>  >  > 

לשרת מבלי לדעת את מי

הכל התחיל לפני כשנה. פרסמתי אז מודעה בעיתון מקומי תל אביבי במדור גאים כדי להכיר בחור אקטיבי שאוהב בעיקר שמוצצים לו. היו המון פניות ומאוד נהניתי להפגש ולעשות איתם סקס. 
באחת הפניות התקשר בחור בן 27 שהבטיח שהוא ניראה טוב, והזמין אותי לביתו כשהוא מבטיח נעשה כיף. 

פתח לי את הדלת בחור גבוה, 190 ס''מ לפחות (אני בקושי 165 ס''מ ורזה) והזמין אותי לשבת בסלון ולשתות איתו משהו. דיברנו קצת, שתינו, ואז הציע לעבור לחדר 
השינה, שם יהיה לנו יותר נוח. הוא התפשט, וכשראיתי את הזין הענק ואת גופו החטוב התחרמנתי מאוד, והוא גם הבחין בזה. 

היה לו זין ענק, 22 ס''מ לפחות וגוף חטוב. הוא הביט בי מתפשט והתקרב אלי. הוא נעמד מעלי, לחץ על כתפי ובלי מילה הוריד אותי לכוון הזין הענק שלו ואמר ''תמצוץ''. מצצתי את הזין הענק שלו, שלא הצלחתי להכניס את כולו, ונהניתי מהתחושה הנפלאה שמילאת את פי. 

''אתה נהנה למצוץ את הזין הענק שלי, נכון שרמוטה?'', עניתי שכן, והוא הרים אותי על רגלי, הצמיד אותי לקיר כשגבי אליו ומשך את ידיי לחור. לפתע הרגשתי איך אזיקים סוגרים על פרקי ידי. התחלתי למחות. ''מה קורה פה?! למה שמת לי אזיקים?'', ''שמע'', הוא ענה, ''אני עוקב אחרי המודעה שלך הרבה זמן, ותמיד רציתי להביא אותך לכאן. הנה באת ועכשיו אתה העבד שלי ותעשה כל מה שאצווה עליך''. הוא זרק אותי על המיטה ויצא מהחדר כשהוא חוזר עם שני סרטים שחורים בידו, קושר את האחד סביב עיניי ומשרה עלי עלטה מוחלטת. 

''הסרט השני מיועד לפה שלך, אם תצייץ יותר מדי'', אמר לי. שכבתי בדממה, מבוהל וחסר אונים. הרגשתי את אצבעו חודרת לחור התחת הבתול שלי. ''אמרתי לך כבר בפלאפון שאני לא אוהב חדירות'', מחיתי. הוא צחק ואמר ''כלב, שתוק. מי נתן 
לך אישור לדבר בכלל? אתה רוצה שאסגור לך את הפה?, שתקתי. אצבעו חדרה אלי ואצבע נוספת ממש קרעה אותי. 

זה אני אשם. באתי אליו, איש לא יודע שאני פה, אני קשור באזיקים, עיניי מכוסות ואני חסר אונים לחלוטין, נתון בידיו ולרצונותיו לטוב ולרע. חשבתי לעצמי שאם אשתף פעולה העניין יגמר מהר יותר ואברח מהמקום הארור הזה. 

הרגשתי איך הוא מנסה להחדיר את הזין הענק שלו לתוכי, וזזתי על מנת לשבש לו את האפשרות לחדור אלי ולקרוע אותי. ידו הכתה את ישבני מספר פעמים בכוח ואני צרחתי. ''די! זה כואב! בבקשה די!'', הוא צחק ואמר ''אז אל תזוז ואל תצעק''. ''אבל אני בתול בתחת, אני ממש פוחד ויש לך ממש ענק'', התחננתי. ''כן, זו הסיבה שאני מתעקש. אני רוצה את הבתולים שלך. אני אפתח אותך ולעולם אתה תזכור מי האדון שלך ומי היה זה שפתח אותך''. 

רעש דלת נפתחת הקפיץ אותי ושאלתי ''מי זה בא? למי יש מפתח לדירה שלך? אמרת שנהיה לבד''. הוא ניסה להרגיע אותי כשהוא אומר ''אל תדאג, זו רק חברה שלי. אני דו מיני והיא יודעת עלי. אתה לא הראשון שהיא רואה איתי במיטה''. 

