עוד בלייפסטייל ובריאות
 >  > 

אביזרים: לא מה שחשבתם

לקקן? רינג? מטרף? אמנם זה נשמע כמו רצף כינויים באתר ההיכרויות החביב עליכם, אבל אלו הכלים השימושיים ביותר (במטבח שלכם, סוטים!)

אז ככה... עצוב לומר, אך לא יצא לי לכתוב לאחרונה, עקב לחץ פיזי מאוד לא מתון מצד הבסיס, אבל שבתי לסורי, וגיחוכים מפגרים בחיכי (ראה דוגמא).

קיבלתי לאחרונה המון המון אי מיילים (שלושה) ששואלים על כל מיני איבזורים למיניהם, כך הגעתי למסקנה שאולי רצוי וכדאי לכתוב על הנושא. אני אישית מאוד אוהב את כל הגאדג'טס האלו, כל מיני מסלסלי ירקות, חותכי עגבניות וטורפי ביציות.

להוציא עטים, יהיה בוחן!

מטרף: מטרף הוא האינסטרומנט האגסי הזה שפחות או יותר מחליף שימוש של מיקסר או מערבל ידני, הצורה שלו למעשה דוחסת אוויר אל תוך עיסה או תערובת ותורמת לנפח, סמיכות ואחידות. משתמשים בו כך: אוחזים את המטרף ביד החזקה וביד השניה את הכלי. על אף הדעה הרווחת שעושים זאת במעגלים, זו טעות! מערבבים בצורת שמונה, כמו מעוף של דבורה. בצורה זו, על אף הצנטריפוגה, מאחדים גם את ה"אמצע".

לקקן: הדבר הזה, זה משהו משהו! אני אומר לכם! הוא סופר סופר נוח נוח בשביל להוציא את השאריות מכל קערה! אני אישית, ממליץ על לקקן מסיליקון (אחרי שבטעות הנחתי סיר על לקקן ומאז יש לי מין משהו מעוך, בצבע בז' עם ידית!). אינסטרומנט חובה!

רינג \ פורמה \ דומב: אלו בעצם התבניות שלנו. רינג הוא למעשה טבעת מתכת (ועל אף השם העגול, יש גם צורות רבות אחרות) שאופים בה/מקפיאים/אופים ואז מקפיאים כל מה שחפצה נפשכם. העניין הוא שזה לא בא עם תחתית (מה שיכול להיות מינוס) אבל מצד שני.. מאוד קל לשחרר את העוגה. פורמה היא גם תבנית, לרוב קטנה יותר למנות אישית (כן כן! עם תחתית!!) ודומב, על אף השם האידיוטי הוא בעצם קערה תבניתית שכזו.

זסטר: זה אותו שמופי מצחיק כזה שעושים זסטים (רצועות) מפירות הדר, באמת קל לשימוש.

חותכן\פריזיאן: זה לא חותך. זה בעצם מנחם שיזף! אז זהו, שלא. הסכין הזו, באופן מפתיע! חותכת... אבל זה שם מאוד כללי.. אז נפרט: חותכנים הם אלו שפורסים, מוציאים ליבות מתפוחים, עושים ירח כזה מביצים, מפלטים פלחים (מהמילה פילה) ופריזיאן זה סאב-קבוצה של כל אלו שעושים כדורים, גדולים, קטנים, בלבבות וכדומה.

סו לונג, אנד פר וול... נמשיך בנושא בפעם הבאה!

נ.ב: אין לראות באף חלק מהכתבה כהמלצה להשתמש באחד או יותר מהאביזרים שהוצעו כאביזר לשעשוע והנאה, כי רק לי מותר!!!!

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...