>  >  > 

ריו - ג

שבת בערב

ריקרדו וחבריו הלכו לים והשאירו אותי על מיטת השיזוף במרפסת, כשידי ורגלי פרושות וקשורות לצדדים ופקק גומי עבה תקוע לי בתחת. נהניתי מהשקט ונרדמתי. התעוררתי אחרי כשעה כשכל גופי כואב מתלאות היום ומהתנוחה בה שהיתי. הרמתי את הראש וראיתי בשעון הקיר כי השעה אחת בצהרים. הערכתי כי לא ישובו לפני שבע בערב.

לא ידעתי מה לעשות, לא יכולתי להשתחרר ונותרו עוד שעות רבות כל-כך. למזלי לא היה ממש חם ורוח רעננה נשבה מכיוון הים. שתיתי בעזרת הקש מהבקבוק שהיה לידי. ניסיתי לזהות אם מהלו לי משהו במים, אך לשמחתי היו אלו מים נקיים, לפחות לפי הטעם. ניסיתי להירדם שוב, אך הכאבים לא הניחו לי.

לא שמעתי את הדלת נפתחת, אולי כי בכל זאת נרדמתי, אך לפתע הבחנתי במישהו עומד לידי ומתבונן בי. לא יכולתי לראות אותו היטב, אך ממותניו ומטה הוא נראה טוב. הוא היה שחור ולבש מכנסי ג'ינס קצרים צמודים. לא יכולתי שלא להבחין בהתרגשות שהתחוללה במכנסיו, אך להפתעתי הוא לא נגע בי אלא פנה והחל לנקות את המרפסת.

ביקשתי ממנו שישחרר אותי מהקשירה, הוא התקרב ואמר שהוא מצטער, אך ריקרדו לא מרשה לו לגעת בעבדים שלו. ביקשתי שוב והוא ענה כי אם הוא יעשה זאת ריקרדו יפטר אותו מהעבודה והוא זקוק מאד לכסף. ''ומה אם תברח מפה?'', הוא שאל.

אחרי משא ומתן ממושך הגענו להסדר. הוא ישחרר אותי ויקשור אותי מחדש לפני שילך, ובתמורה יוכל לזיין אותי פעמיים, אחת מיד והשניה לפני שילך. אחרי כל מה שעברתי, המחיר נראה לי זניח לעומת כמה שעות שינה.

הוא שלף את הפקק ממני ובבת אחת, בלי לתת לחור שלי שהות להסגר, חדר לתוכי והחל לזיין אותי בפראות. מרוב תשישות וסמים לא הרגשתי דבר. הוא גמר בצעקות, יצא ממני והשיב את הפקק למקומו. ''אל תשכח שהפקק אינו חלק בעסקה שלנו'', הוא הזהיר אותי ושיחרר את ידי ורגלי. הוא הביא לי סדין להתכסות בו ונרדמתי מייד.

התעוררתי ממכה רכה בישבני ולאחריה הרגשתי זין חודר לאחורי. פתחתי את עיני וראיתי את המנקה עומד בפיסוק מעל המיטה, מזיין את התחת שלי בתנועות קצובות וללא הפראות שהייתה קודם. לקח לי רגע ארוך להבין מה קורה איתי, כנראה שעוד הייתי תחת השפעת שאריות סם.

התברר שישנתי חמש שעות בלי לזוז. אחרי שהוא גמר הוא הלך למטבח והביא שני בקבוקי בירה. ישבנו לשתות והוא סיפר לי שקוראים לו ז'וזה שהוא משמש את ריקרדו כעבד לכל דבר. הוא גר בחדרון המצוי במרפסת המטבח, מנקה, מבשל ומשרת את כל צרכיו המיניים של ריקרדו ושל חבריו. כל יום שישי בצהרים הוא הולך לבקר את המשפחה שלו ומקבל שכר רק עבור ניקוי הדירה בשבת.

''ביקשתי מהשוער בבניין להודיע לי כשריקרדו מגיע, כך שתוכל להישאר משוחרר עד הרגע האחרון, זאת כמובן בתנאי שתבטיח לא לעשות בעיות, אחרת אקשור אותך כבר עכשיו''.
הבטחתי.

ז'וזה ניגש למנגל שהיה בנוי באחת הפינות והחל להבעיר את הפחמים. הוא הביא מהמטבח עגלת שירות קטנה עם מגשי בשרים ונקניקיות ובקבוק מיץ. ''ריקרדו השאיר את הבקבוק הזה בשבילך, אתה צריך לשתות את זה'', הוא אמר. שיערתי שזה לא היה מיץ תמים ולא נגעתי בו.
''תשתה'', הוא אמר, ''אם לא, אצטרך להשקות אותך. אלו ההוראות''.