שמעתי אותה צועקת מהחדר הסמוך ''שוב אתה עם מישהו? אני רוצה לראות שאתה עם קונדום'' ונראה שנכנסה לחדר והביטה בנו. הרגשתי מושפל, אני עם כיסוי על העיניים לא יכול לראות אותה והיא רואה אותי קשור ואת איברו הענק של חברה בנסיונות אכזריים לחדור אלי. היא קראה לו לצאת מהחדר. 

כל חושי היו מחודדים. שמעתי אותם מדברים בחדר הסמוך. הם ציחקקו, מה שהגביר אצלי את תחושת ההשפלה. הוא חזר לחדר ושמעתי את קריעת הכיסוי לקונדום כשהוא פונה אלי ואומר ''עכשיו אקרע אותך עם קונדום''. הוא הפעיל את הרדיו ומוסיקה רועשת עטפה את חלל החדר. הרגשתי את הזין הענק שלו פותח את החור שלי, מלווה בנוזל שומני וצרחתי. ''זה עוד לא הכל'', אמר לי, ''זה רק הראש שלו. שתוק כלב ותהנה''. 

למרות רעש המוסיקה הרגשתי שיש עוד מישהו בחדר וחושי אמרו לי שזו היא, מביטה בנו. שמעתי תיקתוקים כשל מצלמה וחושי אמרו לי שהיא גם מצלמת את הכל. נבהלתי. אמרתי לו ''מה קורה פה? אולי נפסיק? אני אבוא ביום אחר, אני לא מרגיש נוח שאנחנו לא לבד''. הסטירה החזקה שהרגשתי נתנה לי להבין שעדיף לשתוק. 

הוא חדר אלי לאט לאט ואני צרחתי וצרחתי. לרגע הרגשתי שאני עומד לאבד את ההכרה מעוצמת הכאב. התקתוקים המוזרים לא פסקו, אך הכאב טשטש הכל. פתאום הוא יצא מתוכי, ירד מהמיטה וכנראה נעמד צמוד לה. הרגשתי אותו מושך אותי אליו, קושר סביב גרוני קולר ומצמיד את פי אל הזין הענק שלו כשהוא מצווה ''שרמוטה, תמצוץ לי ותבלע את כולו! אם תהיה טוב אני אדאג שתקבל פרס ותוכל לשתות את הנוזל המלכותי שלי''. 

מצצתי ומצצתי, רציתי רק שהכל יגמר. עכשיו כבר שמעתי טוב יותר את התיקתוקים המוזרים. בבת אחת הוא דחף לי אותו לגרון והרגשתי איך זרמים חזקים של שפיך זורמים לי ישר לקיבה מבלי יכולת לעשות דבר. בלעתי ובלעתי הכל. הוא הוציא את הזין הענק שלו מפי ואמר ''לא יבשת אותו כמו שצריך זבל, אתה תענש על כך'' ובמשיכה איומה בקולר הפיל אותי מהמיטה אל ריצפת החדר. 

''עמוד על ברכיך עם פה פתוח וכמה שיותר גדול!'', פתחתי את הפה ככל שיכולתי. ברכי כאבו מהנפילה הפתאומית מהמיטה, הרגשתי את טעם היריקה שחדרה אל פי כשהוא מצווה ''תבלע את זה!'', וכך יריקה אחר יריקה הוא יורק אל פי ואני בולע. היתה הפסקה של מספר שניות, פי הפתוח מחכה ליריקה הבאה, ואז מילא את פי זרם חמוץ ומלוח. הוא השתין לי בפה. הזרם פסק, חלל הפה שלי היה מלא והוא ציווה ''עכשיו לבלוע כלב!''. בלעתי ושוב הזרם התחדש, בכל פעם ממלא את חלל הפה שלי ומפסיק כדי שאבלע, וכך עד שסיים להשתין את הכמות העצומה שהייתה בתוכו. 

''עכשיו תשתחווה לי ולקק את רגלי'', ציווה. גיששתי בלשוני מבלי לראות מה אני מלקק עד שמצאתי את רגליו וליקקתי. ''תגיד תודה זונה שרמוטה, תודה לי על שזכית לשרת אותי, מכוער שכמוך''. 
רציתי רק לברוח משם ושמעתי את עצמי ''אני מודה לך אדוני על שזכיתי לשרת את גופך המלכותי''. 
''אני סיימתי איתך להיום כלב. מחר באותה השעה תהיה פה להמשך האילוף. ואגב, מחר תהיה לך הפתעה, אז כדאי שלא תאחר''. 

