>  >  > 

ריו

יום שישי אחרי הצהריים

מזה שנים רבות שאני מזדמן, מספר פעמים בשנה, לריו-דה-ז'נירו. אולם עד לאחרונה לא הכרתי אישית את סצינת הגייז שם, למרות שידעתי בתיאוריה כי היא תוססת ופעילה. גם הפעם לא תכננתי דבר.

לראשונה מזה זמן, ''נאלצתי'' לבלות את סוף השבוע בעיר המדהימה הזו. היה זה יום שישי אחר הצהרים, ואני הייתי חופשי עד יום שני בבוקר. ירדתי לשפת הים והתחלתי לטייל לאורך החוף. המראות, תאווה לעיניים. אפנת מכנסי הגולשים לא ממש פופולרית על קו המים, שם שולטים בגדי הים הצמודים. עשרות/מאות גברים בעלי גוף מדהים עם פיסות לייקרה שבקושי מסתירות זרגים ענקיים (הם טוענים לממוצע 17 ס''מ). הגעתי לאזור עם ריכוז חתיכים גבוה מהממוצע והחלטתי להתמקם שם.

לא רחוק ישבה חבורה של חמישה צעירים בצבעים שבין חום בהיר לשוקולד מריר, שתפסה מיד את עיני. התבוננתי בהם שותים בירה ומדברים. לאחר כמה דקות (אולי יותר) הם קמו ונעמדו מולי על קו המים. זה היה אחד המראות היפים שראיתי. ארבעה מהם היו מצוידים במה שנראה כפוטנציאל ליותר מ-20 ס''מ במצב קשיח. מאמצי לשלוט בתכולת בגד הים שלי הלכו וגברו, אך ללא הועיל. קווי ההגנה האחרונים שלי נשברו כאשר חתיך מדהים אחר, שהיה עסוק כל אותו זמן, ממש לידי, במזמוז סוער של החברה שלו, החליט לטבול בים. הוא קם ממקומו ללא כל עכבות, מפגין פיסת לייקרה מתוחה עד להתפקע מעל זקפה ענקית, וצעד לאיטו לכיוון המים כשכלי המשחית חולף פחות ממטר ממני בגובה העיניים. לא יכולתי שלא לראות באופן מוחשי ביותר מה אני רוצה לעשות לו...

בינתיים הבחינה בו גם החמישייה, ובעודם עוקבים אחריו במבטיהם, הבחינו גם, ככל הנראה, בהתעניינותי בו ובמתרחש בתוך בגד הים שלי. החמישייה החלה לשוב למקומה, תוך שהם חולפים ממש לידי. מבטי הצטלב עם אחד מהם שהיה החסון בחבורה. גובהו כ-190 ס''מ, עור בצבע שוקולד בהיר, שיער שטני מקורזל, לבש בגד ים לבן שהבליט את שיזופו, ועוד יותר את הזין הענק שנח בתוכו. נראה היה שארבעת חבריו מתייחסים אליו באופן מיוחד. לא ידעתי באותו שלב שאני עתיד לגלות מקרוב את סודות היחסים הללו.

הם התיישבו שוב במעגל, כשאחד מהם שלף ג'וינט שהחל לעבור מיד ליד. כשהגיע הסיגריה לידי החתיך בלבן הוא הסתובב אלי ושאל במבט אם אני מעוניין להצטרף לסיבוב של הסיגריה. הנדתי את ראשי בחיוב וקמתי ממקומי להצטרף אליהם. עד הערב ישבנו שם על שפת הים, מדברים, צוחקים, שותים בירות והג'וינטים עוברים במעגל מיד ליד. לפני שנפרדנו שאלתי את ריקרדו (כך הציג עצמו בעל בגד הים בלבן) על מקום מומלץ לצאת בערב. הוא ניסה בעדינות לברר במה אני מעוניין. בשלב זה, כשכבר איבדתי את ספירת פחיות הבירה והג'וינטים, גם השתחררתי מהבושה ואמרתי לו שאני בוער מחרמנות ומחפש מקום ריכוז של חתיכים למטרת צייד. הוא נתן לי כתובת של סאונה נחשבת והמליץ להגיע אחרי עשר בלילה.

