עוד בחדשות ודעות
 >  > 

מאסר עולם לרוצחי גבר ששכבו עמו

דינם של מוחמד מובראק ופריד אלענמי נגזר לאחר שהורשעו ברצח עמוס טל, שהזמין אותם לביתו וקיים עמם יחסי מין בתשלום. השניים דקרו את טל 101 פעמים, עד שהתמוטט

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר עונשי מאסר עולם על מוחמד מובראק ופריד אלענמי - אחד מהם אזרח ישראלי והשני תושב השטחים - שהורשעו, כי רצחו לפני כשנתיים וחצי את עמוס טל לאחר שקיימו עמו יחסי מין תמורת תשלום.

מכתב האישום עולה, כי טל, שהוגדר לאחר הרצח "דמות מוכרת בקהילה", הזמין את השניים, בשנות ה-20 לחייהם, לביתו. בעת שאלענמי קיים עמו יחסים - פרץ ביניהם ויכוח, שבמהלכו פנה זה למטבח ונטל שני סכינים. הוא החל לדקור את טל, ואת הסכין השני נתן למובראק, שהצטרף אליו. ביחד הם דקרו את טל 101 פעמים, עד שהתמוטט. לאחר הרצח, גנבו ממנו השניים את הארנק ואת מכשיר הטלפון הסלולרי, ואלענמי אף ניסה לטשטש ראיות באמצעות הצפת הדירה.

מובראק הודה בחקירתו במשטרה, כי ביצע את הרצח ביחד עם חברו, והפליל אותו. בבית המשפט הוא שינה את גרסתו וטען שהודה במעשה תחת לחץ בלתי סביר. בעקבות משפט זוטא שנוהל, התקבלו טענותיו של מובראק נגד המשטרה כראיות במשפט הראשי. אלענמי הכחיש תחילה כל קשר לרצח, על אף שנמצאו בזירת האירוע דגימות DNA שלו, אולם אחר כך שינה אף הוא את גרסתו וטען, כי היה עד למעשה, שבוצע על ידי חברו.

השופטים רונית אחיטוב, מרים דיסקין ורענן בן-יוסף דחו את גרסאותיהם של השניים והרשיעו אותם ברצח בכוונה תחילה.

תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...