עוד בתרבות ובידור
 >  > 

מה הפטיש שלכם?

מסיבות BDSM ופטיש גאות הן דבר נפוץ בבירות גייז ברחבי העולם, אבל בארץ - ליינים של מסיבות כאלה נדירים עד לא קיימים. נירוס מארגן אחת כזו ביום ה' הקרוב, ומספר מה יהיה בה, מאיפה ההשראה ומהם הגבולות

אם קשירות, שליטה, Water Sport ועוד פטישים למיניהם הם מה שאתם אוהבים בסקס, אתם יכולים לשריין לכם את יום חמישי בערב ביומן. נירוס מארגן במועד זה מסיבת BDSM ופטיש גאה וחד פעמית, לגברים בלבד, ייחודית כמעט בנוף מסיבות הגייז בארץ. "יש בארץ מסיבות פטיש לסטרייטים, אבל אין מסיבות כאלה לגייז", הוא אומר. "פעם היה ליין בדאנג'ן, אבל המקום כבר נסגר".

נירוס מספר, כי קיבל את ההשראה למסיבה ממסיבות מיילדום ופמדום שבהן הוא משתתף. במסיבות מיילדום – הגברים הם בהכרח השולטים והנשים - הנשלטות, ובמסיבות פמדום זה בדיוק להפך. "לכל מי שנכנס למסיבה שאני מארגן יהיה תפקיד, כל אחד הוא או שולט או נשלט. אי אפשר להתהפך באמצע, וחייבים לבחור את ההגדרה מראש". בנוסף, הוא מציין שיהיו לשולטים ולנשלטים "כניסות נפרדות לאולם וקוד לבוש שונה".

מה הגבולות שלכם?
"הגבולות שלנו הם גבולות מינימום - אנחנו רק קובעים מה לובשים. לגבי כל היתר - שכל אחד יבחר לעצמו. הרבה אנשים שאלו אותי האם יהיו במסיבה פטישים פרטיים שלהם, ואמרתי להם שכל אחד יכול לבוא ולנסות למצוא שם את עצמו. אף אחד לא קובע לאף אחד אחר מה לעשות ומה לא, כל עוד זה נעשה בהסכמה, ומן הסתם, זה חייב להיעשות בהסכמה. זה מאוד חד משמעי, ואסור שיהיה טשטוש בעניין".

"לא תראה שם דברים קיצוניים, לא יהיה דם", הוא אומר. "בכל זאת, זה נעשה בציבור, בתוך מועדון. מה גם שחלק יבואו סתם בשביל לשתות בירה או להיות עם חברים. אבל אני מאמין שהרוב יבואו כדי 'לשחק את המשחק'".

אתה מאמין שיש למסיבות BDSM גאות שוק?
"אני מאמין שכן. הרבה מאוד אנשים שמחים שיש את האירוע הזה, יש כאלה שאומרים שהם חיכו למסיבה כזאת הרבה זמן".

נירוס לא מתכוון להפוך את המסיבה לליין קבוע, אבל "הייתי שמח אם היה כזה".

המסיבה, אולי מטבע הדברים, היא דיסקרטית ומיועדת ליודעי חן בלבד. הכניסה עולה בין 15 ל-50 שקלים, תלוי מתי תבואו, ומותנית בהרשמה מראש.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...