בשעה עשר בדיוק יצאתי מהמלון ואחרי הליכה של פחות מעשר דקות הגעתי למקום. המקום נראה חביב. לא מפואר מאוד, אך נקי ומסודר. נכנסתי פנימה והמצב השתפר, בסמוך לכניסה במרחב המרכזי של המקום התגודדו צעירים רבים כשלמותניהם כרוכה המגבת המינימלית של המקום, אם בכלל. מיהרתי להתפשט, התעטפתי בבד הסמלי ויצאתי לסיור היכרות.

במפלס הכניסה היה אזור מנוחה עם טלוויזיה ששידרה איזו תכנית בידור. בצמוד בר גדול עם מקומות ישיבה וליד הסאונה הרטובה היו מקלחות פתוחות לכיוון הרחבה, כך שהיושבים בבר יכלו לצפות במתקלחים. במפלס השני הייתה סאונה יבשה, עוד סאונה רטובה, אזור צפייה בסרטים כחולים וחדר ענק עם משטחים מרופדים במזרונים ותאורה עמומה ביותר, כמעט חושך מוחלט. במפלס השלישי היו פזורים לאורך מסדרונות חדרי זיונים עם מיטה גדולה בכל אחד מהם, קונדומים וגלילי נייר מגבת לשימוש המעוניינים. הכל היה מסודר ונקי כל כך עד שכבר חששתי שאיש לא עושה שם כלום כדי לא ללכלך...

החלטתי להתחיל את הערב בחדר החושך, נכנסתי לחדר ובזהירות, תוך גישוש דרכי, העמקתי לתוך האפילה עד שהגעתי לקיר. נעמדתי לידו ובתוך כמה דקות התרגלו עיני לחשכה והתגלתה לי אורגיית ענק שהתרחשה סביבי על המזרונים. התרחקתי מעט מהקיר, מהסס אם לצלול לתוך אחת הערמות או לצאת לנסות את מזלי אחד על אחר בבר. הבחנתי בצלליות של ארבעה או חמישה אנשים שנעו לעברי ונעמדו במרחק קטן ממני. מצד אחד קולות האורגיה לידי קראו לי, מצד שני הצלליות החטובות סביבי סיקרנו אותי.

לא הספקתי להתלבט הרבה עד שפה עלום החל לינוק את הזקפה שהתקשתה לי ברגע שנכנסתי למקום ומאנה להירגע. עוד שניה עברה ויד החלה ללטף את גבי ולאחריה עוד יד ועוד יד. עמדתי המום ללא יכולת לזוז, הייתי שיכור ומסטול מכל היום עד שלרגע לא הייתי בטוח אם זו לא איזו הזיה. מה ש''העיר'' אותי היה משהו חם, קשה וענק שנצמד לאחורי והחל להתחכך בי. ההלם הפך לפאניקה, הבנתי שהוא מגשש את דרכו לפי הטבעת שלי. ניסיתי להעריך את הצפוי לי וזה היה מבהיל. לא הצלחתי להקיף אותו עם יד אחת ואורכו היה יותר מ-22 ס''מ. בשלב זה הייתי מוקף אנשים שליטפו אותי ואחד את השיני בפלונטר של ידיים.

שמעתי מאחורי קול קריעה של עטיפת קונדום והתותח שהיה צמוד לישבני התרחק. מספר ידיים נשלחו לישבני, מלטפות ומפרידות את הלחיים, פותחות את החור לרווחה. אצבע ועוד אצבע חדרו אלי, תחילה אחת אחת ואחר כך שתיים ואף שלוש. פתאום האצבעות נסוגו והרגשתי נשימה חמה על החור ומייד אחריה לשון אנונימית החלה לעסות לי את סביבת החור. לאחר שחקרה היטב את האזור התמקדה בחור וחדרה אליו תוך שהיא מעסה את חלקו הפנימי. התחלתי לגנוח מעונג אך יד חזקה סתמה לי את הפה. לרגע עזבה הלשון את החור שלי ואז שמעתי מאחורי צליל של חבטה וקול מצווה ''תלקק, תכין לי אותו''. נבהלתי וגיששתי עם הידיים מאחורי גבי. ראשו של המלקק היה מוצמד לישבני על ידי זוג ידיים חזקות. הכוחניות שבמעשה גירתה אותי כל כך שמיד גמרתי עמוק בגרון האנונימי שלא חדל מלמצוץ לי כל אותו זמן.

