עוד בחדשות ודעות
 >  > 

הרב מלמד: "הומוסקסואליות - בגלל האוכל"

"התופעה הזאת מתפשטת מפני שנשים נהיות יותר גברים וגברים נהיים יותר נשים. זו מציאות, ואומרים שהאוכל גורם את זה", אמר הרב זלמן מלמד, רב ההתנחלות בית אל ב', בשיעור שנתן לתלמידיו

הסיבה להיותם של אנשים בעלי נטיות מיניות שונות טרם הובררה סופית על ידי מדענים, אולם לרב זלמן מלמד, רב ההתנחלות בית אל ב' (כולל הישיבה הקיימת שם) ומי שעומד בראש ערוץ 7, יש תשובה לכך: הוא טוען שגברים "נהיים" הומואים בגלל האוכל שהם אוכלים.

"התופעה הזאת מתפשטת בטבע מפני שבכלל, בזמן האחרון הנשים נהיות יותר בטבע של הגברים והגברים נהיים יותר בטבע של הנשים. זו מציאות. ואומרים שהאוכל גורם את זה", אמר הרב מלמד בשיעור שנתן לתלמידיו, שדווח עליו באתר news1.

הרב מלמד, מבכירי הרבנים של הציונות הדתית, אף התייחס בשיעור לפרשת הרב מרדכי אלון, ול-"חשדות", כי הוא הומו. לדבריו, אלון איננו רב גדול אלא "רק יודע לדבר יפה", והוא יכול "לחזור בתשובה" ("להיגמל" מנטיותיו הנטענות). עוד הוא אמר, כי "החסידים שלו מזיקים לו בנזק הכי גדול, כי הם מחייבים את הנפגעים לבוא ולהגיד מה קרה".

מארגון ההומואים הדתיים חברותא נמסר בתגובה, כי "מעניין שכשמדובר בדברים שבנפש האדם, כמו הומוסקסואליות, הרב מלמד ודומיו מסתמכים על שמועות, והם בוחרים להתבטא בהחלטיות ובנחרצות בלי לבדוק את הדברים לאשורם. לעומת זאת, כשמדובר בהכשר לשוקולד שוויצרי חדש, הם טסים לשוויץ כדי לבדוק את כשרות החומרים, מבצעים בהם בדיקות מעבדה, מסיירים במפעל הייצור, לומדים את הנושא לעמקו ובסוף התהליך הארוך קובעים אם השוקולד כשר אם לאו. במפתיע, כשמדובר בנושא נטייה מינית, החורצת גורלות של בני אדם והמשפיעה השפעה ניכרת על חייהם של אנשים, יש רבנים שמעדיפים לזלזל ולהתבטא כלאחר יד".

בארגון קראו "לרב מלמד ולדומיו ללמוד את הנושא על בוריו ורק אחר כך להתבטא. ואם הרבנים עסוקים כל כך בדברים שברומו של עולם, כמו הכשר לנוזל הניקוי הכלים החדש של סנו, לכל הפחות עליהם לאמץ את אמירת חז"ל: 'למד לשונך לומר איני יודע שמא תתבדה ותאחז'".

תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...