עוד בתרבות ובידור
 >  > 

DJ לה-בז' הלך לעולמו

לה-בז' היה אחד ה-DJ'S הבולטים בסצנת הלילה הגאה של תל אביב. הוא שימש כרזידנט ליין ה-PlayGround במועדון המינוס 1, וניגן במסיבות ובאירועים גאים רבים נוספים

DJ לה-בז' (ליאור סעדיה) הלך בסוף השבוע לעולמו לאחר מאבק במחלה קשה. לה'-בז' שימש כרזידנט ליין הגייז PlayGround במועדון המינוס 1 בתל אביב, וניגן במסיבות נוספות – בהן ליין ה-FFF של שירזי והליין של DJ עופר ניסים - ובאירועים דוגמת סוף שבוע הגאווה באילת וקרוז הגאווה באוניית המג'יק 1. הוא היה בן 40 במותו, והותיר אחריו בן זוג, שסעד אותו בימיו האחרונים. לה-בז' הוא אחיו של מוטי סעדיה, אף הוא DJ ידוע בחיי הלילה של הגייז בארץ.

בכרטיס המעריצים שלו בפייסבוק נכתב, כי לה-בז' הוא "אחד ה-DJ'S הוותיקים בסצנה. הוא הגיע מניו-יורק אחרי שהות של 10 שנים והשאיר חותם בפעילות עשירה כ-DJ". עוד נכתב, כי "כיום, לה-בז' יוצר מוזיקה מקורית וגם רמיקסים, בהם רמיקסים לאומנים מהשורה הראשונה בארץ". סגנון המוזיקה שלו, כך על פי האתר, היה האוס וניו-יורק האוס.

בימים האחרונים נפוצה בפייסבוק קריאה לגולשים לפרסם איחולים רבים להחלמתו של לה-בז'. ואמנם, גולשים רבים פרסמו בתגובה לכך איחולי החלמה מהירה. לאחר היוודע דבר פטירתו, נתמלא הדף בהבעת צער. "אלוקים שבשמיים", כתב אחד מהם, "לקחת וקטפת מאיתנו פרח שהביא לנו שמחה וגרם לכולנו לחייך. שמור נא עליו, טפח אותו והאר את נשמתו שם למעלה, כי אין שני לו. ליאורי, תהי נשמתך צרורה בגן העדן, ושתגרום לכל המלאכים לרקוד ולחייך שם למעלה".

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...