למרות ה''רמזים'' סביבי, התגובה לגמירה שלי הממה אותי לחלוטין. אותה יד שסתמה את פי קודם נחתה עלי מאחור בסטירת לחי מצלצלת וכואבת, הקול הנוזף מקודם ''הודיע'' לי שמאחר וגמרתי ללא רשותו אני עתיד להענש על כך ואוי לי אם אשמיע קול. קפאתי, האינסטינקטים אומרים לי לברוח, אבל הסקרנות והגירוי מצמידים אותי למקומי.

הפה שבלע את כל השפריץ עבר מהזין לביצים. הוא לקח את שני האשכים שלי אל תוך פיו והחל לגלגל אותם בפה מצד לצד. התחושה הייתה בתחילה נהדרת, אולם על פי סימן שהגיע מאחורי הוא החל לנשוך את אשכי ולמשוך את כל השק עם הפה עד שחשבתי שהוא יתלש. כך נמשך העונש שלי מספר דקות, עד שלפתע אחזו בי שלושה זוגות ידיים והשכיבו אותי על המזרון שהיה בקרבתנו. שכבתי על הבטן, עקוד למקומי על ידי שלושה המחזיקים, אחד בכל יד ואחד על הרגליים שלי. רביעי הצטרף ולקח רגל אחת תוך שהם מפשקים את רגלי למפתח שלא הכרתי עד אותו רגע.

הנחתי שהרגע הגדול הגיע ושהזין הענק עומד לחדור אלי. מרוב ציפייה והתרגשות לא אכפת היה לי מה עושים השאר ובאיזה מצב אני נתון. הרגשתי לפי תנועה המזרון שמישהו התמקם בין רגלי ומיד הרגשתי משהו חם ונוקשה נוגע בחור התחת שלי. הייתי מיוחם, התחת שלי מוכן לאחר ליקוק יסודי שהשאיר אותו רטוב וכמעט שביקשתי שיכנס כבר, אבל נזכרתי שאסור לי לדבר אז הרמתי מעט את האגן לקראתו. הוא קלט את התנועה ובת אחת חדר אלי תוך שהוא משעין את כל כובד גופו עלי.

הרגשתי שאני נקרע לשניים, הכאב היה חד וצעקה נפלטה מגרוני. הוא חדר עד הסוף ונשאר שם ללא תזוזה ואז חשתי את נשימתו על אוזני וקול מוכר אמר ''ידעתי שתגיע, ידעתי שתאהב את זה. אתה שלי עד יום שני בבוקר, עבד, תעשה כל מה שאצווה או יבקשו חברי, ברור?'', הוא הושיט יד לפה שלי, פתח אותו, הניח על לשוני גלולה וסגר לי את הפה בכוח. ''תבלע, זה יעזור לך להחזיק מעמד, יש לך עוד הרבה עבודה ביומיים הקרובים ואני צריך אותך ערני ונמרץ''. היה זה ריקרדו מהים וארבעת חבריו אחזו בי מוצמד למזרון.

ה''שיחה'' שלנו הסבה את תשומת לבי מהכאב באחורי שכבר נעלם. הוא החל לפמפם בכוח ולאחר מספר דקות סוערות הוא גמר. הוא יצא מתוכי ומיד אחז ברגלי הימנית, מחליף את חברו שנעץ בתוכי ללא כל הכנות זין מעט קטן יותר. כך חדרו אלי כל החמישה אחד אחרי השני. למזלי את הזין הגדול ביותר קיבלתי ראשון, כך שהאחרים לא הכאיבו לי.

