עוד בתרבות ובידור
 >  > 

כוכב "וויל וגרייס": אני הומו

שון הייס, שמשחק בסדרה את דמותו של ג'ק, אומר ש-"אף פעם לא הייתי בארון, לא הייתה לי בעיה לומר מי אני". על הדרך הוא גם יורד על התקשורת הלהט"בית

השחקן שון הייס, שמשחק את ג'ק ב-"וויל וגרייס" - אולי דמות ההומו הכי מוחצנת על המסך בשנים האחרונות - יוצא מהארון. הייס עושה את הצעד 13 שנים לאחר עליית הסדרה לאוויר בארצות הברית, ואחרי סירובים חוזרים ונשנים לראיונות על הנטייה המינית שלו. זאת, על אף שעובדת היותו של הייס הומו הייתה "סוד ידוע" בהוליווד.

"אף פעם לא הייתה לי בעיה לומר מי אני", אמר הייס בראיון שנתן למגזין הלהט"בי האמריקני The Advocate. "אני הוא מי שאני. אף פעם לא הייתי בארון, כפי שמכנים את זה. אף פעם".

"אני מאמין שאף אחד לא חייב שום דבר לאף אחד אחר", נימק את סירוביו להתראיין לאורך השנים. "אתה בוחר מה לספר למי שאתה רוצה ובאיזה זמן שאתה רוצה. ואם אתה לא מכיר אנשים - למה אתה צריך להסביר להם על החיים שלך?"

הייס ביקר בראיון את יחס התקשורת הלהט"בית לסלבריטאים. בתגובה לכתבה שפורסמה ב-The Advocate ערב הפרק האחרון של "וויל וגרייס", וכללה ביקורת מרומזת על כך שהייס לא יצא מהארון, הוא אמר: "למה אתם בוחרים בדרך הזאת כלפי מי שתרם כל כך הרבה לקהילה הגאה? מה עוד אתם רוצים שאני אעשה? שאעמוד על משאית במצעד הגאווה? ומה אז? זה אף פעם לא יספיק לכם".

"זה העניין בלהיות סלבריטי", המשיך. "מדובר בכישלון ידוע מראש, כי הציפיות של אנשים ממך כל כך גבוהות, ובשנייה שאתה לא עומד בהן - אתה מאכזב אותם".

הייס יופיע בקרוב לראשונה בברודווי, בגרסה המחודשת של המחזמר "Promises, Promises", שהועלה לראשונה ב-1968.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...