>  > 

חדש ב-GoGay: צבע טרי

טרי חונך מדור דו-שבועי חדש, והפעם כותב ומצייר על הל"ב של הקהילה - הקשר בין המאבקים הלסבי והביסקסואלי - ועל כך שה-"נורמטיבי" הוא נגד כולנו. וגם משתף אותנו קצת בדברים מתוך הזוגיות שלו

עוד מקטנות, הייתי בן אדם שנופל לסטיגמות. גברים הם טיפשים ונשים הן חלשות. ערבים הם מחבלים, הומואים חולים בראש ותרד זה מה זה מגעיל.הניסיון שצברתי והדברים שגיליתי על עצמי הכריחו אותי ללמוד אחרת, ולקבל את העובדה שלא כולם נכנסים לקופסאות מסודרות לפי גיל, מין, מקצוע ומוצא של ההורים. המעבר היה קשה, כמו כל מעבר שילד עובר כנגד למה שההורים והורי ההורים חינכו אותו מינקות. למעשה, המעבר תקף גם לעכשיו, כבר 15 שנים מחוץ לארון ועדיין יש לי תפיסות מיושנות שקשה לי למחוק.כמו לסביות. מה זה בכלל לסביות?לאחרונה הגעתי למסקנה המצערת שעל אף שהנני ביסקסואל, ויפיופי היקר ביסקסואל גם הוא, אנחנו נמצאים במערכת יחסים "לסבית" למשעי.מאז שהתחלנו לצאת לא עבר שבוע רצוף בו לא התראינו, ועכשיו אחרי בערך חצי שנה יחד אנחנו מחפשים דירה כזוג. אנחנו מרכלים בלי הפסקה, מפנטזים על לאמץ כלב או חתול יחד ושומרים על קשר ידידותי עם מרבית האקסים והאקסיות.


אני אפילו יכול לייחס ליפיוף את התואר "פמית", כשהוא משתדל (או סתם לא שם לב).לא יודע לגבי היותי "בוצ'”, זה מסובך כשהבסיס הוא בחור מלכתחילה. עם זאת, שמעתי על אפ-טו-אם-ים למגדריהם שמגדירים את עצמם כ-"בוצ'”. עוד תעלומה שטרם פיענחתי. אבל זו כבר בעיה שלהם, כמו שזו בחירה שלהם.בחזרה ללסביות. בכל פעם שתהיות על למה הן קיימות (לסביות) עולות אצלי, קם היפיוף ורומז לי בעדינות שאני סתום וחשוך-דעות.ובצער רב וביגון קודר, הבין טרי את משמעות הדברים שהצהיר.
המאבק הלסבי והמאבק הביסקסואלי כמעט זהים.אפילו העובדה שהבי/פאן והלסביות פחות פופולארים בתקשורת, מסיבות מצטדקות-טיפשיות, כמו: "לכם אף אחד לא מתנכל" או "זה לא נחשב לחריגות, יש לכם בחירה"... חסרות לסביות שזורקים מהבית? חסרים ביסקסואלים שקובעים עליהם סטיגמות מגעילות?מיניות שאינה סטרייטית בדרך כלל תקבל יחס רע. תהיה זאת הומוסקסואליות, ביסקסואליות, א-מיניות או קשירות. זה שלהומואים יותר קשה לא אומר שללסביות כל כך קל.


ולביסקסואלים, בכלל.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...