>  >  > 

ריו - ד

יום ראשון – יום ים

הלילה שבין שבת לראשון עבר עלי בשינה טרופה. ישנתי על הרצפה עם סדין אחד בלבד. פעמים רבות התעוררתי כשכל גופי כואב מהרצפה הקשה, אך מרוב תשישות וסמים נרדמתי מיד בחזרה.

התעוררתי ממשיכה עזה באשכיי. ריקרדו, שהתעורר במיטה מעלי, ''קרא'' לי לשרתו במשיכה ברצועה. ניסיתי לעלות אליו למיטה ושוב משיכה כואבת, שכחתי שהביצים שלי היו כבולות באזיקים לרגל של המיטה. ריקרדו זרק לעברי את המפתח של האזיקים, אך לא תפסתי אותו והוא הוטל מספר סנטימטרים מעבר לטווח היד שלי. ניסיתי להגיע עם הרגל אך ללא הועיל. כל ניסיון למתוח את הגבולות שלי גרם לכאבים עזים בביצים.

ריקרדו כעס עלי ונאלץ לקום מהמיטה. הוא שיחרר את האזיקים ומשך אותי בכוח למיטה. ''אתה תיענש עכשיו על שאילצת אותי לקום'', הוא איים.
הוא הורה לי למצוץ לו ושלף שוט ממגירה ליד המיטה. ''שלא תעז להפסיק למצוץ אף לרגע'', הוא אמר בטון מאיים.

לקחתי אותו עד הסוף, מרגיש אותו ממלא את גרוני. לפתע נשמעה שריקה והשוט הונחת על גבי. הוא הכה לאורך עמוד השדרה וקצות השוט הכו הישר על חור התחת שלי. מכה שניה הונחתה מעט נמוך יותר וקצה השוט פגע לי בביצים. הכאב היה נורא. צרחתי עם כל מכה כשהזין שבגרוני חונק את הצעקה למעין יללה.

אחרי ארבע או חמש מכות הוא שלף לפתע את הזין מגרוני וגמר על הרצפה. הוא הורה לי ללקק את כל השפיך שלו ואני ליקקתי את הרצפה תוך שהוא מכה בגבי. לאחר מכן חזר טקס ההשתנה מאתמול, אלא שהפעם האמבטיה הייתה פקוקה ונשארתי לעמוד על ארבע בתוך שלולית השתן.

הוא הורה לי לא לזוז משם וקרא לז'וזה לרחוץ אותי. ז'וזה שוב פרק את הטוש ממקומו, דחף את הצינור הגמיש למעיי, רחץ אותי מבפנים ולאחר מכן גם מבחוץ. זחלתי החוצה כואב ומושפל. ז'וזה הוביל אותי אחריו למטבח, לעזור לו להגיש את ארוחת הבוקר. אחרי שהשולחן היה ערוך הוא קרא לריקרדו, ריקרדו הגיע והורה לו להגיש לי קפה בקערית מתחת לשולחן. זחלתי לקחת את הקפה כשמלווה אותי אזהרה שלא לגעת עם הידיים בקערית. שוב נאלצתי לשתות ישר מהקערית שעל הרצפה כמו חתול או כלב, כשריקרדו דוחף את אצבעות רגלו לחור התחת שלי שהיה מופנה אליו.

אחרי ארוחת הבוקר בישר לי ריקרדו שאנחנו הולכים לים. לא ידעתי אם לשמוח או לחשוש. מצד אחד, יצאנו לאזור ציבורי, שם לא יוכלו ריקרדו וחבריו להשפיל אותי באופן בוטה. מצד שני חששתי שזה הולך להיות עוד שיא במסכת ההשפלות שלי.

ריקרדו שלח את ז'וזה להביא לי בגד ים. הוא נעלם וחזר עם חוטיני שהורכב מחתיכת בד בצורת שקיק קטן שאמור היה להכיל את מבושי והשאר חוט דק. במבט מאחור נראה היה שאני ערום. ריקרדו התיר את רצועת העור שהיתי קשורה לחגורת הביצים שלי אך הורה לי להשאיר את חגורת הביצים ואת הקולר שלצווארי.

לבשתי את בגד הים המינימלי הזה, שלא הסתיר את העובדה שהביצים שלי נתונות בסד עור. המראה במראה גירה אותי וזקפה החלת לצמוח בתוך השקיק שלא יכול היה להכילה. ביקשתי מכנס ללבוש מעל, לפחות עד שנגיע לשפת הים. בתגובה קיבלתי סטירה.
הודעתי שאני לא יוצא ככה לרחוב וז'וזה הרגיע אותי שאין כלל צורך לצאת לרחוב כי נוסעים עם האוטו לחוף מחוץ לעיר.

