עוד בחדשות ודעות
 >  > 

ארה"ב: קצין משטרה נאשם באונס טרנסית

הקצין יועמד לדין בחשד שאנס אישה טרנסג'נדרית שעיכב במרכז סן אנטוניו. היא התלוננה במשטרה, והקצין נעצר ושוחרר בערבות

קצין משטרה מסן אנטוניו, ארצות הברית, יועמד לדין בגין אונס טרנסג'נדרית. הקצין, קרייג נאש, נעצר על ידי המשטרה - ושוחרר בערבות של 27,500 דולרים.

אתר woai.com, שהיה הראשון לדווח על המקרה, מסר, כי על פי החשד, נאש עצר את האישה במרכז סן אנטוניו, אזק אותה והורה לה לשכב על הגב במושב האחורי של הניידת שעמה הגיע למקום. היא מסרה לחוקרים, כי לאחר מכן, הוא נסע למקום סמוך - ושם הטריד אותה מינית. על פי ארגון Transgender Of America, הוא אף חשוד שאנס אותה.

האישה הוסיפה, כי לאחר המקרה הוריד אותה נאש בבית ספר סמוך - ומשם היא נסעה באוטובוס לתחנת המשטרה והתלוננה. בהודעה שמסרה למשטרה היא אמרה, כי "נאש לא יתחמק מזה".

המשטרה עצרה את נאש לאחר שהמותקפת זיהתה אותו באמצעות תמונות שהציגו לה השוטרים. המשטרה אף קישרה את הניידת שבה נסע נאש למקרה באמצעות GPS. לאחר שנעצר, נפתחה נגדו חקירה – הן במישור הפלילי והן במישור המשמעתי.

על פי הדיווחים באמצעי התקשורת בארצות הברית, לא היה ברור בתחילה האם מדובר בטרנסג'נדרית (MTF) או בטרנסג'נדר (FTM). רק לאחר שקריסטן וויליאמס, מנכ"לית Transgender Of America, פנתה למשטרה, הוברר, כי מדובר באישה טרנסג'נדרית. עם זאת, חלק מאמצעי התקשורת עדיין מתייחסים אליה בדיווחיהם ברשת בלשון זכר.

תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...