עוד בתרבות ובידור
 >  > 

המלך ג'ורג'

בוי ג'ורג' ינגן וישיר במסיבה של שירזי, שתתקיים ביום שישי בחוות רונית. לקראת המסיבה, מידע על אחד האייקונים הכי גאים ובין הזמרים הראשונים ששילבו בין אלמנטים "גבריים" ו-"נשיים", וגם - בונוס

בוי ג'ורג', אחד הזמרים הבולטים של שנות ה-80' ואחד הכוכבים הגדולים של הקהילה בכלל, יגיע בסוף השבוע להפקה של שמעון שירזי, שתתקיים בחוות רונית. ג'ורג' יעלה על העמדה במסיבה כ-DJ, אבל גם ישיר.

קשה לדמיין את שנות ה-80' בלי בוי ג'ורג'. הוא החל את דרכו כסולן להקת "Culture Club", או, כפי שקראו לה ברשת ג' ובערוץ 1 של הימים ההם – "מועדון תרבות". הלהקה כבשה את מצעדי הפזמונים עם להיטים כמו "Do you really want to heart me" ו-"Karma chameleon".

ב-1987 הוא החל קריירת סולו, אולם לא הצליח לשחזר את ההצלחה של "Culture Club". ב-2002 יצא המחזמר "טאבו" על חייו, וג'ורג' אף השתתף בו.

ג'ורג' ייצג מתחילת הקריירה שלו דמות הומואית מוחצנת, ששילבה אלמנטים "גבריים" ו-"נשיים" - דבר שהיה לא מקובל גם אז, הרבה פחות מאשר היום (אם כי היו מספר זמרים נוספים שעשו את זה). במהלך השנים הוא מסר תשובות שונות לשאלות שנשאל לגבי הנטייה המינית שלו. בראיון שנתן לברברה וולטרס הוא אמר שהוא ביסקסואל, ובהזדמנות אחרת טען שהוא מעדיף כוס תה על פני סקס. ב-2006 אמר ג'ורג' במסגרת סרט דוקומנטרי אודותיו שהוא "גיי מיליטנטי", וב-2008 חשף, במסגרת סרט דוקומנטרי אחר, את הפעם הראשונה שבה הבין שהוא הומו.

במהלך השנים היו לו גם מספר הסתבכויות בפלילים, בין היתר בעבירות סמים. בשנה שעברה הוא נידון לחמישה עשר חודשי מאסר, לאחר שהורשע בכליאתו ובהכאתו של נער ליווי. בפועל, הוא ריצה ארבעה חודשים, ולאחר מכן שוחרר למעצר בית של שלושה חודשים נוספים.

ארחו את ג'ורג' במסיבה DJ'S טל כהן, אסי קוז'אק וצח זמרוני. מכירת כרטיסים מוקדמת - כאן. כמו כן, יתקיימו הסעות מרכבת צפון לאירוע של סמירנוף, שמשתתפת בהפקת האירוע, החל מ-23:00. כן יתקיימו הסעות בחזרה.הבונוס: בוי ג'ורג' מבצע את Karma Chameleon בהופעה חיה בלונדון

כל הזכויות שמורות 1999-2020 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...