ירדנו מהבית לחניון שבמרתף ומשם נסענו. מדרום לריו יש חוף גולשים ידוע בכל העולם, 'פראיניה' שמו. הוא מהווה נקודת משיכה לגולשי גלים וכל מי שאוהב להתחכך עימם (תרתי משמע). זו רצועה של חול לבן באורך של כקילומטר, סגורה בסלעים משני הצדדים וביניהם אלפי גולשים חטובים, נערות/בחורות חתיכות בחוטיני שמנסות לצוד את הגולשים והומואים חטובים שמנסים להתחרות בנערות על שלל הצייד. לפי הדרך בה נסענו חשבתי שאנחנו נוסעים לחוף הזה, אך לאכזבתי עברנו אותו והמשכנו דרומה.

אחרי עוד כמה מפרצים הדרך עוזבת את קו החוף ועולה לשלוחת גבעות שמגיעה עד קו המים. מיד לאחר שהתחלנו לטפס פנה הרכב לדרך עפר ואחרי כ-500 מטר היינו שוב ליד החוף במפרץ סגור שלא הכרתי. מהנקודה בה חנינו לא ניתן היה לראות את קו המים כי היינו מעט גבוהים והיער הטרופי שכיסה את הגבעות חסם את שדה הראיה לכיוון הים. ירדנו רגלית לחוף. המראה שניגלה לפתע לעיני היה עוצר נשימה. המפרץ היה מחולק לשניים, רצועת סלעים יצרה מעיין בריכה טבעית עגולה עם פתח צר כל כך לים עד שלא היו כלל גלים בתוכה, בעוד שלידה בחלק הפתוח יותר התרוממו גלים גבוהים שהתנפצו על החול ועל הסלעים התוחמים את הבריכה. רצועת החוף, חול צהוב בהיר, הייתה ברוחב של כחמישים מטר, כלואה בין הצמחייה הטרופית למים הכחולים.
כל הנוכחים על החוף כמו גם הגולשים בים היו עירומים או עם בגדי ים שמגלים יותר משמסתרים. מימי לא ראיתי כמות כה גדולה של חתיכים עירומים.

הגענו לשפת המים ועצרנו. ריקרדו התבונן סביב בהנאה, וכשהבחין בהתרגשותי הניכרת לעין חייך ואמר ''עוד לפניך עבודה רבה היום, אך כפי שאתה רואה זו תהיה עבודה מהנה ביותר''. שורה של סככות בד לבנות (מהסוג המרובע המתקפל) עמדה לאורך קו הצמחייה. פנינו לעברן והתמקמנו באחת מהן. ברגע שנכנסנו מתחת לסככה אחז ריקרדו בעורפי והוריד אותי לעמידה על ארבע. ''עד הודעה חדשה אסור לך להזדקף, כמו-כן מעכשיו רצונו של כל מבקר בסככה הוא בשבילך פקודה ממני''.

הסתכלתי סביב וראיתי שבכל סככה יש עבד כמוני, חלקם היו קשורים בצורות שונות לעמודי הסככה או למתקני קשירה אחרים, חלקם שכבו על הרצפה, והייתה סוכה אחד עם סלינג ובו עבד כפות. ניצלתי רגע שריקרדו התרחק כדי לשאול את ז'וזה מה קורה פה, אם זה תמיד ככה, ואז התברר שבאותו סוף שבוע היה בחוף ''פסטיבל סאדו''.

לאט לאט התמלא החוף בעוד ועוד ערומים והחלה התעניינות בסככות. תחילה עברו כמה צעירים בין הסוכות ובחנו את ה''מוצגים''. פה ושם העז מישהו לשלוח יד ולגעת או לתת טפיחה על ישבן. אחד המעיזים ניגש אלי וקרע ממני את בגד הים שלי. נשארתי ערום על ארבע, כשסביב חולפים סקרנים רבים. בהתחלה הייתי לחוץ נורא מכל הסיטואציה, ולאחר כשראיתי את כמויות החתיכים סביבי התחלתי להתגרות והזין שלי נעמד קשיח וגאה מתחת לבטני.