לא רציתי לשתות, אז עשיתי כאילו ו''פתאום'' נפל הבקבוק מידי ונשפך. ז'וזה התעצבן ורץ להביא סמרטוט כדי לנקות את הרצפה. ''אני רואה שאתה עוד לא ממש ממושמע'', הוא אמר לי ונעלם לתוך הבית. אחרי כדקה הוא שב עם בקבוק נוסף ביד, תפס את ידי בחוזקה והורה לי לשתות. הופתעתי מעצמת האחיזה שלו, אך עמדתי בסירובי.

''אין לי זמן אליך'', הוא אמר בכעס ולפני שהבנתי מה קורה כבר שכבתי על גבי על הריצפה, כשז'וזה יושב לי על החזה, בירכיו מרתקות את ידיי לצדדים ויד אחת שלו סותמת את אפי. ניסיתי להתנגד, אך הוא איים שישבור לי את האף. נאלצתי לפתוח את הפה והוא החל למזוג לתוכו את תכולת הבקבוק לאט, תוך זהירות שלא לאבד אף טיפה.

סיימתי לשתות. הוא הניח את הבקבוק ושלף את הזין שלו. היה לו זין ארוך ודק יחסית, הוא דחף אותו בבת אחד לגרוני והחל לזיין לי את הפה באותה פראות כמו הזיון הראשון. לא עבר זמן רב וגרוני התמלא שפיך מריר.
''עבדים תמיד נענשים על אי צייתנות'', הוא אמר, גרר אותי למיטה וקשר אותי כמו שהייתי קודם. הוא הביא רצועת בד שחור וקשר את עיניי. נשארתי בעלטה ללא יכולת תזוזה. כעבור זמן קצר חדלתי לחוש את גופי, ריחפתי אבוד בחשכה, כשקולות עמומים חודרים מרחוק לתודעתי המבולבלת.

אני לא יודע כמה זמן זה נמשך, אך לפתע הרגשתי יד שאחזה בפני ופתחה את פי. כדור אקסטזי הונח בפי והיד סגרה אותו בחוזקה, מאלצת אותי לבלוע. ידיי ורגליי הותרו והרגשתי משיכה קלה ברצועת הצוואר שלי. נעניתי מיד וירדתי מהמיטה לעמידת ארבע על הרצפה. ריחות של בשר על האש מלאו את האוויר.

''תאכל!'', פקד עלי קול. גיששתי עם היד ומצאתי חתיכת בשר מולי על הרצפה. רגל דרכה על ידי, ''לא לגעת! לאכול!'', פקד עלי הקול. הרכנתי את ראשי, אוכל את הבשר מהרצפה. שוב משכה אותי הרצועה. התקדמתי ונתקלתי ברגל של מישהו שהגיב בבעיטה בפני. רצועת הבד הוסרה מעיני וראיתי את כל החבורה מהבוקר יושבת מפוזרת במרפסת הגדולה, כולם עסוקים באכילת כמויות הבשר האדירות שירדו מהאש.

פתאום שרק מישהו מקצה המרפסת והשליך לרצפה חתיכת בשר. כנראה שלא הגבתי מהר מספיק לטעמו של זה שישב לידי והוא ''כיוון'' אותי בבעיטה. זחלתי ואכלתי את הבשר שהושלך. כך זה חזר מספר רב של פעמים.
אם עד כה אלמנט הסקס היה המוביל, עכשיו זה הפך להשפלה מכוונת. מכל עבר חטפתי בעיטות אקראיות, מדי פעם דרך מישהו על רצועת העור שנשרכה אחרי וגרם לדקירת כאב עזה באשכי. מההשפלה התחלתי לבכות, אך לא יכולתי לעשות יותר מכך, כי גם על ארבע התקשיתי לייצב את עצמי. העדפתי שכבר יזיינו אותי איך שרק ירצו (מזה גם אני נהנה) ויפסיקו להשליך לי אוכל על הרצפה.
השיא היה בתום הארוחה כשגוש גדול של גלידה הושלך לפני, אך רגל שדרכה על הרצועה מנעה ממני להגיע אליו עד שנמס ואז נאלצתי ללקק ולנקות את השלולית שנוצרה.

אחרי שסיימו לאכול הובלתי שוב אל הבר ונקשרתי למוט שהיה כבר מוכר לי. מצצתי לכל מי שניגש, שניים או שלושה זיינו את התחת שלי ונראה היה שהיום עומד בפני סיום.

