עוד בתרבות ובידור
 >  > 

ספיישל דיסק

ליין ה-Special Offer יוצא בדיסק חדש, שמסכם שנה של פעילות וכולל רמיקסים לקטעים של שרית חדד, ריהאנה, הספייס גירלז, עופר ניסים ועוד. מסיבת ההשקה הרשמית תתקיים ביום חמישי

לא בכל יום מוציא ליין גאה דיסק עם הטרקים הנבחרים ממנו. ליין ה-Special Offer עשה זאת באחרונה, והצטרף בכך לגורמים ידועים בחיי הלילה של הקהילה, כמו האוויטה, עופר ניסים או מסיבות ה-FFF של שירזי.

הדיסק, "Special Offer remixed 2010", כולל תשעה טרקים שהוקלטו כולם בחי, במהלך סט של DJ אדיר רון שהתקיים במסיבה הקודמת של הליין. בין היתר, נכללים בו רמיקסים ללהיט Do you love me של שרית חדד, לקטע של עופר ניסים ושלומי סרנגה ולשירים של ריהאנה והספייס גירלז.

רון אמר, כי הדיסק "מסכם שנה של פעילות בליין. אחרי כמעט כל מסיבה הרבה אנשים ביקשו מאתנו לקבל את הפלייליסט שלה. זה מאוד קשה, מכיוון שאנחנו ממקססים את הטרקים בלייב. לכן, החלטנו לשחרר את מה שאנחנו עושים בדיסק". הוא הוסיף, כי "מתבטאות בו האנרגיות של המסיבות והוא מסמל את מה שהיה בליין שלנו בשנה האחרונה".

בימים אלה נערך סיבוב השקות של הדיסק במקומות שונים ברחבי הארץ. רק אתמול (א') נערכה מסיבת השקה שלו במועדון הבועה בירושלים, ובהמשך מתוכננות השקה נוספת בירושלים (בבר "שקוף") וכן באילת ובמקומות נוספים ברחבי הארץ. ההשקה הרשמית תתקיים ביום חמישי הקרוב ב-Intro - מסיבת הפתיחה של העונה השנייה של הליין - שתיערך במועדון הליזארד, רחוב המסגר 1 בתל אביב, החל מ-23:00. DJ Gil-E יחמם את DJ אדיר רון. עד השעה 01:00 תינתן השתייה בחינם, ומחיר הכניסה יעמוד על 60 שקלים. מי שיגיע אחרי 01:00 ישלם 35 שקלים (ללא שתייה חינם). הדיסק יחולק למגיעים למסיבה, ובשלב זה לא ברור האם הוא ייצא בהפצה מסחרית.

רון אמר, כי "בעונה השנייה של הליין נמשיך בקו של העונה הראשונה, וננגן בעיקר מוזיקה מאוד שמחה, כדי לתת לקהל כמה שיותר".

ניתן להאזין לדיסק ולהוריד אותו כאן.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...