עוד בתרבות ובידור
 >  > 

ה-Roof עושה קאמבק

הליין יחזור לערב אחד, במחווה לצלם והבמאי דיוויד לה-שאפל, שעבד עם כמה מהדיוות והכוכבים הגדולים בעולם. לה-שאפל עושה בימים אלה בארץ לרגל תערוכה מיצירותיו במוזיאון תל אביב

ליין ה-3Some מקיים במוצאי השבת הקרובה, החל ב-20:00, מסיבת מחווה מיוחדת לבמאי ולצלם המוערך דיוויד לה-שאפל, שעושה בימים אלה בישראל לצורך תערוכה מעבודותיו שמוצגת במוזיאון תל אביב. המסיבה תתקיים ב-Roof (שד' רוטשילד 46), שיעשה לכבודה "קאמבק". הכניסה תהיה ללא תשלום, מגיל 23, בכפוף להרשמה מראש.

במהלך הקריירה שלו, הוציא לה-שאפל ארבעה ספרים עם פורטרטים שצילם של ידוענים רבים, בהם בריטני ספירס, מאריה קארי, דיוויד בקהאם, ליאונרדו דיקפריו, כריסטינה אגילרה ועוד רבים. ב-2004 הוא הפיק את המופע של אלטון ג'ון, The Red Piano. לה-שאפל אף ביים קליפים של ג'ון, כמו גם של מדונה, אנריקה איגלסיאס, אווריל לאבין, וויטני יוסטון ואחרים. הוא זכה בפרסים רבים, בהם בפרס של ה-GLAAD (הליגה ההומו-לסבית נגד השמצה) על פועלו למניעת הומופוביה. חלק מעבודותיו של לה-שאפל יוקרנו במהלך המסיבה.

שי כהן, שביחד עם שירזי וברוכי מפיק את ליין ה-3Some, אמר שהחיבור בינם לבין לה-שאפל נוצר לגמרי במקרה. "ביום חמישי הוא בא אלינו לליין, ולאט לאט התחברנו אליו", אמר. "היינו אתו בכל סוף השבוע – לקחנו אותו לאומן 17, לטיול בירושלים ועוד".

כהן הסביר את ההחלטה להפיק ערב לכבודו של לה-שאפל בכך ש-"מדובר באומן בעל שם עולמי שמגיע לארץ והוא מהקהילה. הוא עושה המון לקהילה בעולם ועובד עם אנשים שאנחנו אוהבים. רצינו להראות לו צדדים של ישראל שפחות שומעים עליהם בעולם".

בתוך כך, במסגרת המסיבה השבועית של ה-3Some, שתתקיים ביום ה' הקרוב בקולוסיאום, יחגגו יום הולדת ל-DJ יואב ארנון, עם הופעות של Camilla מאיביזה, הנרי וניקה, קיי לונג ועושרי ומושיק גלאמין. על העמדה ינגנו DJ'S MOTI S. (שינגן גם במסיבה ב-Roof, ביחד עם DJ דניאל מריומה), תמי ביברינג וכמובן - ארנון עצמו.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...