את הכיסוי מעיניו. ''איך היה עבד?'', ''טוב אדוני, אבל אני קרוע''. ''היית טוב, הם מאוד נהנו. יש פה 12,000 שקל. גביתי מכל אחד מהם 2,000 ש''ח לתענוג וחצי מהסכום כמובן שלך. גש, תתקלח, אני רוצה לטעום ממך כשאתה נקי, עבד''. ''כן אדוני'', ענה אביב ויצא להתקלח.

ג'ורג' נכנס באמצע המקלחת, התפשט והצטרף אל אביב. הוא לחץ על כתפיו והוריד אותו אל איברו הענק. ''אל תמצוץ, קודם תשתה, אני משתין לך בפה'', ציווה. אביב קלט אל פיו את זרם השתן החמוץ ובלע אותו, ''תמשיך למצוץ אפס, תבלע הכל'', ג'ורג' סובב את אביב וחדר אליו כשהוא מכופף אותו באמבטיה. הזין חדר עמוק אל התחת הפתוח של אביב ולאחר מספר דקות חש אביב את ג'ורג' יורה לתוכו את השפיך החם שלו. ''עכשיו תאונן עבד, עכשיו תגמור ואז תבוא להגיד לי תודה'', ויצא להתנגב.

הסלולרי של אביב צלצל. קולה של אימו נישמע מודאג כששאלה ''תגיד, אביב, מה קורה איתך? איפה אתה? אבא מציע שתחזור הביתה לדבר על הכל''. הוא שינה את קולו כשענה ''מי זה אביב? זו טעות... לא להתקשר יותר'', וניתק.

תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...