עוד בתרבות ובידור
 >  > 

אלן דג'נרס - הלהט"בית המשפיעה ביותר

דג'נרס נבחרה ראשונה ברשימה של המגזין Out בגלל היותה שופטת ב-"אמריקן איידול" - מעמד שעקב הדעות שלה, "מהווה רווח לאמריקה כולה". יוצא אחר של התוכנית, אדם למברט, הגיע חמישי

אלן דג'נרס היא הלהט"בית המשפיעה ביותר - כך קובע המגזין האמריקני הגאה Out. דג'נרס הגיעה ראשונה ברשימה השנתית של 50 הלהט"בים המשפיעים ביותר, בין היתר בזכות העובדה שהחלה לכהן לפני כחודשיים כשופטת בתוכנית "אמריקן איידול". אדם למברט, בוגר התוכנית, הגיע למקום החמישי.

עורכי הרשימה כתבו על דג'נרס, כי "מאז שהחליפה את פאולה עבדול בתור שופטת בתוכנית, מיליונים על גבי מיליונים מקבלים מנה כפולה של מנחת תוכנית האירוח ומי שזכתה 12 פעמים בפרס האמי". לדבריהם, מעמדה של דג'נרס עלה "במיוחד מאז שאופרה ווינפרי הודיעה שתוכניתה תרד מהאוויר ב-2011".

עוד הם כתבו, כי דג'נרס "לוחמת בעוז למען שוויון בנישואים, מתנגדת בולטת ל-'Don't Ask, Don't Tell' (מדיניות צבא ארצות הברית האוסרת על שירות של הומואים ולסביות גלויים - GoGay) ומגינה במסירות על זכויות בעלי חיים. המעמד שאליו הגיעה הוא רווח לאמריקה כולה".

למקום השני ברשימה הגיע ברני פרנק, יושב ראש ועדת הכספים של בית הנבחרים האמריקני והפוליטיקאי הגאה הבולט ביותר כיום בארצות הברית. הוא ודג'נרס החליפו השנה מקומות ביניהם, שכן בשנה שעברה הוא היה מדורג ראשון ברשימה, ודג'נרס - שנייה.

שני סלבריטאים כלל-עולמיים בולטים נוספים בעשירייה הראשונה הם אדם למברט, שהגיע, כאמור, חמישי והשחקן ניל פטריק האריס, שהגיע למקום השביעי.

במקומות נמוכים יותר נמצאים המעצב מארק ג'ייקובס (11), קאנון ג'ן רובינסון, הבישופ ההומו הגלוי הראשון (19), פרז הילטון (שעלה 17 שלבים למקום ה-26), ג'ודי פוסטר (41) וגאס ואן-סנט, במאי "מילק", שדורג במקום ה-43.

כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...