הובלתי שוב אל המיטה, החבר'ה רצו לראות אותי מקבל שוב את הדילדו הענק. שוב נקשרתי על גבי, כשרגלי מקופלות כלפי מעלה וישבני פתוח לרווחה. הדילדו נשלף וללא כל שימון נלחץ לתוך החור שלי. הכאב היה חד, אך לא כמו בפעם הראשונה. הדילדו חדר לתוכי עד מחציתו ואז לפתע הותרתי מהקשרים. הצטוותי לקום ולעבור לתנוחת כריעה. התישבתי על הדילדו שחדר לתוכי יותר ויותר.
''עד הסוף'', ''עודד'' אותי הקהל ואני ירדתי בעדינות. התענוג היה עילאי, זה היה פיצוי על ההשפלה וכל השאר. ידיים תמכו בי, שלא אאבד את שיווי המשקל ואפול, וקריאות התפעלו עלו מסביב ברגע שביצי הפלסטיק נגעו בשלי.

ז'וזה נקרא מהמטבח והצטווה למצוץ לי. לא הייתה לו עבודה רבה, הייתי חם והצפתי את גרונו ופיו בתוך זמן קצר. הוא נצטווה לקחת אותי ולרחוץ אותי היטב. זחלתי על ארבע לכיוון האמבטיה כשהדילדו עדיין תקוע בתוכי. נכנסתי לאמבטיה, ז'וזה שלף בבת אחת את הדילדו ותחושת ריקנות הציפה אותי. הוא פירק את הטוש מהצינור הגמיש והחדיר אותו למעי. הוא פתח את המים והניח להם לזרום החוצה דרך מעיי במשך כשלוש דקות. אחר כך הורה לי להסתבן היטב ואחרי שהתנגבתי התיז עלי בושם בריח לימון עדין.

חזרתי למרפסת והבחנתי בוויכוח ער ומלא צחוקים בין כמה חבר'ה שעמדו בסמוך למיטה ''שלי''. הם נראו כמתערבים על משהו, ואז אחד מהם נשכב על המיטה וקרא לי לגשת למצוץ לו. ברגע שהגיע למלוא הזקפה הורה לי לשבת עליו. קמתי מהרצפה והשחלתי עצמי על הזין שלו שהיה ארוך, אך לא מהעבים מאוד. ירדתי עד הסוף כשהוא אחז בכתפי וכופף אותי אליו, מוודא שהזין שלו נשאר בתוכי עד הסוף. ואז התייצב מאחורי בחור נוסף עם זין ענק ועבה והחל לתמרן אותו לתוכי. שלישי היה בעל הזין הגדול ביותר מאתמול, שנעמד מולי ובכוח כיוון את הזין האדיר שלו אל תוך גרוני.

מעולם לא קיבלתי שלושה זרגים בעת ובעונה אחת, זה היה מסעיר ומחרמן. ראשון גמר השני שחדר לאחורי, הוא יצא והוחלף מיד על ידי אחד מהנוכחים. מאחור השתמשו כולם בקונדומים, כך שלא הייתה הצפה, אך לא כך היה מצב הפה שלי. השתדלתי למצוץ ולינוק כל טיפת שפיך, אך לא הצלחתי. אחד אחרי השני הם ירו מטענים לתוך פי וטיפות זרע זרמו במורד סנטרי לעבר הצוואר.

הזין עליו ישבתי נשאר נעוץ בי כל אותו זמן, קשיח כמו פלדה, בעוד שבעליו גונח ונאנח מעונג. ארבעה ירו בגרוני ושלושה באחורי לפני שהראשון גמר בשאגות אדירות. התברר כי ההתערבות הייתה על כמה אנשים יגמרו לפני שהוא גומר. לקראת סוף הערב שוב חדר לתוכי הדילדו הענק, אלא שהפעם הייתי על ארבע, מקבל אותו כמו כלבה מיוחמת.

המסיבה התפזרה. ריקרדו בישר לי שמחר נלך לים. הוא שלף אזיקי פלדה עם שרשרת של כשני מטר, הידק אזיק פלדה על הביצים שלי וקשר את הצד השני לרגל של המיטה שלו. הוא השליך לעברי סדין בלבד והורה לי לשכב למרגלות המיטה. מצצתי לו עוד פעם אחת לפני השינה והוא גמר לי על הפנים והחזה. אחר כך הוא העמיד אותי על ארבע וחדר אלי. הפעם פיזר את השפיך שלו על גבי ומרח אותו על כולי.
''עכשיו, אחרי שסימנתי אותך בריח שלי, אתה יכול ללכת לישון'', הוא אמר לי.

לא בזבזתי זמן ולא רציתי לתת לו הזדמנות להתחרט. נשכבתי למרגלות המיטה ונרדמתי מייד.

לפרק הקודם לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...