אחרי שהחמישי גמר הם הורו לי לקום ולבוא אחריהם. ירדנו למטה ונכנסנו לסאונה הרטובה. החלל היה מלא באדים שלא אפשרו לראות דבר, הם כיוונו אותי לאחת הפינות בה היה מותקן טוש ואחרי שהם התרחצו הגיע תורי. התרחצתי במהירות במים הקרים ויצאתי מהטוש.

החבורה ישבה על דרגשי השיש וריקרדו סימן לי לגשת אליו, הוא אחז בעורפי והוריד בכוח את ראשי לכיוון חלציו, פתחתי את פי והוא הוריד את ראשי ישר על הזין שלו שהיה חצי רפוי. השתנקתי, הרגשתי אותו ממלא את פי וזוחל לעומק גרוני וחששתי מרפלקס לא נעים, אך זה לא קרה. הוא אחז בי בתנוחה זו בלא שיכולתי לזוז. לאט לאט התמלא גרוני באיבר המזדקף עד שהגיע למלוא עוצמתו. לא שיערתי מעולם שאני מסוגל להכיל אותו.

לאחר זמן שנראה לי ארוך הוא החל לפמפם ולזיין את גרוני בקצב גובר והולך. תוך כך הרגשתי תכונה מסוימת מאחורי ולפתע חדר אלי מישהו מאחור. אינני יודע אם היה זה מישהו מהחבורה או אחר, ריקרדו אחז בי בעוצמה שלא אפשרה לי לתמרן ולהביט לאחור. פתאום הוא הצמיד את ראשי למפשעתו כך שכל אברו הענק נעוץ בגרוני וגמר בסדרה של השפרצות הישר למעמקי גרוני, מיד לאחר מכן זה מאחורי גמר ונעלם.

החום, הלחות, העישונים והאלכוהול של אחר הצהרים, בתגבור הכדור שבלעתי, גרמו לי לתחושת ריחוף שבקושי אפשרה לי לעמוד על רגלי. למזלי יצאנו מהסאונה והאוויר הצח החזיר לי את היציבות, אם כי לא נטרל את הסוטול העמוק בו הייתי.

החבורה פנתה לכיוון הלוקרים ואני אחריהם. ''הולכים הביתה'', הודיע ריקרדו. אמרתי שאני מוכן לבוא אבל אני צריך לקחת כמה דברים מהמלון. ''אתה בא כמו שאתה, אתה לא צריך שום בגד עד תום סוף השבוע ומברשת שיניים חדשה תקבל אצלי'', סגר ריקרדו את הדיון. סחרחורת אדירה תקפה אותי והרגשתי שאני טס לכל הכיוונים. התיישבתי על הספסל...

אני לא זוכר את היציאה מהסאונה ומקווה שהייתי לבוש. הדבר הבא שאני זוכר זה שאני שוכב עירום על מחצלת בפינת מרפסת של פנטהאוז, בריזה מהים נושבת עם ריח של מלח. הסתכלתי סביב וראיתי חבורה משכשכת בג'קוזי גדול שעמד במרכז הרחבה/גג/מרפסת. רק ריקרדו היה מוכר לי מבין 10 או 12 איש שישבו שם, שולחים ידיים זה לזה, מתנשקים, שותים ומעשנים מריחואנה.

ניסיתי לקום ולפתע נבלמתי על ידי משיכה עזה בביצים. התיישבתי בחזרה וראית שהביצים שלי נקשרו במעיין חגורת עור בצורת קונוס וממנה נמשכת רצועה שהייתה קשורה לרגל של כיסא כבד שעמד לידי. ואז שמתי לב שגם סביב צווארי כרוכה רצועת עור. בין רצועת הצוואר ורצועת הביצים חיברה שרשרת ברזל שהשמיע קול שקשוק קל. יושבי הג'קוזי שמעו את שקשוק החגורה וניפנו לעברי.

