עוד בחדשות ודעות
 >  > 

חשד בקנדה: ישראלי נרצח על ידי בן זוגו

עובר אורח ראה במונטריאול מזוודה וממנה מבצבצת רגל של אדם ודיווח על כך למשטרה, שעצרה את בן זוגו של הקורבן. הוא יואשם ברצח מדרגה שנייה. בני הזוג התגוררו בארץ - ועברו לקנדה לפני מספר חודשים

גבר קנדי חשוד, כי רצח את בן זוגו הישראלי והסתיר את גופתו במזוודה – כך עולה מדיווחים שפורסמו במדינה. הגופה נמצאה ביום ה' האחרון בתוך מזוודה במונטריאול על ידי עובר אורח, שדיווח למשטרה, כי ראה מזוודה שממנה בצבצה רגל של אדם.

החשוד עצמו צלצל למשטרת קנדה כ-15 שעות לאחר מציאת הגופה. בעקבות אותה שיחה, הגיעו השוטרים לביתו של החשוד - ועצרו אותו. הרשויות בקנדה אף מסרו, כי עם מציאת הגופה ניסו לבצע לקורבן החייאה - אולם ללא הועיל.

התביעה בקנדה מתכוונת להאשים את החשוד ברצח דרגה שנייה. מהמשטרה נמסר, כי היא מחכה בימים אלה לניתוח שלאחר המוות, וכי, ככל הנראה, הרצח לא בוצע באמצעות דקירות. מהמשטרה בקנדה נמסר, כי היא לא תפרסם, לעת עתה, את שמות המעורבים בפרשה. "לא נפרסם את השמות. נחכה עד שהחשוד יואשם באופן רשמי".

הנרצח בן ה-29 ובן זוגו בן ה-33 התגוררו באחרונה באוטווה, בירת קנדה. מכרים שלהם אמרו ל-ynet, כי הם הגיעו לפני מספר חודשים לארץ - "והכול היה בסדר". הם אף אמרו, כי השניים היו בזוגיות משך שלוש שנים, שברובן גרו בארץ. הם עברו לקנדה לפני מספר חודשים, על מנת לבדוק אפשרות להשתקע שם.

ממשרד החוץ בירושלים נמסר, כי המידע הגיע אליהם, וכי "הקונסוליה במונטריאול נמצאת בקשר עם הרשויות המקומיות".

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...