מצעד הגאווה בחיפה (ארכיון). צילום: יניב הלפרין.
עוד בחדשות ודעות
 >  > 

אירועי הגאווה מגיעים לחיפה

מחר ומחרתיים יצויינו אירועי הגאווה של אוניברסיטת חיפה. בין יתר האירועים: הופעה של רונה קינן, מסיבת גאווה והרצאה של האתלט ההומו ג'ניה דודוצקין על גייז בספורט

מחר (ג') ומחרתיים יצויינו אירועי הגאווה באוניברסיטת חיפה, לראשונה בישראל בקמפוס אקדמי. אירועים אלו מתקיימים בסימן "גם אני תומך\ת בנישואים גאים בישראל", שיגיע לשיאו בפרסום עצומה חדשה הקוראת לנישואים חד מיניים בישראל, בהשתתפות כל אגודת הסטודנטים ויו"ר אגודת הסטודנטים מר יוסי מזרחי.האירועים ייפתחו ביום ג' בשעה 16:00 באולם 101, בדברי פתיחה של יו"ר האגודה, לאחר מכן ינאם שרון הורנשטיין, אורון רז והדרג גרימברג. בשעה 17:00 יספר ג'ניה דודוצקין, האתלט הישראלי הפעיל היחיד שיצא מהארון, קפטן קבוצת הכדורעף "הפועל מטה אשר", על הומואים בספורט הישראלי. ב-18:30, לאחר הפסקה קלה ירצה הרב רון מארגון הו"ד על יהדות והומוסקסואליות, וב-20:00 יוקרן הסרט "ממבו איטליאנו". 

ביום השני שייפתח ב-9:30 יתקיים הפנינג גאווה עם דוכנים של ארגונים שונים בארץ. ב-11:45 תוצג העצומה לנישואים חד-מיניים, וב-12:00 תעלה להופיע הזמרת רונה קינן. 

האירועים יימשכו בערב, ב-20:00 יתקיים ערב גאלה של נציגי כל התאים הסטונדטיאליים בארץ, וב-22:00 תחל מסיבת גאווה בבית הסטודנט. כניסה חינם לחברי אגודה, 20 ש"ח לאורחים מן החוץ.

מנהל התא הגאה של אוניברסיטת חיפה אורון רז אמר היום "כולנו כאן מאוד מתרגשים לקראת אירועים אלה, אנו עובדים עד השעות הקטנות של הלילה על מנת להפיק את אירועי הגאווה ולהציב סטנדרט לאירועים עתידיים בהמשך".

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...