>  >  > 

במטע בלילה - ב

נשארתי שוכב על המזרון. עומר עומד מעלי. האשכים שלי קשורים לתקרה. לא ידעתי מה אני הולך לעשות במצב הזה, במיוחד בהתחשב בעובדה שהבן-דוד היקר שלי פינה לעצמו את כל הלילה, מה שאומר שאני נתון לחסדיו לפחות למשך 12 השעות הקרובות.

''מה אתה מתכוון לעשות עכשיו אפרוח?'' שאל עומר בגיחוך. ''הכל תפור טיפ טופ, הא? ארגנתי לנו לילה משפחתי מצוין. רק אתה ואני. כמו פעם כשהיית בא לישון אצלנו כשהיינו ילדים''. נזכרתי בחופשים שהייתי ישן אצל עומר. זה לא היה דומה בשום צורה למצב שהייתי בו עכשיו.

''עומר, בחייאת. תן ללכת. הבנתי את הקטע. מה שהיה פה ישאר בינינו. מה שראיתי ישאר אצלי בלב'', אמרתי. ''עוד לא ראית כלום אפרוח'', עומר פלט לעברי. ''עוד לא ראית כלום''.
ניסיתי שוב להתרומם, ונבלמתי על ידי החבל שהיה מחובר לי למפשעה ועל-ידי בעיטה לצלעות. עומר שוב התרגז.

''תקשיב לי ותקשיב טוב'' עומר אמר. ''מעכשיו החוקים הם כאלה: אני אומר לך מה לעשות ואתה עושה בדיוק את מה שאמרתי. לא יותר ולא פחות. אתה לא עושה שום דבר שלא אמרתי. ובטח ובטח שאתה לא מנסה ללכת לשומקום. כן?'' לא עניתי.
''שאלתי אותך משהו'', עומר אמר. ''לך תזדיין'', סיננתי ושוב חטפתי. עוד בעיטה. המזל שלי היה שעומר היה יחף, כך שהבעיטות לא מאוד כאבו.

''אתה מוכן להגיד לי מה כל ההצגה הזו?'' שאלתי. '' מה בדיוק אתה מתכוון לעשות איתי עכשיו – סדרת חינוך?'' הוספתי, די בזלזול. עומר לא ענה. פתאום היה לי נדמה שהוא איננו. ניסיתי להתגלגל על הגב, אבל גם הנסיון הזה קיצר את החבל שקשר לי את האשכים, והרגשתי משיכה. מהמעט שראיתי, לא הצלחתי לראות כלום. בית האריזה היה חשוך לגמרי. היה נדמה לי שאני שומע את עומר נושם קרוב אלי, אבל לא הצלחתי לראות אותו.

''עומר'' קראתי. דממה. ''עומר עשה טובה, אני צמא'', קראתי שוב.
''אני פה אפרוח'' שמעתי אותו עונה בקול שקט. ''אתה צמא אז ניתן לך לשתות'', הוא אמר. ''תפתח את הפה'' ציווה בשקט. ''תן לי את הבקבוק, אני אסתדר לבד'' אמרתי.
''אתה לא חוטף עכשיו עוד בעיטה רק כי אני יושב ואין לי כוח לעמוד, אבל בפעם הבאה שאתה עונה לא למשהו ששאלתי אותך – אתה תחטוף, מבין?'' עומר שאל.

לא עניתי. ''תפתח את הפה'' אמר שוב. פתחתי. זרם חם, מר ומלוח ניתך לתוך פי. לקח לי כמה שניות להבין שהבן-זונה משתין לי לפה. ירקתי את הנוזל והתחלתי לקלל אותו. עומר המשיך להשתין לי על הפנים, על הצוואר, על הגב, על כולי. כשהוא גמר, אני הייתי ספוג שתן ומושפל כמו שמעולם לא הייתי, והוא היה מרוצה מעצמו. מאוד מרוצה.

''כבר לא צמא?'' שאל. ''בן זונה. בן זונה. אני אדאג שכולם ידעו מי אתה'' צעקתי. ''אני אדאג שאתה תגמור את הקריירה שלך בצבא ממחר בבוקר'' המשכתי.
''במקומך לא הייתי מתכנן תכניות לבוקר'' עומר אמר בציניות, ''יש לך עוד לילה ארוך''. הוסיף.
הרגשתי שהיאוש מתחיל להציף אותי. לא ידעתי מה עוד אני יכול לעשות. הבנתי שעומר פשוט נהנה מלהשפיל אותי ולא היה לי מושג איך אני מדבר על ליבו שיעזוב אותי בשקט.

