עוד בלייפסטייל ובריאות
 >  > 

המלצות וקישורים

בחור שמתגבר אצלו הרצון ללבוש בגדי אישה, עוד על איידס, וסוגי לובריקנטים. ד"ר דובי עונה על שאלות

קוראות וקוראים נכבדים,
ברצוני להזכירכם להוסיף כתובת דוא"ל שלכם בפנייתכם אלי באם אתם מעוניינים שאוכל להשיב ישירות על פי שיקול דעתי. כפי שרבים מהפונים/פונות שמו לב, את רוב התשובות אני עונה באופן אישי ורק על חלקם באופן פומבי.
שבת שלום.

לשליחת שאלה לד"ר דובי (אפשר גם בצורה אנונימית) לחצו כאן

מיכל מספר שבזמן האחרון גובר בו הרצון ללבוש בגדי אישה. הוא אינו נמשך לגברים ולרוב יש לו חברה אבל הסובבים אותו לא מבינים אותו והוא מבולבל מכל העניין.
מיכל ידידי. לא פלא שאתה מבולבל. ה"חברה" התרגלה להלביש זכר בבגדי גבר ונקבה בבגדי אישה ומי שמעז כמוך "לשבור את הכלים" מנסים לשבור אותו על מנת שיכנס לתלם ויתיישר לפי הכלל.

באירוע הגאווה האחרון שהיה בגבעת חביבה פגשתי את נורה גרינברג וספרתי לה בקווים כלליים על מצוקתך ובעייתך. נורה סיפרה לי שהבעיה הנה שכיחה למדי, העובדה שאתה נהנה ללבוש בגדי נשים אינה הופכת אותך להומו וההתמודדות עם הבעיה קשה. היא הסכימה שאמסור את הדואר האלקטרוני שלה על מנת שתוכל ליצור איתה קשר ובוודאי היא תוכל לספק לך מידע רב ותמיכה מתאימה. אני מפרסם זאת כאן היות ואני מניח שישנם עוד המתלבטים בבעיות דומות כטרנסוסטיטים או טרנסג'נדר.
noragr@bezeqint.net או ניתן לאתרה דרך האגודה בת"א.

בנוסף, ברצוני להמליץ בפניך לקרוא ספר שיצא לאחרונה ואיתו בוודאי תוכל להזדהות. הספר נקרא: "אנימה אני מה?" שנכתב ע"י זהבה כספי ויריב-ריביק ויצא בהוצאת ידיעות אחרונות.
מיכל, שרק יהיה לך כוח להמשיך עם האמת הפנימית שלך.

אורן ואור שאלו שאלות הקשורות באיידס. האם מציצה ע"י נשא יכולה להדביק? מהן הפעולות המסוכנות וכיצד ניתן להיות בטוח מאיידס?
ידידי, התייחסתי מספר פעמים במדורי בעבר לנושאים אלו. תאורטית מציצה ע"י נשא יכולה להדביק. גם ברוק מצאו וירוסי איידס אם כי הסיכון להידבק נמוך בהרבה מאשר במגע אנאלי (חדירות). אך סיכון נמוך אין פירושו אין סיכון בכלל ועל כן יש להיזהר ולשים קונדום בכל מגע כולל במגע אורלי (מציצות) עם נשא.

באופן כללי בנושא איידס. נפתח מדור בפורטל תפוז בו עונה דר' שמואל רישפון, מנהל לשכת הבריאות בחיפה ומומחה בנושא איידס על שאלות פונים/פונות. שוחחתי עמו והוא הסכים שאפרסם זאת כאן במדורי. ניתן להגיע בקלות למדור שלו באחד מ-2 הקישורים הבאים:
http://:www.israelpositive.com וללחץ שם על "דר' רשפון וכו'" או באופן ישיר דרך:
www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=466

אני ממליץ בחום רב שבכל השאלות שעולות על דעתכם בנושא איידס תפנו אליו. אני כמובן אמשיך לענות כאן לשאלותיכם בנושא איידס כמו גם בכל נושא אחר, אבל שאלות ספציפיות מאוד כדאי להפנות למומחה בנושא. בהצלחה.

דותן, אורן ודני התעניינו לגבי לובריקנטים למיניהם (חומרי סיכה).
יקיריי, לחדירה או אוננות ללא קונדום אין בעיה להשתמש בכל חומר סיכה כולל וזלין או נגזרות של וזלין ומוצרי קוסמטיקה אחרים. כל אחד על פי טעמו, הריח האהוב עליו והצמיגות הנעימה לו/לה.

לעומת זאת עם שימוש בקונדומים יש להשתמש בחומרי סיכה על בסיס מים. הקלאסי בנושא הוא KY וניתן לקנותו בכל בית מרקחת. היום יש מגוון רחב מאוד של מוצרים נוספים על בסיס מים בטעמים וריחות שונים כך שאין גם בעיה לבלוע את החומר בשעת רצון. ניתן להשיג חומרים אלו בכל חנויות הסקס למיניהם ולעיתים אפילו בחנויות טבע ואחרות. בהצלחה ובהנאה רבה.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...