ריקרדו יצא מהג'קוזי ניגש לכיסא, התיר את הרצועה מהרגל ובמשיכה סימן לי לקום. הוא הוביל אותי לשפת הג'קוזי והציג את המציאה החדשה שלו בפני חבריו, אחד מהם אחז בשרשרת וניסה למשוך אותי לתוך המים, אולם ריקרדו הודיע שאין לי רשות להיכנס לשם. הוא הוביל אותי לבר שניצב ליד הג'קוזי ובמשיכת הרצועה למטה הביא אותי לכרוע מתחת לבר וקשר את הרצועה למוט שהיה מותקן לאורך הבר מלמטה – זה שמיועד לרגלים. הוא הזדקף והלך סביב לצד של הברמן. לא ראיתי מה עשה אך לאחר רגע חזר אלי עם כוס ביד ונתן לי כדור. ''זה יחזיק אותך ערני'', הוא אמר, ''תבלע את זה, שמעתי שאתם הישראלים אוהבים אקסטזי'', והושיט לי את הכוס. לקחתי את הכדור ורוקנתי את הכוס במכה אחת. חשבתי שזה מים, אך זה היה קאשסה – אלכוהול מקני סוכר - האלכוהול שרף לי את הגרון, אך המתיקות שלו התגברה מיד.

''תמצוץ לכל מי שיגש לבר'', הוא הורה לי. הרבה פעמים פנטזתי בדיוק על סיטואציה כזו ופתאום זה קורה לי. הזין שלי נעמד מיד וריקרדו חייך בסיפוק. לא נשארתי לבד, רגע לאחר שהוא שב למים יצא בחור שנראה לי מזווית המבט בה הייתי בערך בגובה 180 ס''מ, שרירי עם בטן שטוחה וזין שנראה בינוני מינוס במצבו הרפוי. הוא ניגש לבר ונעמד מעלי. התחלתי למצוץ לו והאיבר גדל וגדל וכמעט חנק אותי. הוא שב לג'קוזי ובירך את ריקרדו על המציאה. כך זה נמשך כשעה, אחד אחד הם יצאו למזוג לעצמם משקה ואני פינקתי אותם. בשלב מסוים החלו לכאוב רגלי מהתנוחה השפופה שנכפתה עלי, אך כל ניסיון להתרומם גרם לכאב עז באשכי.

פתאום קמו שניים והכריזו שנמאס להם מהישיבה. אחד היה שחור, 190 ס''מ ועם זין ענק שלא הצלחתי קודם לכן להכניס במלואו לפי. השני מאלטי שנראה מעט נשי יותר, אך גם הוא עם גוף מהמם. לא שמעתי מה הם אמרו לריקרדו, אך הוא סימן להם עם היד לכיוון פנים הדירה. הם נכנסו ומיד יצאו עם חפץ שנראה כמו שולחן מלבני מעור שחור עם רצועות על הרגלים. השחור ניגש אלי, התיר את הרצועה והובל אותי לשולחן. הוא השכיב אותי כשבטני על השולחן, הראש בולט מחוץ לשולחן מצדו האחד וקצהו האחר בקו שיפולי הבטן שלי. ביחד עם המולאטי הם פישקו את רגלי וקשרו אותן לרגלי השולחן ואותו הדבר עשו עם ידי. ריקרדו קם, הוציא ערמה של קונדומים מאחד הארונות והניח אותה על גבי. ''הבטחתי להחזיר אותו בריא'', הוא אמר.

השחור התייצב מול פני והחל להכות בהן עם הזיו הענק שלו, ''נראה אם הפעם אצליח לדחוף לך אותו עד הסוף'', הוא אמר, ''עכשיו אתה קשור ולא יכול לברוח''. המאלטי התמקם מאחורי והחל לטפל בי עם הלשון שלו, מעסה בתנועות סיבוביות את כל סביבת החור ואחר כך מתמקד בחור מבחוץ ומבפנים. השחור, שהגיע לגודלו המרבי, כיוון את קצה התותח שלו אל בין שפתי. התחלתי ללקק אותו מכל הכיוונים, נוזלים מקדימים הופיעו והוא החל ללחוץ פנימה. פחדתי שהוא ינסה לדחוף לי את המפלצת שלו בבת אחד, אז ניסיתי לפתוח את הפה לאט לאט. מכה חזקה על ישבני הסיטה לשניה את תשומת לבי ואז הוא תקף. בדחיפה אחת הגיע פטריית ראש הזין שלו לגרוני. נרתעתי, אך לא היה לי כל מרחב תמרון. הבחנתי בבעתה שעוד לא נכנס אפילו חצי. ''תירגע'', הוא אמר לי, ''שחרר את הפה ותרפה את הגרון, מבטיח להתקדם לאט יותר''.