הוא שחרר את הכיסוי מעיניי וניסיתי לקלוט את השינויים בחדר. האור שהיה עמום קודם כשנכנסנו התחלף באור מלא, דלת החדר היתה פתוחה לרווחה, אך היינו לבד. כל מאמצי לאתר היכן חברתו לא עלו יפה. הוא שיחרר אותי מהאזיקים, ציווה ''תתלבש ועוף מפה. תגיע בזמן מחר''. מיהרתי להתלבש כשהוא שוכב על המיטה. 
''תקשיב'', אמר לי, מדליק לעצמו סיגריה ומתבונן בי, ''היית עבד טוב, אבל אתה צריך עוד אילוף. נמשיך מחר זבל''. 

כל גופי כאב. מיהרתי לצאת ולהכנס לאוטו, כשאני חושב רק על מקלחת ומנוחה. נסעתי כמאה מטר והטלפון הסלולרי שלי צילצל. הוא היה על הקו. 
''זוכר לבוא מחר?'' 
באוטו שלי חשתי בטוח ועניתי ''לך תזדיין, לא תראה אותי בחיים, חיה רעה שכמוך''. 
''אל תבוא, אבל את תמונות העבדות שלך יראו כולם מחר באינטרנט, ויש לי גם סירטון נחמד שאתה מככב בו. חשבתי רק שתרצה לצפות בו'', הוא צחקק. 
החוורתי. הלב דפק כמו משוגע. 
''אני בארון, אל תעשה לי את זה!'', התחננתי. 
הוא צחק. ''אז תבוא מחר בזמן ונסגור עיסקה קטנה ואתן לך את התמונות והסרטון''. 
''כן, אדוני'', עניתי והוא סגר. 

נהגתי הביתה בלב דופק מרגיש מטומטם ומבוהל. כל נסיון לחשוב בצורה הגיונית לא צלח ורק בדבר אחד הייתי בטוח, אני הולך לשם מחר ועושה הכל כדי לצאת עם התמונות שלי והסרט. אסור שזה יתפרסם. 

מיותר לציין שבאותו לילה לא יצאתי, אך גם לא הצלחתי להרדם דקה. למחרת התקשרתי לעבודה ואמרתי שאני חולה ולא יכול להגיע. בשעה 5 בדיוק עמדתי מול דלת הדירה שלו ודפקתי עליה. הוא פתח ואני, כדי לא להרגיז אותו, ירדתי מיד על ברכי והשתחוותי לפניו. 

''יפה כלבלב, יפה. אני רואה שלמדת מי האדון שלך, זבל. תמשיך ללכת על ברכיך ושב על הריצפה ליד הספה'', אמר ונעלם בחדר השינה. 
צייתי לו ועמדתי על ברכיי צמוד לספה. כשנכנס לחדר מיהרתי להשתחוות שוב. הוא חייך ואמר ''אתה פוחד, נכון? בגלל זה אתה מתנהג כמו עבד מאולף''. 
''כן אדוני, אני פוחד מאוד. תבין אותי, אני בארון, אסור שמישהו ידע עלי'', עניתי. 
הוא פתח את התיק שהביא איתו מחדר השינה, היו שם כ-50 תמונות שאני הכוכב בהם. את פניו לא ראו באף אחת מהן. 
''תסתכל עליהן עבד, תסתכל. זה הגיע לפני שעה, זה עוד טרי''. 

כיכבתי בכל התמונות, קשור באזיקים, מוצץ לו, משתחווה, נחדר ע''יי הזין הענק שלו, צורח, בולע שתן, בולע רוק. נראיתי מאוד מושפל והתמונות היו חדות וברורות, מה שהכניס בי פחד איום. 

