> 

סופסוף: יהודית רביץ יצאה מהארון

אחרי שנים ארוכות בהן כולם ידעו (אבל אף אחד לא העז לספר), מספרת הזמרת בסדרה דוקומנטרית חדשה על מערכת היחסים שלה עם נעמי קניוק

שוב הרייטינג מצליח לשלוף אמן ישראלי מהארון: יהודית רביץ תספר על מערכת היחסים שלה עם נעמי קניוק, בתו של הסופר יורם קניוק, בעקבות סדרה חדשה של ערוץ 8. "ידיעות אחרונות" פרסם הבוקר (ד') ראיון עם הזמרת, שבו החליטה סופסוף לשבור שנים ארוכות של שתיקה, ולספר על כך שהיא לסבית.

הפרסום ב"ידיעות" בא בעקבות הראיון של רביץ לסדרה  "גיבורי תרבות", סדרה דוקומנטרית העוקבת אחר אישים שונים ובעלי השפעה משמעותית בתרבות הישראלית. בראיון עמה, אמרה רביץ לבמאית "אני יודעת שיש כל מיני דברים שאת נורא רוצה לדבר איתי עליהם... אבל אני פשוט באמת באמת בנאדם מאוד ביישן ומאוד מאוד פרטי". את ההמשך נתנה רביץ לכתבי "ידיעות", ובכך היא הצטרפה לשורה לא ארוכה במיוחד - אבל בהחלט מכובדת - של אמנים ישראלים בולטים שיצאו מהארון, בדרך כלל אחרי עשורים רבים של הסתרת נטיותיהם המיניות.

במצעד היוצאים מהארון ניתן למנות את קורין אלאל, שהתראיינה בתוכנית האירוח של קובי מידן ב-2001 וסיפרה לראשונה על היותה לסבית, על רקע אלבום חדש שהוציאה. גם עברי לידר, רונה קינן ואמיר פיי גוטמן עשו זאת בידיעות אחרונות, גם הם על רקע אלבום חדש שהוציאו. זינבו בהם הזמר אדם ומיקיאגי, שבתורם התראיינו אף הם לתקשורת הישראלית וסיפרו את מה שכולם כבר יודעים.

ב-2007  פרסם גל אוחובסקי בטור המוזיקה שלו ב"טיים אאוט" רשימה התוקפת את יהודית רביץ, על שום הישארותה בארון במשך שנים כל כך ארוכות. בעבר, במהלך הופעה במסיבת נשים ברישפון, קראה אחת המשתתפות לעברה של רביץ "יהודית, את לסבית?". בתגובה ענתה הזמרת לקהל "אני לא בארון, אני לא גרביים". מעבר למקרים אלו, הקפידו אמצעי התקשורת בישראל לשמור על פרטיותה של רביץ, ונמנעו מפרסום פרטים על חייה האישיים.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...