פתאום חזר הבחור שקרע לי את בגד הים. זיהיתי אותו, הוא היה שחום עם תלתלי אפרו בלונדינים ועיניים ירוקות. הבחנתי בו כשהתקרב ועמו בחור נוסף, בהיר יותר עם שיער חלק אסוף לקוקו. לפי המבט הממוקד בי, היה ברור שהם לא באים להסתכל. הם הגיעו לסככה שלנו וניגשו אלי מיד, השחום אחז בשערי וכיוון את הראש שלי אל בין רגלי חברו, שם חיכה לי זין שבמצבו הרדום היה כ-12 ס''מ. התחלתי ללקק אותו והבחנתי בז'וזה מוציא שקית ותולה על העמוד. ''הקונדומים והקרם על חשבון הבית'', הוא אמר.

לקחתי את הזין שמולי לתוך הפה, וכעבור רגע הוא התחיל לגדול. הוא לא הגיע לאורך חריג, אך הלך והתעבה מרגע לרגע. ניסיתי להוציא את הראש לרגע, אך היד שאחזה בי הצמידה אותי בכוח לשורש הזין. הוא מילא לי את הפה עד שלא יכולתי לפתוח פה גדול כל כך.

הרגשתי שהידיים על עורפי מתחלפות. שמעתי את הבלונדיני מחליף כמה מילים עם ז'וזה, אך לא קלטתי את הנאמר. יד קרירה ליטפה את ישבני ועברה לעסות לי את החור, מורחת כמות נדיבה של קרם. לפתע נעלמה היד ותוך שנייה חדר לאחורי גליל עבה וקשה. נשימתי נעתקה, ואם פי לא היה חסום בצורה כה יסודית, אני מניח שצרחת הכאב הייתה נשמעת למרחוק.

שני הזרגים, בפה והתחת שלי, נתקעו לתוכי עד לשורשיהם וקפאו שם. נראה היה לי שאנחנו קפואים בתנוחה הזו למשך זמן אינסופי, ופתאום הם החלו לזיין אותי בתיאום מושלם, כאילו תכננו זאת מראש. לפי הקולות התאסף סביבנו קהל שצפה ואף עודד בקריאות את בעלי הזרגים שבתוכי, כאילו הייתה זו תחרות אגרוף או משהו דומה.

לפתע שמעתי את קולו של ריקרדו מזהיר אותי שלא אעז לגמור, והקהל הנהן בהסכמה. לא יודע כמה זמן זה נמשך, אבל כמו כל דבר טוב גם הזיון הזה הגיע לסיומו במטחי שפיך אדירים שהותזו, תחילה לתוך גרוני ואחר כך על גבי.

נותרתי תשוש וללא נשימה. זו הייתה חוויה מדהימה ומחרמנת ברמה שלא הכרתי. עוד לפני שהספקתי להסתכל סביבי הרגשתי זין חדש חודר אל הפתח האחורי. סובבתי את ראשי וראיתי מאחורי התקהלות של 10 עד 12 צעירים, כולם שזופים וחתיכים וז'וזה מחלק להם קונדומים. אחר כך הוא פנה אלי ונתן לי גלולת אקסטזי שאותה אילץ אותי לבלוע על ידי סתימת פי בכף ידו. הוא הניח לידי בקבוק פלסטי עם קש ממנו מיהרתי לשתות כי הייתי צמא מאד, ונפלתי שוב בפח האלכוהול.

אחרי מספר לגימות התחלתי לרחף. מדי פעם תחב מישהו לאפי מטלית ספוגה ב''לנסה פרפומי''. זה סם שהשפעתו דומה לפופרס, אך חזקה הרבה יותר. קשה לי לתאר את ההרגשה של זרגים שמתחלפים בתחת ובפה שלי. הייתי שיכור ומסומם ורק רציתי עוד ועוד מזה. מהר מאד איבדתי את הספירה וקצת אחר כך גם את ההכרה.

ריקרדו, שראה שאני כבר לא ממש בהכרה, הורה לז'וזה לרענן אותי במים הקרים. ז'וזה קשר רצועה לקולר שעל צווארי וגרר אותי למים. הוא תקע יתד ממש על קו, מסמן לי את מרחב התנועה המותר ומסמן לאחרים את מעמדי במקום.

נשכבתי באפיסת כוחות, מניח לגלים להציף מדי פעם את גופי, נהנה מקור המים המרענן. הייתי צמא והבחנתי בשני בחורים שעמדו לידי, שותים קוקה קולה מבקבוקי זכוכית מהסוג הקלאסי. העזתי וביקשתי לשתות. אחד ניגש, הורה לי לפתוח את הפה ושפך את המשקה מלמעלה. הצלחתי לקלוט כמה טיפות והשנים צחקו. פתאום ניגש בחור שלישי והתחיל דיון בשאלה אם אני מסוגל לקלוט את הבקבוק לתוכי. הוא ניגש אלי והחל דוחף לי אצבעות לתחת. תחילה שתים, ולאחר מכן שלוש וארבע. ''נראה לי שה יכנס'', הוא אמר. השנים אמרו שלא ונהייתה התערבות.