''יש גם סרטון קצר'', אמר לי, ''רוצה לראות?'' 
''כן'', עניתי. 
''טוב, זה יהיה פה רק מחר, זה עוד במעבדה של חברה שלי. צריך לערוך אותו, אך אתה כבר מתאר לך את העלילה''. 
''כן אדוני'', עניתי בדמעות לא נשלטות. ''אדוני, למה עשית לי את זה? באתי אליך להנות, לעשות סקס, למה אתה עושה לי את זה?'' 
''שתוק ותקשיב'', אמר לי, ''אני אגיד הכל בקיצור ואתה לא תפריע לי. אני והיא נוסעים לשנת שבתון בארצות הברית מטעם העבודה שלה. אחיה בן ה-17 יבוא לגור פה ולשמור על הדירה, אני צריך לדאוג לו לעבד שינקה, יסדר, יבשל לו ויעשה את כל שהוא דורש. חיפשתי עבד מבוגר כמוך, אך לא מבוגר מדי, והגיל שלך, 30, התאים לי בדיוק. העיסקה שאני מציע לך בתמורה לתמונות והסרט היא זו: במשך השנה הקרובה תשרת אותו ואני מבטיח שכשנחזור, אם לא תפשל, והוא לא יתקשר להתלונן עליך, תקבל את כל החומר. את כל התיק המקורי'', אמר וסגר אותו מולי. ''מה אתה אומר עבד?'' 
''אדוני, שנה זה הרבה זמן'', אמרתי. 
הוא צחק וענה ''זו העיסקה והיא מתחילה מיום א' הקרוב. רוצה או לא?'' 
''יש לי ברירה?'', עניתי, ''כן אדוני, אני אעשה את זה''. 
''אוקיי, ידעתי שיש לך שכל. תהיה פה במוצ''ש בשעה שבע. אני אציג אותך בפניו, אך תדייק. אני בשבע ורבע כבר אהיה בדרך לשדה התעופה'', הוא נעמד ואני מיהרתי להשתחוות לו. ''יפה. נראה לי שליאור יהיה מרוצה ממך. יש לו כבר נסיון בשליטה, למרות שהוא צעיר''. 

הוא הוציא את הזין הענק שלו. ''תמצוץ כלב, תמצוץ לאדונך''. מצצתי את הזין שלו כשאני משתדל להכניס כמה שיותר לפי. לא הפסקתי למצוץ עד שהשפיך החם שלו מילא את גרוני ובלעתי כל טיפה. מיד ירדתי, השתחוותי והודיתי לו על הזכות שנתן לי לשרת אותו. 

''הפכת עבד מושלם'', אמר לי, ''חבל שאני לא נשאר בארץ עוד קצת זונה שלי. פתח את הפה שלך'', אמר, כיוון את הזין שלו אל הפה הפעור שלי והשתין בנוהל הרגיל של אתמול. 
''אוקיי עבד, יש לך יומיים להתארגן. אל תשכח, במוצ''ש ליאור, האדון החדש שלך, יהיה פה וגם אתה. בזמן, הבנת?'' 
''כן אדוני, אני אהיה בזמן'', הוא ניגש לדלת ואני על הברכיים אחריו. 
יצאתי מהדירה על ארבע והדלת נסגרה אחרי. 

מוצ''ש הגיע מהר וחצי שעה לפני כבר ישבתי באוטו מחוץ לדירה, מתבונן בשעון. בדיוק בזמן ניגשתי לדלת וניסיתי להקשיב. היו שם קולות צחוק, קולות כוסות וניראה שאוכלים או חוגגים בדירה. הקשתי בדלת, פתח לי אותה נער כבן 17. הבנתי ישר שזהו ליאור, האדון החדש שלי. הוא היה בהיר חטוב, 180 ס''מ בערך ושיערו עמד קוצים. 

מבלי מילה ירדתי והשתחוותי לפניו. הוא הושיט לי את רגלו ואני מיהרתי ללקק לו את הנעל. ''יפה עבד, יפה'', שמעתי אותו אומר, ''תיכנס''. נכנסתי לדירה כשאני הולך על ברכיי. אדוני הקודם עמד שם ליד המזוודות. זחלתי אליו והשתחוותי לו. 
''ליאור'', הוא אמר, ''תכיר, זה העבד שלך לשנה הקרובה. אני מקווה שתהיה מרוצה. בכל מקרה, אתה יודע את מספר הטלפון שבו נהיה. תעדכן אותי אם יש בעיה''. 
''לא תהיה בעיה אדוני, אני מבטיח'', אמרתי. 
''שתוק זבל, מי דיבר איתך בכלל? פתח את הפה, אני צריך להשתין לפני שאני זז''. 
הרגשתי מושפל. חברתו וליאור עמדו שם והביטו בכל. 