הוא החל לנוע באיטיות קדימה ואחורה, כשכל פעם הוא חודר כמה מילימטרים עמוק יותר מקודם. הייתי מגורה עד שיגעון. עצמתי את עיני, גלים של סוטול טיילו בכל גופי, קצב התנועה האחיד שלו פנימה והחוצה שלח גלים לאורך גבי ובטני, הרגשתי שכל הגוף שלי לוקח חלק במעין ריקוד תאווה שבו הזין בגרוני הופך להיות חלק ממני. ברגע מסוים חדלתי לחוש את תחושת המחנק שפינתה מקום לתענוג אדיר.

המאלטי מאחור, שהבחין בהרמוניה, הצטרף גם הוא, בעדינות ובלי להפר את המקצב. הוא הניח את קצה הזין שלו (מוגן בקונדום, בהתאם להוראות) על פי הטבעת שלי, ובדחיפות עדינות העמיק את חדירתו כל פעם שהשחור נע החוצה. אחרי כמה תנועות הרגשתי את הביצים של המאלטי נוקשות בביצים שלי כל חדירה ומיד אחר כך את הביצים של השחור על סנטרי. הייתי בטירוף מוחלט מהידיעה שכל הזין השחור הענק הזה חודר לגרוני.

אין לי מושג כמה זמן זה נמשך, גמרתי פעמיים ללא כל יכולת שליטה, ולמזלי הזין בגרוני החניק את צעקות העונג שלי. הקצב גבר עד שמלפני ומאחורי נשמעו אנחות ושניהם גמרו כמעט בו זמנית.

פתחתי את עיני וסביבנו עמדה כל החבורה וצפתה במעשה. הם היו כולם מגורים וכיוונו לעברי זרגים בגדלים שונים, כשהקטן בהם היה להערכתי 15 ס''מ והגדול, כ-24 ס''מ, יצא זה עתה ממעמקי הגרון שלי. מישהו אמר שמגיע לי פרס על הזיון המדהים שהתחולל בפניהם, אחר הציע את המסכה. חשבתי שמדובר במסכת עור, אך ריקרדו הופיע עם מה שנראה כמו מסיכת חמצן, שבמקום צינור החמצן היתה נעוצה סיגרית מריחואנה כפולה בגודלה מהרגיל.

הוא הצמיד לי את המסכה לפנים, חיזק אותה עם הגומי סביב ראשי וכולם פנו לבר לשתות. עישנתי בתענוג רב את הפרס שלי וטסתי משם לגבהים. נשארתי עקוד על השולחן הזה, כשהזרגים בפי ובתחת שלי מתחלפים כל הזמן. מדי פעם מישהו גמר לי בפה או על הפנים והגב, אבל אף אחד לא הביא אותי לשיאים של הזיון הראשון. בשלב מסוים אף הפכתי אדיש לסובב אותי ומדי פעם ספגתי סטירה או מכה על התחת עקב כך.

האורגיה נמשכה גם לאחר ששוחררתי מהשולחן וכל פעם השתלט עלי מישהו אחר והשפיט אותי. ריקרדו היה מרוצה ואני הייתי מסטול כל כך שלא יכולתי אלא להיות מבסוט ולחייך כל זמן שהפה שלי לא היה תפוס.

עם תחילתו של אור ראשון עזבו האורחים. ריקרדו שיבח אותי על התפקוד, הודיע לי שהוא הולך לישון ואילו עלי מוטל לנקות ולסדר כי יש אורחים לארוחת הבוקר.

המשך יבוא.

לפרק הבא 
תגיות

תגובות הגולשים

הגיבו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...