> 

מחזיר מלחמה

המארגנים של אירועי הגאווה במדריד מחרימים את ישראל? כוכב הפורנו יונתן אגסי מחרים בחזרה - וביטל את הופעתו במסיבה שתתקיים בהם. לדבריו, "אני עומד לצד מדינתי, ולא מגיע למקום שבו היא לא רצויה"

מארגני אירועי הגאווה במדריד החליטו, לאור הפעולה נגד המשט לעזה, לבטל את השתתפותה של המשלחת התל אביבית שהייתה אמורה לקחת בהם חלק. יונתן אגסי, כוכב פורנו ואחד הייצוגים הישראליים-גאים הבולטים בזמן האחרון, החליט להשיב מלחמה. בהודעה שפרסם בבלוג שלו, כתב אגסי, כי לאור החרם הנגדי, הוא החליט להחרים את אירועי הגאווה במדריד – וביטל את הופעתו המתכוננת בה.

תחת הכותרת "יונתן אגסי מביע עמדה למען מדינתו", הוא כותב: "לפני כמה שבועות פרסמתי בבלוג שלי שאני עומד להופיע במסיבת SuperMartxe באירועי הגאווה במדריד. ובכן, זה לא עומד לקרות".

"מארגני אירועי הגאווה במדריד החליטו לנקוט עמדה ולהפלות את ישראל בגלל תקרית המשט. הם אסרו על הקבוצה הישראלית להגיע למצעד", הוא ממשיך.

"ובכן, נחשו מה? ג'ונתן אגסי מפלה אתכם בחזרה! כל אלה מכם שראו את שמי על ההזמנה למסיבה, קחו בחשבון שאני לא מגיע למקום שבו האומה שלי איננה רצויה". "אני עומד לצד מדינתי, אפילו אם אני לא גר כרגע בישראל", כתב. "אני גאה במדינתי, ולכן, כפי שכבר כתבתי – לא אופיע".

אגסי חתום בחברת הפורנו, או, כלשונם, "בידור למבוגרים", Lucas Entertainment. הוא התגלה בסרט Man Of Israel, ואחר כך השתתף בסרטי פורנו רבים נוספים. אגסי רואיין לאמצעי תקשורת שונים בארץ ובעולם – גאים ואחרים – ואף הופיע בכתבה עליו בתוכנית "מבט שני" בערוץ הראשון.

הבעלים של Lucas Entertainment, מייקל לוקאס, הוא יהודי יליד ברית המועצות הידוע בעמדותיו הציוניות. הוא פרסם לא אחת את דעותיו בעד עמדות השלטון הישראלי, ובמלחמת לבנון השנייה אף הגיע לארץ כדי לחזק את חיילי צה"ל. לוקאס אף מקיים טיולים שבהם הוא לוקח גייז מארצות הברית לסיורים באתרי תיירות ובמקומות של הקהילה הגאה בארץ.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...