הם ניגשו אלי, אחד אחז בישבני ופיסק אותו בעוד השני מקרב את פיית הבקבוק לחור. הוא דחף קלות והפיה חדרה ללא קושי. הוא התחיל לדחוף עמוק יותר וזה התחיל לכאוב. ''אני אדאג לסתום לו את הפה שלא יצרח'' התנדב אחד מהם. הוא התיישב על החול מול פני, הרים את ראשי כשהוא אוחז בשערי והניח אותו בין רגליו על זין ברזילאי ''ממוצע'' של כ-18 ס''מ שעמד זקוף. הייתי תשוש ולא יכולתי להתנגד, אך ניסיתי לשמור את פי סגור. לחיצה עזה בצדי הלסת ''שכנעה'' אותי ולקחתי אותו לגרוני.

הלחץ באחורי הלך וגבר ועמו הכאב. הם שיחקו עם הבקבוק פנימה והחוצה, כשבכל פעם הם מחדירים אותו עמוק יותר. ''עוד מעט ההתרחבות הראשונה עוברת'', ניחם אותי בעל הזין שסתם את פי. פתאום הרגשתי לחיצה חזקה ואחריה שחרור מסוים. ההתרחבות של הבקבוק הייתה בתוכי והוא היה תקוע עכשיו עד המותניים הצרות שלו, מה ששחרר מעט את המתיחה של החור.

הם השאירו אותי עם הבקבוק תקוע באחורי והתרחקו. נשארתי שוכב כך במים, כשהבקבוק גורם לעוברים ושבים לעצור ולהתפעל מהמראה. ז'וזה חזר מהשחייה ופרץ בצחוק היסטרי כשראה אותי. הוא נשכב לידי והעיר על כוח המשיכה של התחת שלי, שלא מניח לאיש לעבור לידי בלי לנסות לקרוע אותו. מאחר ולתובנה הזו הגעתי זמן מה לפניו, לא ניסיתי כלל להוציא את הבקבוק, בתקווה שהעובדה שהחור שלי סתום תאפשר לי לנוח מעט.

זחלתי חזרה לסככה שלנו, מובל ברצועה אחרי ז'וזה. ריקרדו, שראה את אותי חוזר עם בקבוק, העניק לי עוד כדור אקסטזי וג'וינט עבה כפרס, ואני עישנתי אותו לאט, מתענג על הזמן הפנוי והמנוחה שהעישון העניק לי.

בשעות אחר הצהרים התעצמה הפעילות בכל הסככות. גניחות עונג וכאב נשמעו מכל עבר. האווירה הלכה והתחממה ועמה רמת החרמנות על החוף. מראות של זיונים התחילו לחרוג מקו הסככות ולפנות ערב נראתה כל רצועת החוף כאורגיה אחת גדולה.

בשלב מסוים לא יכולתי עוד לעמוד אפילו לא על ארבע ונשכבתי על החול. ריקרדו לקח אותי לסככה עם הסווינג וקשר אותי אליו. החדירות התחדשו בקצב מוגבר.
מרוב חדירות כבר לא הרגשתי את התחת. הלסתות כאבו לי ולא היה כל סיכוי לעקוב אחרי הכמויות והמספרים. ואז הגיע השיא. ניגש אלי בחור חסון עם כפפות מנתחים על ידיו. הוא החל למרוח לי כמויות של קרם סביב החור ודחף ארבע אצבעות. הוא סובב אותן בתוכי, מעסה אותי מבפנים. לאט לאט הוסיף אצבע רביעית והמשיך לדחוף. להפתעתי הוא היה כל כך עדין, שלא הרגשתי כל כאב. להפך, פתאום שבו לי התחושות וצמרמורות של עונג הציפו אותי שוב ושוב.

וכך בעדינות הוא הכניס את כל היד לתוכי. צרחתי, אך הפעם מעונג. קהל הצופים הריע ואני גמרתי, משפריץ כמויות אדירות, שהצטברו כל היום, לכל עבר. רק אחרי שהחשיך חזרנו למכונית והתחלנו לנסוע חזרה לעיר. מרוב תשישות נהיה לי קר וז'וזה עטף אותי בשמיכה שהייתה ברכב.

הגענו לביתו של ריקרדו ואחרי מקלחת התמוטטתי ונרדמתי.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...