בנוהל הרגיל עמדתי על ברכיי ושתיתי את השתן שלו. הוא סיים, ניגב את הזין הענק שלו על חולצתי וציווה ''תמצוץ לי מהר, אני ממהר''. ראיתי אותם מביטים בי בזמן שאני מוצץ לו. בלעתי הכל וניקיתי לו את הזין שלא יכעס. השתחוותי ואמרתי ''תודה אדוני''. ''ראית ליאור? הוא עבד טוב ומאולף. תהנה ממנו ותנצל את השנה הזו בכיף עד הגיוס''. 
ציפצוף המונית הפסיק אותו והם מיהרו לקחת את המזוודות וירדו. 

הדלת נסגרה אחריהם ונותרתי לבד עם אדוני החדש והצעיר. ליאור ניגש, נעל אותה ופנה אלי. ''תקשיב, אני מנוסה. היה לי עבד ואני מקווה שתעמוד לפחות בסטנדרטים שלו .יש כמה חוקים שאתה צריך לשנן ולזכור: אף פעם אתה לא עומד בנוכחותי, אלא אם ציוויתי אחרת. אתה פונה אלי רק ב'אדוני', וזה רק בתנאי שקיבלת רשות דיבור. אתה מבצע כל הוראה שלי מבלי לחשוב. תפקידך לשרת אותי ואת מי שאצווה עליך מבלי להתלונן, לדאוג לנקיון יום יומי של הדירה, לבשל, להגיש לי ולאורחי, להעיר אותי בבוקר, להסיע אותי לאן שארצה, לשמש לי אסלה והדום לרגלי''. 

השתחוותי לו שוב. ''אעשה כל מה שתצווה אדוני''. 
''יפה כלב. קום ותארגן את הדירה. עוד שעתיים יש לי אורח''. 
קמתי והתחלתי לנקות ולסדר הכל במהירות, כשהוא קורא לי מידי פעם, יורק אל תוך פי, צוחק ואומר ''תמשיך כלב, תמשיך לנקות''. 

ניקיתי את הבית, הברקתי את האסלות, המטבח, שטפתי את הרצפות והברקתי את חדר השינה תוך כדי שאני מנסה כל העת למצוא את התיק עם התמונות מבלי למשוך 
את תשומת ליבו של ליאור, אדוני החדש. התיק לא נמצא, אבל הבטחתי לעצמי להפוך את הבית במסווה של נקיון, למצוא אותו ולהעלם לנצח. 

כשסיימתי ניגשתי לליאור והשתחוותי כשאני מדווח לו שהבית נקי ומסודר. הוא חייך. 
''תוריד לי את הנעליים כלב'', ציווה, ''תלקק את רגליי אצבע אצבע ותהנה, מגיע לך הפרס הזה''. 
הוא נעל נעלי ספורט אפורות ורגליו שהיו בהם משך כל היום היו מסריחות, אך מבלי להוציא מילה ליקקתי וניקיתי אותו עם לשוני ביסודיות. הרגשתי מושפל מאוד. ילד שגילי כפול מגילו משפיט אותי ואני מציית לו מבלי לצייץ. 

אחרי כשעה הוא כיבה את הטלויזיה. ''טוב, גש למקלחת עבד, תתפשט וחכה לי שם''. זחלתי למקלחת, לא לפני שהשתחוותי והודיתי לו על שאפשר לי לשרת את רגליו המלכותיות. הפה שלי כאב מהליקוק הממושך ורציתי להגיע למקלחת ולשטוף אותו. חיכיתי על ארבע במקלחת כשהוא נכנס. הוא היה ערום. היה לו זין עבה ועומג. גופו היה בהיר, אך לא מידי, והוא ניראה חטוב ומגרה. השתחוותי והוא נכנס לאמבטיה וציווה עלי לסבן אותו. 

