עוד בחדשות ודעות
 >  > 

המשפחה הגאה של דן גולדברג - בארץ

גולדברג, בן זוגו והתאומים איתי ולירון שבו הבוקר (ו') לישראל והתקבלו באושר ובהתרגשות. עם רדתו מהמטוס, הודה גולדברג לקהילה ואמר, כי המקרה הוא "הוכחה שאפשר לעשות את זה גם אחרת"

סוף לסיוט: דן גולדברג, בן זוגו, ארנון אנג'ל, והתאומים שלהם - איתי ולירון – נחתו הבוקר (ו') בארץ, לאחר שבמשך חודשים ארוכים סירבה ישראל לתת לתאומים להיכנס. ההחלטה התאפשרה לאחר שלפני ימים אחדים הורה פיליפ מרכוס, שופט בבית המשפט לענייני משפחה בירושלים, לערוך לתאומים בדיקת רקמות – שגילתה שהתאומים הם אכן ילדיו הביולוגיים של גולדברג.

עם נחיתתו בישראל, אמר גולדברג, כי "אני מודה לכל עם ישראל ולקהילה הגאה שלנו, הנפלאה. הנה ההוכחה שאפשר לעשות את זה גם בצורה אחרת, זה לא סוף העולם. זאת משפחה לתפארת".

גיונה גולדברג, אמו של דן והסבתא של התאומים, אמרה לאחר הנחיתה לחדשות ערוץ 2, כי "הפגישה הייתה מרגשת מאוד. הייתה התרגשות, אנשים זרים באו לחגוג אתנו בשדה התעופה, אנשים שירדו מהמטוסים לא הלכו הביתה ונשארו אתנו לחגוג. שמפניה נפתחה כזרם, היו כלייזמרים, ניגנו, רקדנו, שמחנו ובכינו מאושר".

היא הוסיפה, כי "התאומים הם מתוקים ויפים. לא היו צריכים לעשות בדיקת רקמות לראות שהילדים האלה הם של דן. הם כל כך דומים לו".

לדיווח על חזרתו של גולדברג בחדשות ערוץ 2 – לחצו כאן.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...