אני לא יודע מתי המחשבות התחלפו בחלומות, אבל פתאום התעוררתי והבנתי שישנתי.
עדיין הייתי קשור. הסתכלתי ימינה ושמאלה וכשהתחלתי להתרגל לחשיכה ראיתי את עומר יושב ומעשן. לפי הריח הבנתי שזו לא סיגריה רגילה.

''חשבתי שלחיילים אוסר לעשן גראס'' אמרתי בקול מנומנם. ''ואני חשבתי שלא ממש קיבלת רשות לדבר'' ענה לי עומר בלי לזוז ממקומו. חשבתי באותו רגע שאין לי שום דבר להפסיד והמשכתי. ''למה אתה חושב שאני שואל אותך מה לעשות?'' שאלתי. עומר חייך ונשף לכיוון הפנים שלי את עשן הג'וינט שלו. ''האפרוח מתחצף אלי'' אמר ספק לעצמו ספק אלי, ''והוא ישלם'', המשיך. עומר קם בפתאומיות וקפץ אלי. הוא עמד קרוב מאוד לפני אפו כמעט נוגע באפי ושאל: ''רוצה שאכטה?''.

''אתה יודע שאני לא מעשן'' עניתי. עומר התרחק מעט וסתם לי את האף בשתי אצבעות. ''עכשיו תעשן'' אמר, ולפני שהבנתי מה הוא רוצה, הג'וינט היה תקוע בין שפתי ועומר ציווה: ''תשאף. אם אתה מנסה לירוק את הסיגריה מהפה, אתה תצטער''. לא היו לי כוונות להתמסטל בנוכחותו, בטח שלא לעשן את הג'וינט הראשון שלי בכאלה תנאים. ירקתי את הסיגריה מהפה וחטפתי סטירה.

''נעשה עוד נסיון אחד'' עומר אמר וקם להביא את הסיגריה. אז שמתי לב שהוא עדיין ערום. ''עכשיו אני אשים לך את הסיגריה בפה ואתה תיקח שאכטה. כדאי לך. גם כי תהנה, וגם כי לא תחטוף'' עומר אמר, סתם לי את האף ותקע את הסיגריה בפה שלי. ירקתי אותה שוב. ''חבל'' אמר עומר. ''חשבתי שתעשן קצת ויהיה כיף. אבל עכשיו כשפה שלך פנוי, אולי כדאי להשתמש בו למשהו אחר'' אמר, ולפני שהספקתי לעכל את הדברים דחף את הזין שלו לפה שלי.

''נגיעה אחת שלך עם השיניים בזין המלכותי שלי, ואני גומר אותך פה. אל תנסה אותי''. אמר והתחיל לזיין אותי בפה. אם קודם חשבתי שאני מושפל, עכשיו הבנתי שזו רק ההתחלה. עומר זיין אותי בפה כמו שראיתי בסרטים כחולים, שגברים עושים לנשים. אני הייתי בתפקיד האשה. מהסרטים זכרתי שהן נהנות מהאקט, ואני רק הרגשתי איך כל פעם הביצים שלו פוגעות לי בסנטר, והאף שלי ננעץ בסבך הערווה שלו. הקצב של עומר בתוך הפה שלי התגבר והתחלתי לבכות.

עומר לא ראה את זה וטוב שכך, כי אני מניח שזה היה מגביר אצלו את יצר הסאדיזם. בכל פעם שעומר ננעץ לי בגרון, ניסיתי לסגת מעט לאחור, אבל התנועה הפעילה לחץ ישיר ומיידי על הרצועה שקשרה לי את האשכים.
השפתיים שרפו לי והלסת כאבה. בלי להתכוון, סגרתי קצת את הלסת על הזין שהיה לי בתוך הפה. כנראה שהשיניים שלי נגעו לעומר בזין, כי הוא מיד שלף אותו מהפה שלי ונתן לי סטירה. ''חתיכת כלב, אמרתי לך לא לנשוך'' צעק עלי. ''עכשיו תשלם'' המשיך ונעץ אץ הזין בחזרה בפה שלי.

הקצב התגבר. עומר התחיל להיאנח ושמט את ראשו לאחור. אני המשכתי לדמוע והאנחות של עומר התגברו. זרם חם ומר שטף את הפה שלי כשעומר כמעט צעק בקולי קולות: ''אני גומר, אני גומר...''. זרם אחרי זרם שטפו את הגרון שלי. ניסיתי לירוק את התכולה המגעילה שנחתה לי בפה, ואז עומר שלף את הזין שלו, התכופף לעברי ועשה משהו שהפתיע אותי. השפתיים שלו נידבקו לשלי והוא מנע ממני לירוק את השפיך שלו פשוט בנשיקה. ההלם גרם לי להפסיק לדמוע ולהישאר פעור פה, תרתי משמע.

לפרק הקודם

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...