שטפתי את גופו של אדוני החדש במים, סיבנתי אותו בעדינות, כשאני מקפיד לעשות זאת כראוי ושטפתי אותו שוב. המים באמבטיה היו עכורים והוא יצא וציווה ''עמוד זבל 
ונגב אותי''. מיהרתי לבצע ומיד כשסיימתי השתחוותי והודיתי לו על הזכות לשטוף את גופו המלכותי. 
''תכנס לאמבטיה כלב'', ציווה עלי. נכנסתי למים העכורים. ''פתח את הפה שלך''. הוא עמד מולי והשתין לי בפה ולאחר מכן לתוך המים באמבטיה, וכשסיים ציווה עלי להכניס את ראשי למים. 
''צא והתנגב'', הוא הושיט לי את המגבת הרטובה בה סיימתי קודם לנגב אותו, ''זוהי המקלחת שלך. עבד לא מבזבז מים נקיים על עצמו, מובן?'' 
''כן אדוני'', עניתי כשאני מתנגב על ברכי וממהר להשתחוות לו. 

''אחרי כלב'', ציוה ואני על הולך על ארבע אחריו לחדר השינה. נקשרתי באזיקים אחרי גבי ועמדתי על הברכיים לפניו. ''תמצוץ, חלאה, תמצוץ'', הוא אמר ודחף את הזין שלו לראשונה אל תוך פי. מצצתי לו והזין התחיל לגדול ולמלא לי את הפה. היה לו בערך 18 ס''מ ואני השתדלתי לבלוע את כולו. הזרע זרם את תוך גרוני כשידו מצמידה את ראשי וגורמת לי לבלוע הכל מבלי להרגיש את הטעם. 
''יפה כלב, יפה. תשאר ערום, אני הולך לישון קצת. תנמנם על השטיחון הקטן על הריצפה ותעיר אותי כשיבוא האורח שלי. אתה פותח לו עירום, משתחוה לו ומזמין אותו לסלון למשהו לשתות. אח''כ תבוא להעיר אותי. ברור כלב?'' 
''כן אדוני'', עניתי. 

בחצות נשמעה הדפיקה בדלת. ניגשתי לפתוח. עמד שם נער בן גילו של ליאור, שחום ולא גבוה. השתחוותי לו והזמנתי אותו לסלון כשאני אומר ''האדון ישן, אך מיד אעיר אותו''. הגשתי לו לשתות ומיד זחלתי לפניו על ארבע להעיר את ליאור. הוא נראה מסוקרן ובא אחרי. ניגשתי לליאור ונגעתי בו בעדינות כשאני אומר ''אדוני קום בבקשה, חבר שלך הגיע''. 

הסטירה שקיבלתי גרמה לי להבין שלא כך מעירים את האדון. ''כלב, אתה חושב שאני חבר?!'', צעק עלי, ''גש ולקק את רגלי עד שאתעורר ומיד לאחר מכן תצמיד את פיך פתוח לדופן המיטה כדי שאפרוק את השתן שלי לתוכך, וזה בנוהל קבוע''. מיהרתי לבצע כשאני אדום מבושה שבכל הסיטואציה מביט חברו. שתיתי את השתן שלו. הוא קם ולחץ יד לחברו. ''זה העבד החדש שלי. הוא לא מאולף עדיין, אבל יהיה בסדר. חברו חייך, ''כן, אחלה''. 

בשעתיים הקרובות שרתי את חברו, ליקקתי לו את החור והרגליים, מצצתי, בלעתי, הוא זיין אותי, או יותר נכון קרע אותי, השתין לי בפה פעמיים וירק על פני ובפי מספר פעמים. כשיצא מהחדר אמר לליאור ''אוקיי, ניראה לי נעשה עליו כסף''. 

באותו לילה ליאור זיין אותי בפעם הראשונה ובארבע לפנות בוקר הלך לישון, כשהוא מצווה עלי להעיר אותו בשמונה לנוהל הקבוע. ישנתי על הריצפה עירום. זו לא היתה שינה, אך פחדתי להרדם ולא להתעורר בזמן. הערתי אותו על ידי ליקוק רגליו ושתיתי את שתן הבוקר המריר שלו. מיהרתי להכין לו לשתות וארוחת בוקר. הוא התיישב לאכול, כשהוא מצווה ''כנס בין רגליי, מצוץ לי ותבלע מהזין שלי את ארוחת הבוקר שלך''. 

חיי השתנו. בכל ערב שירתי חבר אחר שלו או שניים, כך במשך שבועיים, עד שחברו נכנס יום אחד כשהוא מביא איתו מחשב, מחבר אותו, ותוך יומיים היינו מחוברים לאינטרנט. 

