> 

ביום שישי: וויגסטוק 2011

פסטיבל הדראג המוקדש להעלאת המודעות לאיידס ו-HIV ייערך גם השנה בגן מאיר, לאחר הקאמבק שעשה בשנה שעברה בתום 8 שנות היעדרות. יהיה עליז

 ה"וויגסטוק", פסטיבל הדראג הישראלי המוקדש להעלאת המודעות ל-HIV/איידס יתקיים גם השנה במסגרת ENDLESS SUMMER, אירועי סיום הקיץ של הקהילה הגאה. המופע הצבעוני והחשוב יתקיים ביום שישי הקרוב ה-23.09.2011 בין השעות 11:00-14:00 בגן מאיר, תל אביב.


הקליפ הרשמי של האירוע בשנה שעברה

פסטיבל הוויגסטוק חזר אלינו בשנה שעברה לאחר 8 שנות היעדרות, בזכות שיתוף הפעולה של הוועד למלחמה באיידס עם עיריית תל-אביב והמרכז הגאה.

ב-2010 אלפים גדשו את גן מאיר במה שייזכר בתור הוויגסטוק הגדול ביותר אי פעם. השנה מצפים המארגנים לקהל גדול עוד יותר, בזכות ליין-אפ אטרקטיבי במיוחד: מיטב מלכות הדראג של ישראל, Dj's, ואמנים נוספים יופיעו גם השנה בהתנדבות מלאה על הבמה המרכזית של הפסטיבל.

בוועד למלחמה באיידס ציינו כי "מלבד העובדה שמדובר באירוע הכי צבעוני בעיר, מדובר בהזדמנות חשובה להעלות את המודעות הקהילתית ל-HIV ולשבור את הסטיגמות סביב הנושא". 


פאות קדושות בוויגסטוק 2010

באירוע ישתתפו מלכות הדראג אושר, בלאדי מרי, גלינה פור-דה-ברה, דורותי דוט, לולה טואלט, לולי פוט, מיס לילה קרי, סוזי בום, עושרי, "פאות קדושות" (שהן: ציונה פטריוט, טלולה בונט, קיארה דופלה, ודיווה די), קינג ג'ונג', שרשביל פורטה ועוד. על הבמה יופיעו ההרכב Epiphony מבית היוצר של המפיק המוזיקלי הבינלאומי עופר ניסים. הדי.ג'ייז שינגנו באירוע הם דניאל מריומה, מיכל שר, דראג די ג'יי - קיארה דופלה.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...