הייתי משרת אותם, מספק אותם מינית, ואז הם היו גולשים ומסרסרים אותי לכל מיני טיפוסים ונערים בגילם. מול הדירה היה גן ציבורי, ואחרי אחד השיחים הייתי צריך לעמוד על ברכיי, לחכות ללקוח, למצוץ לו ולשרת אותו לפי מה שהוחלט קודם לכן בשיחה בצ'אט תמורת 20 ₪. בכל לילה חגגו עלי קרוב ל-8 נערים, השתינו לי בפה ועשו בי כרצונם. 

ואז, לילה אחד, ביקש אחד הנערים, שרצה מציצה אנונימית, שאני אחכה לו עם כיסוי על העיניים, כי אינו מעוניין שאראה אותו. הוא הודיע כי ישלם 30 ש''ח תמורת גמירה בגרון והשתנה בפי מבלי שאדע מיהו. ליאור נדלק על הרעיון ומאותו יום הציע ללקוחות מציצה אנונימית. כך גדל חוג הלקוחות והגיע ל-15 בערב. כמובן שסירסר אותי גם בחינם לחבריו ולסתם אנשים שהכיר והתחבר אליהם ל-icq. 

בין השעות 11 בלילה ועד 4 לפנות בוקר שימשתי זונה שלהם, ועוד לפני שיצאתי לעבוד היו חוגגים עלי ומשתמשים בי. לא פעם נשלחתי עם מכוניתי לחכות בכל מיני גנים ציבוריים לנערים מהאינטרנט שגרו בערים שכנות, לעיתים תמורת 10 שקלים ולעיתים בחינם, כל זאת מבלי שאראה בכלל מי משתמש בי. הייתי מחכה בפחד למישהו לא מוכר שיכול היה להיות כל אחד. משרת אותו, משתחווה לו, שותה ממנו שתן וממהר לחזור לאדוני ולדווח לו ששירתי והלקוח מרוצה. 

החודשים חלפו, נשלחתי לשמש זונה במסיבות, בגנים ציבוריים, ספגתי השפלות וכמויות עצומות של שפיך ושתן. את התיק לא מצאתי למרות שהפכתי את הבית בכל יום כשניקיתי אותו 

ליאור הלך מדי פעם לבית הספר, דבר שלא קרה הרבה, הייתי מסיע אותו או את חבריו למסיבות ולאן שרצו. התרגלתי לחיי החדשים, ליאור היה מרוצה ולא שמעתי אותו מתלונן על תיפקודי והייתי מאושר שהזמן רץ. 

''הגיע הזמן ללמד אותך לאכול חרא. יש חייל שמוכן לשלם לי 50 ש''ח שתאכל ממנו חרא הלילה'', אמר לי. ביקשתי את רשות הדיבור והתחננתי שיוותר לי, אך כלום לא עזר. הוא פרש עיתון על ריצפת החדר, כרע, חירבן וציווה ''גש תאכל את זה כלב''. ניגשתי, ליקקתי והתחלתי לאכול. הטעם גרם לי לרצות להקיא, אך הוא עמד מעלי ואיים ''אני אצליף בך, תאכל את כל החרא המלכותי שלי כלב'', ואני אכלתי. 

באותו ערב הקאתי מספר פעמים וליאור נראה מרוגז. הוא התקשר לחברו והזמין אותו לחרבן לי בפה. שכבתי על גבי בפה פתוח, התחת של חברו מעל פני, ואני מלקק לו את החור עד שציווה ''פתח פה גדול''. הספקתי לראות את הגוש החום נוחת אל תוך פי כשאני שומע את ההוראה ''תלעס ותבלע זבל''. בלעתי שלושה גושים והוא שטף לי את הפה בשתן שלו ואמר ''הוא יתרגל, אל תדאג ליאור''. כמובן ששירתי את אותו חייל ואכלתי ממנו חרא עוד באותו לילה. 

נותרו לי חודשיים כעבד ואני לא מתכון להסתבך בתקופה הזו. אני כותב את הסיפור בכל פעם שליאור איננו, ומחכה שזה יגמר כמה שיותר מהר, אז אכתוב את ההמשך.

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...